2024 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları! Turkcell Bedava İnternet Dağıtıyor!

  15.06.2022
  1.560
  A+
  A-
  2024 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları! Turkcell Bedava İnternet Dağıtıyor!

  Turkcell bedava internet kampanyaları ile 2023 yılında abonelerine özel olarak ücretsiz internet dağıtıyor. Turkcell’e gelerek hat taşıma işlemlerini başlatabilir ya da yeni bir hat alarak Turkcell aboneliğinizi oluşturabilirsiniz. İlk defa Turkcell’e gelerek aboneliğini başlatan kullanıcılarına özel olarak yeni yılda tanışma paketi kapsamında 30 GB kadar bedava internet veriliyor.

  Turkcell bedava internet fırsatı Turkcell’in online işlemler uygulaması aracılığı ile ulaşılabilir. 2 GB’an başlayarak 30 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell’e özel Yaani ve Bip uygulamalarında geçerli bedava internet avantajlarını da kaçırmayın.

  Turkcell’e Hattını Taşıyana 5 GB İnternet Hediye

  Turkcell yeni hat abonesine 5 GB hediye internet fırsatı güncel kampanyalar arasında yerini alıyor. Turkcell, ilk defa hat alarak abonelik işlemlerini başlatan kullanıcılarına yönelik olarak 5 GB hediye internet fırsatını sunuyor. İşlemleri tamamlayabilmek için Turkcell’in resmi internet sitesini kullanabilir ya da en yakındaki Turkcell müşteri merkezlerine giderek kayıt işlemlerini başlatabilirsiniz.

  İlk defa sisteme kayıt olduktan sonra 25 TL ve üzeri herhangi bir paket yüklemek yeterli. 3 ay boyunca kullanılabilir 5 GB hediye internet fırsatından bu şekilde yararlanabilirsiniz. Hediyenin hatta tanımlanabilmesi için telefonun mesaj kısmını büyük harfler ile HAT HEDİYESİ 5GB yazarak 2020’ye kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir.

  Turkcell’in yeni hat alana abonelerine özel olarak sağladığı Hoşgeldin kampanyasından yararlanabilmek için cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile HOSGELDİN 5GB yazarak 2222’ye kısa mesaj olarak göndermeniz gerekiyor. Talep alındıktan hemen sonra cep telefonuna 500 dakika konuşma hakkı, 100 sms ve Bip uygulamasında geçerli 1 GB hediye internette sunuluyor.

  Turkcell Ekip Kur Bedava İnternet Kazan

  Turkcell Ekip Kur Bedava İnternet Kazan

  Turkcell’in ekip kur bedava internet kazan uygulaması kapsamında 1 GB hediye internet fırsatından yararlanabiliyorsunuz. Turkcell’e geçmesini talep ettiğiniz aile üyeleriniz ya da sevdikleriniz ile beraber kuracağınız ekip ile birlikte ücretsiz interneti fırsatından yararlanabilirsiniz. Üstelik ekip içerisindeki bütün konuşmalar sınırsız konuşma hakkı fırsatı ile yararlanılabilecek. En az 2 en fazla 5 kişilik ekip kurulması gerekiyor. İşlemlerinin tamamlanabilmesi için Turkcell Biz Ekip tarifesine geçiş yapılmalı. Dijital operatör uygulaması üzerinden kayıt işlemleri başlatılabilir. Bunun dışında ekipte bulunan 25 yaş altı kullanıcılar için her ay bedava internet hakkı da sunuluyor.

  Turkcell Dijital Operatör Uygulaması ile 2 GB Bedava İnternet Kazan

  Turkcell 2 GB bedava internet kampanyasından faydalanabilmek için abonelik işlemlerinin başlatılması gerekiyor. Turkcell dijital operatör uygulaması aracılığı ile faturasız hat sahipleri aylık 2 GB bedava internet fırsatından yararlanabiliyor.

  Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kazandırıyor

  Turkcell hediye internet fırsatından yararlanabilmek için ilk defa Turkcell’e geçiş yapmak ya da farklı bir hatta bulunan aboneliği Turkcell’e geçirmek gerekiyor. Turkcell 30 GB bedava internet fırsatından yararlanabilmek için Turkcell’e ait olan Faturalı hatlardan herhangi birine geçiş yaparak 12 ay boyunca hatta kalma sözü vermek gerekiyor. Bu işlemi tamamladıktan sonra Turkcell aboneleri cep telefonundan mesaj kısmına büyük harfler ile FIRSAT GB yazarak 2200’a kısa mesaj olarak göndermeleri gerekiyor. ardından gelen bilgilendirme mesajı sonrasında 30 GB bedava internet fırsatından yararlanabilirsiniz.

  Turkcell Web 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

  Turkcell faturasız hat sahiplerine özel olarak 1 ay geçerliliği bulunan 1 GB hediye fırsatı sunuyor. Turkcell hediye interneti fırsatından yararlanabilmek için Uçuran tarifelerden herhangi birine kayıt olmak gerekiyor. Turkcell mağazaları üzerinden ya da Turkcell’in online sitesi veya uygulaması aracılığı ile paket satın alımında bulunabilirsiniz. Bir ay boyunca geçerli 1 GB hediye kampanyasından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

  2022 Vodafone bedava internet fırsatları! Vodafone bedava internet nasıl kazanılır? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Ver 5 GB Hediye İnternet Kazan

  Turkcell bireysel ses hattı müşterilerine özel olarak 5 GB bedava internet kampanyasından faydalanmayı sağlıyor. Turkcell aracılığı ile bankacılık sistemlerinde bulunan faturalardan herhangi birine otomatik ödeme talimatı verildiği andan itibaren kullanılabilir 5 GB hediye internet telefona tanımlanıyor.

  Turkcell Salla Kazan Kampanyası ile Haftalık 10 GB Bedava İnternet

  Turkcell Salla Kazan bedava internet fırsatından yararlanabilmek için Turkcell’in online işlemler platformunu cep telefona indirmek gerekiyor. Android kullanıcıları Google Play içerisine Turkcell dijital operatör uygulaması yazarak çıkan ekrandaki uygulamayı cep telefonuna indir seçeneğini kullanmalıdır. iPhone kullanıcıları App Store mağazası aracılığı ile dijital operatörüm uygulaması yazarak aratıp cep telefonuna indirmeleri gerekiyor. Uygulama içerisinde haftalık olarak kazanılabilecek 10 GB bedava internet fırsatı sunulacak her hafta salla kazan kampanyası doğrultusunda bedava internet fırsatından yararlanabilirsiniz.

  Turkcell Yaani Uygulaması ile Bedava İnternet Kazan

  Turkcell zahmetsiz ve kolay İnternet kazanabilmek için farklı fırsatlar tutuyor. Turkcell Yaani uygulamasını cep telefonuna indiren aboneleri için aylık 1 GB bedava internet fırsatı sunuyor. Uygulama telefonda kaldığı müddetçe her ay 1 GB internet hediyesinden yararlanılmayan devam edilebilir. Turkcell Yaani uygulaması aracılığı ile bedava internete ulaşabilmek için Turkcell aboneliğini başlatmak ya da hattı Turkcell’e taşımak gerekiyor. Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinden hat taşıma işlemleri gerçekleştirilebilir, en yakında bulunan Turkcell mağazalarına gidilerek Turkcell hattı satın alınabilir.

  Turkcell Çatlat Bedava İnternet Kazan Kampanyası

  Turkcell Çatlat Bedava İnternet Kazan Kampanyası

  Türkcell çatlat bedava internet kazan kampanyası güncelliğini koruyor. Turkcelli genç kullanıcılarına yönelik olarak sunduğu ücretsiz internet fırsatı bütün abonelerine fayda sağlıyor. Turkcell müşterilerine uygun internet paketlerinin yanı sıra bedava internet kazanma fırsatı da sağlıyor. Genç üyelik başlatıldıktan sonra Turkcell’in dijital operatör uygulaması kullanılarak bedava internet fırsatından yararlanılabilir. Bunun yanı sıra Turkcell çatlat uygulaması cep telefonuna indirilerek haftanın 2 günü çatlatılacak 2 yumurta içerisinden çıkacak bedava internetler cep telefonuna anında tanımlanıyor.

  Turkcell Paycell Kart ile Bedava İnternet Kazan

  Turkcell’in kaliteli altyapısı ile oluşturduğu Paycell kart bedava internet kazanmayı sağlıyor. Kart kullanıcıları özel olarak kendilerini bekleyen bedava internet fırsatından yararlanabilir ve Paycell kartı kullanarak yapacağınız bey 100 TL’lik alışveriş ile 500 MB bedava internet hakkına sahip olabilirsiniz. Bu faydadan yararlanabilmek için Paycell kart başvuruları Turkcell başvuru merkezlerinden ya da Turkcell’in online internet sitesi üzerinden başvuru işlemi gerçekleştirilebilir.

  Turkcell Hediye Havuzu ile Onlarca GB Hediye İnternet Kazanma Fırsatı

  Turkcell hediye havuzu uygulaması kullanarak bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için Turkcell aboneliği başlatılmış olması gerekiyor. Turkcell’e gelerek yeni abonelik alabilir ya da var olan aboneliğinizi Turkcell’e taşıyabilirsiniz. Turkcell’in dijital operatör uygulaması içerisinde yer alan hediye havuzu alanı üzerinden bedava internet fırsatından yararlanılabilir. Çeşitli hediyelerin yanı sıra haftalık olarak kazanabileceğiniz 1 GB’tan başlayarak 5 GB’a kadar ücretsiz internet hediyesinden yararlanabilirsiniz. Bunun için yapılması gereken yalnızca Turkcell abonesi olarak cep telefonuna dijital operatörüm uygulamasını indirmek. Turkcell hediye havuzu alanına geçiş yaparak kazanılan haklar kısa sürede cep telefonuna bilgilendirme mesajı sonrasında kayıt olacaktır.

  Turkcell Getiryemek ile 2 GB Hediye İnternet Fırsatı

  Turkcell getir yemek bedava internet fırsatından yararlanabilmek için öncelikle Turkcell’in Genç operatör uygulamalarına geçiş yapmak gerekiyor. Kullanıcılara özel olarak hazırlanmış kampanyada sponsorluğu getiryemek üstleniyor. Turkcell getiryemek üzerinden yapılacak 30 TL ve üzeri siparişler doğrultusunda 2 GB bedava internet fırsatı sunuyor.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  6 Yorum
  En Yeniler
  Eskiler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Abdulah çelik

  5 gb internet

  Nedim

  İyi

  Mustafa polat

  Hediye internet

  Servet

  Çok iyi

  Butak

  İnternet

  Hamza

  15 gb internet

  6
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x