Türk Telekom Bol GB’lı Faturasız Paketler Hangileridir?

  Türk Telekom Bol GB’lı Faturasız Paketler Hangileridir?

  Türk Telekom’dan bol GB içeren faturasız paketler kampanyası Türk Telekom bireysel faturasız hat sahipleri için oluşturulmuş bir kampanyadır. Kampanya kapsamında faturasız aboneler kendilerine özel bol GB içeren faturasız paketlerden yararlanabilmektedir. Bu faturasız paketler Türk Telekom aboneleri için uygun fiyatlar ile müşterilerini buluşturur. Böylelikle aboneler hem bol GB içeren paketlerine sahip olabilecek hem de çok uygun fiyat seçenekleri ile karşılaşacaklardır. Türk Telekom bol GB faturasız paketler sadece Türk Telekom bireysel faturasız aboneler için geçerlidir.

  Türk Telekom Sosyal Medya’da Geçerli 4 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır? Detaylarına da bakabilirsiniz.

  Türk Telekom Bol GB’lı Faturasız Paketler Kampanyası Nedir?

  Türk Telekom bol GB içeren faturasız paketler kampanyası, Türk Telekom’un tüm bireysel faturasız hat aboneleri için geçerli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom bireysel faturasız aboneler bol GB içeren faturasız paketlere çok uygun fiyatlar ile ulaşabilecektir. Abonelerin ayrıca bu bol GB faturasız paketlere sahip olabilmeleri için Türk Telekom’un belirlemiş olduğu şehirlerde yaşamaları ve Türk Telekom’a numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelmeleri gerekir. Türk Telekom, bu bahsi geçen bol GB’lı faturasız paketler kapsamında aboneleri için üç ayrı paket hazırlamıştır. Paketlerde 4 GB, 7 GB veya 9 GB internet bulunmaktadır. Aboneler kendilerine uygun bu üç internet paketinden birini seçebilir ve kullanmaya başlayabilir.

  Türk Telekom Bol GB’lı Faturasız Paketler Hangileridir?

  Türk Telekom’un bol GB’lı faturasız paketleri üç tanedir aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Türk Telekom Bol GB’lı Faturasız 4 GB Paketi: her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS kullanımı ve 4 GB cepten internet ayda sadece 22 TL şeklindedir.
  • Türk Telekom Bol GB’lı Faturasız 7 GB Paketi: her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS kullanımı ve 7 GB cepten internet ayda sadece 28 TL şeklindedir.
  • Türk Telekom Bol GB’lı Faturasız 9 GB Paketi: her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS kullanımı ve 9 GB cepten internet ayda sadece 33 TL şeklindedir.

  Türk Telekom bireysel faturasız hat aboneleri bu paketlere sahip olabilmek için Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya Türk Telekom’a ücretsiz kısa mesaj atarak paketi kullanmaya başlayabilirler.

  Türk Telekom Bol GB’lı Faturasız 4 GB Paketi İçeriği

  Türk Telekom’un Bol GB’lı Faturasız 4 GB Paketi, Türk Telekom’a numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelen bireysel faturasız müşterilerin yararlanabileceği bir pakettir. Paket kapsamında Türk Telekom’a numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelen ve Türk Telekom’un belirlemiş olduğu illerde yaşayan abonelere her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS kullanımı ve 4 GB cepten internet ayda sadece 22 TL ile verilecektir. Paketten sadece belirli illerde yaşayan bireysel faturasız aboneler yararlanabilmektedir. Paketin geçerlilik süresi 30 gündür. Aboneler, Türk Telekom bol GB’lı faturasız paketler kapsamındaki bu 4 GB paketini alabilmek için Türk Telekom bayilerine gidebilir; Türk Telekom Müşteri hizmetlerini arayabilir veya Türk Telekom’a mesaj göndererek pakete kayıt yaptırabilirler. Bol GB’lı Faturasız 4 GB Paketi’ni mesaj ile almak için abonelerin, BONKOR4GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermeleri yeterlidir.

  Türk Telekom Bol GB’lı Faturasız 7 GB Paketi İçeriği

  Türk Telekom Bol GB’lı Faturasız 7 GB Paketi, Türk Telekom bireysel faturasız hat sahibi olacak müşteriler için geçerlidir paket Türk Telekom’un belirlediği illerde yaşayan ve Türk Telekom’a numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelecek müşterilere açıktır. Paket kapsamında faturasız abonelere her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS kullanımı ve 7 GB cepten internet ayda sadece 28 TL olacaktır. Paketin geçerlilik süresi 30 gün şeklindedir aboneler, bu paketten yararlanabilmek için müşteri hizmetlerini arayabilir; Türk Telekom bayilerine gidebilir veya Türk Telekom’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler. Mesaj yolu ile Türk Telekom Bol GB’lı  Faturasız 7 GB paketine kayıt olabilmek için telefonlarının mesaj kısmından BONKOR7GB yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler.

  Türk Telekom Bol GB’lı Faturasız 9 GB Paketi Nedir?

  Türk Telekom Bol GB’lı Faturasız 9 GB Paketi, bireysel faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği bir pakettir. Kampanya kapsamında hazırlanan son paket olan 9 GB paketini almak için abonelerin öncelikle Türk Telekom’un belirlemiş olduğu illerde yaşamaları gerekir. Bu illerde ikamet eden ve Türk Telekom’a numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelecek olan müşteriler paketten yararlanmaya hak kazanır. Paket kapsamında abonelere, her yöne 750 dakika konuşma hakkı, her yöne 1000 SMS kullanımı ve 9 GB cepten internet sunulacaktır. Paketin kullanım süresi 30 gündür ve aylık ücreti ise 33 TL şeklindedir.

  Aboneler pakete kayıt olabilmek için Türk Telekom Müşteri hizmetlerini arayabilir; Türk Telekom bayilerine gidebilir veya Türk Telekom’a ücretsiz kısa mesaj atabilirler. Türk Telekom Bol GB’lı Faturasız 9 GB Paketi’ne kayıt olmak için telefonlarına mesaj bölümünden BONKOR9GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermelidirler.

  Efsane Tarifelere Girenlere 2020 Sonuna Kadar Aylık 10 GB Hediye detaylarını da inceleyebilirsiniz.

  Türk Telekom Bol GB’lı Faturasız Paketlerin Geçerli Olduğu İller

  Türk Telekom Bol GB’lı Faturasız Paketlerin geçerli olacağı şehirler, Türk Telekom tarafından belirlenmiştir ve bu şehirler aşağıdaki gibidir:

  • Adana;
  • Afyonkarahisar;
  • Antalya;
  • Balıkesir;
  • Aydın;
  • Bursa;
  • Çanakkale;
  • Edirne;
  • Denizli;
  • Gaziantep;
  • Hatay;
  • İzmir;
  • Kırklareli;
  • Konya;
  • Mersin;
  • Sakarya;
  • Samsun;
  • Şanlıurfa;
  • Sinop;
  • Tekirdağ şeklindedir.

  Kampanyadan sadece Yukarıdaki belirli illerde yaşayan Türk Telekom’a numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelen, bireysel faturasız hat sahibi olacak müşteriler yararlanabilir.

  Türk Telekom Bol GB’lı Faturasız Paketler Kampanyası Geçerlilik Detayları

  Türk Telekom Bol GB’lı Faturasız Paketler Kampanyası’nın esasları şu şekilde verilmiştir:

  • Telekom bol GB’lı faturasız paketlerden Adana, Afyonkarahisar, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kırklareli, Konya, Mersin, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Sinop ve Tekirdağ illerindeki yalnızca bireysel yeni müşteriler yararlanabilir.
  • Hat aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla Türk Telekom Avantaj Şehrimde bireysel faturasız tarifesine son 30 gün içinde başarı ile kaydolmuş müşteriler faydalanabilecektir.
  • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
  • Paket kaydının başarılı şekilde tamamlanmasından sonra ilgili hatta SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacak olup, bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından paket faydalarından faydalanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda da müşterilere SMS ile bilgi verilecektir.
  • Pakete kayıt için bakiyenin yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde müşterinin hattında en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda, paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket otomatik olarak tanımlanır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptal işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
  • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
  • Paket, müşteri tarafından iptal edilmedikçe 30 günün sonunda otomatik olarak yenilenir. Yenilenme esnasında bakiyenin yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde müşterinin hattında en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda, paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket otomatik olarak tanımlanır. 29 günün sonunda yeterli bakiye bulunmazsa paket yenilemesi iptal edilir. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptal işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
  • Müşteriler SMS ve müşteri hizmetleri aracılığıyla ilgili paketi iptal edebilecektir.
  • Bonkör 4 GB paketi iptali için IPTAL BONKOR4GB, 7GB paketi iptali için IPTAL BONKOR7GB ve 9GB paketi iptali için IPTAL BONKOR9GB yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
  • Paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Aynı ay içinde birden fazla paket alımı için istenilen paketin kısa kodu (BONKOR4GB/ BONKOR7GB/ BONKOR9GB) yazılıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
  • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
  • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet faydaları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
  • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB’dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x