Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Kampanyası!

  A+
  A-
  Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Kampanyası!

  Küresel bir salgının yaşadığı 2020 yılında, dünya çağında izolasyon ve eve dönüş önlemleri başlamasıyla, iş sektörleri de evden çalışmayı benimsedi. Evden yapılan tüm bu faaliyetler, insanların internete olan ihtiyaçlarını da arttırdı. Türkiye’nin telekomünikasyon devlerinden olan Türk Telekom da abonelerinin ihtiyacı olan internet hizmetini sağlamak için sık sık kampanyalar yaptı. O kampanyalardan biri olan Doyasıya internet kampanyası, kullanıcılarına 20 GB internet kullanma imkânı veriyor. Türk Telekom Doyasıya 20 GB internet kampanyası en çok tercih edilen kampanyalardan biridir.

  Türk Telekom Doyasıya Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

  turk telekom kampanya sartlari

  Ayda sadece 70 liraya, 20 GB internet, 200 dakika ve 200 kısa mesaj hakkı veren kampanyadan faydalanmak da oldukça kolay. Kampanyadan faydalanmak isteyen Türk Telekom abonelerinin sadece DOYASIYA 20GB yazıp 5555’e kısa mesaj atmaları yeterli oluyor. Bu kampanyadan yararlanmak için abonelerin faturasız hatları kullanmaları gerekiyor.

  Eğer Türk Telekom abonesi değilseniz, bu paket sizler için de avantajlar içeriyor. Hali hazırda Türk Telekom abonesi olanlar için 70 lira olan paket ücreti, son 30 gün içinde numara taşıyarak Türk Telekom abonesi olan kullanıcılar içinse sadece 55 lira ücret talep ediyor.

  Türk Telekom Doyasıya Kampanyası Geçerlilik Süresi Nedir?

  Aylık kullanıma uygun olarak geliştirilen bu avantajlı kampanyanın geçerlilik süresi 30 gündür. Ay sonunda biten kampanyada kalan haklar diğer aya aktarılamaz ya da bir başka Türk Telekom abonesine devredilemez. Paket, aksi talep edilmedikçe, kullanılan 30 günün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Hattında bakiye bulunmayan müşterileri paketleri yenilenmez ancak kullanıcı 29 içerisinde yeterli bakiyeyi yüklerse, paket tekrar hattına tanımlı hale gelir.

  Türk Telekom Gel Dene Kampanyasıyla 10 GB Hediye İnternet! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Türk Telekom Kampanya Esasları Nelerdir?

  Bu kampanyadan yararlanmak isteyen faturasız hat sahipleri, sadece müşteri hizmetlerini arayarak ya da kısa mesaj göndererek abone olabilmektedirler. Kullanıcılar haklarının bitmesi durumunda, 30 gün içinde birden fazla paket satın alabilirler. Eğer bir kullanıcı aynı ay içinde birden çok paket kullanırsa, bir sonraki ayda alacağı paket, en son kullandığı paketten 30 gün sonra hattına tanımlanabilecektir.

  Eğer kullanıcı tarafından iptal talimatı verilmezse, kullanıcının yeterli bakiyesi olduğu sürece bu paket otomatik olarak yenilenmeye devam edecektir. Kullanıcı paketi iptal etmek isterse, IPTAL DOYASIYA 20GB yazarak 5555’e gönderebilir. Kullanıcı iptali sonucu tekrar tanımlanmayacak olan paketten kalan kullanım hakları varsa, kullanım süresi bitene kadar abone tarafından yararlanılabilir.

  Her yöne dakikalar 60 saniyelik periyotlarda ücretlendirilmektedir. Bu paketten yararlanan kullanıcılar, otomatik olarak yurtiçinde 4.5G internet kullanımını da onaylamış olurlar. Eğer bu hizmetten yararlanmak istemeyen kullanıcılar varsa, müşteri hizmetlerini arayarak bu uygulamanın iptalini talep edebilirler. Kampanya esasları uyarınca, paket içerisinde kullanıma sunulan haklar sadece yurtiçi kullanım için geçerlidir.

  Eğer paketten yararlanan kişinin internet hakkı biterse ve kişinin üzerine tanımlı başka bir internet paketi yoksa, internet kullanımı standart ücretten hesaplanır. Bu kampanyadan Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil müşterileri dışında kalan faturasız hat sahipleri yararlanabilecektir. Kampanya sağlayıcısı ve yürütücüsü olan Türk Telekom, eğer uygun görürse paket içeriğinde değişiklik yapabilir ya da paketin kullanımını durdurabilir.

  Türk Telekom Kampanyaları Nelerdir?

  turk telekom kampanyalari nelerdir

  Türk Telekom’un daha pek çok müşterisi için kullanıma sunduğu kampanyalar mevcuttur. Faturalı ya da faturasız olması fark etmeden, kullanıcıların ihtiyaçlarına özel hazırlanmış paketlerden uygun fiyatlara yararlanılabilmektedir. Bu paketlerden yararlanmak isteyen kullanıcıların öncelikle Türk Telekom faturalı ya da faturasız bireysel hat sahibi olmaları gerekmektedir. Eğer Türk Telekom abonesi değilseniz, hattınızı taşıyarak da birçok avantajdan tararlanabilirsiniz.

  • Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası:

  Bu kampanya ile, Sağlık Bakanlığı’nın veri takibi ve kontrollü hayata geçiş aşamaları için geliştirmiş olduğu Hayat Eve Sığar uygulamasından ücretsiz olarak yararlanma olanağı veriliyor. Ayrıca kayıt olunmasını gerektirmeyen kampanya, Tüm Türk Telekom kullanıcılarının ücretsiz kullanımına uygundur. Kampanya sırasında elde edilen hak başka bir kişiye devredilememektedir. Kampanya sırasında hattı iptal olan ya da operatör değiştiren kullanıcıların hakları iptal edilecektir.

  • Selfy’nin Sosyal 4GB Kampanyası

  Selfy üyesi olanların yararlanabildiği bu kampanya, İnstagram, Facebook ve Twitter’da geçerli ekstra 2 GB internet hakkı veriyor. Sosyal medyada korkmadan dolaşabileceğiniz kampanyadan yararlanabilmeniz için, 12 ay kalma sözü de vermeniz gerekiyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların SOZ yazıp 5555’e mesaj göndermeleri ya da müşteri hizmetleri ile görüşmeleri gerekiyor. Kampanya 7-25 arasındaki kullanıcıların ihtiyaçları için geliştirilirken, eğer kullanıcı Selfy üyesi değilse, SOSYAL 4GB T.C. Kimlik No yazıp 4545’e kısa mesaj atarak Selfy fırsatlarından yararlanmaya başlayabilir. Kampanya kapsamında kişiye verilen kullanım hakları bir ay içinde tükenmezse, bu haklar saklanarak diğer aya devrolunmaz. Aynı zamanda bu hakların üçüncü kişilere devredilmesi de mümkün değildir. Selfy’nin sosyal medya kampanyasının yürütücüsü ve sağlayıcısı olan Türk Telekom, uygun görürse kampanya içeriğinde değişiklik yapabilir ya da kampanyayı sonlandırabilir.

  • İlinize Özel Hediye 10GB Kampanyası

  Türk Telekom’un iline özel hediye 10 GB kampanyası kapsamında, Çanakkale ya da Balıkesir illerinde yaşayanlar, Numaralarını Türk Telekom’a taşıyarak ya da yeni bir hat alarak bu kampanyadan yararlanabiliyorlar. Bu kampanyadan yararlanmak isteye kullanıcıların, Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 ve Selfy Efsane 10GB bireysel faturalı tarifelerinden birine geçerek aktif kullanıcı olmaları gerekmektedir. Kampanya abone bazlı gerçekleştirilmektedir. Her abone, bu kampanyadan bir kere yararlanabilir. Kampanya içeriğinde olan haklar, kampanya sürecinde kullanılarak bitirilmezse, bu hakların bir sonraki aya devirleri mümkün olmamaktadır. Kampanya kapsamında verilen haklar bir başka kullanıcıya devredilememektedir. Kampanya geçerlilik süresi içerisinde, kişinin sahip olduğu haklar tükenirse, internet kullanımı standart tarife üzerinden ücretlendirilir. Türk Telekom, İlinize Özel Hediye kampanyasını uygun görürse durdurma ya da içeriğini değiştirme hakkına sahiptir.

  Ayrıca Türk Telekom’dan Tam Senlik Tarifeler Kampanyası ile ilgili bilgiler yazımızdadır.

  • Sil Süpür Kampanyası

  Bu kampanyadan yaralanmak isteyen kullanıcıların herhangi bir kayıt yaptırmasına gerek yoktur. Sil Süpür kampanyasını kullanmak isteyen aboneler, Türk Telekom online işlemler uygulamasına girerek burada bulunan Sil Süpür oyununu oynar ve hediyeleri kazanmaya başlar. Bu eğlenceli kampanyada hediyeler her hafta Çarşamba ve Cuma günleri saat 06.00’a kadar yenilenmektedir. Yani kullanıcılar bu kampanya ile her hafta başka hediyeler kazanabilirler. Hediye kazanan abonelerin bu hediyeleri kullanabilmeleri için öncelikle hatlarına gelen bilgilendirme SMS’ini almaları gerekmektedir. Bu kampanyadan BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil dışında kalan faturalı bireysel hat sahipleri yararlanabilmektedir.

  Kullanıcılara hediye olarak verilen Whatsapp kullanım paketlerine görüntülü görüşme seçeneği dahil değildir. Kullanıcıların bitiremediği ya da kullanım süresi içinde kullanmadığı hediye faydalar, kullanım süresinin sonunda silinecektir. Bu haklar daha sonraya saklanamaz ya da üçüncü bir kişiye devredilemez. Kampanyada verilen haklar tükendiğinde, kullanıcının başka ek paket ya da tarifesi bulunmuyorsa, kullanıcının yaptığı harcamalar standart tarifeler üzerinden ücretlendirilir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar, yurtiçinde 4.5G internet kullanımına izin vermiş sayılırlar. Bu avantajdan yararlanmak istemeyen aboneler ise, müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bu uygulamanın iptal edilmesini talep edebilirler. Bu kampanyanın avantajları sadece yurtiçi kullanımlarda geçerlidir. Yurtdışı ve KKTC, bu kullanımın dışındadır.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x