Hakkımızda

  Son yıllarda iletişim şirketlerinin çalışmalarına destek olmak amacı ile başlattığımız bir uygumla sayesinde, telefon kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlıyoruz.2018 yılından itibaren özenle çalışmalarımızı sürdürürken, bilişim sistemleri ilgili gündemde olan tüm haberlerden sizleri haberdar ediyoruz. En çok tercih edilen sayfalardan birisi olarak; kullandığınız hat, faturalı ya da faturasız olsun, sizlere tüm telekomünikasyon şirketlerinin önceliklerini sağlıyoruz.

  Karşılıksız olarak sunduğumuz iletişim kampanyalarına dair tüm hizmetlerden herkes yararlanabilsin diye de en anlaşılır alt yapıyı kullanıyoruz. Türkiye’nin en güncel iletişim kampanyalarının haberlerini alabileceğiniz sayfamızın sizlere sağlayabileceği imkanlar bunlarla da sınırlı değil. Standartları ezip geçen hizmet kalitemiz sayesinde herkesin büyük kolaylıklar yaşayabileceği harika projeleri sizlerin kullanımına sunmayı başardık. Uzun süren bir hazırlık sürecinden sonra, tüm ekibimiz ile sizlere yararı dokunabilecek her türlü kampanya içeriğine sayfamızda yer verdik.

  Böylece günü gününe takip edebileceğiniz telefon kampanyalarını tek bir web sayfasında toplamayı başardık. Web sayfamızın en belirgin özelliklerinden birisi olan kategorili anlatım süreci sizleri doğru bilgilendirme yönünde hazırlanmış bir yapıdır. İnternetten bir tıkla, kullandığınız telefon hattına ait tüm kampanya içeriklerine sahip olabileceğiniz güncel haberlerimiz ile birlikte en etkili haber sağlama özelliğimizi sizlerle paylaşıyoruz.

  Geçmişten bu güne geçen her gün boyunca, sizlere farklılar katmak hayali ile çıktığımız bu yolda bizleri hiç yalnız bırakmadınız. Böylesine güzel bir sinerji yakalamamızın sebebi ise; her daim sizlerle doğru ve de nitelikli bilgileri paylaşıyor olmamızdır. Web Tekno Haber olarak, kullandığınız hatların bütün yeni kampanya ve de duyurularını sizlere kendi adresimizden ulaşım imkanını tanıyoruz. Ayrıca tüm operatörler ile ilgili aradığınız her bilgiye de yine bizim sayemizde bir tık kadar uzaktasınız.

  Vizyonumuz

  İnsanların telefonlarını daha rahat kullanmalarını amaçlayan uygulamaları, her geçen gün geliştiren operatörlerin, kullanıcılarına sunduğu kampanyalı teklifler için bizlerde kolları sıvadık. Sizlere tüm operatörlerin uygulamalarını yeniliklerini, belirttiği güncellemeleri duyurmaya özen gösteriyoruz. Bu durumda ki hassasiyetimiz de tamamen sizlere en iyi hizmeti sunmak istememizle alakalıdır.

  Vizyonumuzu oluştururken, yıllar içerisinde ki çalışmalarımızı gözden geçirerek eksiklerimizi tamamlamayı amaçlıyoruz. Hedeflediğimiz yere geldikten sonra bile insanlara sunduğumuz olanakların kalitesi, verdiğimiz hizmetin sürekliliği asla değişmedi. Sizler için çıktığımız bu süreci başarı ile sürdürmeye devam ediyoruz. En güncel kampanyalar ile sizlere kolaylıklar sağlamakla kalmayıp, karşılıksız bir şekilde size güncel verileri de sağlıyoruz. Vizyonumuzu geliştirirken, sizlerden de büyük destekler aldığımızı konular mevcut.

  İstek ve de önerilerinizi her zamana dikkate alarak hareket ediyor, her zaman sizleri doğru yönlendirmeye çalışıyoruz.

  Misyonumuz

  İletişim sektörü içerisinde bulunduğumuz noktadan bu güne gelene kadar sarf ettiğimiz çaba tamamen size ve de yakınlarınıza iletişim kurmanızı kolaylaştırmak amacı ile gerçekleştirildi. Misyonumuzu oluştururken, geçen süreç içerisinde insanların ihtiyaç duyabileceği her konunun iletişim ile alakalı olduğu görüne vardık. Böylece sizleri iletişim çağına taşıyan uygulama ve de diğer kampanya içeriklerini sürekli sizlerle paylaşmayı kendimize misyon edindik. Bu sayede gerçekleşen tüm iletişim yollarının amacın ı açmayı denedik.

  Telefon kullanıcılarına sunulan bütün hizmetleri en ayrıntısına kadar internet kullanıcılarına duyurmakla kalmayıp, süreçlerin nasıl işlediğine dair de bir takip kurulu oluşturduk. Dünya genelinde gerçekleşen bütün operatör kampanyalarını takip eden bu kurul, insanların daha ucuza iletişim sağlaması için kullanabileceği ve de başvurabileceği bütün içerikleri, operatörlerin menüleri altında toplayarak, bütün kullanıcılara aynı anda sunuyoruz.

  Tarihçe

  2018 yılında alt yapısının adımlarını attığımız web sayfamızda binlerce kişiye hangi operatörün ne kadar indirim yaptığını, program ve de uygulama detaylarını, bedava ya da hediye internet olan günleri, TL yükleme ve de paket yapma çeşitlerini bir bir aktarmaya başladık. Geçen yıllar içeresinde on binleri bulan takipçi sayımız ile daha fazla kişiye hizmet götürmeyi ve de iletişim konusunda ayrıcalıklı zamanlar yaşatmayı istiyoruz. En çok kazandıran uygulama ve de tarife seçeneklerimiz ile artık, bu konuda çok daha maliyeti düşük tarifelere sahip olabiliyorsunuz. En çok konuşturan paketleri nasıl yapacağınız ise; ana menümüzde yer alıyor. Ana menümüzde bulunan sayısız indirimli operatör bağlantılarını mutlaka dikkate alarak, tarife seçimlerinizi, paket yenilemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Kuruluş Amacımız

  Bizler Web Tekno Haber olarak, karşınıza çıkabilecek uygun, ancak; en kullanışlı olan, sizlere çok kazandıran ve de büyük bir fayda kazandıracak her noktayı adım adım paylaşarak iletişim çağını adım adım takip etmeniz için çalışıyoruz. Kurulum amacımız tamamen sizleri iletişim çağında ger kalan ve de pahalı tarifeler kullanarak en çok iletişim giderine sahip olan tarifelerden, operatörlerden kurtarmak. Firmaların resmi haberleri doğrultusunda, karşınıza en doğru iletişim projelerini çıkartıyoruz. Cep telefonu kullanıcılarına büyük projeler hakkında bilgiler sunarak, kendilerine uygun olabileceğini düşündükleri uygulamaları nasıl yapmaları gerektiğini anlatmak bizim en büyük amaçlarımız arasında yer alıyor. Sizlerin güncel ve de popüler uygulamalardan geri kalmadan ve de bütün internet uygulamalarından yararlanmanızı amaçlıyoruz.

  Hizmetlerimiz

  Operatör camiasının en çok dikkat çeken haberlerini internet kullanıcılarına sunduğumuz profesyonel web sayfamızda hem Turkcell, hem de Vodafone gibi dünyaca ünlü dev şirketlerin geliştirdiği uygulamaları, içerikler, telefon kolaylıklarını, kampanyalarını iki ayrı başlık altında sizlerle paylaşıma açtık. Gerçek ve de reel bilgilerden oluşan her bir kampanya için sadece konu başlıklarına tıklamanız yeterli. Konu başlıklarını tıkladığınız andan itibaren karşınıza seçtiğiniz operatörlerle alakalı bütün haberler çıkıyor. Bu şekilde güncel olan habere ve de kampanya içerisinde bulunan özelliklere hemen ulaşabilirsiniz.

  Operatör Kuruluşlar

  İletişim çağında yaşayanların, ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve de bu sektörde sizlere gerekli olan yardımı sağlayabilecek iki büyük operatöründe en güncel haberlerini bizim web sayfamızın ana sayfasında sıralı bir şekilde bulabilirsiniz. Arayabileceğiniz ve de merak edebileceğiniz tüm tarifeler, internet uygulamalarına dair her şey şimdi karşınızda. Operatörlere ait yani tarife içerikleri, hangi kullanıcıya hangi tarife uygun gibi bütün sorularınızın cevaplarının karşılığını ana sayfamızda bulmanız mümkün.

  Bedava İnternet Kampanyaları

  İçeriklerini merak ettiğiniz bütün internet kampanyalarını en ince detayına kadar, kampanyalar bölümümüzden ulaşmanız mümkün. Biz sizlere bedava internet kampanyalarını hangi operatörlerde daha kullanışlı olduğunu anlatmak için tüm ekibimizle birlikte çalışmalara devam ediyoruz. Nasıl bedava internet kampanyalarına katılabilirsiniz merak ediyorsanız, tüm detaylara hızlıca ulaşabilirsiniz.

  Bedava Dakika Kampanyaları

  Dakik dakika kullanabileceğiniz en güzel hediyeler hangi operatörde, nasıl kullanılıyor ya da nasıl daha fazla dakika sahibi olabileceğinize dair her şey bizim sayemizde ekranlarınıza taşınıyor. Telefonla konuşmayı çok seven takipçilerimiz için bedava dakika kampanyaları nerede, kampanya süreleri ne zamana kadar sürüyor, sizler de bu kampanya katılım sağlayabiliyor musunuz, gibi önemli konuları hemen arama sayfamızda bulmak için kısa bir araştırma yapabilirsiniz.

  Bedava TL Yükleme Kampanyaları

  Telefonla vakit geçirmekten hoşlanan herkes, telefonla konuşabilsin diye, mesajlaşabilsin diye ya da internete girebilsin diye nereden bedava TL alabilirsiniz araştırıyoruz. Sizin lehinize tüm TL yükleme işlemleri nasıl yapılır buluyoruz.

  Müşteri Yorumları

  Telefon, insan hayatında bu kadar önemliyken, bizlerin de üstüne düşen tek görev; en kıymetli bedava dk., TL ve de internet ayrıcalıklarını sizlere sunmaktır.