Türk Telekom 50 Yaş ve Üzeri Kullanıcılarına Özel Avantajlı Tarifeler! Türk Telekom Emeklilik Paketleri Yenilendi

  Türk Telekom 50 Yaş ve Üzeri Kullanıcılarına Özel Avantajlı Tarifeler! Türk Telekom Emeklilik Paketleri Yenilendi

  Türk Telekom 50 yaşını aşmış olan müşterilere özel olarak kampanyalı tarifelerden yararlanabilme fırsatı sunuyor. 50 + kulübü adını verdiği uygulama kapsamında faturalı ve faturasız tarifelere özel indirimli internet, dakika ve mesajlaşma fırsatı sunuyor. Sunulan faydalardan yalnızca 50 yaş üstü veya emekli kullanıcılar faydalanabilecek.

  Turkcell Emekli 3 GB Paket İçeriği Nedir?

  Turkcell yalnızca 50 yaş ve üzeri emekli müşterilerine özel olarak faturasız tarife kampanyaları sunmaya devam ediyor. Emekli 3 GB paketi kapsamında 2000 dakika her yöne konuşma hakkı, 250 sms ve 3GB cepten internet fırsatı sunuluyor.

  Paket kapsamında sunulan faydalar 30 gün boyunca kullanılabilir. Aylık 29 TL ödeme ile pakete sahip olabilirsiniz.

  Emekli 3 GB paket satın alımı için cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile EMEKLİ 3 GB yazarak 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Ardından gelecek olan mesaja yeniden büyük harflerle EMEKLİ 3GB yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numarasının yazılması ve 5555’e kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekiyor.

  Türk Telekom 50 + Kulübüne Özel Faturalı Tarifeler Kapsamı Nedir?

  Türk Telekom 50 + Kulübüne Özel Faturalı Tarifeler Kapsamı Nedir?

  50 yaş üstüne özel olarak tasarlanan faturalı tarifeler içerisinde ev internetinde kullanabileceğiniz 20 GB, 50 GB ve 100 GB internet mobil tarife fırsatlarını kaçırmayın. Dilediğiniz anda ev içerisinde tablet, telefon ya da bilgisayardan aynı anda internete erişim sağlanabilecek.

  Ziraat Bankası 50 + kulübüne özel faturalı tarifeler kapsamında emekli maaş müşterilerine uygun fiyata tarife fırsatı sağlıyor. Türk Telekom Ziraat emekli tarifesi içerisinde bulunan internet, dakika ve sms haklarının yanı sıra Türk Telekom mobil hatta sahip olan kişilerle sınırsız görüşme fırsatı da sağlıyor.

  SEÇ Emekli 500 tarifesi ile 50 yaş ve üzeri faturalı emekliler her yöne 500 dakika konuşma hakkını kazanıyor. Üstelik aylık faturalandırma süreci taahhüt karşılığında daha uygun fiyatlarla satın alım imkanı sunuyor.

  Türk Telekom 50 + kulübün özel faturalı tarifeler;

  • Evimde Mobil Wi-fi Tarifeleri
  • Ziraat Bankası Emekli Tarifesi
  • SEÇ Emekli 500 Tarifesi

  Türk Telekom Evimde Mobil Wifi Tarifesi Nedir?

  Türk Telekom Evimde mobil wi-fi tarife kapsamında sunulan faydalardan ev içerisindeki elektronik cihazları aracılığı ile rahatlıkla kullanılabilir. Yalnızca 50 yaş üstü faturalı tarifelere özel olarak sunulan tarife kapsamında 10 GB’tan başlayarak, 100 GB’a kadar evde mobil wi-fi keyfi yaşanabilir. Evimde mobil wi-fi kapsamında sunulan faydalar ancak 12 aylık taahhüt verilmesi sözüne yönelik rakamları içerir.

  • Evimde Mobil Wi-fi 10 GB paketi ayda 19.38 TL
  • Evimde Mobil Wifi 20 GB paketi ayda 29.58 TL
  • Evimde Mobil Wi-fi 50 paketi ayda 65.27 TL
  • Evimde Mobil Wi-fi 100 GB paketi ayda 137.69 TL
  • Evimde Mobil Wi-fi modemli 10 GB paketi ayda 46.44 TL
  • Evimde Mobil Wi-fi modemli 20 GB paketi ayda 83 TL
  • Evimde Mobil Wi-fi modemli 50 GB paketi ayda 123 TL
  • Evimde mobil wi-fi modemli 100 GB paketi ayda 179 TL

  Türk Telekom Ziraat Bankası Emekli Tarifesi Nedir?

  Ziraat Bankası 50 + kulübüne dahil olan emeklilere yönelik uygun fiyatlı tarife fırsatını Türk Telekom aracılığı ile sunuyor. Türk Telekom’a hat taşıma işlemini gerçekleştirerek ya da yeni hat alarak tarife kapsamındaki faydadan yararlanılabilir. Emeklilik maaşını Ziraat Bankası’ndan alan emeklilere yönelik olarak hazırlanmış bir tarifedir.

  Kampanya kapsamında:

  • 750 dakika konuşma hakkı
  • Her yöne 750 sms
  • 5 GB internet fırsatı sunuluyor.

  Türk Telekomlular arasında sınırsız konuşma avantajı da pakete dahil edilmiştir. Paket kapsamında faydalardan 12 aylık taahhüt sözü ile yararlanıldığı unda aylık yalnızca 25 TL ödenmesi gerekiyor.

  Tarife kapsamındaki faydalarından yararlanabilmek için; Türk Telekom mağazalarına gelebilir ya da online başvuru kanalını kullanarak abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

  Ziraat Bankası’ndan emekliliği bulunan vatandaşların 12 aylık fatura dönemi taahhütlü verebilmeleri için cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile ZİRAAT yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numarası yazılmalıdır. 5555’e kısa mesaj olarak gönderilir.

  Gönderilen mesaj sonrasında işlemlerin başlatılabilmesi için onay verilmesi gereken yeni bir mesaj daha gelecektir. Onay işleminin ardından tarife indirimli olarak kullanılmaya başlanabilir.

  Turkcell 10 yıl ve üzeri müşterilere özel hediye kampanyası! Detaylarına da bakabilirsiniz.

  Türk Telekom SEÇ Emekli 500 Tarifesi Nedir?

  Türk Telekom SEÇ Emekli 500 tarifesi kapsamında sunulan faydalar yalnızca faturalı ve 50 yaş üstü kullanıcılar için geçerlidir. Her yöne 500 dakika fırsatından aylık 17 TL’ye yararlanılabilir. Tarife kapsamında ücretlendirme 12 aylık taahhüt sözü veren müşteriler için geçerlidir.

  Tarife kapsamındaki faydalardan yararlanabilmek için Türk Telekom mağazalarında gelinebilir ya da Türk Telekom online şubeleri aracılığı ile başvuru süreci sağlanabilir.

  Türk Telekom 50 + Kulübüne Özel Faturasız Tarife Kapsamı Nedir?

  Türk Telekom 50 + kulübüne özel olarak faturasız tarife fırsatları sunuyor. Paketler kapsamında 50 yaş ve üzeri emekli kullanıcılara yönelik konuşma fırsatı da uygun fiyatlarla sunuluyor. Aylık 10 TL’ye her yöne 150 dakika konuşma fırsatı 50 + kulübüne özel faturasız tarifeler de geçerliliği bulunuyor. Kampanya kapsamında 3 ay boyunca kullanılabilecek 20 GB internet indirimli tarifeler ile satın alınabilecek.

  Her bir paket kapsamındaki faydalardan yararlanabilmek için sms yolu ile aktivasyon işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekiyor.

  Türk Telekom 50 + kulübünü özel faturasız tarifeler;

  • 3 Aylık 20 GB Tarifesi
  • Hediyeli 150 Paketi
  • SEÇ Emekli 500 Paketi
  • SEÇ Emekli 250 Paketi

  Türk Telekom 3 Aylık 20 GB Tarifesi Nedir?

  Türk Telekom 3 Aylık 20 GB Tarifesi Nedir?

  Türk Telekom 50 + kulübüne özel faturasız tarifeler kapsamında 3 aylık 20 GB paketini abonelerine sunuyor. 90 gün boyunca geçerliliği bulunacak paket kapsamındaki faydalardan yalnızca 95 TL’ye yararlanabilirsiniz. Ödenecek ücret 3 aylık dönemde yapılacak harcamaları kapsıyor.

  Tarife kapsamındaki faydadan yararlanabilmek için cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile 3 AYLIK 20 GB yazarak 5555’e kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekiyor.

  Türk Telekom 3 aylık 20 GB tarife içeriği;

  • Her yöne 3000 dakika konuşma hakkı
  • Her yöne 250 sms
  • 20 GB cepten internet

  Türk Telekom Hediyeli 150 Paketi Nedir?

  Türk Telekom Hediyeli paketi kapsamında sunulan faydalar 50 yaş ve üzeri Türk Telekom müşterileri için geçerlidir. Faturasız tarifeler kapsamında 2 aylık dönem boyunca her yöne konuşulabilecek 150 dakika yalnızca 15 TL’ye satın alınabilecek.

  Türk Telekom SEÇ Emekli 250 Paketi Nedir?

  Türk Telekom SEÇ faturasız tarifeler 50 yaş ve üzeri kullanıcılara özel olarak sunuluyor. Paket kapsamında 250 dakika konuşma hakkı her yöne yalnızca 12 TL’ye kullanılabilecek.

  Türk Telekom SEÇ Emekli 500 Paketi Nedir?

  Türk Telekom SEÇ Emekli 500 paketi kapsamında sunulan faydalar her yöne konuşulabilecek 500 dakika fırsatını ay boyunca yalnızca 29 TL’ye sunuyor. Paket kapsamındaki faydalar 50 yaş ve üzeri faturasız Türk Telekom müşterisi olan kullanıcılar için geçerlidir. Abonelik işlemleri için aktivasyon işlemlerinin gerçekleşmesi gerekir.

  • Paket kaydının gerçekleşebilmesi için cep telefonunun mesaj kısmına SEC emekli 500 paketi ya da Emekli500 yazarak 5555’e kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterlidir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x