2019 Turkcell İnternet Paketleri

  2019 Turkcell İnternet Paketleri

  2019 Turkcell İnternet Paketleri

  Teknoloji dünyası, her geçen gün yeni adımlar atarak kullanıcılarına birbirinden iddialı ürünler ile karşılaşmasını sağlıyor. Özellikle cep telefonları ile günün her saat diliminde internete girebilme şansını sahip oluyoruz. Daha önceleri kullanılan telefonlar ile sadece arama gerçekleştirmek için tercih ediliyor olsa da günümüzde bu durum oldukça büyük değişimler gösterdi.

  Teknoloji firmalarının icat ettiği akıllı telefonlar, devrim niteliği taşıyor. Ayrıca devamlı olarak kendini yenileyerek farklı olanakları bizlere sunuyor. Durum böyle olunca internet artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Hemen hemen her yerde internet bulunuyor ve artık o olmadan hareket edemez hale geldik.

  Ülkemizde internet kullanımı oldukça pahalı… Böyle olunca da Turkcell internet paketleri, müşterileri tarafından merakla beklenir hale geldi. Turkcell’in sağladığı birbirinden farklı kampanyalar sayesinde kullanıcılar doyasıya internetin keyfini çıkarıyor. Türkiye’de en fazla tercih edilen operatör olma özelliğine sahip Turkcell, sunduğu kampanyalar ile kullanıcılarından tam not almayı başardı. Turkcell, müşterilerinin taleplerini dikkate alarak her yaşa uygun internet paketleri ile ilgi görüyor. Hattınızın durumuna göre veya internet kullanmanıza bağlı olarak kendinize en ideal paketi seçmeniz gerekir.

  2019 Turkcell İnternet Paketleri

  Turkcell Günlük İnternet Paketi

  GSM operatörünün size sunduğu Turkcell günlük internet paketleri sayesinde internetinizin bittiği anda en ideal seçimdir. Günlük internet paketi, zor zamanların kurtarıcısı olarak karşımıza çıkıyor. Günlük internet paketi, Turkcell firması tarafından her dönem güncellenmektedir. Genellikle gençlerin daha fazla rağbet ettiği günlük internet paketlerinden bir tanesi ‘’Günlük 100 MB’’ adındaki paket olmaktadır. Bu paketi yalnızca 5 TL bir ücret ödeyerek 24 saat süresince kullanmanız mümkündür. Günlük internet paketinde video izlemenin dışında birden fazla işlem yapabilirsiniz. Mesela sosyal medya, mail gibi.

  Turkcell günlük internet paketi için katkı ücreti ödenmez. Genç Plus tarifesi dışındaki bütün hazır kart müşterileri düzenlenen bu kampanyadan yararlanabilir. Bir başka günlük internet paketi de ‘’Gençlere Günlük 300 MB’’dır. Bu paket daha çok internet kullanılmasına olanak sağlamasına karşılık yalnızca 3 TL’dir. Bunun en büyük sebebi ise; bu paketin yalnızca Genç Plus aboneleri için geçerli olmasından kaynaklanır. 24 saat geçerli bu kampanyadan etkili biçimde yararlanabilirsiniz.

  Turkcell Haftalık İnternet Paketi

  GSM operatörünün haftalık internet paketleri müşterilerine birden fazla alternatif sağlıyor. Çoğunlukla haftalık internet paketleri, 2 farklı çeşit ile karşımıza çıkıyor. İlki Haftalık 1 GB internet paketine sadece 19 TL ödeyerek sahip olabiliyorsunuz. Ancak bu paket sadece bir dönem için geçerlidir ve sonraki haftaya devir olmaz. Paketin aşılması halinde 5 TL-200 MB şeklinde ücret ödemek zorunda kalırsınız. Ayrıca Turkcell haftalık internet paketi aynı hafta içinde en çok 7 kez tekrarlanabilir.

  Eğer paketiniz yeterli gelmezse, ek paket de almanız mümkün. Ancak çok fazla video seyretmediğiniz sürece 1 hafta için 7 GB internet ile ihtiyacınız karşılayabilirsiniz. Son internet paketinin adı da Haftalık 4 GB internet paketi kampanyasıdır. Bu paketi satın aldığınız zaman 19 TL ödeme yapmanız gerekiyor ve cebinizden HAFTALIK 4 GB yazarak 22222’ye kısa mesaj göndererek paketi alabilirsiniz.

  Turkcell 1 GB İnternet Paketi

  GSM operatörünün sunduğu en avantajlı internet paketleri arasında 1 GB olan paketler gelmektedir. Özellikle faturasız olan abonelerin çok fazla tercih ettikleri bu paketler, kolaylık tanıyor. Turkcell 1 GB internet paketleri haftalık, aylık olarak 2 farklı şekilde müşterilere veriliyor. Mesela EK 1 GB internet paketi, Turbo eko 1 GB paketi, hediye haftalık 1 GB paketi ve Yeni 1 GB paketi şeklinde gruplara ayrılıyor. Sizlerde bu kampanyaya katılım sağlamak için herhangi bir kısa mesaj ücreti ödemesi yapmıyorsunuz.

  Paketinizi iptal etmediğiniz takdirde bir sonraki aylar için otomatik şekilde yenileme gösterir. Yukarıda sayılı olan Turkcell 1 GB internet paketlerinin her birinin kendine özgü şartları yer almaktadır. Mesela Genç Plus abonelerine ve 4,5 G hat sahibi olanlara özel koşullar içerebiliyor.

  2019 Turkcell İnternet Paketleri

  Turkcell Ek Paket İnternet Paketi

  Her zaman düzenlenen standart Turkcell internet kampanyaları haricinde ayrıca Turkcell’in ek internet paketleri de bulunmaktadır. Turkcell, ay içerisinde kullanıcılarının internet konusunda mağdur olmamaları için tüm olanakları sağlamak için çalışıyor. Bu nedenle Turkcell ek internet paketi alternatifleri ile hazır kart ya da faturalı hat sahibi olanlara özel avantajlar sağlanmaktadır. Şunun altını çizmekte fayda var ki faturalı hat sahipleri bu konuda daha şanslı diyebiliriz. Çünkü, onlara daha fazla seçenek sunulmuş durumdadır.

  Bireysel müşteriler için de sağlanan ek internet paketlerinde sadece Haftalık 1 GB internet paketi adı altında bir paketin yer aldığını belirtebiliriz. Bu paketi yalnızca 15 TL ücret ödeyerek yararlanabilirsiniz. Turkcell’in sunduğu ek internet paketleri sadece 1 defa için geçerlidir ve otomatik şekilde yenilenmesi söz konusu değildir. Kullanmak istediğiniz ek paket için SMS bedeli alınmıyor. Faturalı müşteriler için sağlanan ek internet paketlerinin daha çok seçeneğe sahip olması dikkat çekiyor. Bunlar; haftalık 1 GB ek internet paketi 19 TL, Platinum Elit ek 10 GB paket 70 TL, 15 gün geçerli 5 GB ek internet paketi 70 TL, akıllı fatura ek internet paketi 19 TL bunlardan yalnızca bazılarıdır.

  Turkcell Sınırsız İnternet Paketi

  Herhangi bir GSM operatörü veya Turkcell’in bu anlamda sınırsız internet paketi konusunda vaatleri bulunmuyor. Ancak ev interneti kullanan müşterileri için modem üzerinden yapılan bağlantılarda bazı şirketler, sınırsız internet paketi seçeneğini sunabiliyor.

  Mobil cihazlar için sınırsız internet paketi şu an için bulunmuyor. Yine de müşterileri için doyasıya internet paketleri içeren şirketler, bu şekilde bu sorunu yok ediyor. Aylık 10 GB internet paketi sağlayan operatörlerin müşterileri bu GB’ları zaten çabucak tüketme gibi ihtimaller yer almıyor. Özek durumlar dışında mesela devamlı film izlemenin dışında 10 GB interneti bitirme şansınız çok azdır. Mevcut olan paketlerinizin güncel durumu hakkında bilgi almak ve yeni kampanyalardan daha fazla bilgi sahibi olabilmek için mutlaka internet üzerinden aylık durumunuzu kontrol etmelisiniz. Eğer ayın sonuna yaklaşıldığında içeride birikmiş olan GB hakkınız bulunuyorsa, daha çok kullanabilir ama daha az hakkınız bulunuyorsa daha dikkatli kullanırsınız.

  Turkcell Faturasız İnternet Paketleri

  Turkcell, müşterilerinin istekleri doğrultusunda faturasız paketler ile yıllık abone işlemlerine gerek kalmadan yalnızca hattınıza TL yüklediğiniz takdirde istediğiniz paketi seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Uçuran 8 GB Plus Paketi

  Bu paket, konuşma, SMS ile 8 GB internetten oluşuyor. Ayda 75 TL ücret ödeyerek 1000 dakika konuşma hakkınız sayesinde sevdiklerinizle keyifli sohbetler yapabilirsiniz. 5 GB fizy özelliğinin de yer alması nedeni ile istediğiniz müzikleri kota sınırı bulunmadan Turkcell hattınız ile dinlemeniz mümkün.

  Uçuran 10 GB Plus paket 1000 SMS, 10 GB cepten internet, fizy’de geçerli 5 GB ile BiP’te geçerli 5 GB internet kullanımınız karşılığında aylık 85 TL ücret ödemelisiniz. Bir diğer kampanya olan Uçuran 8 GB için de aylık 65 TL ücret karşılığında 1000 SMS, 500 konuşma ile cepten 8 GB internet hakkına sahip olabilirsiniz. Ayrıca fizy’de 5 GB, BiP’te 5 GB ek internet paketlerine de sahip olmanız mümkün. Turkcell faturasız hat kullanıcıları arasında en fazla tercih edilen paketlerden biridir.

  GNÇ Full 11 GB

  Bu kampanya daha çok gençlere yöneliktir ve gençler arasında oldukça popülerdir. Gençler GNÇ Full 11 GB internet paketi için aylık 50 TL ücret ödemesi gerekiyor. Bunun karşılığında ise; 5 GB gece 6 GB normal toplam 11 GB, 1000 SMS ve 1000 dakika konuşma hakkı elde etmektedirler.

  2019 Turkcell İnternet Paketleri

  Uçuran 6 GB İnternet Paketi

  Bu kampanya ile 1000 SMS, 500 dakika ve cepten 6 GB internet paketi sayesinde aylık 55 TL ücret ödeyerek Turkcell kullanıcılarına sunuluyor. Eğer Uçuran 6 GB Plus kullanıcıları aylık 65 TL ücret karşılığında 6 GB cepten internet, 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS kullanabilirler. Ayrıca 5 GB fizy ile BiP paketleri de hattınıza ücretsiz bir şekilde tanımlanacaktır.

  Uçuran 3 GB İnternet Paketi

  Kullanıcılar, 500 dakika konuşma, 3 GB internet ve 1000 SMS karşılığında aylık 40 TL ücret ödeyerek satın alabilirler.

  Uçuran 4 GB İnternet Paketi

  Bu paket ile 500 dakika konuşma, 4 GB cepten internet ve 1000 SMS aylık 45 TL ödeyerek sahip olabilirler.

  Genç Turkcell Paketleri

  25 yaşın altında olan kişiler için hazırlanan Genç Turkcell paketleri içerisinden istediğiniz paketi seçip kampanyalardan yararlanmanız mümkün.

  Genç Turkcell müşterilerine sunulan 4 GB gece 5 GB normal toplam 9 GB cepten internet, 1000 SMS ve 750 dakika konuşma sadece aylık 45 TL’dir. Genç Full 9 GB paketi, hazır kart ile kullanılır ve sadece faturasız hatlar için geçerli sayılır.

  GNÇ Full 5 GB paket ile kullanıcılar, 2 GB gece 3 GB normal toplam 5 GB cepten internet, 1000 SMS ve 750 dakika konuşma bedeli olarak yalnızca 35 TL ücret ödüyor.

  Genç Full 7 GB paketi sayesinde Turkcell aboneleri aylık 40 TL ücret karşılığında 3 GB gece 4 GB normal olmak üzere toplam 7 GB cepten internet, 1000 SMS ve 750 dakika konuşma hakkı elde edilirler. Bu kampanya faturasız hatlara özel olarak sağlanmıştır.

  GNÇ Ekstra kullanmayı tercih eden müşteriler için de 6 GB gece 6 GB normal internet kullanım hakkı olmak üzere en çok GB hizmeti sağlayan Genç Turkcell tarifeleri arasındadır. Ayrıca 1000 SMS ile 1000 dakika konuşma haklarının yanında diğer paketlerde kullanılan avantajlar olduğu gibi çoğu Turkcell uygulamalarında geçerli olan ek paketlerde dahil 69,90 TL ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz.

  Turkcell Diğer Faturasız İnternet Paketleri

  Sizler de Turkcell hattını kullanıyorsanız ve var olan tarife ile paketinize ilave olarak satın almayı düşündüğünüz tüm internet paket ve ayrıntılarını sizler için hazırladık.

  Instagram paketi sayesinde isteyen müşteriler var olan paketlerine ilave ayda 10 TL karşılığında Instagram sosyal medya üzerinde geçerli 5 GB cepten internet hakkı kazanabilirler. Ayrıca 4.5G aboneliğine geçen yeni kullanıcılar için de 6 ay boyunca geçerli 10 GB cepten internet paketi de Turkcell GSM operatörü tarafından kullanıcılarına yeni hatta geçiş yapıldığında veriliyor.

  YouTube paketi ile de ayda 10 TL ücret ödeyerek cepten 5 GB yalnızca YouTube uygulaması üzerinde geçerli sayılmak üzere internet paketi elde edebilirsiniz.

  Senyapdiye etiketi altında yürütülen kampanya dahilinde Turkcell’in kullanıcılarına sağladığı herhangi bir görevi yaparak Turkcell sınırsız internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x