Hazır Kartlı Olmak İsteyen Yeni Turkcell’lilere Özel Hat Taşıma Kampanyaları

  Hazır Kartlı Olmak İsteyen Yeni Turkcell’lilere Özel Hat Taşıma Kampanyaları

  Turkcell ilk defa Hazır Kart abonesi olacak kullanıcılarına özel avantajlı fırsatlarını sürdürmeye devam ediyor. Farklı paketlerde sunulan internet, dakika ve sms kullanımları için Turkcell şubelerine gelebilir ya da Turkcell’in online platformunu kullanarak kayıt işleminizi başlatabilirsiniz.

  • Turkcell Hazır Kart abonelik işlemleri paket içeriklerine dair detaylı bilgiye Turkcell’in internet sitesi üzerinden ya da Turkcell’in müşteri hizmetleri hattı 532 532 00 00 numarasını arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • Paket içeriğinde sunulan faydaları görebilmek için *123# tuşuna basarak sorgulatabilirsiniz.
  • Hat içerisinde bulunan kalan kullanım haklarını sorgulamak için cep telefonunun mesaj kısmında büyük harfler ile KALAN yazarak 2222’ye kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.
  • Haftalık olarak yapılan kullananların özetini görebilmek için *100#’yi tuşlamanız yeterlidir.
  • Paket olarak kullanacağınız Hazır Kart içerisinde yer alacak TL işlemlerine ait detaylı bilgiye Turkcell’in dijital operatör uygulaması üzerinden görebilirsiniz. Uygulamadan yanı sıra internet sitesi üzerinden “Hesabım” bölümü aracılığı ile detaylı bilgiye erişilebilir.

  Turkcell Hazır Kart kullanıcıları mevcutta bulunan kampanyalara erişebilmek için;

  • Turkcell’in resmi internet sitesi olan da bu turkcell.com.tr adresi üzerinde yer alan “Kampanyalar” kategorisini kullanabilirler.
  • Açılan kategori üzerinde Hazır Kart alanına geçiş yapılır.
  • Bu alan üzerinden bütün kampanyalar rahatlıkla görülebilir.

  Turkcell Hazır Kart Aboneliği Nasıl Başlatılır?

  Turkcell Hazır Kart Aboneliği Nasıl Başlatılır?

  Turkcell’e gelerek Hazır Kart aboneliğini başlatmak isteyen kullanıcılar Turkcell iletişim merkezlerine giderek aktif aboneliği başlatabilir. Kişiye ait nüfus cüzdanı ile birlikte gidilerek işlemler başlatılır. Turkcell iletişim merkezlerinde sunulan abonelik sözleşmesi imzalanarak hazır kart sahibi olunabilir.

  Turkcell Hazır Kart aboneliğini devam ettirebilmek için Hazır Kart içerisine TL yüklemesi yapılmalıdır. Eğer bu mümkün değilse başka bir hattan en az 10 TL kredi transferi gerçekleştirilmeli. 180 gün boyunca bu işlem gerçekleştirilmezse hat aramalara, mesaj göndermelere kapatılır. Her yıl yenilenen bu durum için belirli dönem aralıklarında TL yüklemesinin gerçekleştirilmesi gerekiyor. Konu üzerine daha detaylı bilgi için 166*5#’yi tuşlamamız yeterlidir.

  Turkcell hat taşıma kampanyaları için özel paketler gün yüzüne çıktı.

  Yeni Hazır Kart paketleri:

  • Bol GB Tanışma Seti Kampanyası
  • Turist Tanışma Paketi (Tourist Welcome Pack)
  • Sponsorlu Hat

  Bol GB Tanışma Seti Kampanyası Nedir?

  Turkcell Hazır Karta yeni gelen abonelerine özel 28 gün boyunca kullanabilecekleri Bol GB Tanışma Paketi kullanıcılarına sundu. Paket içeriğinde bulunan faydalar 31 Aralık 2022 tarihine kadar kullanılabilecek. Turkcell Yeni Hazır Kartlı abonelerine özel hediye olarak sunduğu paket içeriğinden 90 gün boyunca faydalanabilecek. 90 gün tamamlandığında 34 TL ve üzerinde yükleme yapanlar ancak 10 GB hediye eden yararlanabilecek.

  Turkcell’in hazırkart abonelerine sağladığı bol cigabayt tanışma seti içeriğinde;

  • 750 dakika konuşma hakkı
  • 250 sms
  • 15 GB internet
  • 90 gün boyunca ayda 10 GB bedava internet kazanma fırsatı

  Turist Tanışma Paketi Kampanyası Nedir?

  Turkcell Turist Tanışma paketi sayesinde tatil boyunca bulunduğunuz her yerden internete bağlanabiliyorsunuz. Turkcell Hazır Kart aboneleri Turkcell’in sağladığı ek avantajlardan da faydalanabilecek. Tanışma paketi doğrultusunda 31 Aralık 2022 tarihine kadar Turkcell’e gelerek Hazır Kart aboneliğini başlatanlar;

  • 20 GB internet ve yurt içinde kullanılabilir 200 dakika konuşma paketini hediye olarak kazanabilecek.
  • Paket içeriği 30 gün boyunca kullanılabilecek
  • BİP uygulamasında geçerli 30 GB internet
  • WhatsApp’ta sınırsız mesajlaşma faydası da sunulacak.
  • Tourist Welcome Pack tanışma paketine sahip olabilmek için tek sefere mahsus olmak üzere 112 TL ödenmesi gerekiyor.
  • Aylık kullanım bedeli 289.80 TL

  Sponsorlu Hat Paketi Kampanyası Nedir?

  Turkcell’e gerek yeni bir Hazır Kart almak isteyenlere özel olarak sunulan sponsorlu hat ile Hazır Kartlı olmak daha kolay hale geliyor. Ön ödemeli hat açılışı yapılırken istenen vergi tutarı 12 aya eşit şekilde bölünerek taksitle ödeme fırsatı sağlanabilecek.

  Turkcell Hotspot Tarifeler ile Paylaşmanın Tadına Varın! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Hazır Kart Evden Cebe Transfer Tarifesi Nedir?

  Hazır Kart evden cebe transfer kart sayesinde sevdikleriniz ile bulunduğunuz her yerden internet transferi sağlayabilirsiniz. Sunulan paket ayrıcalığı ile ev internetini cep telefonunda kullanabiliyorsunuz. Faydadan yararlanabilmek için Turkcell’li olarak evde Superonline bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Evden cebe transfer Hazır Kart kampanyası kapsamında sunulan faydalar haftada 14 TL ile ücretlendirilir. Turkcell bireysel hat kullanıcıları istedikleri kişiye 1 GB gönderiminde bulunabilirler.

  Farklı bir numaraya ev internetinden internet gönderebilmek için;

  • Cep telefonunun mesaj kısmına Evden cebe yazarak bir boşluk bırakıp transfer edilecek telefon numarası başında sıfır olmadan yazılır.
  • 2200’a kısa mesaj olarak gönderilir.

  Hazır Kart 75 sms Paketi İçeriği Nedir?

  Turkcell Hazır Kart 70 sms paketi ile 1 aylık her yöne mesajlaşma paketinden 7 TL’ye yararlanabilirsiniz. 75 adet sms 7 TL karşılığında 1 ay boyunca hattınıza tanımlanır. Gerekli görüldüğünde her ay paket yenilemesi yapılabilir. Paket aboneliği başlatıldığında kısa mesaj yolu ile aktivasyon bilgileri iletilir. Bir ay içerisinde yalnızca paketten bir kere faydalanılabilir.

  500 MB Twitter Paketi İçeriği Nedir?

  Turkcell Hazır Kart 500 MB Twitter paketi ile bulunduğunuz her yerden aylık olarak Twitter’a erişim sağlayabiliyorsunuz. Paket satın alımları için Turkcell’in dijital operatörüm uygulaması kullanılıyor. Paket içerisinde sunulan haklardan yalnızca faturasız hat sahipleri yararlanabiliyor. Aylık olarak 500 MB Twitter paketini 7 TL karşılığında telefonunuza tanımlayabilirsiniz. Kullanım bedeli telefonda görüldüğü anda her ay yenileme yapılır. KDV ve ÖİV bedeli istenen tutara dahil edilmiştir.

  Pakette bulunan hakları öğrenebilmek için;

  • Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile KALAN yazarak 2222’ye kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.
  • Paket içerisinde sunulan 500 MB Twitter kullanımı yurtiçinde kullanımlara geçerlidir.
  • Aktivasyon mesajı geldiği andan itibaren kullanılmaya başlanabilir.
  • İstendiğinde avans TL ile paket satın alımı yapılabilir.

  Hazır Kart Mms Paket İçeriği Nedir?

  Hazır Kart Mms Paket İçeriği Nedir?

  Hazır Kart mms paket kapsamı yalnızca Turkcell’e gelerek Hazır Kart sahibi olmuş olan kullanıcılar için geçerlidir. Hareketli mesajlar göndermek isteyen kişiler için tanınan bu fırsat sayesinde her an dilediğiniz ortamda resimli ya da videolu mesaj paylaşımlarında bulunabilirsiniz. Özel günlerde renkli kartlar oluşturup sevdiklerinizle paylaşabilmek için Hazır Kart mms paketini yurt içinde 90 kuruş yurtdışı gönderimlerde ise 2.80 TL olarak belirlendi.

  Hazır Kart Kısa Mesaj Paket İçeriği Nedir?

  Turkcell Hazır Kart kullanıcılarına özel uygun fiyat aralıkları ile kısa mesaj gönderilmesini destekliyor. İnternetin olmadığı her ortamda sevdiklerinize ulaşabilmek için Hazır Kartın kısa mesaj özelliğini 62.91 kuruş ücretlendirme ile kullanabilirsiniz. Yurt dışına gönderilen her mesaj 1.42 TL üzerinden ücretlendirilir. Tarife kapsamında sunulan faydalara yönelik detaylı bilgi için 0 532 757 22 22 numaralı hattı arayabilirsiniz.

  Hazır Kart 400 sms Paket İçeriği Nedir?

  Hazır Kart 400 sms paket içeriğinde bulunan faydalardan 1 ay boyunca yararlanabilir. Hazır Kart kullanıcıları her yöne 400 sms paketini yalnızca 10 TL’ye satın alabiliyor. Paket dahilindeki kullanımlar ay sonunda TL miktarı hatta bulunuyorsa paket yenilemesi gerçekleştirilir.

  Hazır Kart 800 sms Paket İçeriği Nedir?

  Hazır Kart 800 sms paket içeriğinde sunulan fayda ile ay boyunca 800 adet mesajlaşma hakkını yalnızca 15 TL’ye elde edebilirsiniz. Paketler aylık olarak 15 TL karşılığında yenilenebilir. Mevcutta bulunan tarife üzerinden ücretlendirmeler yapılıyor. Kalan sms hakları için *123*599# tuşlanarak öğrenilebilir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  1 Yorum
  En Yeniler
  Eskiler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Fatma

  Merhabalar turksele geçiş faturalarınız ne kadar acaba

  1
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x