Türk Telekom Bol GB’li Yepyeni Tarifeler

  Türk Telekom Bol GB’li Yepyeni Tarifeler

  Türk Telekom bol GB’li yepyeni tarifeler kampanyası beş farklı paketi içerir. Bunlar; Yepyeni 3, Yepyeni 6, Yepyeni 10, Yeni Prime 15, Yeni Prime 20 paketleri olarak ayrılır. Her biri; dakika, SMS, GB, e-dergi ve kendi içinde ayrılan ek özellikleri ile birçok Türk Telekom kullanıcısının memnuniyetle kullandığı paketlerdir. Türk Telekom yepyeni tarifeler sahibi olmak için Türk Telekom online işlemler platformunu kullanabilirsiniz.

  Türk Telekom Yepyeni Tarifeler Nedir?

  Türk Telekom kullanıcılarına özel oluşturulan bol GB’li yepyeni tarifeler şunlardır:

  • Yepyeni 3 tarifesi; her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS ve 3 GB cepten internet imkânı sunar. İlk 12 fatura döneminin taahhütlü tarife ücreti 33 TL’dir.
  • Yepyeni 6 tarifesi; her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS ve 6 GB cepten internet imkânı sunar. İlk 12 fatura döneminin taahhütlü tarife ücreti 37 TL’dir.
  • Yepyeni 10 tarifeleri; her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS ve 10 GB cepten internet imkânı sunar. İlk 12 fatura döneminin taahhütlü tarife ücreti 44 TL’dir.
  • Yeni Prime 15 tarifesi her yöne 1000 dakika ve her yöne 250 SMS ile birlikte 15 GB cepten internet ve şebeke içi sınırsız konuşma ve Whatsapp’ta geçerli sınırsız mesajlaşma imkânı sunar. İlk 12 fatura döneminin taahhütlü tarife ücreti 55 TL’dir.
  • Yeni Prime 20 tarifesi tüm bunlara ek olarak; 20 GB cepten internet, Yaay, BİP, 5 GB sosyal medya (Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter) kullanımı, 5 GB Sil Süpür ’den hediye imkânı sunar. İlk 12 fatura döneminin taahhütlü tarife ücreti 65 TL’dir.
  • Yeni Prime 15 ve Yeni Prime 20 tarifelerini tercih eden kullanıcılar, tarifede kaldıkları süre boyunca yurtdışında 60 dakika aranma hakkı kazanırlar.

  Türk Telekom Yepyeni Tarifeler Nasıl Yapılır?

  turk telekom yepyeni tarifeler

  Türk Telekom bol GB’li yepyeni tarifeler paketine başvuru yolları şunlardır:

  • Size en yakın Türk Telekom mağazasına giderek bireysel başvuru yapabilirsiniz.
  • Türk Telekom’un resmi internet sitesi olan turktelekom.com.tr ‘ye girip arama motoru üzerinden adımları takip ederek başvuru yapabilirsiniz.
  • Türk Telekom online işlemler platformu üzerinden başvuru yapabilirsiniz.
  • Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak başvuru yapabilirsiniz.
  • Faturasız tarifelerden, faturalı tarifelere geçerek başvuru yapabilirsiniz.
  • Numaranızı Türk Telekom’a taşıyarak veya yeni bir Türk Telekom hattı alarak yepyeni tarifelere başvuru yapabilirsiniz.

  Türk Telekom e-faturaya geç 1 GB interneti kap! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Yepyeni Tarifeler Kullanım Süresinden Önce Biterse Ne Olur?

  Türk Telekom bol GB’li yepyeni tarifeler zamanından önce biterse oluşacak durumlar şunlardır:

  • Yurtiçi güncel aşım ücretine dâhil olan konuşmalar 72,34 kr./dk. üzerinden hesaplanır.
  • Yurtiçi güncel aşım ücretine dâhil olan SMS 52 kr./SMS üzerinden hesaplanır.
  • Yurtiçi güncel aşım ücretine dâhil olan MMS 1,25 TL/MMS üzerinden hesaplanır.
  • Ödemelerinizi kontrol altında tutmak için tarifelerinize ek paketler almak mümkün.
  • Ek paket fırsatlarından *120# tuşlanıp arama yapılarak bilgi sahibi olunabilir.
  • Yepyeni 3, Yepyeni 6, Yepyeni 10 tarifeleri için geçerli, cepten internet kullanım hakkı zamanından önce biterse yurtiçi paket aşım ücreti olarak, her 100 MB için 15 TL miktarında kesim uygulanır. Kullanıcıdan tahsil edilecek paket aşım ücretinin maksimum miktarı 90 TL’dir. Bu miktar, bir fatura dönemi içerisinde uygulanacak olan tutardır. 90 TL’ye ulaşan kullanıcıların internet erişimleri fatura ödeme döneminin sonuna kadar durdurulur.
  • Yeni Prime 15 ve Yeni Prime 20 tarifeleri için geçerli, cepten internet kullanım hakkı zamanından önce biterse yurtiçi paket aşım ücreti olarak, her 250 MB için 15 TL miktarında kesim uygulanır. Kullanıcıdan tahsil edilecek paket aşım ücretinin maksimum miktarı 60 TL’dir. Bu miktar, bir fatura dönemi içerisinde uygulanacak olan tutardır. 60 TL’ye ulaşan kullanıcıların internet erişimleri fatura ödeme döneminin sonuna kadar durdurulur. Herhangi bir ek ücretlendirme yapılmaz.

  Türk Telekom Yepyeni Tarifeler Kampanyasının Ücretsiz Sunduğu e-dergi Nedir?

  Türk Telekom’un e-dergi uygulaması içerisinde birçok yerli ve yabancı gazete ve dergilerin bulunduğu okuma platformudur. Gazeteler günlük olarak, dergiler ise yeni sayılarının basım tarihlerine göre haftalık veya aylık olarak güncel tutulmaktadır. e-dergi uygulamasına Play Store ve App Store üzerinden erişilebilir. Türk Telekom yepyeni tarifeler kullanıcılarına tarifelerine özel olarak e-dergi’de geçerli sınırsız internet imkânı sunar. e-dergi tüm operatör kullanıcılarına açıktır. Ayda sadece 13,99 TL ödenerek e-dergi uygulamasına abone olunabilir. Başka herhangi bir ek ücret talep edilmez.

  Türk Telekom kullanıcılarının e-dergi aboneliklerinin son bulma durumları şunlardır:

  • Kullanıcının 14.01.2021 tarihi sonrasında faturalı hatlardan faturasız hatta geçmesi,
  • Hattın iptali veya iptaline sebebiyet verecek her türlü ihmal sonucu,
  • Kullanıcının numarasını başka bir operatöre taşıması gibi durumlarda Türk Telekom avantajıyla kullanılan e-dergi aboneliği son bulur.

  Aboneliği başlatmak, uygulamaya tekrar giriş yapılarak ücretlendirilmelerin kabulü sonrasında gerçekleşir.

  Yepyeni Tarifelerden Kalan Kullanım Hakkı Nasıl Sorgulanır?

  Türk Telekom’un sunduğu cepte internette geçerli bol GB fırsatları ile yepyeni tarifeler kampanyası kullanımlarınızda kalan haklarınızı sorgulamak için yapılması gereken adımlar şunlardır:

  • Kalan kullanım haklarınızı sorgulamak için SMS hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kalan dakikalarınız için büyük harflerle SES, kalan SMS haklarınız için büyük harflerle SMS, cepten internet hakkı için büyük harflerle INTERNET yazarak 5555’e gönderdiğiniz zaman bilgilendirme mesajı alabilirsiniz. Bu SMS hizmeti kullanımlarınızın 2 saat öncesinin bilgisini verir.
  • Güncel borç bilginizi sorgulamak için Türk Telekom tarafından sağlanan SMS hizmeti mevcuttur. Büyük harflerle GUNCEL yazarak 5555’e gönderdiğiniz SMS sonucunda bilgilendirme alırsınız. Bu bilgilendirmeler son 6 saat kullanımlarınızı kapsamaz. Öncesindeki faturalanmamış kullanım tutarınızı öğrenebilirsiniz. Sorgulama hizmetinden ek ücret talep edilmez, ücretsizdir.
  • Yepyeni tarife kapsamında sunulan internet ve ses kullanım haklarınızın her birinin %80 ve %100 kullanımı sonrasında sistem tarafından otomatik SMS ile bilgilendirme yapılır. Bu bilgilendirmeler kullanımlarınızın 2 saat öncesini kapsamaktadır.
  • Yepyeni tarife paketinizin kalan kullanım haklarını sorgulamak için 9333’ü ücretsiz arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • Yepyeni tarifeler kampanyası kapsamında size sunulan haklardan kalan kullanımlarınızı sorgulamak için bir diğer yol da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak bilgilendirme talep edebilirsiniz.

  Yepyeni Tarifeler Kapsamında Sunulan 5 GB Hediye Nedir?

  turk telekom yepyeni tarifeler 5 gb

  Türk Telekom tarafından sağlanan yepyeni tarifeler paketlerinden Yeni Prime 20 tarifesinde geçerli 5 GB internet hediye edilir. Bu hediye kampanyasından yararlanma şartları şunlardır:

  • Kampanya süresi 14 Ocak 2021 ile 30 Haziran 2021 tarihlerini kapsar.
  • Bu tarihlerde numarasını taşıyan veya yeni bir Türk Telekom hattına sahip olan kullanıcılar Prime 20 tarifesini tercih edip Sil Süpür uygulamasına katılırlarsa bu kampanyadan yararlanırlar.
  • Şartları yerine getiren kullanıcılar 31.12.2022 tarihine kadar her haftada bir defa hediye mobil internet edinirler. Kotaların toplamı 1 ay içerisinde toplam 5 GB olacaktır.
  • Kullanılmayan GB miktarları geçerlilik süresi sonunda silinerek geçersiz olur.
  • Whatsaap mesajlaşma ağı için verilen kullanımlara uygulama içi görüntülü konuşma dâhil değildir.

  Türk Telekom Sil Süpür hakkında detayları da inceleyebilirsiniz.

  Türk Telekom Yepyeni Tarifeler İlk Ay Hediye İnternet Nedir?

  Türk Telekom yepyeni tarifelerde geçerli ilk ay kullanımlara ek hediye internet paketi sunulur. Bu paket kapsamı şu şekildedir:

  • Yeni Prime 15 ve Yeni Prime 20 tarifelerini tercih eden kullanıcılara ilk ay 4,5G uyumlu cihazlara 30 GB cepten internet fırsatı sunulur. Bu fırsattan yararlanmak için büyük harflerle PRIME HEDIYE 30 yazıp 5555’e SMS göndererek başvuru yapabilirsiniz.
  • Tüm tarifelerde geçerli e-dergi kullanım hakkı sunulur. Uygulamada kullanılan internet sınırsızdır.

  Türk Telekom yepyeni tarifeler kampanyasından yararlanmak ve ekstra hediye fırsatlarını yakalamak için Türk Telekom tarifenizi değiştirebilir veya Türk Telekom kullanıcısı değilseniz, hat sahip olarak tarifelerden yararlanma imkânı bulabilirsiniz.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x