Sprite, Coca Cola, Fanta’da Boş Yok, 1 GB Hediye İnternet Dağıtıyor!

  28.06.2020
  1.442
  A+
  A-
  Sprite, Coca Cola, Fanta’da Boş Yok, 1 GB Hediye İnternet Dağıtıyor!

  Sprite, Coca Cola ve Fanta 1 GB hediye internet veriyor. Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom bu üç içecek firması ile anlaşma sağlayarak abonelerine hediye internet vermeye karar verdi. Kampanya 31 Mayıs 2020 ile 15 Ağustos 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Sprite, Coca Cola, Fanta 1 GB kampanyası, kampanya süresi boyunca bu üç firmayı tüketen kullanıcılara verilecek ve kod ile 1 GB bedava hediye internet kazanmaları sağlanacak. Hediye ise yalnız kutu Cola ürünlerinde geçerli olacak.

  Sprite, Coca Cola, Fanta 1 GB Hediye İnternet Nedir?

  fanta hediye internet

  Sprite Coca Cola ve Fanta hediye internet kampanyası tüm operatörler için geçerlidir. Kampanyaya katılmak için Sprite, Coca Cola ve Fanta ürünlerinden birini teneke kutu olarak almak gerekiyor. Teneke kutularda bulunan şifre ile 1 GB hediye bedava internet abonenin hattına tanımlanacaktır ve herhangi bir ücret ödemeden 1 GB interneti kullanabilecektir.

  Türk Telekom Sil Süpür Kampanyasında 30 GB Bedava İnternet Veriyor! Hakkında detaylara da bakabilirsiniz.

  Sprite, Coca Cola Fanta 1 GB Kampanya Ürünleri

  Sprite, Coca Cola ve Fanta 1 GB hediye internet kampanyasından büyük şişe alan aboneler yararlanamaz. Şifreler sadece teneke kutularda bulunur. Kampanya kapsamında şifre bulunan ürünler şu şekilde verilmiştir:

  • Coca Cola Orijinal Tat 330 ml teneke kutu içecek
  • Coca-Cola şekersiz 330 ml teneke kutu içecek
  • Sprite 330 ml teneke kutu içecek
  • Fanta Portakal 330 ml teneke kutu içecek

  Bu ürünlerin açma halkasında bulunan şifre ile minimum 250 MB internet, maksimum ise 1 GB hediye internet verilecektir.

  Sprite, Coca Cola, Fanta 1 GB Hediye İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

  Sprite, Coca Cola, Fanta 1 GB kampanyasından yararlanmak için öncelikle bu üç markanın teneke kutu içeceklerinden birini almak gerekir. Ardından içeceklerin açma halkasında bulunan 8 haneli şifre Coca Cola’nın Daha Daha resmi web sitesine girilir. Her abone günde bir kez bu kampanyadan yararlanabilmektedir. 24 saat dolduğunda tekrar katılım sağlanabilir. Katılım sayısı tüketicilerin alacak oldukları hediye internet miktarını etkilemez. Türk Telekom, Turkcel veya Vodafone operatörleri kendileri belirledikleri minimum 250 MB ile maksimum 1 GB arası hediye internet miktarını operatörlerine tanımlarlar. Sprite, Coca Cola, Fanta 1 GB kampanyası Coca Cola Daha Daha web sitesi üzerinden verilecektir.

  Sprite, Coca Cola, Fanta 1 GB Kampanya Koşulu

  Sprite, Coca Cola ve Fanta 1 GB hediye internet şartı, Daha Daha uygulaması üzerinden sorulacak bilgilere yanıt verilerek üye olunması şeklindedir. Üye olup veya üyelik girişini gerçekleştirdikten sonra 8 haneli şifrenin veya kodun girilmesi ile hediyeye hak kazanılır ise uygulama üzerinden abonenin kazandığı bilgisi kendisi ile paylaşılacaktır. Ayrıca operatörler, hatlarında problem olmayan kişilere yükleme yapacaktır ve hatlarına operatörlerince internet paketleri yüklenecek ve kendilerine ücretsiz kısa mesaj bildirimi yapılacaktır.

  26 Yaş Altındaysan Freezone Geç Anında 4 GB İnterneti Kap! İle ilgili merak edilen bilgileri de inceleyebilirsiniz.

  Daha Daha Web Sitesi 1 GB Kampanya Detayları

  coca cola 1 gb internet

  Coca Cola Daha Daha uygulaması 1 GB internet detayları aşağıdaki gibi verilmiştir: (Abonelerin bu detayları okumadan kampanyaya katılım sağlanması şirket tarafından önerilmez. Güven ve kullanım açısından detaylar oldukça önem arz etmektedir.)

  • Daha Daha sitesi üzerinden üyelik gerçekleştirmek için, kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, kaydedilmesi ile ilgili detaylı bilgilendirmeyi içeren Aydınlatma Metni okunduktan sonra talebin verilebilmesi için ilgili kutucuk seçilmelidir. Bu şekilde Coca Cola Meşrubat Pazarlama ve Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi sistemi bünyesine üye olarak dahil olunur. Kullanıcının internet paketini tanımlamak istediği numara SMS ile teyit edildikten sonra ilgili operatörce yükleme gerçekleştirilir.
  • İletişim formumun en altında yer alan elektronik ileti gönderimine ilişkin kutucuğu işaretleyen kullanıcıların kişisel verileri, Kişisel Verilerin Korunması Politikası kuralları uyarınca ve Aydınlatma Metni kapsamında belirtilen amaçlarla toplanabilir, işlenebilir, saklanabilir ve bu kullanıcılara, belirtilen şekilde ürünler, promosyonlar, kampanyalar hakkında bilgilendirici SMS veya e-posta gönderimleri yapılabilir. E-posta gönderimleri kişinin kendi seçimine bağlıdır.
  • Hediyeler promosyonlu ürün miktarıyla sınırlıdır. Hediyeye konu ilgili internet paketlerinin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler abone tarafından ödenir. Hediye internet paketlerinin tüm operatörler üzerinden yüklenmesi mümkündür.
  • Kampanya boyunca her açma halkası kodu yalnızca bir kez geçerlidir. Çekiliş hakkı kazanılan aynı kodun birden fazla gönderilmesi ile yapılacak katılımlarda ilk gönderilen katılımlar geçerli olacak, geçersiz katılımlar sayılmayacaktır. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
  • Kampanyaya katılan Daha Daha kullanıcılarının günlük internet kazanım hakkı bir kez şeklindedir.
  • Günlük kazanılan 250 MB veya 1 GB internet paketi katılımcıları için paket yüklemesi gelecek bilgilendirme mesajının ardından bir gün yani 24 saat boyunca geçerli olacaktır. Promosyon katılımcıları için internet paket yüklemesi gönderilecek bilgilendirme mesajının ardından 24 saat boyunca geçerli olacak, kullanılmayan internetler 24 saatin sonunda geçerliliğini yitirecektir.
  • Kazanılan internet paketleri mobil sitenin “Daha Cüzdan” sekmesinde kampanyanın geçerlilik tarihi boyunca saklanır ve 24 saatte bir defa olacak şekilde kullanılır. Katılımcılar her halükarda internet paketi kazanacak olup, şanslı olanlar 1 GB’lık paket kazanabilecektir. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone sistem yoğunluğu nedeniyle günlük paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar. Mevcutta veri paketi olan kullanıcılar öncelikle söz konusu promosyondan kazandıkları ücretsiz internet paketini kullanma hakkına sahiptirler. İlgili internet paketleri yurt içinde operatör kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Yurt dışında kullanılan internet, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Kullanıcıların operatörleri ile olan anlaşmalarından doğan borçlar sebebiyle sorumluluğu saklıdır; operatörler bu tarz borç ve yükümlülüklerin yerine getirilmemesinden ötürü işbu promosyon kapsamında kazanılan hediye internet paketlerini yüklememe hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye internet paketleri geçerliliğini yitirecektir.
  • Katılımcının verdiği telefon bilgisinin yanlış veya eksik olması sebebiyle internet promosyon hediyesinin yüklenememesi halinde Coca Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulmaz.
  • 15 Ağustos 2020 (saat 23:59) itibari ile şifreler geçerliliğini yitirir, www.dahadaha.com mobil sitesinde ‘Daha Cüzdan’ sekmesinde biriktirilmiş kazanımlar silinir ve artık geçerli değildir.
  • Coca Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret A.Ş. promosyon süresince promosyon koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca bu kampanya gerekli görülmesi durumunda herhangi bir neden gösterilmeksizin durdurulabilir veya sona erdirilebilir. Kampanyaya ilişkin değişiklikler coca-cola.com.tr (ücretsiz) web sayfası üzerinden duyurulacaktır. İşbu promosyona katılım ile ilgili olarak internet sitesi üzerinden yapılan işlemler ücretsizdir.
  • Katılımcılardan veya mobil operatörlerden kaynaklanan nedenlerle katılımın gerçekleşememesi ya da geç gerçekleşmesi ya da mobil erişim operatörlerinin veya katılımcıların ihmal veya hatası sebebiyle eksik ve/veya hatalı katılım yapılması durumunda Coca Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret A.Ş. bu durumdan sorumlu tutulmaz.
  • Coca Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret A.Ş. şüpheli bulunulan durumlarda hangi noktadan ürün alındığı bilgisini sorma hakkına sahiptir. Coca Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret A.Ş. teyit için talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği veya şüpheli bulunduğu durumlarda hediye vermeme hakkını saklı tutar.
  • Promosyon kapsamındaki Daha Daha internet sitesinin kullanımı ile ilgili olan tüm riskler kullanıcılarının sorumluluğundadır. İnternet sitesinin kullanımı halinde meydana gelecek hiçbir olay nedeni ile Coca Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret A.Ş. sorumlu değildir ve kullanıcılara hiçbir sebeple tazminat ödemeyecektir.

  Bu detaylar ışığında Sprite, Coca Cola, Fanta 1 GB hediye internetten belirtilen tarihe kadar yararlanılabilir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  1 Yorum
  En Yeniler
  Eskiler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Hazal

  Hemen gelsin internet

  1
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x