Maaşını Ziraat Bankası’ndan Alan Emeklilere Türk Telekom Kampanyası!

  17.12.2020
  543
  A+
  A-
  Maaşını Ziraat Bankası’ndan Alan Emeklilere Türk Telekom Kampanyası!

  Ziraat Bankası emeklileri için Türk Telekom kampanyası maaş ödemeleri düzenli olarak Ziraat Bankası üzerinden olması durumunda sağlanmaktadır. Ziraat Bankası emeklileri için Türk Telekom kampanyası pek çok avantajlı kullanım hakkı ile emeklilere yönelik özel olanaklar sunmaktadır.

  Bu kampanya kapsamında 25 TL karşılığında her yöne 750 dakika ve 750 SMS kullanımının yanı sıra aylık olarak 5 GB internet hakkı da tanımlanmakta olup emekliler için oldukça avantajlı bir tarife olarak bilinmektedir.

  Kampanyaya katılım sağlayacak olan operatör müşterilerinin Ziraat Bankası üzerinden maaş ödeme kontrolleri yapılmakta olup onay verilmesi halinde tarife hızlı bir biçimde kullanıma açılmaktadır.

  Türk Telekom müşterisi olmayan Ziraat Bankası emekli müşterileri için de öncelikli olarak operatör Türk Telekom hattına taşınmakta olup sonrasında tarife tanımlaması aynı şekilde yapılabilmektedir.

  Türk Telekom Emekli Tarifesi Katılım Koşulları Nelerdir?

  turk telekom emekli tarifesi kosullari

  Türk Telekom emekli tarifesine katılım koşulları şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Kampanyalı fırsatlardan yararlanmak isteyen kişilerin 12 ay boyunca emeklilik maaşlarını Ziraat Bankası üzerinden alacaklarını beyan etmeleri gerekmektedir.
  • Emekli maaşı alan kişi ile hat sahibinin kimlik bilgilerinin eşleşmesi zorunluluk olarak belirtilmektedir.
  • İlk on iki ay 25 TL olarak belirlenen ücretin ikinci 12 ay süresinde 39 TL üzerinden ücretlendirileceklerini onaylanmaları gerekmektedir.
  • Faturasız hat sahibi olanların öncelikli olarak hatlarını faturalı Türk Telekom hatlarına geçirmeleri gerekmekte olup bu işlem de hattın yasal sahibi tarafından yapılmaktadır.
  • Emeklilik ödemelerin farklı bankaya geçirilmesi ya da hattın kapanması durumunda ise indirimli olarak ödenen faturaların indirim tutarları peşin olarak alınmaktadır.
  • Türk Telekom tarafından kampanyaya yönelik değişiklik yapma hakları da saklı tutulmakta olup tüm bu koşulların onaylanması üzerinden tarife geçişi sağlanmaktadır.

  Tarife geçişinden sonra hattın Türk Telekom olması durumunda aynı zaman diliminde hat kullanıma açılırken farklı bir operatör üzerinden geçiş yapılması halinde ise diğer operatör tarafından belirlenen sürenin beklenmesi gerekmektedir.

  Türk Telekom FastPay 5 GB Bedava İnternet Kampanyası! Fırsatlarını da inceleyebilirsiniz.

  Türk Telekom Emekli Tarifesi Ücretlendirmeleri Nasıldır?

  Türk Telekom emekli tarifesi ücretlendirmeleri yapılan işlemler bazında değişiklik göstermekte olup şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Farklı bir hat üzerinden numaranın taşınması ve yeni hat tesis edilmesi için belirlenen ücret: Taahhütlü 25 TL / Taahhütsüz 30 TL
  • Ücretsiz dakika kullanımlarının bitmesi halinde dakika başına: 68,69 kuruş
  • Ücretsiz SMS kullanımlarının bitmesi halinde SMS başına: 49,38 kuruş
  • Ücretsiz internet kullanımlarının bitmesi halinde ise her 100 MB başına minimum 9 TL ücretlendirmeler bulunmaktadır.

  Bu ücretlendirmeler yurt içi aşım ücretlendirmesi olmakta olup yurt dışı için farklı tutarlar söz konusu olabilmektedir. Yurt dışı kullanımlarında tutarların daha yüksek meblağlarda olması beklenmektedir.

  Türk Telekom Emekli Tarifesi Nasıl Kullanılır?

  Türk Telekom emekli tarifesinin kullanımı taahhütlü veya Taahhütsüz biçimde olabilmektedir. Fakat Taahhütsüz kullanımlarda da emekli maaşının Ziraat Bankası üzerinden 12 ay boyunca alınacağının beyan edilmesi gerekmektedir.

  Emekli tarifesi kullanımlarında aşım ücreti olmaması halinde 750 dakika, 750 SMS ve 5 GB olarak standart kullanım limitleri bulunmaktadır. Bu limitler aşılmadığı müddetçe ilk on iki ay boyunca yalnızca 25 TL fatura ücreti bulunmaktadır.

  Emekli tarifesi kullanımları aynı zamanda yalnızca yurtiçinde geçerli olmakla olup yurt dışında farklı tarifeler üzerinden ücretlendirme yapılması gibi bir durum söz konusu olabilmektedir. Yurt dışı kullanımları öncesinde müşteri hizmetleri ile görüşülmesi halinde ise Ziraat Bankası emeklileri için Türk Telekom kampanyası seçeneğine özel farklı alternatifler de sunulabilmektedir.

  Türk Telekom Tarifeleri Nelerdir?

  Türk Telekom tarifleri faturalı ve faturasız olmak üzere farklılaşmaktadır. Faturasız hatlarda yükleme üzerinden kullanım hakkı alınmakta olup faturalı hatlar için ise standart tarifeler üzerinden ücretlendirme alınabilmektedir.

  Türk Telekom tarifeleri içerisinde aynı zamanda geçiş yapmak isteyenlere özel olarak sunulmakta olan tarifeler de bulunmaktadır. Müşterilerin isteğe bağlı olan hat üzerinden başvuruda bulunmaları mümkün olmaktadır.

  Hat geçişinde olduğu gibi Türk Telekom faturasız hat kullananların da faturalı hatta geçmek istemeleri durumunda avantajlı kullanımlar bulunmaktadır. Bu avantajlar dahilinde en düşük tutarlı olarak bilinen 19 TL karşılığında 1 GB internet ve 750 dakika, 750 SMS kullanım hakları bulunmaktadır.

  Daha fazla kullanım hakkı isteyenlere yönelik ise 25 GB internet kullanımına karşılık 109 TL tutarındaki faturalar da bulunmakta olup bu hak dahilinde ise 250 SMS ve 2000 dakika kullanım limitleri ile hizmet sunulmaktadır.

  Türk Telekom Faturalı Hat Tarifeleri Nelerdir?

  turk telekom faturali hat tarifeleri

  Türk Telekom faturalı hat tarifeleri içerisinde aşmayan tarifeler olarak bilinen en çok tercih edilenler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • 10 GB Mini Tarifesi: 1000 dakika, 1000 SMS, 10 GB karşılında 45 TL
  • 10 GB Maksi Tarifesi: 3000 dakika, 1000 SMS, 10 GB karşılığında 55 TL
  • BOL 2 GB Tarifesi: 750 dakika, 750 SMS, 2 GB karşılığında 28 TL
  • BOL 4 GB Tarifesi: 750 dakika, 750 SMS, 4 GB karşılığında 34 TL
  • BOL 8 GB Tarifesi: 750 dakika, 750 SMS, 8 GB karşılığında 40 TL

  Ziraat Bankası Türk Telekom TL Yükleme Nasıl Yapılır?

  Ziraat Bankası Türk Telekom TL yükleme yapılırken öncelikli olarak Ziraat Bankası mobil uygulamasının indirilmiş olması gerekmektedir. Mobil uygulamalar tabletlere ya da akıllı cihazlara indirildikten sonra müşteri hizmetleri kanalından şifre alınarak kullanıma başlanabilmektedir.

  Ziraat mobil uygulamanın yanı sıra çağrı merkezleri üzerinden de TL yüklemesi yapılabilmektedir. Yükleme yapılacak hesap üzerinden verilen talimatların yanı sıra telefon numarasının verilmesinin ardından işlemler hızlı bir biçimde tamamlanmaktadır.

  TL yükleme yapmak için Ziraat Bankası tarafından sunulmakta olan bir diğer avantajlı yol ise ATM cihazlarının kullanılmasıdır. ATM cihazlarından kartlı ya da kartsız işlem yaparak TL yükleme hızlı bir biçimde tamamlanabilmektedir.

  Bu yöntemlerle aynı zamanda fatura ödeme işlemleri de yapılabilmektedir. Faturaların mobil uygulamalar üzerinden talimat oluşturma şeklinde ödenmesi durumunda her ay otomatik olarak ödemeler alınabilmektedir.

  Ziraat Bankası üzerinden yalnızca emekli tarifelerinin değil diğer faturalı ya da faturasız hatların da işlemleri yapılabilmektedir. Bu işlemlere dair çağrı merkezleri üzerinden bilgi alınabilmekte olup Türk Telekom çağrı merkezlerinden de Ziraat kartları aracılığıyla ödeme yapılması mümkün olmaktadır.

  Türk Telekom müşterileri arasında Ziraat Bankası üzerinden emeklilik maaşı alma taahhüttü verilmesi durumunda banka şubelerinden de otomatik ödeme oluşturmak mümkün olabilmektedir.

  Türk Telekom Faturasız Gel Dene 10 GB Kampanyası ayrıntılarına da bakabilirsiniz.

  Türk Telekom Emekli Tarifesi Taahhüt Detayları Nelerdir?

  Türk Telekom emekli tarifesi taahhüt detayları öncelikli olarak iki farklı on iki ay şeklinde yapılmaktadır. İlk on iki ay için 25 TL üzerinden yapılan anlaşmaların ikinci on iki ay periyodunda 39 TL üzerinden ücretlendirileceği bilinmektedir.

  Taahhüt işlemleri yalnızca fatura detaylarına ilişkin değil aynı zamanda maaşların da Ziraat Bankası üzerinden alınmasına yönelik olmaktadır. Maaş için verilmesi gereken taahhüt ise on iki ay ile sınırlı olmakta olup ikinci on iki ay periyodu için farklı anlaşmaların da yapılması mümkün olmaktadır.

  Ziraat Bankası emeklileri için Türk Telekom kampanyası katılımları için müşterilerin öncelikli olarak Ziraat Bankası şubelerine giderek gerekli evrak işlemlerini tamamlamaları gerekmekte ve devamında Türk Telekom çağrı merkezleri ya da şubeleri aracılığıyla tarife değişikliği talebi oluşturulmalıdır.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x