İş Bankası İşCep Kullanıcılarına Ücretsiz Türk Telekom WiFi Hediyesi!

  03.03.2021
  831
  A+
  A-
  İş Bankası İşCep Kullanıcılarına Ücretsiz Türk Telekom WiFi Hediyesi!

  İş Bankası İşCep kullanıcılarına özel ücretsiz Türk Telekom WiFi hediye kampanyası aylık 300 dakika internet hizmetinden yararlanma hakkı sunar. Türk Telekom’un Türkiye’nin tüm illerinde bulunan WiFi noktalarında İşCep’lilere ücretsiz Türk Telekom WiFi hediye kampanyasından SMS kodları ile giriş yaparak faydalanabilir.

  İşCep Nedir?

  İşCep; İş Bankası’nın mobil bankacılık uygulamasıdır. İşCep ile istediğiniz yer ve zamanda bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 2007 yılında faaliyetlerine başlayan İşCep mobil uygulaması birçok kolaylık ile İş Bankası müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılar.

  İşCep Nasıl Kullanılır?

  İşCep mobil uygulaması istediğiniz yer ve zamanda işlemlerinizi anında halletmenize yardımcı olur. İş Bankası’nın mobil uygulaması olan İşCep’i kullanabilmek için yapılması gerekenler şu şekildedir:

  • İşCep mobil uygulamasını telefonunuza indiriniz. İndirme işlemi için telefonunuzun tarayıcısını veya uygulama mağazalarının arama motorunu kullanabilirsiniz. iOS cihazlar için App Store, android cihazlar için Play Store kullanılabilir.
  • İşCep mobil uygulamasının cihazınızda çalışabilmesi için iOS 11 veya android 5.0 sürümleri veya üzeri bir sürümü kullanıyor olmanız gerekir.
  • İşCep mobil uygulamasını cihazınıza indirdikten sonra uygulamaya giriş yapınız. Açılan ekranda “yeni şifre alın” butonuna tıklayarak şifrenizi oluşturabilirsiniz. Uygulamaya bu şifre üzerinden girişiniz sağlanır.
  • Diğer adım olarak cep anahtar aktivesi yapmanız gerekir. Cep anahtar güvenlik için kullanılan bir sistemdir. Mobil cihazlarda tek kullanımlık şifreler ile çalışır. Size özel sunulan cep anahtarınızı İnternet Şubesi, Telefon Şubesi ve İşCep üzerinde kullanabilirsiniz.

  İşCep Avantajları Nelerdir?

  iscep avantajlari nelerdir

  İş Bankası tarafından oluşturulan İşCep mobil uygulaması günlük hayatınızı kolaylaştırıcı birçok fırsatı size sunar. İşCep mobil uygulamasının sunduğu ayrıcalıklar şu şekildedir:

  • Maxi asistan ile işlemlerinizi daha kolay halledebilirsiniz. Maxi, yapay zekâ ve doğal dil işleme teknolojileri ile sürekli kendini geliştiren kişisel asistanınızdır. İşCep üzerinden Maxi asistanınıza erişim sağlayabilirsiniz.
  • İstediğiniz yerden para gönderebilir, para çekebilir, Havala veya EFT işlemlerinizi anında halledebilirsiniz.
  • İşCep ile istediğiniz İş Bankası şubesinden randevu alabilirsiniz.
  • Hesabınızın karekodu ile havale işlemlerinizi IBAN kullanmadan gerçekleştirebilirsiniz.
  • İŞCep mobil uygulaması ile 26 borsada hisse senedi veya Futures işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • İŞCep mobil uygulaması e-devlet sistemine şifresiz giriş imkânı sunar.
  • İŞCep mobil uygulaması Siri ile entegre çalışır. Siri üzerinden İşCep’te kayıtlı hesaplarınıza havale işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • İşCep mobil uygulamasına özel hazırlanan avantajlardan yararlanma fırsatı elde edersiniz.

  Türk Telekom Bol GB’li yepyeni tarifler bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Türk Telekom WiFi Nedir?

  Türk Telekom WiFi; Türk Telekom telekomünikasyon şirketi tarafından sunulan ev ve cepte internet hizmetlerinin yanı sıra Türkiye’nin tüm illerinde 5.000’den fazla noktada hizmet veren bir internet hizmetidir. Türk Telekom WiFi hizmetinin detayları şu şekildedir:

  • Türk Telekom’un sağladığı WiFi hizmeti, havaalanlarında, marinalarda, kafelerde, restoranlarda ve birçok noktada geçerlidir.
  • Türk Telekom’un sağladığı WiFi hizmeti, hızlı internet erişimi sunarak ekonomik kablosuz internete erişiminizi kolaylaştırır.
  • Türk Telekom’un sağladığı WiFi hizmetinden, taşınabilir bilgisayarınızın veya WiFi uyumlu cep telefonunuzun ağ ve internet ayarları bölümünden giriş yaparak yararlanabilirsiniz. Bağlantı size gönderilecek olan SMS kodu ile sağlanır. Herhangi bir ek donanıma ihtiyaç yoktur.
  • Türk Telekom’un İşCep’lilere ücretsiz Türk Telekom WiFi hediye kampanyasından yararlanarak kota aşım derdinden kurtulmuş olursunuz. Kotasız ve hızlı internet erişimi ile ücretsiz olarak online işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  Türk Telekom WiFi’a Nasıl Bağlanılır?

  Türk Telekom’un aboneleri için sağladığı WiFi hizmetine bağlanmak için yapılması gerekenler şu şekildedir:

  • Türk Telekom WiFi noktalarında Türk Telekom WiFi isim ve logosu bulunur. Bu logoyu gördüğünüz noktalarda internet ağına bağlanabilirsiniz.
  • Taşınabilir bilgisayar veya cep telefonunuzdan internet ağları bölümüne giriniz. Bu bölümden “Türk Telekom WiFi” kablosuz ağını seçiniz. Bu işlem sonucunda şifresiz bağlantınız sağlanır.
  • Bağlantı sağlandıktan sonra tarayıcınız üzerinden işlem yapmak istediğiniz zaman Türk Telekom tarafından hazırlanan karşılama sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu giriş ekranında Türk Telekom’un size sunduğu tek şifre ile giriş yönteminden faydalanarak bağlanma işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  • Giriş bilgilerinizi doldurduğunuz form üzerinde “beni hatırla” seçeneğini onaylayarak yaptığınız işlemden sonra bilgileriniz kaydedilir. Daha sonra gerçekleştireceğiniz Türk Telekom WiFi bağlantılarınızda otomatik olarak sisteme girer, kullanıcı adı ve şifrenizi kullanmazsınız.
  • Bağlantınızın sorunsuz olduğunu işaret eden hoş geldin sayfasını kapatmadan online işlemlerinizi halletmeniz gerekir. Bu sayfa yanlışlıkla kapatıldıysa giris.turktelekomwifi.com adresinden tekrar açabilirsiniz.
  • İnternette yapmanız gereken işlemlerinizi hallettikten sonra çıkış yapmanız gerekir. Giriş bilgilerinizin kaydedilmesini istemiyorsanız unut ve çık butonuna tıklayabilirsiniz. Daha sonra otomatik bağlanmak istiyorsanız çıkış butonu üzerinden bağlantınızı kesebilirsiniz.
  • Çıkış yapma işleminiz kotanızın bitmemesi adına önemlidir. Çıkış yapmayı unutursanız, sürenizin bitmemesi için 15 dakika sonra otomatik olarak bağlantınız kesilir.

  İşCep Kullanıcılarına Özel Turk Telekom WiFi Hediyesi Nedir?

  İşCep’e Türk Telekom WiFi hediyesi; İş Bankası’nın mobil bankacılık hizmetleri sunduğu İşCep mobil uygulamasını kullanan müşterilere, Türk Telekom’un WiFi hizmetinden ücretsiz yararlanma imkânı verir.

  Türk Telekom ev ve cepte internet hizmetinin yanı sıra birçok açık alanda WiFi hizmeti verir. Bu alanlarda İşCep şifreniz ile ücretsiz internet hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  İşCep Kullanıcıları Turk Telekom WiFi Hediyesini Nasıl Kullanır?

  iscep turk telekom wifi hediyesi

  Türk Telekom WiFi noktaları 5.000’den fazla sayısı ile Türkiye’nin tüm illerinde yer alır. İşCep müşterilerinin Türk Telekom WiFi noktalarından ücretsiz yararlanmak için yapmaları gerekenler şu şekildedir:

  • İşCep mobil uygulamasını kullanan kişiler, bilgisayar veya mobil cihazlarında bulunan kablosuz ağlar listesine girerek Türk Telekom WiFi ağını seçmeleri gerekir.
  • Türk Telekom WiFi ağı seçildikten sonra karşınıza gelen ekranda “İşCep kullanıcısıyım” butonuna tıklanarak giriş yapılır.
  • Önünüze gelen formda TC kimlik numaranız ve İş Bankası’nda kayıtlı cep telefonu numaranız istenir. Bilgileri doldurarak onay verildiğinde size SMS gönderilir.
  • Tarafınıza iletilen SMS ile onay kodlarına ulaşabilirsiniz. Onay kodlarınızı sisteme girmeniz sonucunda Türk Telekom WiFi ağına bağlanılır. Bunun sonucunda ücretsiz internet hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Türk Telekom e-faturaya geç 1 GB hediye internet kap fırsatlarına da bakabilirsiniz.

  İşCep Kullanıcılarına Turk Telekom WiFi Hediye Kampanyasının Özellikleri Nelerdir?

  Türk Telekom’un WiFi noktalarında İşCep kullanıcıları için ücretsiz internet hizmeti verilir. İşCep mobil uygulamasını kullanan kişilere Türk Telekom WiFi hediye kampanyasının detayları şu şekildedir:

  • Türk Telekom’un İşCep kullanıcılarına sağladığı ücretsiz internet hizmeti aylık 300 dakika ile sınırlıdır.
  • Türk Telekom’un İşCep kullanıcılarına sağladığı ücretsiz internet hizmetinden yararlanmak için son 30 gün içinde İşCep uygulamasına en az 1 kez giriş yapmış olmak gerekir. Bu kampanya İş Bankası’nın bireysel müşterileri için geçerlidir.
  • İş Bankası’nın yabancı uyruklu müşterileri hediye kampanyasından yararlanmak için son 30 gün içerisinde İşCep mobil uygulamasına giriş yapmış olmalıdır. İşCep mobil uygulamasını kullanan müşteriler internet ağına bağlanırken TC kimlik numara bilgisi yerine YKN bilgilerini girerek ücretsiz internet hizmetinden yararlanma hakkı elde edebilirler.
  • İş Bankası ve TTNET A.Ş. kampanya hizmet koşullarını değiştirme ve hizmeti sonlandırma haklarını saklı tutar.
  • Kampanya kapsamında geçerli olan Türk Telekom WiFi ve internet hizmetleri TTNET A.Ş tarafından sunulur.

  Turk Telekom’un 5.000’den fazla noktada WiFi hizmeti bulunur. Türk Telekom WiFi yazı ve logosunu gördüğünüz her noktada İşCep uygulamanıza kayıtlı cep telefonu numaranız ile WiFi hizmetine bağlanarak İşCep’lilere ücretsiz Türk Telekom WiFi hediye kampanyasında geçerli maksimum 300 dakikalık kullanım hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x