Bimcell Bedava İnternet Veren Paketler Hangileridir?

  20.12.2019
  1.182
  A+
  A-
  Bimcell Bedava İnternet Veren Paketler Hangileridir?

  Bimcell bedava internet veren paket sayesinde yükleme yapmanıza karşılık kazanacaksınız. Hattınıza tanımlanan bedava internet ile dilediğiniz gibi internette gezinebilir, dilediğiniz videoları izleyebilir, sosyal medyada doyasıya paylaşım yapabilirsiniz. Kampanyalardan faydalanmak için kimi zaman SMS atmak yeterli olurken, kimi zaman da siz bir şey yapmanıza gerek kalmada hattınıza bedava internet tanımlanır. Bim kampanyalarından faydalanmak için ya Bimcell hattı sahibi olmanız ya da mevcut hattınızı Bimcell’e taşımanız gerekmektedir.

  Numarasını Bim’e Transfer Edenler Bedava İnternet Kazanıyorlar

  Numarayı Bimcell’e transfer ederek bedava internet kazanmak mümkündür. Hem de toplam 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 4 GB değerinde internet sahibi olursunuz. Bu yüklemeden sonra yapacağınız her 25 TL ve üzeri değerinde yükleme işlemi için 1 GB internet kazanırsınız. Ayrıca yeni hattınıza her yöne geçerli 250 dk konuşma süresi tanımlanır.

  Bimcell bedava internet kampanyaları nelerdir? Yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

  Bimcell Hatlar için Bedava İnternet Ayarları

  Bimcell bedava internet ayarları için bilinmesi gereken programların başında Open VPN gelmektedir. Bedava internet kazanmak isteyenler önce bu programı telefonlarına indirmeli ardından Bimcell abonesi olduklarında emin olmalıdırlar. Programı indirdikten hemen sonra gerekli düzenlemeler yapılmalı ardından config dosyası indirilmelidir. Dosya Open VPN uygulamasına aktarılır ardırdan TCP VPN adresine giriş ypın. Hesabınızı açtıktan sonra tam 5 gün boyunca aynı hesap üzerinden işlem yapabilirsiniz. 5 günün sonunda üyelik işlemlerinin yenilenmesi gerekecektir.

  Bimcell Salla Kazan ile Bedava İnternet Sizleri Bekliyor

  Bimcell Salla Kazan uygulaması yalnızca internet konusunda değil, ayrıca bedava konuşma ve SMS gibi alanlarda da sizlere sürprizler verecek. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı telefonunuza indirmek ve şansınızı görmek için telefonunuzu sallamak.

  Bimcell Faturalı Hatlar için Bedava İnternet Kampanyası

  Bimcell faturalı hat sahiplerine bedava internet kampanyası ile internetin tadını çıkarabilirsiniz. Bunun için Bim Dost paketi uygulamasından faydalanabilirsiniz. Dost Paketinin 3 farklı seçeneği bulunmaktadır. Bu seçeneği farklılaştıran özellik, paket içinde bulunan GB sayısıdır. 2 GB, 5 GB, 10 GB  olmak üzere 3 farklı seçenekten faydalanabilirsiniz. 2 GB dost paketi yapmanız halinde 600 dk ve 600 sms ile birlikte 2 gb internet kullanım hakkınız olur. Dost 5 gb ile 750 dk konuşma ve 750 sms ile birlikte 5 gb internet hakkınız olur. Dost 10 gb paketi ile bin dk konuşma, 1000 sms ve 10 gb interneti toplam 30 gün boyunca kullanabilirsiniz.

  Bimcell Hattınıza 25 TL Yükleyin 1 GB Bedava İnternet Kazanın

  Bimcell hatta 25 TL yükleyerek bedava internet kazanmak yeni avantaj kampanyası kapsamındadır. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin faturasız Bimcell müşterisi olması gerekiyor. Faturalı hat kullananlar diğer faturalı internet kampanyalarına göz atabilirler. Çünkü Bimcell’de hem faturalı hem de faturasız hat sahiplerine özel internet kampanyaları bulunuyor. 25 TL hattınıza tanımlanır tanımlanmaz, 1 GB değerinde bedava internet de tanımlanmış olur. Ayrıca kişilerin sevdikleri ile doyasıya mesajlaşması için 500 tane SMS hediye edilir.Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin ek ücret ödemelerine gerek yoktur.

  Bimcell bedava internet paketi nasıl yapılır? İçeriğimizi de inceleyebilirsiniz.

  Bimcell Hatlarına Yeni Yıla Özel Bedava İnternet Kampanyası

  Bimcell hatları için yeni yılda bedava internet kazanabilirsiniz. Bimcell bedava internet kazanmak için ek paket satın almak zorunda değilsiniz. Yalnızca TL yüklemesi yaparak bedava internet kazanmak için şans elde edersiniz. Bimcell bedava internet kampanyalarında eli bonkör davranmaktadır. Diğer operatörlere göre Bimcell üye sayısının daha az olması sebebi ile bu kampanyalar, üye sayısını artırmayı hedeflemektedir. Siz de Bimcell abonesi olarak kazanabilirsiniz.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x