Öğrenciler İçin En Uygun Vodafone Faturasız Hat Tarifeleri 2020

  Öğrenciler İçin En Uygun Vodafone Faturasız Hat Tarifeleri 2020

  Öğrenciler için en uygun Vodafone faturasız hat tarifeleri ile öğrencilerin daha uygun fiyatlara daha fazla internet, dakika ve SMS’ten faydalanmasını sağlamaktadır. Öğrenciler için en uygun Vodafone faturasız hat tarifeleri sayesinde öğrencilerin internet erişimlerinin arttırılması sağlanır.

  Öğrenciler İçin En Uygun Vodafone Faturasız Hat Tarifleri Nelerdir?

  Öğrenciler için en uygun Vodafone faturasız hat tarifeleri öğrencilerin bütçelerine uygun olan tariflerdir. Vodafone kullanıcısı olan öğrencilerin uygun fiyatlarla uygun paket içeriklerinden faydalanmalarını sağlayan Vodafone, özgür paket içerikleri sayesinde bireylerin tüm koşullarda daha uygun fiyatlarda daha geniş içeriğe sahip paketlerden faydalanmalarını sağlamaktadır. Faturasız hat kapsamında yer alan paketlerden avantajlı bir şekilde yararlanmak isteyen öğrencilerin hat alırken öğrenci olduklarını belirtmeleri ve hat alım aşamasında buna uygun paket seçiminde bulunmaları gerekmektedir. Öğrencilere uygun sunulan paket destekleri sayesinde sıkça tercih edilen Vodafone, kullanıcılarına uygun fiyatlı tarifeler sunmasının yanı sıra dönemsel olarak hediye paketleri sunarak daha fazla veri kullanımı elde etmelerini sağlamaktadır.

  BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası! Detaylarını da inceleyebilirsiniz.

  Öğrenciler İçin En Uygun Vodafone Faturasız Hat Tariflerinden Nasıl Faydalanılır?

  ogrenci hatlari

  ogrencilere vodafone faturasiz hat

  Öğrenciler için uygun faturasız hat tarifelerinden faydalanmak için yeni hat alımlarında öğrenci paketlerinden faydalanılmak istendiği belirtilmeli ve buna uygun paket seçiminde bulunulmalıdır. Bireylerin paket içeriklerini tercihlerine göre oluşturmalarını seçmelerini sağlayan Vodafone, ayrıca kullandığı paketi değiştirmek isteyen ve öğrenci paketinden faydalanmak isteyen kullanıcılarına da müşteri temsilcileri üzerinden destek olmaktadır. Müşterilerinin paketlere üye olarak belirtilen süre boyunca kullanmalarını sağlayan operatör, yeni hat alan veya numaralarını Vodafone taşıyan müşterilerine özel paketlerden faydalanma imkânı sunmaktadır. Bireylerin paket değiştirmek istemeleri veya yeni paketlerden faydalanmak istemeleri halinde 542 numaralı dahili numarayı veya 444 0 542 numaralı müşteri temsilcilerini aramaları yeterli olmaktadır. Belirtilen numaraları günün her saati arayarak detaylı bilgi alma ve talep edilen paket içeriğinin faturasız hatta tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. Avantajlı paketlerden faydalanmak için ayrıca Vodafone bayileri üzerinden de başvuru gerçekleştirebileceğiniz gibi numara taşıma, yeni hat alma ve paket içerikleri hakkında bilgi alma işlemlerinizi de şube üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Öğrenciler İçin Vodafone Faturasız Hat Süper Kolay 8 GB Paketi

  Öğrenciler için Vodafone faturasız hatta tanımlanan süper kolay 8 GB paketi için kullanıcıların Vodafone bayilerine başvurarak veya müşteri temsilciliklerini arayarak detaylı bilgi almaları mümkündür. Paket içeriğinde 28 gün kullanım geçerliliği bulunan her yöne 750 dakika, her yöne 250 SMS ve genel kullanımlar için geçerli 8 GB bulunmaktadır. Paket içeriğinde yer alan dakika, SMS ve internet kullanımlarından faydalanmak için paket üyeliği yapılması gerekmektedir. Paket içeriği aylık olarak geçerli olup paket bitiminde yenileme işlemi yapılmamaktadır.

  Öğrenciler İçin Vodafone Faturasız Hat Hoş Geldin Kolay Paketi

  Öğrencilere Vodafone faturasız hattan hoş geldin paketi kapsamında 25 GB internet verilmektedir. Genel olarak tüm internet kullanımlarını kapsayan paket içerisinde yer alan 25 GB internetten faydalanmak için bireylerin Vodafone üzerinden ilk defa hat alımı gerçekleştirmiş olmaları gerekmektedir. Yeni müşterilerine 25 GB internet içeriği bulunan paket sunan Vodafone, paket kapsamında 250 SMS ve 750 dakika konuşma içeriği de sunmaktadır. Paket içeriğinde bulunanlardan faydalanmak için bireylerin Vodafone geçiş yapmaları veya yeni hat almaları gerekmektedir. Bu kapsamda verilen 25 internetli paket, sadece ilk ay kullanım için geçerli olmaktadır.

  Öğrenciler İçin Vodafone Faturasız Hat Süper Kolay 10 GB Paketi

  Öğrencilere Vodafone’dan faturasız hat için süper kolay 10 GB paketi içerisinde 750 dakika, 250 SMS ve 10 GB internet kullanımı sunulmaktadır. Paket içerisinde yer alan internet kullanımı tüm veri kullanımlarını kapsamaktadır. Vodafone faturasız hatlar için sunulan bu paketten faydalanmak için bireylerin yeni müşteri olmaları gerekmektedir. Yeni aboneler için geçerli olan kampanya, öğrenciler için en uygun Vodafone faturasız hat tarifeleri arasında yer almaktadır ve yeni Vodafone müşterisi olacak olan öğrencilere uygun fiyatlı olarak sunulmaktadır.

  Öğrenciler İçin Vodafone Faturasız Hat Süper Kolay 3 GB Paketi

  Öğrencilere faturasız hatta tanımlı süper kolay 3 GB paketi içeriğinde 750 SMS, 250 dakika ve 3 GB internet sunulmaktadır. Vodafone müşterilerinin belirlenen paketten faydalanabilmeleri için yeni abone olmaları gerekmektedir. Numaralarını Vodafone taşıyacak olan abonelerin 542 numaralı dahili numara aranarak paket içeriği hakkında ve faydalanma koşulları hakkında bilgi alınması mümkündür. Bununla birlikte ilk defa hat alan kullanıcıların şubelerden süper kolay paketini talep etme hakları bulunmaktadır.

  Öğrenciler İçin Vodafone Faturasız Hat Yenilenen 6 GB Paketi

  Öğrencilere Vodafone faturasız hat kapsamında yenilenen 6 GB paketi sunulmaktadır. Paket içerisinde genel internet kullanımları için 6 GB internet bulunurken ayrıca 750 dakika ve 250 SMS yer almaktadır. Bireylerin yenilenen 6 GB paketinden faydalanabilmeleri için YENILENEN6GB yazarak 7000’ SMS göndermeleri gerekmektedir. Bu sayede bireylerin paket kapsamında yer alan içerikten faydalanmaları mümkündür. 30 gün geçerli olan tarife sonunda bireyeler YENILE yazıp 7000’e göndererek tarifelerini kullanmaya devam etmeleri mümkündür.

  Öğrenciler İçin Vodafone Faturasız Hat Saçma Güzel Paketleri

  vodafone ogrenci

  vodafone ogrenci hatlari

  Öğrenciler için Vodafone’dan saçma güzel paketleri kapsamında uygun fiyatlı ve bol internetli paketler sunulmaktadır. 10 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS ile saçma güzel paketi kapsamında öğrencilere sunulmaktadır. Uygun fiyatı ile birçok öğrenci tarafından tercih edilen saçma güzel paketleri, sahip oldukları internet imkanları ile sıkça tercih edilmektedirler. 10 GB, 8 GB ve 4 GB gibi farklı internet seçeneklerine sahip olan paketten yararlanmak için müşteri temsilcileri veya şubeler üzerinden başvuru ve bilgi talebinde bulunulması mümkündür.

  1 Milyon Yazılımcı Programına Katılanlara Aylık 6 GB İnternet bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Öğrenciler İçin Vodafone Faturasız Hat Konuştukça İnternet Kazan Kampanyası

  Öğrenciler için konuştukça internet kazan kampanyası kapsamında düşük ödeme seçenekleri ile dakika paketi sunulmaktadır. Öğrencilerin konuştukça internet kazanmalarını sağlayan paket kapsamında alınacak olan 500 dakika konuşma süresince internete dönüşmekte ve bireylerin kullanımına sunulmaktadır. Paket kapsamında sunulan paketler ve içerikleri şu şekildedir.

  • 3 GB internet, 500 dakika ve 1000 SMS şeklinde Small paketi
  • 3 GB internet, 1000 SMS ve 500 dakika ile Medium paketi
  • 4 GB internet, 750 dakika ve 1000 SMS ile Large paketi ve
  • 5 GB internet, 1000 SMS ve 500 dakika ile Xlarge paketi

  Yukarıda belirtilen paketler kapsamında öğrenciler hafta içinde konuştukları oranda hafta sonları internet kazanmaktadırlar.

  Öğrenciler İçin Vodafone Faturasız Hat İlk Ay Paketi

  Öğrenciler için faturasız hat ilk ay paketi kapsamında 20 GB internet verilmektedir. İlk ay geçerli olan 20 GB internetin yanı sıra 2000 dakika, 250 SMS sunulan ilk ay paketi içeriği yeni hat alan müşterilere sunulmaktadır. Öğrencilerin yeni hat almaları halinde faydalanabilecekleri pakette yer alan 20 GB internet sadece ilk ay geçerli olup sonraki aylar için internet kullanımı 5 GB olarak sunulmaktadır. 12 ay boyunca paket kullanımı sunulmaktadır ve bu süre boyunca öğrencilerin bol bol internete girmeleri ve öğrenciler için en uygun Vodafone faturasız hat tarifeleri dahilindeki kampanyalardan faydalanmaları mümkündür.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x