Türk Telekom ArayanıBil Plus 1 GB Bedava İnternet Kampanyası! Bedava İnternet Kazanma Yolları

  A+
  A-
  Türk Telekom ArayanıBil Plus 1 GB Bedava İnternet Kampanyası! Bedava İnternet Kazanma Yolları

  Türk Telekom Arayanıbil Plus 1 GB bedava internet kampanyasını yeniledi. ArayanıBil Plus kampanyasını kullanıma başlatarak bilinmeyen numaralar tespit edilebilecek. Hat kapalıyken ya da telefon kapsama alanı dışında bulunduğunda arayanlar telefon aktif hale geldiğinde sms yolu ile bildirilecek. Servis abonelikleri Türk Telekom farkıyla bir hafta boyunca ücretsiz olarak 1 GB hediye internet fırsatıyla sunulacak.

  Türk Telekom ArayanıBil Plus Kampanyası Nedir?

  Türk Telekom ArayanıBil Plus tarifesi cep telefonunuz kapalıyken ya da uçak modundayken gelen tüm aramaları görebilmenizi sağlayacak. Hat yeniden aktif hale getirildiğinde hangi numaranın, kaç kere aradığı ve hangi zaman aradığı ücretsiz olarak cep telefonuna sms yolu ile gönderilir. İstediğiniz de telefonunuz kapalı olduğu halde size ulaşmak isteyenlere sesli mesaj bırakabilirsiniz. Karşı taraf sizin için sesli mesaj bırakabilir. Bırakılan sesli mesajları dinleyebilmek için ücret ödemek gerekmiyor. 888 hattını arayarak sizin adınıza bırakılmış sesli mesajları dinleyebilirsiniz.

  Turkcell ArayanıBil Plus tarifesine abone olunduğunda aramak istediğiniz herhangi bir numara o anda telefonu kapalıysa telefonu açtığı anda bilgilendirme mesajı ile açıldığı sizlere bildirilir. Bu da Türk Telekom’un ArayanıBil Plus servisi aracılığı ile sunulan ayrıcalıklı hizmetidir.

  Telekom ArayanıBil Plus İnternet Hediyesi Nasıl Kazanılır?

  Türk Telekom ArayanıBil Plus tarifesini telefona tanımlayabilmek için cep telefonunun mesaj kısmı kullanılır. İlk defa abonelik işlemi başlatanlar için Türk Telekom’a özel olarak 1 ay boyunca ücretsiz 1 GB hediye internet kampanyasından yararlanacak. Kampanyadan yararlanabilmek için ilk defa abonelik işlemlerinin başlatılması gerekiyor. Bunun için cep telefonun mesaj kısmına EVET yazarak 7065’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Ardından cep telefonundan 1 aylık kullanılabilir 1 GB internet tanımlanıyor. Süre tamamlandığında kullanılmayan haklar telefondan geri alınır. İptal işlemi gerçekleşmediği sürece abonelik işlemi devam eder.

  Türk Telekom ArayanıBil Plus Nasıl Kullanılır?

  Türk Telekom ArayanıBil Plus kampanyasında kullanabilmek için cep telefonunun mesaj kısmını kullanılarak abonelik işlemleri başlatılmalıdır. Türk Telekom faturalı ve faturasız hat abonelerine özel tanımlanan ArayanıBil Plus tarifesini telefona tanımlayabilmek için sms yolu ile kısa mesaj gönderme işlemi şu şekilde gerçekleşir:

  • Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harflerle EVET yazarak 7065’e kısa mesaj olarak göndermelisiniz.
  • Yapılan işlem sonucunda kişinin hattına Arayanıbil Plus deneme kampanyası kapsamında 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanma hakkı tanımlanacaktır.
  • 30 gün içerisinde kişi sunulan ayrıcalıktan memnun kalmadığında iptal işlemini gerçekleştirebilir. Böyle bir durumda herhangi bir ücret ödenmesine gerek yoktur.
  • Kısa mesaj yoluyla bilgilendirme mesajı gönderme ya da alma işlemleri ücretsiz olarak gerçekleşir.

  Türk Telekom ArayanıBil Plus Ücretli mi?

  Telekom’un yalnızca Türk Telekom abonelerine özel sunduğu ArayanıBil Plus tarifesi ücretli bir servistir. Her ay kişinin faturalı hattına eklenir. Faturasız hat sahipleri içinde her ay bakiye yenilemesi yapıldığında ücret telefondan düşülür. Türk Telekom ArayanıBil Plus tarifesinden yararlananlar aylık ücret ödüyor. Kapsamda sunulan telefon kapalıyken de aramaları alabilme avantajı aylık 3,49 TL ile sağlanabilir.

  Türk Telekom ArayanıBil Plus 1 GB bedava internet kampanyası bazı durumlarda telefona tanımlanmayabiliyor. Burada dikkat edilmesi gereken 7065 numarası üzerinden aboneliğin başlatılmış olmasıdır. Ücretsiz internet yalnızca bu kanal üzerinden hatta tanımlanabilir.

  Telekom ArayanıBil Plus Kampanyası İptal Edilebilir mi?

  Aktif olarak Türk Telekom ArayanıBil Plus tarifesini kullananlar istedikleri zaman iptal işleminden faydalanabilir. Aylık ücretlerle telefona tanımlanan ArayanıBil Plus tarifesi istendiğinde iptal edilerek kesilebilir. Bunun için telefonun mesaj kısmı kullanılır.

  Türk Telekom ArayanıBil Plus iptal etme işlemi için;

  • Cep telefonu Mesaj kısmına büyük harfler ile ARAYANIBİL İPTAL yazarak 5555’e kısa mesaj olarak gönderilmelidir.
  • Operatör aracılığı ile kısa sürede bilgilendirme mesajı gelecek ve onay işleminin ardından iptal işlemi tamamen gerçekleşecektir.

  Türk Telekom’un diğer İnternet kampanyaları:

  • Türk Telekom 1 GB İnternet 1 TL Kampanyası
  • Türk Telekom Bedava İnternet Sınırsız Kampanyası
  • Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyası
  • Türk Telekom TL Yükle Kazan Kampanyası
  • Türk Telekom Haftalık 2 GB Bedava İnternet Kampanyası
  • Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları

  Ayrıca Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyaları 2022 Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları

  Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları

  Türk Telekom faturalı ve faturasız abonelerine özel hediye internet seçeneklerini kullanıcılarına sunuyor. Tamamen kampanya dahilinde bulunan hediye internetler Türk Telekom aboneleri tarafından kullanılabilecek. 4.5 G hızında fiber internet kalitesini sunan Türk Telekom 2022 yılına özel sunduğu internet kampanyaları ile ücretsiz internet paketi satın alabilmeyi destekliyor.

  Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

  Türk Telekom bedava internet kazanabilmek için kampanya dahilinde bulunan paketlere abonelik işleminin başlatılması gerekiyor. Özel günlerde veya ürün tanıtımlarında 1 GB’den başlayarak 10’a kadar bedava internet hatta tanımlanır.

  Türk Telekom Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

  Türk Telekom bedava internet kazanma yöntemlerinden birisi de uygulama yolu ile bedava internet kazanabilmektir. Ücretsiz olarak uygulama cep telefonuna indirilerek kolaylıkla hediye internet sahip olunabilir. Türk Telekom’un Dijital Operatör uygulaması cep telefonuna indirilerek kullanılır.

  Türk Telekom Haftalık 2 GB Bedava İnternet

  Türk Telekom Haftalık 2 GB Bedava İnternet Nasıl Kullanılır?

  Türk Telekom’un faturasız hat sahiplerine özel sunduğu haftalık 2 GB ücretsiz hediye internet paketi cep telefonuna tanımlanabilir. Bir hafta boyunca sınırsız internet kullanımı kampanya dahilinde faydalanma fırsatı sunulan abonelere tanımlanır. Türk Telekom haftalık 2 GB internet tarifesini yükleyebilmek için Türk Telekom’un online işlemler uygulaması cep telefonuna indirilmelidir. Uygulama içerisinden ancak bilgi sahibi olunabilir. Uygulama Google Play üzerinden ya da App Store mağazasından erişim sağlanarak ücretsiz olarak indirilebilir.

  Türk Telekom Haftalık 2 GB Bedava İnternet Nasıl Kullanılır?

  Türk Telekom 1 hafta boyunca kullanılabilir 2 GB internet hediye kampanyasından yararlanabilmek için banka kartı ya da kişiye tanımlı kredi kartı bulunması gerekiyor. Türk Telekom’un online işlemler uygulaması cep telefonuna indirilir ve giriş yapılır. “Hesabım” kısmı aracı ile kredi kartı kısmına gelinir. İşlem tamamlandığında sms atmaya gerek yoktur. Gelen onay mesajının ardından paket hatta tanımlanır.

  Türk Telekom TL Yükle Kazan Tarifesi

  Türk Telekom faturasız hat sahipleri için en az 30 TL’lik yüklemeye 3 GB hediye internet veriyor. 50 TL’lik yüklemeye ise 10 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom yükle kazan tarifesi kapsamında 50 TL ve üzeri yüklemelerde 10 GB hediye internet hatta kısa sürede tanımlanır. Hediye internet kazanabilmek için cep telefonuna yapılan TL yüklemelerinin ardından en geç 30 gün içinde kampanyaya katılım mesajının gönderilmesi gerekecektir. Kampanyanın aktif olma süreci cevap olarak gelecek bilgilendirme mesajının ardından  gerçeklşlecektir.

  Türk Telekomun TL yükle kazan tarifesine abonelik işlemleri kısa mesaj yoluyla gerçekleşir. Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harflerle HEDİYE İNTERNET yazıp 5555’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Bilgilendirme mesajının ardından hatta kısa sürede en az 3 en fazla 10 GB hediye internet tanımlanacaktır. Kampanya dahilinde kazanılan hediye internet hakları 7 gün boyunca aktif olarak kullanılabilir.

   

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x