Nisan 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

  A+
  A-
  Nisan 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

  Türk Telekom müşterilerine Nisan ayı boyunca geçerli olan alınan paketler dışında hediye internet paketleri sunmaktadır. Nisan Türk Telekom bedava internet paketleri kullanmak isteyenler Türk Telekom müşterisi olmalıdır.

  Türk Telekom Nisan Kampanyaları

  Aşağıda Türk Telekom’un Nisan ayında yaptığı kampanyalar detaylarıyla birlikte verilmektedir:

  • Sil Süpür kampanyası Nisan ayında sunulan kampanyalardan birisidir.
  • EBA kampanyası ile öğrenciler uzaktan eğitimlerini bedava internet sayesinde tamamlayacaktır.
  • E-fatura Kullan 1 GB Hediye İnternet kampanyasında faturalarınızı SMS veya e-mail aracılığı ile aldığınız zaman kullanabilme şansına sahip olursunuz.
  • Türk Telekom Hoş Geldin kampanyası ile Türk Telekom’a hattını taşıyanlara veya Türk Telekom’a yeni abone olanlara hediye internet verilmektedir.
  • 5G 30 GB Hediye İnternet kampanyasından cep telefonların veya SIM kartlarının 5G uyumlu yapılması durumunda faydalanılabilir.
  • Siri İle Lira Paylaş’an Herkese 500 MB kampanyasından yararlanmak için uygulama üzerinden sevdiklerinize TL yüklemeniz gerekir.

  Türk Telekom Gigastar Tarifesi 20 GB Bedava İnternet bilgilerini de yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  Türk Telekom Selfy İle Hediye İnternet Kazanma

  turk telekom selfy kampanyasi

  turk telekom selfy hediye internet

  Türk Telekom Selfy uygulaması ile hediye internet kazanmak için öncelikle cep telefonlarının mesaj bölümüne “GECE” yazılarak 4545’e kısa mesaj gönderilmesi gerekir. Selfy uygulaması sayesinde Türk Telekom müşterileri akşam saat 21:00 ile sabah saat 09:00’a kadar sosyal medya için kullanacakları interneti bedava kullanabilme hakkını elde eder.

  Türk Telekom 4.5G Kullanıcılarına Hediye İnternet Fırsatı

  Türk Telekom müşterileri SİM kartlarını 36 uyumluluktan 4.5G uyumlu hale getirdikleri zaman bir ay boyunca kullanabilecekleri 30 GB hediye internet hatlarına tanımlanacaktır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler SİM kartlarını 4.5G uyumlu yaptıktan hemen sonra cep telefonlarının mesaj bölümüne “4.5G 30GB” yazarak 5555’e kısa mesaj göndermelidir. Bilgilendirme mesajı geldikten sonra 30 GB hediye internet kullanımına başlanabilir.

  Türk Telekom Sil Süpür İle Hediye İnternet Kazanma

  Türk Telekom Sil Süpür ile 30 GB hediye internet kazanmak için öncelikle faturalı veya faturasız hat sahipleri cep telefonlarına “Online İşlemler” uygulamasını indirmelidir. Uygulamanın indirilmesinden sonra şifre ile “Sil Süpür” oyununa giriş yapılması gerekir. Sil Süpür oyununu oynayan herkese 30 GB bedava internet gelecektir.

  Türk Telekom EBA İçin Bedava İnternet Kazanma

  Türk Telekom Nisan ayı boyunca öğrencilerin uzaktan eğitimlerini kolay ve rahat bir şekilde tamamlayabilmeleri için 8 GB hediye internet vermektedir. Öğrencilerin bu kampanyadan yararlanabilmesi için öncelikle cep telefonlarından “EBA” yazarak 5555’e SMS göndermeleri gerekir. Bu avantajdan aynı zamanda veliler ve öğretmenler de faydalanabilmektedir.

  Nisan Türk Telekom 1 GB Hediye İnternet Kazanma

  Aşağıda Nisan ayında Türk Telekom ile 1 GB hediye internet kazanmak için ortaya sunulan kampanyalar ayrıntılarıyla birlikte verilmektedir:

  • Türk Telekom E-fatura Kullan 1 GB Hediye İnternet kampanyası ile müşteriler faturalarını e-posta aracılığıyla almak istediklerini beyan ettikleri zaman 1 ay boyunca kullanabilecekleri ekstradan 1 GB internet kazanabilme şansını elde eder. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler öncelikle cep telefonlarının mesaj bölümüne “1GB” yazmalıdır. Arada boşluk bırakıldıktan sonra e-mail adresi de yazılarak 3008’e kısa mesaj gönderilmelidir.
  • Türk Telekom Arayanı Bil Plus 1 GB Hediye İnternet kampanyası ile haftalık olarak bedava 1 GB internet kullanmak mümkündür. Bu kampanyadan yararlanmak için Arayanı Bil Plus servisine 6 ay boyunca üye olmak gerekir. Servise üye olmak için müşteriler “PLUS” yazarak 7065’e SMS göndermelidir. 6 aylık abonelik işlemi gerçekleştikten sonra her hafta 1 GB hediye internet müşterilerin hatlarına tanımlanacaktır.
  • Selfy’nin Mor 1 GB Hediye İnternet kampanyası sayesinde faturasız hat sahiplerine 1 ay boyunca kullanabilecekleri 1 GB hediye internet gelecektir. Bu avantajdan yararlanmak için Selfy Mor paketlerinden herhangi birini satın almak gerekir. Paketin satın alımından sonra faturasız hat sahipleri cep telefonlarının mesaj bölümüne “MOR HEDİYE” yazarak 4545’e kısa mesaj göndermelidir. Selfy Mor paketinin satın alma miktarı 30 TL olarak belirlenmiştir.

  Türk Telekom’dan 5 GB Hediye İnternet Kampanyası

  Türk Telekom ile 5 GB hediye kazanmak için öncelikle Garanti BBVA mobil uygulamasının cep telefonlarına ücretsiz olarak indirilmesi gerekir. Uygulamanın indirilmesinden sonra müşteriler cep telefon faturalarını Garanti Mobil ile ödemelidir. Online olarak faturaların ödenmesinden sonra Türk Telekom müşterilerine ekstradan 5 GB hediye internet verecektir. Fatura ödemeleri Garanti BBVA mobil uygulaması üzerinden 31 Mart- 30 Nisan tarihleri arasında yapılmalıdır.

  Fatura ödeme işleminin yapılmasından hemen sonra hediye internetin hatta tanımlanabilmesi için müşterilerin cep telefonlarından aralarda boşluk olacak şekilde sırasıyla “GARANTI” ve online fatura ödendikten sonra gelen şifreyi yazmaları gerekir. Mesajın yazılmasından sonra 5555’e SMS gönderilmelidir. Mesajın iletilmesinin hemen ardından haftalık olarak kullanılabilecek 5 GB hediye internet hatta tanımlanacaktır.

  Türk Telekom’dan Yeni Müşterilere Hediye İnternet Fırsatı

  Türk Telekom’a yeni abone olanlar için Türk Telekom Hoş Geldin 15 GB bedava internet kampanyası sunulmaktadır. Türk Telekom’a yeni geçen müşterilere ilk ay bedava olarak kullanabilecekleri 750 dakika konuşma, 750 SMS ve 15 GB internet hatlarına tanımlanacaktır. Bunun yanında müşterilere 3 ay boyunca 30 TL hatlarına TL yüklemeleri durumunda 15 GB hediye internet gelecektir.

  Türk Telekom Selfycard İle Hediye İnternet Kazanma

  turk telekom selfcard kampanya

  turk telekom selfcard firsatlari

  Türk Telekom SelfyCard ile 5 GB hediye internet kazanmak mümkündür. Bunun için ilk olarak Türk Telekom müşterilerinin Selfy alışveriş kartlarını almaları gerekir. Bu kart ile alışveriş yapıldığı zaman 5 GB hediye internet hatta tanımlanır. Aynı zamanda Selfy kartının aktivasyon işlemini yapanlara da haftalık kullanabilecekleri 5 GB hediye internet gönderilecektir.

  Ayrıca Türk Telekom Prime Plus Hediye 5 GB İnternet Kampanyası fırsatlarına bakabilirsiniz.

  Türk Telekom Yükleme Şenliği İle Hediye İnternet Kazanma

  Türk Telekom Yükleme Şenliği kampanyası ile günlük kullanılabilecek 10 GB hediye internet kazanmak mümkündür. Bu kampanyadan yararlanmak için öncelikle Türk Telekom mağazalarından günlük olarak 40 TL ödemelerin yapılması gerekir. Ödemelerin günlük 100 TL olması durumunda aylık olarak 10 GB hediye internet kazanılabilmektedir. Bu kampanyayı kullanmak isteyenler cep telefonlarının mesaj bölümüne “Senlik GB” yazarak 5555’e kısa mesaj göndermelidir.

  Türk Telekom Sosyal Medya Kampanyası İle Hediye İnternet Kazanma

  Türk Telekom kadın müşterilerine 1 ay boyunca sosyal medyayı kullanmaları için hediye internet verecektir. Kadınların bu kampanyadan yararlanabilmesi için 30 gün içerisinde hatlarına 30 TL yüklemeleri gerekir. Kadınlar 30 TL yükleme işlemi yaptıktan sonra her hafta saat 13:00-14:00 aralarında 60 dakika bedava konuşma şansını elde eder.

  Bununla birlikte Whatsapp uygulamasını kullanmaları için de 1 GB hediye internet hatlarına tanımlanacaktır. Facebook ve Twitter uygulamaları için de 1 GB hediye internet gönderilerek toplamda haftalık 2 GB bedava internet kullanma hakkına sahip olurlar.

  Türk Telekom Sosyal X Large Kampanyası İle Hediye İnternet Kazanma

  Türk Telekom müşterilerinin 49 TL karşılığında Sosyal X Large paketini almaları durumunda ekstradan Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter için kullanacakları 5 GB hediye internet gelecektir. Bu paketin içerisinde aynı zamanda 750 dakika konuşma, 5000 SMS ve 10 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Paketi satın almak isteyenler “SOSYAL XLARGE” yazarak 4545’e kısa mesaj göndermelidir. Paketin kullanım süresi dolduğunda otomatik olarak yenilenme durumu yoktur.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  1 Yorum
  En Yeniler
  Eskiler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Muhammet hilal senkari

  1GB

  1
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x