BİP’ten Mesaj Gönder 1 GB İnternet Kazan

  09.06.2020
  4.002
  A+
  A-
  BİP’ten Mesaj Gönder 1 GB İnternet Kazan

  BİP ile bedava internet kazanmak ister misiniz? Bip uygulaması üzerinden 5 gün boyunca 10 adet BİP mesajı göndermeniz halinde tam bir hafta geçerli bedava internet kazanabilirsiniz. Hem de bütün faturalı ve faturasız ses hattı kullanan abonelerin bu kampanyadan faydalanması mümkündür. Turkcell aboneleri BİP ile mesajlaştıkça kazanır, kazandıkça da daha çok mesajlaşır! Kampanyaya katılmak tamamen ücretsizdir. Bip uygulamasını indirmek için Google Play ya da Apple Store uygulama mağazalarını ziyaret edebilirisiniz. Kampanya yalnzca BİP uygulaması üzerinden gerçekleştirilebilecek kullanımlar için geçerli olacaktır. Kampanya kazanımları yalnızca yurt içinde geçerlidir. Bir hafta kullanım süresi sonunda kampanya faydaları hattan silinecektir.

  BİP’ten Mesaj Gönder 1 GB İnternet Kazan Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

  BİP ile bedava internet kazanmak isteyen kişilerin önce akıllı telefonlarına BİP uygulamasını indirmesi gerekir. BİP üzerinden gerçekleştireceğiniz mesajlaşmalar internet kotanızdan düşmeyecek. Yani bedava internet kazanmak için ücret ödemeyeceksiniz. Kampanya kapsamı içine titreşim gönderme, caps ve sticker kullanımı, lokasyon paylaşımı, kontak bilgisi paylaşımı, sesli mesaj gönderme ve video gönderme özelliklerinin tümü dahildir. Kampanyadan hediye kazanan kişiler 1 haftalık 1 GB internetin keyfini çıkarabilirler. Kampanya süresizdir. Turkcell aboneleri 31 gün içinde kampanyadan en çok 1 kere faydalanabilirler.

  Turkcell Sürpriz Nokta Taktikleri Bedava İnternet 2020 yazımızı da inceleyebilirsiniz.

  Turkcell’den Salla Kazan Kampanyası Nedir?

  turkcell salla kazan firsatlari

  turkcell salla kazan kampanyasi

  Turkcell’den Salla Kazan hediye kotası tam iki katına çıkarıldı! Salla Kazan sayesinde telefonunuzdan internet, BİP dakikası ve çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. Hem faturalı hat hem de faturasız hat sahipleri bu kampanyadan faydalanabilirler. Kampanyaya katılmak için her hafta Salla Kazan menüsüne girip telefonunuzu sallamanız yeterli olur. Kampanya kapsamında internet dışında çok sayıda sürpriz hediye sizleri bekliyor. Henüz Cep Hesabım uygulamasını kullanmıyorsanız, uygulamayı App Store ya da Google Play üzerinden indirebilirsiniz. Eğer telefonunuzda uygulama çoktan yüklü ise, kampanyaya katılmak için uygulamanın güncel olduğundan emin olun.

  Turkcell’den Salla Kazan Kampanyası Ne Zaman Yenileniyor?

  Turkcell’den Salla Kazan kampanyasının yenilenmesi her pazartesi günü olmaktadır. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin mutlaka Turkcell kurumsal ses hattı müşterisi olması gerekir. Hediye alma hakkı Pazartesi günü gece 12’de yenilenirken Pazar günü 23:59’a kadar hediyelerin kullanılması mümkündür. Hediyeler yalnızca yurt içi kullanımlarında geçerli olacaktır. Faydaların kullanılmaması halinde hattan bu faydalar silinir. Faydalar bir sonraki haftalara devir etmez. Bahsi geçen faydaların üçüncü kişilere devredilmesi söz konusu olamaz. Hediye kullanım hakkı, hatta hediye yüklenmesi ile birlikte başlayacaktır. Kampanya kapsamında kalan hediye kullanımlarınızın miktarını öğrenmek için telefonlarınızdan Cep HESABIM uygulamasına giriş yapabilirisiniz.

  Turkcell’den GB Kazandıran Paketler Kampanyası Nedir?

  Turkcell’den GB Kazandıran Paketler sayesinde 10 GB, 20 GB hatta 30 GB’a kadar bedava internet kazama hakkı elde edebilirisiniz. Bu kampanyadan faturalı bireysel ve kurumsal, faturasız bireysel ses hattı sahibi müşterilerin faydalanması mümkündür. Kampanyadan faydalanmak için 10 GB, 20 GB ya da 30 GB paketlerinden birine aboneliğin başlatılması yeterli olur. Cep Hesabım uygulamasını indirerek kampanyaya katılmak için Apple Store ya da Google Play uygulama mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Cep Hesabım üzerinden kalan kullanımlarınızı da bir iki dakika içinde öğrenebilirsiniz. Başlatılan abonelik sona erdiği zaman dijital paket de yenilenmez. Ana paketin iptal edilmemesi halinde, hediye dijital paket aboneliği devam eder. Hediye dijital paket hem Türkiye’de hem de KKTC’de geçerlidir.

  Turkcell’den Kamululara Ballı Perşembe Kampanyası Nedir?

  Turkcell’den Kamululara Ballı Perşembe ile sarı sandık üyesi olan kamu çalışanlarının yüzü gülüyor. Bu kampanya sayesinde kamulular 1 GB hediye internetin keyfini çıkarıyorlar. Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin SMS göndermeleri gerekir. Telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra sandık yazın, mesajı 2626’ya gönderin. Kayıtlı meslek bilgisinin kamu olarak bildirilmesi halinde kampanyaya katılmış olursunuz. Kampanya dahilinde sarı sandık ğyesi olan kamu çalışanlarının hatlarına her Perşembe günü 1 GB bedava internet yüklenecektir. Kampanyaya her hafta Salı gününe kadar abone olmanız halinde aynı Perşembe gününde, Salı günü sonrasında abone olmanız halinde ise bir sonraki Perşembe günü kampanyadan faydalanmanız mümkün olur.

  Turkcell’den Kamululara Ballı Perşembe Kampanyasından Kalan Kullanımları Nasıl Öğrenebilirim?

  Turkcell’den Kamululara Ballı Perşembe kampanyasından kalan kullanım öğrenilmesi için, SMS gönderilmesi yeterlidir. Telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra kalan yazın mesajı 2015’e gönderin. Bu şekilde 1 GB hediye internetinizden kalan faydaları öğrenmeniz mümkün olur. Hediye interneti almak isteyen kişilerin herhangi bir talep yapması gerekmez. Kampanya şartlarını sağlayan kişilerin hatlarına otomatik olarak her hafta Perşembe günleri 1 GB bedava internet yüklenmektedir. Kalan kullanımlar için sorgulama SMS’leri ücretsizdir. Eğer kampanya dahilinde faydalarınızı kullanmazsanız bu faydalar bir sonraki güne devir etmeyecektir. Kampanya süresizdir.

  Yeni Turkcell’li Olanlara 10 GB Bedava İnternet! bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Turkcell’den BİP’e 5 Arkadaşını Getir, 5 GB Kazan Kampanyası Nedir?

  turkcell bip internet

  turkcell bip 5 gb internet

  Turkcell’den BİP’e 5 Arkadaşını Getir, 5 GB Kazan kampanyası ile siz de bedava interneti kullanarak internette uygulama sınırlaması olmaksızın sörf yapabilirsiniz. Kampanyaya katılmak isteyen kullancııların ilk olarak BİP uygulamasını telefonlarına indirmesi gerekiyor. BİP kullanmaya davet edilen arkadaşların, kişinin gönderdiği link üzerinden uygulamaya kayıt olması gerekmektedir. Kampanyaya katılım tamamen ücretsizdir. BİP kullanan Kuzey Kıbrıs Turkcell abonelerinin tümü bu kampanyadan faydalanabilir. Kampanya kapsamında verilen haftalık internet, davet edilen kişilerin uygulamalarını aktif hale getirerek uygulamayı kullanmaya başladıkları anda hatta yüklenecektir. Hatta bedava internet tanımlaması yapıldığı zaman, tanımlama mesajı gönderilecektir.

  Turkcell’den BİP’e 5 Arkadaşını Getir, 5 GB Kazan Kampanyasından Kaç Kere Faydalanabilirim?

  Turkcell’den BİP’e 5 Arkadaşını Getir, 5 GB Kazan kampanyasından faydalanma sayısı davet edilen kişi sayısına göre değişiklik gösterecektir. Davet edeceğiniz ilk 5 kişi için 5 GB hediye internet kazanırsınız. Daha sonra yeniden 5 kişiyi davet etmeniz halinde yine 5 GB internet kazanırsınız. Kampanya dahilinde hattınızda kalan kullanımlarınızı öğrenmek için ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Bunun için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra kalan yazın mesajı 7577’ye gönderin. Hattınıza yüklenen bedava internet yalnızca bir hafta için geçerli olacaktır. Süre dolması ile birlikte kampanya faydaları silinir ve faydalar bir sonraki haftaya devir etmez. Kampanyadan hediye internet kazanmak isteyen kişilerin mutlaka telefon rehberlerinde kayıtlı bulunan kişileri davet etmesi gerekir. Hali hazırda BİP kullanan kişilerin davet edilmesi halinde kampanyadan hediye internet kazanmak mümkün olmaz.

  Turkcell’den BİP İndirine 300 BİP DK Hediye Kampanyası Nedir?

  Turkcell’den BİP İndirine 300 BİP DK Hediye kampanyası ile bedava dakikaları kullanarak sevdikleriniz ile uzun uzun konuşmak istemez misiniz? BİP uygulamasını ilk kez indirip aktive eden müşteriler 3 ay boyunca kullanmaları mümkün olan hediye 300 BİP dakikasına sahip oluyorlar. BİP uygulaması indirildikten ve kullanılmaya başlandıktan sonra kişilerin hatlarına bedava internet hakları tanımlanacaktır. BİP indirmek için telefon işletim sistemine göre Apple Store ya da Google Play uygulama mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için  herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Daha önce BİP uygulamasını kullanmamış ve SMS ile gelen aktive kodunu kullanarak uygulama aktivasyonunu tamamlayan kişiler bu kampanyadan faydalanabilir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x