Türk Telekom 30 GB Hediye Bedava İnternet 750 Dakika ve 750 SMS Kampanyası

  A+
  A-
  Türk Telekom 30 GB Hediye Bedava İnternet 750 Dakika ve 750 SMS Kampanyası

  Bedava internet ve SMS kampanyası ile hem internette sörf yapmaya hem de mesaj göndermeye doyabilirsiniz. Türk Telekom müşterilerine cömert bir şekilde tam 30 GB bedava internet vermektedir. Hoş geldin kampanyası kapsamında hattını diğer operatörlerden Turkcell’e taşıyan aboneler 30 GB bedava internetin keyfini çıkarııyor. Verilen bedava internetin geçerliliğinin tam 4 ay olacağı biliniyor. Türk Telekom tarafından piyasaya sürülen bu kampanya ile farklı operatörlere üye olan aboneler Türk Telekom’a geçmesi mümkün oluyor.

  Türk Telekom 30 GB Hediye Bedava İnternet 750 Dakika ve 750 SMS Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

  Türk Telekom 30 GB Hediye Bedava İnternet 750 Dakika ve 750 SMS Kampanyasına katılmak isteyen kişilerin yapmaları gereken şey çok kolay. İlk önce farklı bir operatör abonesi iseniz hattınızı Türk Telekom’a taşımanız gerekiyor. Hattınızı Türk Telekom’a taşımak için size en yakın olan Türk Telekom bayisine gidebilirsiniz. Daha sonra hattınız Türk Telekom’a taşınınca, telefonlarınızın mesaj kısmına gelin. Buraya büyük harfler kullanarak bol bol yazın ve mesajı 5555’e gönderin. Mesaj gönderdikten kısa süre sonra tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Bu mesaj ile birlikte hattınıza 30 GB internetiniz tanımlanır. Hatta tanımlanan bedava interneti 4 ay boyunca kullanabilirsiniz.

  Türk Telekom Emeklilere Özel İndirim Kampanyası merak ediyorsanız, yazımızdan bakabilirsiniz.

  Türk Telekom Prime İnternetliye Özel 10 GB Tarife

  turk telekom 10 gb

  turk telekom prime 10 gb

  Türk Telekom Prime İnternetliye Özel 10 GB Tarife faturalı hat sahiplerine özel hazırlanmıştır. Bu tarifeye geçen Türk Telekomlular, ilk 3 ay hediye 30 GB internetten faydalanabilirler. Bununla beraber kampanyaya katılan hat sahiplerinin hattına her yöne bin SMS ve her yöne bin DK yüklenir. Üstelik bu tarifeye gelen kişilere özel Muud Premium üyeliği, Dijital Depo 2 GB, Türk Telekom wifi 10 GB paketleri tam 24 ay boyunca ücretsiz oluyor. Bitmedi. Prime internet tarifesi aboneleri e dergi kullanım haklarına sahip oluyorlar. Bu uygulama geçerli sınırsız internet ile hem yerli hem de yabancı yüzlerce farklı dergiyi okuma imkanını elde ediyorsunuz. E dergi uygulamasına sahip olmayan kişiler uygulamayı Google Play ya da Apple Store üzerinden indirebilirler.

  Türk Telekom Prime İnternetliye Özel 10 GB Tarifesinde Ücretlendirme Detayları

  Türk Telekom Prime İnternetliye Özel 10 GB Tarifesinde ücretlendirme prime ayrıcalıkları ile yapılacaktır. Prime tarifesine gelen bütün müşterilerin Prime hizmet ve ayrıcalıklarından faydalanması mümkündür. Prime ayrıcalıklarından faydalanmak isteyen müşterilerin, prime ayrıcalık yazdıktan sonra mesajlarını 5555’e göndermeleri yeterli olmaktadır. BU şekilde aboneler 12 ay boyunca ücret ödemeden farklı paketlerden (Muud üyelik, Türk Telekom wifi 10 GB gibi) faydalanabilirler. Bunun için aboneye kod gönderilir. Bu kod ile prime ayrıcalıklarından faydalanmak mümkün olur. Prime ayrıcalıkları kapsamında belirtilen ücretlerin içine KDV ve ÖİV bedelleri dahil edilmiştir. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, görüntülü konuşmaları, sabit telefon hizmetini, ev, iş ve diğer operatörleri kapsamaktadır.

  Türk Telekom Konuşkan Tarifeler

  Türk Telekom Konuşkan Tarifeden faturalı hat sahibi olan Türk Telekom aboneleri faydalanabilirler. Bu tarifeden faydalanmak için kişilerin Türk Telekom mağazalarına gitmesi ya da online başvuru formunu doldurması yeterli olacaktır. Ayda oldukça uygun fiyattan tarifeye abone olmanın keyfini Türk Telekom ile çıkarabilirsiniz. Konuşkan Tarifelerin güncel iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunlar Konuşkan 1500 Tarifesi ile Konuşkan 3000 Tarifesidir. Online başvuru yaparken, ilk önce başvuru türünü seçin. Numaranızı taşıyabilir ya da yeni hat almak isteyebilirsiniz. Ardından iki farklı konuşkan tarife arasından seçiminizi yapın. Ad ve soyad bilginizi girin. Taşımak istediğiniz numarayı girin. Size Türk Telekom’un ulaşabileceği numarayı girin. Ekranda gördüğünüz güvenlik kodunu girdikten sonra gönder butonuna basın. Eğer hali hazırda Türk Telekom müşterisi iseniz bütün işlemlerinizi halletmek için telefonlarınızdan 444 1 444’ü arayabilirsiniz.

  Türk Telekom Konuşkan Tarifelerden Kalan Kullanım Hakkını Sorgulama

  Türk Telekom Konuşkan Tarifeden kalan kullanım haklarının sorgulanması için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra Güncel yazın mesajı 5555’e gönderin. Bu şekilde son 6 saat haricinde faturalanmamış kullanım tutarını öğrenebilirsiniz. Sorgulama yapmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. İnternet ve ses haklarının her biri için Türk Telekom abonelerine otomatik olarak yüzde 80 ve yüzde 100 kullanım haklarının kullanıldığına dair mesaj göndermektedir. Bunun dışında kalan kullanım haklarının öğrenilmesi için 9333 aranabilir ya da yıldız 124 kare tuşlanarak her iki şekilde de ücretsiz sorgulama yapılabilir. Taahhütlü yani indirimli ücretten faydalanmak isterseniz, SMS aracılığı ile taahhüt vermeniz şartı aranır. Taahhüt vermek için gönderilen SMS’ten 2 TL SMS ücreti tahsil edilir. Taahhüt kapsamında aylık ücret indirimlerinin verilen fatura dönemi itibari ile 12 artı 12 şeklinde sunulması planlanmaktadır.

  Türk Telekom Fırsat Web’te Tarifeleri

  Türk Telekom Fırsat Web’te faturalı Türk Telekom abonelerine özel olarak sunulan paketlerdir. Paket kapsamında aboneler hem bin DK hem de bin SMS ile birlikte 4 GB ya da seçecekleri pakete göre 6 GB, 10 GB, 15 GB değerinde internet paketinden faydalanabilirler. Tarifeye geçerek kampanyadan faydalanmak isteyen abonelerin Türk Telekom resmi internet adresini ya da online işlemler uygulamasını ziyaret etmesi yeterlidir. Tarifelere başvurular yalnızca online satış kanalı üzerinden yapılabilecektir. Paket kapsamında kullanım haklarını tüketen aboneler için yurt içi ücretleri geçerli olmaya başlayacaktır. Tarifeye kayıt olmak için yeni hat tesisi ya da numara taşıma yolu ile geçiş yapmak gerekecektir. Tarife ile birlikte sunulan veri kullanım hizmeti yalnızca internet apn üzerinden yapılan kullanımlar için geçerlidir. Dakikalar için ücretlendirme periyodu 6 saniye olarak belirlenmiştir.

  BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası! Hakkında detayları da inceleyebilirsiniz.

  Türk Telekom Evimde Mobil Wi fi Tarifeleri

  turk telekom mobil wifi ozellikleri

  turk telekom mobil wifi avantajlari

  Türk Telekom Evimde Mobil Wi fi Tarifeleri sayesinde rahat rahat internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Mobil wi fi tarifeleri sayesinde internetiniz yanınızda olacak. Hem de uygun fiyatlardan faydalanacağınız internetiniz, dilediğiniz yerden internete bağlanmanızı mümkün kılacak. Dilerseniz bilgisayarınızı kullanarak, dilerseniz telefondan ya da tabletten, en önemlisi aynı anda birden fazla cihaz ile internete erişebilirsiniz. Eğer tarife kapsamında tanımlanan internet kullanım hakları bittiği zaman, herhangi bir başka paketiniz de yoksa, internet erişiminiz durdurulacaktır. Ek ücretlendirme yapılmaz yanı paket aşımı söz konusu değildir. Dileyen aboneler ek data paketini satın alarak, internet kullanımına devam edebilirler. Türk Telekom evimde mobil wifi tarifesine geçiş yapmak isteyen müşterilerin kendilerine en yakın Türk Telekom mağazalarını ziyaret etmesi yeterlidir. Modemsiz tarifelerde bir üst tarifeye geçmek mümkündür ancak modemli tarifelerde bir üst tarifeye geçiş yapılması mümkün değildir. Taahhüde aykırı bir durumun olduğu tespit edildiği zaman cayma bedeli yansıtılacaktır. Taahhütnameden doğan damga vergisi abonenin faturasına yansıtılacaktır. Fiyatların içine KDV dahil edilmiştir.

  Türk Telekom Evimde Mobil Wi fi Tarifelerinde Ek Data Paketi

  Türk Telekom Evimde Mobil Wi fi Tarifeleri ek data paketi  satın almak için telefonlarınızın mesaj kısmında mobil ek yazıp mesajı 5555’e gönderin. Türk Telekom ilgili ek data paketi kapsamında 10 GB kadar data hakkı verecektir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x