11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye!

  28.09.2020
  503
  A+
  A-
  11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye!

  Vodafone’dan 11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyası! Vodafone internet kampanyaları hız kesmeden devam ederken bu kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Hazırlanmış olan 11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyası, Vodafone ile AkSigorta şirketi arasında işbirliği sayesinde düzenlendi. Böylece hayatını riske atmayıp sigorta yaptırmak isteyen Vodafone aboneleri 11 TL’ye sigorta yaptırdıkları takdirde 5 GB cepten internet kazanacak.

  11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyası Nedir?

  vodafone sigorta 5 gb internet

  11 TL’ye Sigorta Yaptıran Vodafone Abonelerine 5 GB Hediye İnternet Kampanyası, AkSigorta aracılığı ile sigorta yaptırmak isteyen bütün Vodafone aboneleri için geçerli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında hayatını bazı risklerden korumak için AkSigorta bünyesinde sigorta yaptıracak olan tüm Vodafone abonelerine internet hediye edilmektedir. 11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyası’ndan yararlanmak isteyen Vodafone abonelerinin AkSigorta üzerinden 11 TL’ ye yaptıracakları “N’olur N’olmaz Sigortası” üzerinden 5 GB cepten internet kazanma şansı bulunmaktadır. Böylece aboneler, hem hayat risklerini çok uygun bir fiyata  azaltmış olacak hem de 5 GB bedava internetin keyfini sürebilecektir.

  Vodafone Redbox: Taşınabilir Sınırsız İnternet! Bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

  11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyası’ndan yararlanmak için Vodafone abonelerinin öncelikle aylık yalnızca 11 TL ödeyecekleri Aksigorta N’olur N’olmaz Sigortası sahibi olması gerekiyor. Sigortasını başarı ile yapan Vodafone aboneleri hem birçok avantajdan yararlanma hem de haftalık geçerli olacak 5 GB cepten internet kazanma şansını elde etmiş olurlar.

  11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyası kapsamında Vodafone abonelerine 30 bin TL’ ye varan maddi destek, 9 taksit fırsatı, ücretsiz yol yardımı ve hediye Diş Sağlık Paketi verilecektir. Bunun yanı sıra aboneler, Vodafone üzerinden 1 hafta boyunca doya doya kullanabilecekleri 5 GB cepten internetin sahibi olacaklardır.

  11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyası’na Nasıl Katılım Sağlanır?

  11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyası’na dahil olmak için Vodafone abonelerinin, Vodafone Yanımda uygulamasını kullanıyor olması gerekmektedir. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden hikaye bölümünde yer alan AkSigorta Kampanyası sekmesine giren aboneler, bu sayfada yer alan “Fırsatı Kullan” butonuna basarlar. Ardından aboneler kampanyaya dahil edilirler. Sigorta ücreti faturalı abonelerin faturalarına yansır; faturasız abonelerin ise TL bakiyelerinden düşer.

  11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyasına katılan Vodafone aboneleri, aylık 11 TL karşılığında hem sigortanın sunduğu avantajlardan yararlanma hem de söz konusu Vodafone internet kampanyası üzerinden verilen bir haftalık 5 GB cepten internete sahip olma ayrıcalığını da yakalamış olurlar.

  11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyası Detayları

  11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyası’nın esasları aşağıdaki gibidir:

  • 11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyası, tüm Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • 11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyası’ndan yararlanmak için Vodafone abonelerinin öncelikle AkSigorta şirketi tarafından sunulan belirli sigorta paketini kullanması gerekir.
  • 11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyası kapsamında 11 TL tutarındaki sigortayı satın alan tüm abonelere bir hafta kullanabilecekleri 5 GB cepten internet hediye edilecektir.
  • 11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyası’ndan hediye edilecek olan 5 GB cepten internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • 11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyası’ndan kazanılan 5 GB cepten internetin üçüncü kişilere devredilmesi veya paylaşılması mümkün olmamaktadır.
  • Vodafone, 11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

  26 Yaş Altındaysan Freezone Geç Anında 4 GB İnterneti Kap!

  Vodafone, Freezone ile 4 GB bedava internet alabilmek artık mümkün. Freezone üyesi olan 26 yaş altı gençler 4 GB bedava hediye internet kazanıyor. Tek yapılması gereken Freezone Üyesi olmak. Vodafone Freezone, 25 yaş ve altı gençler için hazırlanmış Vodafone’un gençler kulübüdür. İçerisinde avantajlı paketler, çeşitli hediyeler ve türlü kampanyalar mevcuttur. Bu kulüpten sadece 25 yaş ve altı kişiler yararlanabilir. Hattı anne veya babasının üzerine olan aboneler de artık rahatlıkla Vodafone Freezone’lu olabilir.

  Vodafone Freezone’lu Nasıl Olunur?

  Vodafone Freezone’lu olmak için FREEZONE yazıp 1525’e ücretsiz kısa mesaj gönderilebilir. Abonenin yaş durumuna ve hattının kendi üstüne olup olmadığına bakılır. Vodafone bunları onayladığında abone mesaj ile bildirilir ve Freezone dünyasına giriş yapmış olunur. Hattı anne veya babasının üzerine olan Vodafone aboneleri ise Vodafone web sitesinde bulunan başvuru formunu T.C. Kimlik numaraları ile birlikte doldurup gönderirler. Başvurusu onaylanan kişiler ile Vodafone iletişime geçer.

  Vodafone Freezone 4 GB Hediye İnternet

  Freezone’lu olanlara hediye 4 GB İnternet Vodafone tarafından Freezone’a geçenlere hediye edilir. Bunun için ekstra bir işlem yapmaya gerek yoktur. Vodafone Freezone’a geçiş yapıldığı an hediye 4 GB internet hatta tanımlanır. Hediye edilen 4 GB internet 24 saat için geçerlidir.

  Vodafone Dijital Kadın Proje Kampanyası! Hakkında detaylar yazımızdadır.

  Vodafone Freezone Hediye 4 GB İnternet Kampanya Detayları

  vodafone freezone hediye 4 gb

  Freezone 4 GB bedava kampanyasının detayları şu şekildedir:

  • 26 Yaş Altındaysan Freezone Geç Anında 4 GB İnternet Kap Kampanyası, Freezone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır ve sadece Freezone’a gelenler yararlanabilir.
  • Kampanyadan yararlanmak için 26 yaş altındaki Vodafone hat kullanıcılarının Freezone’a katılmaları gerekmektedir. Ardından 4 GB günlük hediye internet hatta tanımlanır.
  • 26 Yaş Altındaysan Freezone Geç Anında 4 GB İnterneti Kap kampanyasından hediye internet sadece 26 yaş altındaki genç abonelere verilir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için hat sahibi veya hattın birinci derecen akrabaya ait olması gerekmektedir.
  • 26 Yaş Altındaysan Freezone Geç Anında 4 GB İnterneti Kap kampanyasından sunulan 4 GB internet yalnızca 1 gün yani 24 saat için geçerlidir.
  • Kampanya süresi bittikten sonra kullanılmamış internet hattın üzerinden silinir ve başka günlere aktarılmaz.
  • Kampanya süresinin ardından abone mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • 26 Yaş Altındaysan Freezone Geç Anında 4 GB İnterneti Kap kampanyasından hak edilen 4 GB internet yalnızca yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Kampanyadan kazanılan 4 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün olmamaktadır.
  • Vodafone, 26 Yaş Altındaysan Freezone Geç Anında 4 GB İnterneti Kap kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

  Vodafone Freezone Sosyal Destek Kampanyası Tarifeleri

  Sosyal Destek Kampanyası tarifleri üç tanedir. Bu tarifelerden Freezone’lu olan veya olmayan Vodafone hat kullanıcıları yararlanabilmektedir. Bu tarifeler Vodafone internet kampanyaları kapsamında sunulmaktadır ve faturasız hatlar için uygundur. Vodafone Freezone faturasız hat kullanıcıları paketlerden yararlanabilmektedir. Verilen bu üç tarife içeriği ile birlikte aşağıda verilmiştir:

  • Destek Kolay Paket 4: 4 GB cepten internet, her yöne 1000 dakika konuşma ve 500 SMS kullanımı aylık 25 TL’dir.
  • Destek Kolay Paket 10: 10 GB cepten internet, her yöne 1000 dakika ve her yöne 500 SMS kullanımı ayda sadece 30 TL’dir.
  • Destek Kolay Paket 13: 13 GB cepten internet, her yöne 1000 dakika konuşma ve her yöne 500 SMS kullanımı aylık 40 TL’dir.
  • Bu üç pakette de sınırsız Whatsapp kullanım özelliği mevcuttur.
  • Sınır Whatsapp özelliğine görüntülü aramalar ve sesli konuşmalar dahildir.
  • Tarifelerden Vodafone Freezone üyesi olmak veya Freezone’lu olmayıp hattını Vodafone’a taşıyan kişiler yararlanabilir.
  • Taahhütlü olmadığı için tarife değişikliği yapılabilir.
  • Akıllı devretme özelliği yoktur. Paket içerikleri bittiğinde kullanım mevcut bakiyeden düşülür.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x