Kara Kartallara Özel Vodafone 3 GB Bedava İnternet

  06.02.2020
  1.378
  A+
  A-
  Kara Kartallara Özel Vodafone 3 GB Bedava İnternet

  Kara kartallar için hediye internet kampanyası ile taraftarlar bedava internetin keyfini çıkarıyorlar. Beşiktaş taraftarlarını mutlu eden Kara kartallar hediye internet kampanyası ile birlikte 3 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan kara kartallı olan bütün abonelerin faydalanması mümkündür. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin başvurularını SMS yolu ile iletmeleri gerekmektedir. SMS başvurusundan sonra kara kartallıların hattına tam 3 ay boyunca kullanabilecekleri 3 GB değerinde hediye internet tanımlanır.

  Kara Kartallara Özel Vodafone 3 GB Bedava İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

  Kara kartallar için hediye internet kampanyasından faydalanmak için Vodafone üyelerinin Kara Kartal üyesi olmaları gerekiyor. Eğer Vodafone abonesi değilseniz bu kampanyadan faydalanmanız mümkün değildir. Vodafone abonesi olmak için mevcut hattınızı Vodafone’a taşıyabilir ya da yeni bir Vodafone hattı satın alabilirsiniz. Numaranızı Vodafone taşımak tamamen ücretsizdir. Numaranızı Vodafone’a taşımanız halinde diğer Vodafone bedava internet kampanyalarından da faydalanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra BJK 5 yazın ve mesajı 1903’e gönderin. Siz SMS gönderdikten sonra, 3 GB hediye internetin hattınıza tanımlandığına dair bilgilendirme mesajı alırsınız.

  Kara Kartallara Özel Vodafone 3 GB Bedava İnternet Kampanyası Katılım Detaylar Nelerdir?

  Kara kartallar için hediye internet kampanyası katılım detayları başında kişilerin kampanyaya katılmak için gönderecekleri SMS’int tamamen ücretsiz olması geliyor. Kampanya dahilinde eğer hediye internet kazanırsanız, hattınıza her ay (toplamda 3 ay geçerli olmak üzere) 1 GB internet tanımlanır. 3 ay sonunda bütün hediye kullanımlar hattınızdan silinir. Kampanya kapsamında hatta tanımlanan hediye internetler yurt içinde yapılacak olan kullanımlarda geçerli olacaktır. Söz konusu hediye kullanımlarına ancak Vodafone tarafından gelen onay SMS’i ile başlayabilirsiniz. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin Kara Kartal abonesi olmaları gerekiyor. Aksi halde kişilerin yaptıkları başvurular değerlendirmeye alınmıyor.

  Kara Kartallara Özel Vodafone 3 GB Bedava İnternet Kampanyası Katılım Koşılları Nelerdir?

  Kara kartallar için hediye internet kampanyası katılım koşulları başında kampanyaya katılan kişilerin mernis doğrulaması yapması geliyor. Mernis doğrulaması yapmayan kişilerin kampanyadan faydalanmaları mümkün olmuyor. Bağış için gönderdiğiniz SMS’ler ücretsizdir yalnızca bağış yaptığınız kadar tutar hattınızdan temin edilir. Ne kadar bağış yapmak isterseniz ona göre kampanyaya katılım mesajı atarsınız. Örneğin eğer 2 TL bağış yapmak isterseniz kampanyaya katılım mesajında BJK yazdıktan sonra yanına 2 ekleyin ve mesajı 1903’e gönderin. Ne kadar miktar bağış yapmak isterseniz, bağış miktarını BJK yazdıktan sonra yanına ekleyerek kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için bağış yapmak zorunlu değildir. Dilerseniz yalnızca BJK yazıp 1903’e SMS göndererek de kampanyaya katılabilirsiniz. Bu şekilde bağış yapmamış olursunuz. Kara kartallar hediye internet kazanma şansınız bağış yapsanız da yapmasanız da aynı kalır.

  Vodafone Fanta İş Birliği ile Bedava İnternet Kazanabilirsiniz

  Vodafone Fanta İş Birliği ile bedava internet kazanmak isteyen kişilerin ilk önce kampanyaya katılmaları için Fanta içecek satın almaları gerekmektedir. Kişiler kampanyaya içeceklerin açma halkalarında yer alan kodla katılacaklardır. Fanta açma halkasında yer alan kodu, Fanta resmi internet sitesine tanımlamanız gerekmektedir. Fanta resmi internet sitesini ziyaret ettikten sonra, kampanyaya katılmak için açma halkasında yer alan kodun girilmesi gerekir. Yapılacak çekilişte toplam bin kişiye hediye internet kazanma hakkı verilecektir. Her kod satın aldığınız zaman bir tane çekilişe katılma hakkına sahip olursunuz. Ne kadar çok kod satın alırsanız kampanyadan kazanma şansınız da o kadar yüksek olacaktır. Kampanya dahilinde hediye internet kazandığınız zaman toplam 6 ay boyunca hattınıza 1 GB değerinde hediye internet yüklenir. Yüklenilen 1 GB internet ay sonunda silinir. Kampanya sayesinde 6 ay sonunda toplam 6 GB hediye internet kazanmış olursunuz.

  Ayrıca Vodafone kaç GB bedava internet veriyor yazımızı inceleyebilirsiniz.

  Vodafone Hattını 4.5 G ile Uyumlu Hale Getiren Kişiler Bedava İnternet Kazanıyor

  Vodafone hattını 4.5 G ile uyumlu hale getirerek bedava internet kazanmak istemez misiniz? Bu kampanya sayesinde hem hızlı internet kullanmanın keyfini çıkaracak hem de hattınızı Vodafone bayilerinde hiçbir ücret ödemeden 4.5 G ile uyumlu hale getirmiş olacaksınız. Kampanyaya katılmak ve hediye internet kazanmak isteyen kişilerin yalnızca hatlarını 4.5 G ile uyumlu hale getirmeleri yeterli olmuyor. Kişilerin mutlaka kampanyaya katılım SMS’i de göndermeleri gerekiyor. Hattınızı size en yakın Vodafone bayilerinde 4.5 G ile uyumlu hale getirdikten sonra, 4.5 G yazın mesajınızı 4545’e gönderin. Hattınız 4.5 G ile uyumlu olur olmaz, 2 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır. Hatta tanımlanan bedava interneti 2 ay boyunca kullanabilirsiniz. Size en yakın Vodafone bayisinin neresi olduğunu bilmiyorsanız, Vodafone resmi internet sitesini ziyaret ettikten sonra iletişim kısmına tıklayabilirsiniz.

  Vodafone Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası ile Yükleme Başına Bedava İnternet Kazanın!

  Vodafone Geleneksel Yükle Harca Kazan kampanyası sayesinde ne kadar çok TL yüklerseniz o kadar çok hediye internet kazanabilirsiniz. Geleneksel Yükle Harca Kazan kampanyasına katıldığınız zaman yalnızca hediye internet değil, aynı zamanda hediye konuşma da kazanmış olursunuz. Kampanyadan ne kazanacağınızı öğrenmek için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra bana ne var yazıp 4455’e gönderebilirsiniz. Bu kampanya ile hediye internet kazanmak için yaptığınız yüklemelerin Vodafone Yanımda üzerinden olması gerekmektedir.

  Kampanya kapsamında hediye internet kazanmanız halinde, hattınıza tanımlanan interneti sabah 6 ile akşam 6 arasında kullanabilirsiniz. Kampanya aynı zamanda indirimli şekilde hediye internet satın almanızı sağlıyor. İndirimli internet paketinden faydalanmak isterseniz de telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra internet yazın ve mesajınızı 4455’e gönderin. Normal değerinden daha uygun fiyata internet satın almanın keyfini çıkarın.

  Vodafone Faturasızlara Özel Perşembe Günleri Kampanyası

  Vodafone faturasızlar için özel Perşembe kampanyası ile yapacağınız TL yüklemeleri karşılığında hediyeler sizin oluyor. Bu kampanya sayesinde ne kadar çok TL yüklerseniz karşılığında o kadar çok hediye internet kazanıyorsunuz. Diyelim ki 30 TL değerinde yükleme yaptınız. 100 ile çarptığımızda 3000 MB yani 3 GB internet kazanmış olursunuz. Hatta tanımlanan hediye internet 3 gün boyunca geçerli olacaktır. İlgili veri kullanma ve işleme izni vermiş abonelerin hepsi faturasız hatta sahip olmak koşulu ile) bu kampanyadan faydalanabilirler. Yapılan yüklemelerin Perşembe günü olması gerekiyor.

  Vodafone Bana Ne Var Paketi ile Kazançlı Çıkın

  Vodafone Bana Ne Var Paketi Vodafone’un en çok kullanılan paketlerinden bir tanesidir. Bu kampanyaya katılan kişiler yerli yersiz internetlerinin bitmesinden kurtulmuş oluyorlar. Kampanyaya katılmak isteyen abonelerin ilk önce Vodafone Bana Ne Var uygulamasına giriş yapmak için Vodafone Yanımda’yı telefonlarına indirmiş olmaları gerekiyor. Uygulama hem Google Play hem de App Store üzerinden indirilebiliyor.

  Kişiler Kara kartallar hediye internet kampanyasına da benzer şekilde bu uygulamadan giriş yaparak katılım gösteriyorlar. Kampanyaya katılmak için pazartesi günleri uygulama içinde yer alan Bana Ne Var butonuna tıklanması gerekiyor. Bu şekilde aboneler hesaplarını uygulamaya tanıtmış oluyorlar. Vodafone kampanyaya katılan kişilere onay SMS’i gönderiyor. SMS ile birlikte aboneler kalan kullanımları ve kullanımlarının geçerli olduğu tarihleri öğrenmiş oluyorlar.

   

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  1 Yorum
  En Yeniler
  Eskiler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Arda

  Abi bu karakartal da 5 TL aldı peki bu internet bitince yinemi 5 TL alcak?

  1
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x