BiP’ten 30 DK Arama Yapın Günlük 1 GB Hediye İnternet Kazanın

  09.08.2020
  873
  A+
  A-
  BiP’ten 30 DK Arama Yapın Günlük 1 GB Hediye İnternet Kazanın

  Turkcell BiP’ten 30 dakika arama yapanlara günlük 1 GB internet hediyesi veriyor. BiP, uygulaması Turkcell’in en çok kazandıran uygulamalarından biri. Turkcell, BiP uygulaması üzerinden abonelerine hediye internet ve bol bol hediye dakikalar dağıtmaya devam ediyor. Bu kampanyası ile de Turkcell BiP uygulamasını kullanan abonelerine hediye internet veriyor. Abonelerin kampanyadan yararlanması için yapmaları gereken tek şey ise BiP üzerinden yalnızca 30 dakikalık arama yapmak.

  BiP’ten 30 DK Arama Yapanlara Günlük 1 GB Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

  BiP uygulamasından 30 dakika arama yapanlara 1 GB hediye internet kampanyası, Turkcell’in tüm aboneleri için oluşturulmuş bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanmak isteyen bütün Turkcell aboneleri, faturalı veya faturasız gözetmeksizin kampanyadan yararlanabilmektedir. Abonelerin kampanya kapsamında yapması gereken ise BiP uygulaması üzerinden arama yapmak. Turkcell BiP’ten 30 dakika arama yapan Turkcell abonelerine 1 gün yani 24 saat geçerli olmak üzere 1 GB cepten internet kazanacak.

  GollerCepte’den Futbolseverlere 180 Bin GB İnternet Hediye bilgilerine de bakabilirsiniz.

  BiP’ten 30 DK Arama Yapanlara Günlük 1 GB Hediye İnternetten Nasıl Yararlanılır?

  BiP’ten 30 dakika arama yapalar için günlük 1 GB internet hediyesinden yararlanmak için, Turkcell abonelerinin BiP uygulamasını kullanmaları gerekir. Uygulamayı kullanmayan aboneler, App Store veya Google Play Store üzerinden BiP uygulamasını indirmelidirler. Ardından telefon numaraları ile uygulamaya giriş yapıp kayıt olmalıdırlar. Hediye 1 GB faydasından yararlanmak için ise BiP uygulaması üzerinden 30 dakika arama yapmaları yeterli olacaktır. 30 dakika arama yapan Turkcell abonelerinin ekstra bir işlem yapmasına gerek yoktur. Otomatik olarak abonelerin hattına 24 saat yani bir gün geçerli olacak 1 GB cepten internet tanımlanacaktır.

  BiP’ten 30 DK Arama Yapanlara Günlük 1 GB Hediye İnternet Kampanyasının Detayları

  BiP’ten 30 dakika arama yapın günlük 1 GB hediye internet kazanın detayları aşağıdaki gibidir:

  • BiP’ten 30 dakika arama yapanlara günlük 1 GB hediye internet kampanyası bütün Turkcell aboneleri için oluşturulmuş bir kampanyadır.
  • BiP’ten 30 dakika arama yapanlara günlük 1 GB hediye internet kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin Turkcell BiP uygulamasını indirmeleri gerekir.
  • Abonelerin kampanyaya katılmak için BiP uygulaması üzerinden 30 dakika arama yapmaları gerekmektedir. Ardından abonelerin hattına günlük 1 GB hediye internet tanımlanacaktır.
  • Kampanya kapsamında sunulan 1 GB cepten internet faydası sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • BiP’ten 30 dakika arama yapanlara günlük 1 GB hediye internet kampanyasından kazanılan internet faydası üçüncü kişiler ile paylaşılamaz veya devredilemez.
  • Kampanya kapsamında verilen internetten arta kalan kullanımlar bir sonraki döneme devretmez.
  • Kullanım hakkı gün içerisinde bittiğinde aboneler, mevcut paket veya tarifeleri üzerinden ücretlendirilerek internet kullanırlar.
  • Turkcell, BiP’ten 30 dakika arama yapanlara günlük 1 GB hediye internet kampanyasında her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

  BiP 1 GB Data Paketi

  Turkcell BiP uygulaması 1 GB internet paketi bütün Turkcell aboneleri için geçerli bir pakettir. Paketten bireysel faturalı hat sahipleri ve bireysel hazır kart sahibi olan tüm Turkcell aboneleri yararlanabilmektedir. Paket kapsamında abonelere ayda 2,90 TL olmak üzere 1 GB BiP uygulamasında geçerli internet verilecektir. Taahhütlü bir paket değildir. Aboneler istedikleri an BiP uygulamasını doya doya kullanabilmek için bu data paketinden faydalanabilirler.

  BiP 1 GB Data Paketinden Nasıl Yararlanılır?

  Turkcell BiP 1 GB internet paketinden yararlanmak için aboneler Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir veya cep telefonlarından SMS göndererek paketi kullanamaya başlayabilirler. Paketi kullanmak için cep telefonlarının mesaj kısmından BiP 1GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermeleri yeterlidir. Aboneler gönderdikleri mesajın ardından Turkcell tarafından bir onay mesajı alırlar. Bu onay mesajının ardından BiP’te geçerli 1 GB data paketini kullanmaya başlayabilirler.

  Taahhütlü bir paket olmadığı için aboneler istedikleri an paketi iptal edebilirler. Paketi iptal etmek, pakete kayıt olmak gibi tamamen ücretsiz bir işlemdir. Paket iptali yine müşteri hizmetleri veya ücretsiz kısa mesaj yolu ile yapılır. BiP 1 GB data paketini iptal etmek için aboneler cep telefonlarının mesaj bölümünden IPTAL BIP 1GB yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndermeleri yeterli olacaktır.

  BiP 1 GB Data Paketi Detayları

  Turkcell BiP 1 GB internet paketi servisinin detayları şu şekildedir;

  • 28 Ekim 2017 tarihi itibari ile BiP 1 GB data paketi tanıtılmış ve 31 Aralık 2021 tarihine kadar satın alınabileceğine karar verilmiştir.
  • BiP 1 GB data paketinden bireysel ve kurumsal faturalı veya faturasız aktif ses hatları faydalanabilecektir.
  • BiP uygulaması üzerinden gerçekleştirilen bir kişiden diğerine yapılan sesli, görüntülü ve her yöne aramalarda kullanılan internetler, bu paketin içerisine dahildir.
  • Kampanyadan Turkcell’in aktif, bireysel, kurumsal, faturalı, faturasız bütün ses hatları yararlanabilmektedir.
  • BiP uygulaması üzerinden yapılan bir kişiden diğerine veya grup şekline olan görüntülü aramalar ve oyun platformundaki kullanımlar bu pakete dahil değildir.
  • BiP 1 GB data paketi 30 gün boyunca geçerli olacaktır ve abone iptal talebinde bulunmadığı sürece otomatik olarak yenilenecektir.
  • Paket kapsamındaki kullanılmayan data faydaları bir sonraki aya veya kişilere devretmez.
  • Paket faydalarının bitiminden sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra abonelerin kayıtlı olduğu başka bir kampanya veya paket yok ise data kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Paketler kapsamında verilen data kullanım hakkı yalnızca yurt içinde geçerli olacaktır.
  • Turkcell müşterileri, iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından BiP’te geçerli 1 GB data paketini kullanmaya başlayabilirler.
  • Paketler kapsamında verilen data kullanım hakları sadece kişisel kullanımlar için geçerlidir. Üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacı ile kullanılamaz veya satılamaz. Bunları yaptığı tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak tamamen iptal edilecektir.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil edilmiştir.

  BiP #senyapdiye Salla Kazan Avantajı

  Turkcell BiP #senyapdiye salla kazan fırsatı, bütün Turkcell aboneleri için geçerli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell abonelerine BiP uygulaması üzerinden ek salla kazan hakkı verilir. Kampanyaya katılmak için abonelerin yapması gereken öncelikle BiP uygulamasını cep telefonlarına indirmektir. Daha sonra BiP üzerinden #senyapdiye kanalını takip etmelidirler. BiP üzerinden bu kanalı takip eden Turkcell aboneleri ayda bir kez olmak üzere salla kazandan internet hediyesi garantili ek sallama hakkı kazanacaktır.

  Turkcell O Dergileri İndirilenlere 1 GB Hediye İnternet Veriyor! Detayları yazımızdadır.

  BiP #senyapdiye Salla Kazan Avantajının Detayları

  Turkcell BiP #senyapdiye salla kazan kampanyasının esasları;

  • Kampanya 2 Mart – 30 Eylül tarihleri arasında geçerli bir kampanyadır.
  • Kampanya kapsamında, koşulları sağlayan abonelere verilen data faydaları yurt içi kullanımlarda geçerli olacak, transfer ve sonraki döneme devretmeyecektir.
  • Hediye internet paketinin kullanım süresi biten abonelerin kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Hediyenin, müşterinin hattında aktif ve geçerli olduğu süre içerisinde paket aşımlarında abonenin data kullanımları, ek paketi olanlar için bu paket üzerinden, başka bir internet paketi olmayanlar için ise tarifelerinin aşım bedeli üzerinden ücretlendirilir.
  • Turkcell, bu Turkcell BiP kampanyasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  1 Yorum
  En Yeniler
  Eskiler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Ahmet

  Babalar

  1
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x