2020 Turkcell Öğrenciler İçin Bedava İnternet Paketleri

  24.01.2020
  2.305
  A+
  A-
  2020 Turkcell Öğrenciler İçin Bedava İnternet Paketleri

  Turkcell  öğrencilere özel bedava internet paketleri ile öğrenciler sosyal medya uygulamalarında doyasıya vakit geçiriyorlar! Eğitim öğretim yılının açılması ile birlikte öğrencilere özel internet paketleri de kullanıma sunuldu. Turkcell kişilerin bu sunulan paketlerden faydalanmaları için mutlaka Turkcell müşterisi olmalarını istiyor. Uygulamalardan faydalanmak isteyen kişilerin hatlarını Turkcell’e taşımaları halinde de kampanyalardan faydalanmaları mümkün oluyor.

  Ayrıca Turkcell 4.5 G bedava internet fırsatlarına bakabilirsiniz.

  Turkcell Okullar Açılıyor ile Öğrenciler İçin Bedava İnternet Kampanyası

  Turkcell Okullar Açılıyor kampanyası ile bedava internet kazanmak çok kolay! Öğrenciler bu kampanyayı duyunca mutlu oluyorlar. Çünkü öğrenci belgesi olanlar ve Turkcell aboneleri bu kampanya ile yüksek miktarda internet sahibi oluyorlar. İnternet kazanmak için faturasız hat sahipleri telefonlarına TL yüklemesi yapıyorlar. Yapılan TL yüklemesi miktarına göre de kişilere hediye GB geliyor. Ne kadar yüksek miktarda TL yüklemesi yaparsanız kazandığınız bedava internet GB’ı da o oranda yüksek oluyor!

  Turkcell GNC Çatlat Kampanyası ile Öğrenciler Bedava İnternet Kazanabilir

  Turkcell GNC Çatlat kampanyası ile bedava internet kazanma mümkündür. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 26 yaş altında ve öğrenci olmaları zorunludur. GNC uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra ÇATLAT bölümüne giriş yapmanız gerekiyor. Bu kısma haftada 2 kere giriş yaparak bedava internet gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz. İnternete ek olarak konuşma, dakika ve SMS paketleri de sizleri bekliyor olacak!

  Turkcell Dergilik Kampanyası ile Öğrenciler Dergide Kullandıkları GB için Kullanım Yapmıyorlar!

  Turkcell Dergilik Kampanyası ile Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen yayınlarını ek ücret ödemenize gerek kalmadan takip edebileceksiniz. Hem de bu takibi yaparken mevcut internet paketinden yemezsiniz. Bu uygulamadan faydalanmak isteyen kişilerin son bir sene içinde uygulamaya hiç giriş yapmamış olmaları gerekiyor. Telefona dergilik uygulamasını indirin ve uygulamaya giriş yapın. Başka bir şey yapmanıza gerek kalmadan hattınıza anında 1 GB hediye internet tanımlanacaktır! Uygulama tamamen ücretsizdir ve Google Play ile App Store üzerinde bulunabilir.

  Turkcell Hediye 3 GB Kampanyası ile Öğrenciler Kazanıyor!

  Turkcell Hediye 3 GB Kampanyası öğrencilere özel hazırlanmış bir avantajdır. Bu kampanyadan faydalanmak için kişilerin 7 ay ya da daha uzun süreden beri yükleme yapmamış olması gerekiyor. Hemen hatta yapılan TL yüklemesi ile birlikte hattınız görüşmeye kapatılmamış oluyor. Daha da iyisi bedava internet sahibi oluyorsunuz. Öğrenci iseniz artık Turkcell ile internetsiz kalma devri sona erdi!

  Turkcell bedava internet kazandıran uygulamaları yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  Turkcell’den Faturasız Hatlara Özel GNC Ful 10 GB Tarifesi ile Bedava İnternet Kazanın!

  Turkcell’den faturasız hatlara Özel GNC Ful 10 GB tarifesi ile kazanmak isterseniz bütün aboneler için en az 30 TL değerinde yükleme yapılması gerekir. Her 30 TL değerinde yapacağınız harcama için 1 GB internet kazanabilirsiniz. Yani 60 TL yüklemeniz halinde 2 GB, 90 TL yüklemeniz halinde ise 3 GB internet kazanmış olacaksınız. Bu kampanyadan faydalanmak ve pakete üye olmak için SMS ile başvuru yapmanız gerekiyor. Telefonlarınızın mesaj kısmına gelin. Buraya GNC Full yazın ardından boşluk bırakın. Sonra 10 GB yazın ve mesajı 2222’ye gönderin.

  Turkcell Sitesinde Vakit Geçiren Öğrenciler Bedava İnternet Kazanıyor!

  Turkcell internet sitesine girerek bedava internet kazanacağınızı biliyor muydunuz? Öğrencilere özel internet paketinde kişilerin en az 75 saniye boyunca sitede kalmaları gerekiyor. Öğrenciler ne kadar uzun süre sitede vakit geçirirse kazançları da o kadar fazla oluyor. Turkcell’in bu son derece faydalı kampanyadan faydalanmanız için tek şartı ise 26 yaşında öğrenci olmanız!

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  1 Yorum
  En Yeniler
  Eskiler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Ahmet

  Güzel bi uygulama gerçekten

  1
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x