Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

  A+
  A-
  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

  Türk Telekom bedava internet kampanyaları sayesinde ek internet satın almak için ek ücret ödemenize gerek bulunmuyor. İnternetinizin ansızın bittiği durumlarda, ek internet paketi satın almak için ek ödeme yapmak istemediğiniz zamanlarda Türkk Telekom bedava internet paketi kampanyalarına katılabilirsiniz. Bu internet paketi kampanyalarına katılım ücretsizdir. Bazı kampanyalarda oyun oynayarak bazılarında SMS göndererek bazılarında ise hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan bedava internet kazanabileceksiniz.

  Türk Telekom öğrenciler için bedava internet paketlerine de bakabilirsiniz.

  Türk Telekom Müşterilerine Özel 10 GB Değerinde Bedava İnternet Kazanma

  Türk Telekom 10 GB bedava internet kazanmak istemez misiniz? Kazanacağınız internet ile sosyal medya uygulamalarında zaman geçirebilir, video izleyebilir ya da sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey telefonlarınızdan mesaj göndermek. Mesaj kısmına geldikten sona büyük harfler kullanarak GIGA yazın. Ardından mesajı 5555’e gönderin. Hattınıza tanımlanacak olan internet toplam 2 gün boyunca kullanılabilir.

  Türk Telekom Self Müşterileri Her Yükleme Yaptıklarında Bedava İnternet Kazanıyor!

  Türk Telekom Self müşterilerine özel yüklemeye karşılık bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için Türk Telekom faturasız hat kullanıcısı olmanız gerekiyor. Ayrıca Selfy müşterisi de olmalısınız. Kampanyadan faydalanmak için en az 30 TL değerinde yükleme yapılması gerekir. Yükleme yaptıktan sonra mesaj göndermeyi unutmayın. Telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra mor hediye yazın. Mesajı 4545’e SMS olarak gönderin. Bedava internet hattınıza ortalama bir iki dakika içinde yüklenecektir.

  Numarasını Türk Telekom’a Taşıyanlar Bedava İnternetin Keyfini Çıkarıyorlar

  Numarayı Türk Telekom’a taşıyarak bedava internet kazanmak çok kolaydır. Aynı kampanyadan Türk Telekom’dan yeni hat satın almanız halinde de faydalanabilirsiniz. Bu kampanyadan her müşteri yalnızca tek sefere mahsus olmak üzere faydalanabilecektir. Kişilerin yeni hat sahibi olmaları ya da hatlarını Türk Telekom’a taşımaları halinde anında hatlarına 500 MB internet tanımlanacaktır. Hediye kullanım 1 gün boyunca geçerli olur. Kullanmadığınız hediye kullanımlarınızı ileriki günlerde kullanmanız mümkün değildir. Kalan kullanımlarınızın ne kadar olduğunu öğrenmek isterseniz mesaj atmanız yeterli olur. Kalan yazdıktan sonra 5555’e SMS gönderin. Cevap bir iki dakika içinde iletilecektir.

  Türk Telekom Faturasız Hat Kullanıcıları 1 GB Bedava İnternet Sahibi Oluyor!

  Türk Telekom faturasız hat kullanıcılarına özel 1 GB bedava internet kazanma şansı bulunuyor. Kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken ilk şey Türk Telekom uygulamasını telefonunuza indirmek. Ardından uygulamaya kişisel bilgilerinizi girerek giriş yapın. Uygulama üzerinden ya kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanarak TL yüklemeniz gerekiyor. Yapacağınız yükleme sonrasında mesaj göndermelisiniz. Aksi halde kampanyadan faydalanamazsınız. Mesaj kısmına gelerek büyük harflerle 1 GB KAZAN yazın. Aralarında boşluk bırakmayı unutmayın. Ardından mesajı 5555’e gönderin. Bu sayede hattınıza anında 1 GB değerinde bedava internet yüklenecektir.

  Türk Telekom bedava internet veren paketleri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  Türk Telekom Hattınızı 4.5 G ile Uyumlu Hale Getirin, Anında Bedava İnternet Sahibi Olun!

  Türk Telekom hattı 4.5 ile uyumlu hale getirerek bedava internet kazanma hem kazandırıcı hem de faydalı bir uygulamadır. Kazancınız bedava internet olurken, hızlı internetin de keyfini çıkararak kendiniz için faydalı bir şey yapmış olursunuz. Bu kampanyadan yalnızca tek seferde faydalanmak mümkündür. Kazanılan hakların en geç 30 gün içinde kullanılması şarttır. 4.5 G uyumlu sim kartınızı aldıktan sonra bedava internet paketi kazanmak için SMS göndermeyi unutmayın. Telefonlarınızın mesaj kısmına gelin ve 4.5 G sim yazın ardından mesajı 5555’e gönderin. Bu kampanya daha çok Türk Telekom müşterisinin 4.5 G uyumlu sim kartı kullanmaları için teşvik olması açısından düzenlenmiştir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x