Elektrik Faturaları Turkcell Mağazalarında Ödenebilecek!

  03.12.2020
  406
  A+
  A-
  Elektrik Faturaları Turkcell Mağazalarında Ödenebilecek!

  Uygulama ile birlikte gerçekleştirilen ve Turkcell aracılığı ile müşterileri ile buluşan ve Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. iş birliği ile gerçekleştirilen kampanya ile müşteriler, elektrik faturalarını mağazalardan ödeyebilecekler. Turkcell’den yapılan açıklamaya göre 1 Ekim’den itibaren TRAPAŞ kullanıcıları, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’ın illerinde bulunan tüm Turkcell mağazalarında ve dijital satış noktalarında elektrik faturası ödeyebilecek. Turkcell, Trakya’nın üç ilinde elektrik faturası almaya başladı. Bu uygulama ile Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da yaşayan TREPA abonesi vatandaşlar, elektrik faturalarını Turkcell mağazalarından ve dijital satış noktalarından ödeyebiliyor. Vatandaşlar bu uygulamayı kullanarak zamandan tasarruf edebilir ve diğer ödeme noktalarında sıra beklemek zorunda kalmadan faturalarını hızlı ve güvenilir bir şekilde ödeme imkanına sahip olabiliyor. Turkcell’in sunduğu hizmetlerden tüm operatörlerin müşterileri yararlanabilmektedir.

  TREPAŞ Elektrik Faturalarının Ödemelerini Nasıl Yapmaktadır?

  trepas elektrik faturasi odemesi

  TREPAŞ aboneleri, Turkcell’in yeni nesil dijital ödeme platformu Paycell üzerinden de ödeme yapabiliyor. Paycell kartı ile 100 Türk lirası ve üzeri bir fatura ödenmesi halinde 10 Türk lirası kullanıcı kartına iade edilecektir. Bu nedenle 15 Aralık’a kadar etkinliğe katılmak isteyen Turkcell abonelerinin 2255’e “FATURA”, diğer abonelerin ise 05321234567’ye “FATURA” yazmaları gerekmektedir.

  Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Hediye İnternet bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Turkcell İle Elektrik Faturaları Ödeme Fırsatının Detayları Nelerdir?

  Turkcell’in sağladığı, mağazalarda fatura ödeyebilme işleminin detayları aşağıdaki gibidir:

  • Paycell uygulamasına giriş yapan ve Financell veya şirket faturalarını (örneğin elektrik, su, gaz) ödeyen müşteriler, Carrefour’dan geçerli 10 TL’lik bir promosyon kodu alacaklar. Ayrıca Turkcell abonesiyseniz ikinci elektrik, su ve doğalgaz faturanız için tam 2 GB hediye ödersiniz.
  • Paycell uygulamasını indirmediyseniz: paycell.com.tr/app Paycell uygulamasına giriş yaparak, belirli koşulları (Financell veya elektrik, su, doğalgaz gibi şirket faturalarını ödemek gibi) olan müşteriler Carrefour’dan 10 Türk Lirası gelir elde edebilir. Turkcell kişisel ses hattına sahip olan ve ikinci bir şirket faturası (elektrik, su, gaz gibi) ödeyen müşterilerimiz de 2 GB’lık bir hediyeden yararlanabiliyor.
  • Paycell uygulamasını App Store veya Google Play’den indirebilir, ardından giriş yapıp ana sayfadaki Fatura Ödemesi veya Financell Ödemesi’ne tıklayabilirsiniz.
  • Kampanyadan sadece belirli koşullara sahip bireysel ses hatlarına sahip müşteriler yararlanabilir.
  • Carrefour’dan alınan promosyon kodu, Carrefour sanal mağazasında geçersizdir ve yalnızca fiziksel mağazada geçersizdir.
  • Carrefour’dan alınan promosyon kodu 10 Türk Lirası değerindedir ve yıl sonuna kadar geçerlidir.
  • Bu kampanya Paycell uygulaması üzerinden yapılan Turkcell fatura ödemelerini içermez, sadece Financell veya elektrik, su ve doğalgaz gibi şirket fatura ödemelerini içerir.
  • Her kullanıcı seçim döneminde 1 ödül kazanabilir.
  • Etkinlikten alınabilecek kod sayısı 6.400 ile sınırlıdır.
  • Kazançlar başkasına devredilemez ve / veya bonusun nakit karşılığını alamaz.
  • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Servisi, reklam kampanyasını durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  İlk Fatura Ödemesi İle İnternet Kazanma Fırsatı

  TREPAŞ faturalarını Turkcell mağazasından ödeyen Turkcell müşterileri 31 Aralık’a kadar her hafta 1 GB internet kazanabilecek. 5955’e “KATIL FATURA” gönderdikten sonra, İnternet hediye sahibi olmak isteyen kullanıcılar, faturasını Turkcell mağazasından ödeyebilirler. Turkcell, İstanbul’da İSKİ ve İGDAŞ, Mersin’de MESKİ ve İzmir’de İzmir Gaz’da benzer hizmetler veriyor.

  İlk Fatura Ödemesi İle İnternet Kazanma Fırsatının Detayları

  Turkcell ile fatura ödemesi yapan müşteriler anında bedava internet kazanmaktadır. Bu fırsat için bazı detaylar mevcuttur. İşte sunulan detaylar şunlardır:

  • Etkinlikten Paycell uygulamasını kullanan veya Turkcell mağazasından şirket faturası ödeyen Turkcell aboneleri yararlanabilir.
  • Paycell uygulamasını uygulama mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
  • Bu etkinlikten tüm Turkcell aboneleri faydalanabilir.
  • Paycell uygulamasını kullanırsanız veya şirket faturalarını Turkcell mağazasından öderseniz, Turkcell müşterileri 7 Ocak – 30 Nisan arasında 1 GB internet alacak.
  • Etkinliğe katılabilmek için elektrik faturasının 5955’e gönderilmesinin ardından, faturanın Paycell uygulaması veya Turkcell mağazası üzerinden ödenmesi gerekiyor.
  • Etkinliğe katılmak için SMS göndermek ücretsizdir. Reklam kampanyası ile elde edilen 1 GB İnternet, yükleme tarihinden itibaren 1 hafta geçerlidir.
  • Etkinlikten yararlanabilecek müşteri sayısında herhangi bir sınırlama yoktur. Bir kullanıcı indirimden en fazla bir kez yararlanabilir.
  • Etkinlik sırasında iade ve iptaller dikkate alınacaktır.
  • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Servisi, reklam kampanyasını durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Elektrik Faturaları Turkcell Mağazalarında Ödeyebilme Fırsatından Kimler Yararlanabilir?

  turkcell magazalari elektrik faturasi odeme firsati

  Turkcell aracılığı ile fatura ödeyebilme imkanına sahip olabilecek kişiler, Paycell uygulamasına giriş yaparak, belirli koşulları (Financell veya elektrik, su, doğalgaz gibi şirket faturalarını ödemek gibi) sağlayan müşteriler Carrefour’dan 10 Türk Lirası gelir elde edebilir. Ayrıca Turkcell bireysel ses hattına sahip olan ve ikinci bir şirket faturası (elektrik, su ve gaz gibi) ödeyen müşterilerimiz de 2 GB’lık bir hediyeden yararlanabiliyor.

  Turkcell İle E-Ödeme Ne Demektir?

  Kredi kartınızı kullanarak Turkcell üzerinden online fatura ödeme garantisi verebilirsiniz. Üstelik bu hizmet ücretsizdir! Tüm Turkcell faturalı özel hat müşterileri, Turkcell elektronik ödeme hizmetlerini kullanabilir. Ayrıca Turkcell’i elektronik ödemelerde kullanmak için Turkcell şifreniz ile web sitemiz üzerinden “Hesabım” a giriş yapabilirsiniz. Bir MasterCard veya Visa kart üyesinin herhangi bir kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ödemeyi “İptal Listesi”nden bir gün içinde en geç 23: 00’e kadar iptal edebilirsiniz.

  Turkcell Mobil Ödeme Anında 2 GB Hediye İnternet Veriyor ayrıntılarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  Paycall İle Ödeme Nasıl Yapılır?

  Paycell müşterilerinin elektrik faturaları, su faturaları, doğalgaz faturaları, telefon faturaları ve devlet ödemeleri gecikmeyecek ve her zaman kolayca çözülebilecek. Fatura kuyruğunu beklemeden zaman kazandıran Paycell uygulaması ve temsilcimiz Turkcell mağazası / satış noktası üzerinden anında ödeme yapabilirsiniz. Sıraya girmeden güvenle ödeme yapmak için Paycell’i kullanabilirsiniz. Paycell uygulamasını indirip giriş yaparak ana sayfanızdan veya Turkcell İletişim Merkezi’nden ödeme yapabilirsiniz. Paycell uygulamasında, ödeme yapmak istediğiniz kurumun adını girerek veya fatura türünü seçip kurumu listeleyip ardından Turkcell mağazasında / satış noktasında ödemek istediğiniz kurumu söyleyerek işlem yapabilirsiniz. Dijital kanallarımızdan veya temsilcimiz Turkcell mağazamız / satış noktamız üzerinden işlem yapmak için kartınızı veya paranızı kullanabilirsiniz. Paycell ile telefon faturası, su faturası, elektrik faturası, doğalgaz faturası, TV faturası, devlet ödemeleri ve ulaşım kartı yükleme talimatları gibi birçok ödemeyi kolaylıkla yapabilirsiniz.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x