GollerCepte’den Futbolseverlere 180 Bin GB İnternet Hediye

  07.08.2020
  517
  A+
  A-
  GollerCepte’den Futbolseverlere 180 Bin GB İnternet Hediye

  Turkcell GollerCepte uygulaması üzerinden futbol severlere 180 bin GB’a kadar hediye internet veriyor. Turkcell, abonelerine veya numarasını Turkcell‘e taşıyacak olan müşterilerine birbirinden farklı bir çok internet hediyesi kampanyaları düzenlemektedir. Bu seferki kampanyasında ise hediye interneti futbol severler ile buluşturmuştur. Kampanya kapsamında Turkcell, GollerCepte uygulaması üzerinden futbol severlere 180 bin GB‘a kadar internet hediyesi verecektir verecektir. Turkcell internet kampanyaları, Turkcell’li olan veya Turkcell‘e gelen müşteriler için durmaksızın devam etmektedir.

  Turkcell O Dergileri İndirilenlere 1 GB Hediye İnternet Veriyor! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

  GollerCepte’den Futbolseverlere 180 Bin GB İnternet Hediyesi Nedir?

  gollercepte firsatlari

  GollerCepte uygulamasından futbol severler için 180 bin GB internet faydası, Turkcell’in taraftar aboneleri için geçerli bir kampanyadır. Kampanyadan GollerCepte uygulamasını indiren bütün Turkcell aboneleri yararlanabilmektedir. Turkcell GollerCepte uygulamasını indiren aboneler maç başına 400 MB internet kazanma şansını elde edebilirler. Aboneler, uygulama üzerinden her gol için 100 MB kazanabilir yani toplamda maç başına maksimum 400 MB internet kazanma şansına sahip olurlar. Bütün sezonun maçları toplandığında ise aboneler bir sezon için toplamda 180 bin GB internet kazanmış olurlar.

  GollerCepte’den Futbolseverlere 180 Bin GB İnternet Hediyesinden Nasıl Yararlanılır?

  Turkcell GollerCepte’den Futbolseverlere 180 bin GB internet faydasından yararlanmak için Öncelikle Turkcell abonelerinin Turkcell GollerCepte uygulamasını indirmeleri gerekir. GollerCepte uygulamasını indiren Turkcell taraftar aboneleri maçları takip eder ve internet kazanmaları mümkündür. Abonelerin GollerCepte uygulaması içerisinden “her gol 100 MB” oyununu oynamaları gerekir. Oyun üzerinden maç başına 400 MB kazanma şansına sahip olurlar. Bir sezon içerisindeki tüm maçlar göz önünde bulundurulduğunda bir abone 180 bin GB’a kadar internet kazanabilmektedir.

  GollerCepte’den Futbolseverlere 180 Bin GB İnternet Hediye Kampanyasına Katılım

  Turkcell GollerCepte uygulamasından taraftarlara 180 bin GB hediye internet kampanyasına katılmak için Turkcell abonelerinin öncelikle tuttukları takım için SMS ile başvuruda bulunmaları gerekir. GollerCepte uygulamasını indiren ve hediye internet kazanmak isteyen Turkcell aboneleri cep telefonlarının mesaj kısmından takım kodlarını yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler. Takımların kodları ise aşağıdaki gibidir:

  • Beşiktaş taraftarları için takım kodu: BJK;
  • Fenerbahçe taraftarları için takım kodu: FB;
  • Galatasaray taraftarları için takım kodu: GS;
  • Son olarak Trabzonspor taraftarları için takım kodu: TS.

  GollerCepte uygulamasını indiren ve kampanyaya katılmak isteyen Turkcell aboneleri yukarıdaki kodlar ile kampanyaya katılım sağlayabilir.

  GollerCepte Futbolseverler İçin 180 Bin GB İnternet Hediyesi Kampanyasının Detayları

  GollerCepte’den futbolseverlere 180 bin GB hediye internet faydasının detayları aşağıdaki gibi verilmiştir:

  • GollerCepte‘den futbol severler için 180 bin GB hediye internet faydası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadir. Kampanyaya katılım da herhangi bir sınırlama bulunmaz.
  • GollerCepte uygulaması üzerinden hazırlanan bu kampanya kapsamında internet hediyesi kazanmak isteyen abonelerin öncelikle telefonlarına GollerCepte uygulamasını Google Play Store veya App Store üzerinden indirmeleri gerekir.
  • GollerCepte uygulamasını indiren Turkcell aboneleri uygulama içinde yer alan “her gol 100 MB” oyununu oynayarak taraftarı olduğu takımın attığı her gol üzerinden internet kazanma hakkını elde eder.
  • GollerCepte‘den futbolseverlere 180 bin GB internet hediyesi kampanyası kapsamında bir sezon için taraftarlar toplamda 180 bin GB kazanma şansını yakalayabilirler.
  • Turkcell’in taraftarları için yapmış olduğu bu kampanyada kazanılan internet hakları yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerli olacaktır
  • GollerCepte‘den futbolseverlere 180 bin GB hediye internet kampanyasından kazanılan internetin üçüncü kişiler ile paylaşılması veya üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Bu Turkcell internet kampanyasına katılmış olan ancak daha sonra numarasını farklı bir hatta taşıyan, hattını kapatan, hattının iptal olmasına veya kapatılmasına sebebiyet verecek bir durum yaşatan abonelerin kampanyaları iptal olur.
  • Turkcell operatörü, GollerCepte‘den futbolseverlere 180 bin GB hediye internet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma veya kampanya iptal etme hakkını saklı tutar.

  Turkcell Sağlık Çalışanları Kampanyası

  Turkcell’den yeni Sağlık Çalışanları Kampanyası, sadece Turkcell abonesi olan olan sağlık çalışanları için geçerli bir kampanyadır. Kampanyadan turkcell’in bireysel faturalı veya bireysel faturasız yani hazır kart sahibi aboneler yararlanabilmektedir. Sağlık çalışanları kampanyası kapsamında, Sağlık Bakanlığı’nın ilettiği Turkcell müşterisi, Sağlık çalışanlarına yurt içinde geçerli olmak üzere aylık 5 GB ve her yöne 500 dakika konuşma paketi hediye edilecektir. Paket, iki ay boyunca yenilenen tekrarlı bir paket şeklindedir. Paket otomatik olarak abonenin hattına tanımlanır ve bir sonraki ay kendini yeniler. Paket aktiflendiğinde ise aboneye bilgilendirme mesajı gelecektir. Kampanya yenilendinde de abone bilgilendirme mesajı ile bilgilendirilir.

  Tık Diye Turkcell’li Olun, 8 GB İnternet Hediyesi Sizin Olsun! Detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  Turkcell Sağlık Çalışanları Kampanyasının Detayları

  turkcell saglik calisanlari kampanyasi

  Turkcell Sağlık Çalışanları Kampanyasının esasları ve geçerlilik detayları şu şekildedir:

  • Sağlık çalışanları kampanyası 31 Ekim 2020 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • 30 Temmuz 2020 tarihinde Sağlık Bakanlığı bünyesinde oluşturulan saha çalışma ekiplerinde görevli personelin çalışmalarını kesintisiz sürdürebilmesi adına iletilen listeye üç ay süreyle 15 GB cepten internet ve 15000 dakika konuşma tekrar hediye edilecektir.
  • Sağlık çalışanları kampanyasının kapsamında Sağlık Bakanlığı’nın izni ile Turkcell’in sağlık çalışanları ve aile hekimlerine yurt içinde geçerli olmak üzere 5 GB cepten internet ve her yöne 500 dakika konuşma paketi hediye edilecek olup, aile hekimlerine ise 30 gün geçerli 10000 dakika konuşma ek olarak hediye edilecektir.
  • Sağlık çalışanları kampanyasındaki paketler iki ay boyunca yenilenen yani iki ay boyunca kendini tekrarlayan paketlerdir.
  • Paket, abonelerin hattına otomatik olarak tanımlanır ve bir sonraki ay yine otomatik olarak kendini yeniler.
  • 500 dakika ve 5 GB cepten internet içeren paket için SMS ile başvuru da yapılabilir. Başvuru için SAGLIKCALISAN yazıp 2200’a Ücretsiz kısa mesaj gönderdikten sonra Turkcell sistemlerinde kayıtlı kullanıcı kaydı olan müşteriler için kullanıcının T.C kimlik no’su kontrol edilir ve sağlık çalışanı olan Turkcell abonelerine paket tanımlanır.
  • Kampanya, bireysel faturalı veya bireysel faturasız yani hazır kart müşterileri için geçerli bir kampanyadır.
  • 12 Nisan 2020 tarihi itibari ile iletilen listedeki gezici sağlık çalışanlarına üç ay boyunca yenilenecek olan aylık 15000 dakika konuşma ve 15 GB cepten internet paketi hediye edilecektir.
  • 4 Mayıs 2020 tarihinde Sağlık Bakanlığı bünyesinde oluşturulan saha çalışma ekiplerinde görevli personelin çalışmalarını kesintisiz sürdürebilmeleri amacı ile iletilen listeye üç ay süre ile 15 GB cepten internet ve 15000 dakika konuşma hakkı hediye edilmiştir.
  • Kampanyayı iptal etmek için abonelerin, SAGLIKCALISANIPTAL yazarak 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermeleri yeterlidir.

  Turkcell Faturalı YouTube Paketi

  Turkcell’in faturalı hatlar için YouTube paketi sadece YouTube için 5 GB cepten interneti içerir. Turkcell bireysel faturalı Hat sahipleri için hazırlanmış bu kampanyada Turkcell aboneleri, YouTube’da geçerli olmak üzere 5 GB cepten internete aylık 15 TL öderler. Turkcell internet kampanyaları kapsamında sunulan bu paket ile ilgili detaylı bilgi aşağıdaki gibidir:

  • Faturalı YouTube paketi sadece Turkcell’in bireysel faturalı hat sahipleri için geçerli bir pakettir.
  • Kampanyaya katılmak isteyen Turkcell faturalı aboneler, telefonlarının mesaj kısmından YOUTUBE yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermelidir.
  • Paketin aylık olarak fiyatı 5 GB için 15 TL şeklindedir.
  • YouTube paketindeki fiyatlara KDV ve ÖİV dahil edilmiştir.
  • Paketler kapsamındaki kullanılmayan faydalar bir sonraki aya devretmez.
  • Paket kapsamındaki internet üçüncü şahıslara transfer edilmez.
  • YouTube için geçerli 5 GB cepten internet hakkı sadece yurtiçi kullanımlarda geçerlidir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x