2020 Türk Telekom En Çok İnternet Veren Paketler

  2020 Türk Telekom En Çok İnternet Veren Paketler

  Türk Telekom internet paketleri kullanıcıların internet ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri düzeyde veriliyor olsa da kullanıcılar ayrıca bedava internet seçeneklerini de kullanabiliyorlar. Türk Telekom’dan bedava internet almak isteyenler için birden fazla yol bulunuyor. Böylece, Türk Telekom en çok internet veren paketler içerisinde yer alan paketlere ek olarak, ücretsiz internet kazanma şansına da erişilebiliyor. Hattınıza tanımlı olan internet miktarı da daha fazla oluyor. İşi ya da eğitimi nedeniyle internete çok fazla ihtiyaç duyanlar ve Wi-Fi bağlantısının olmadığı yerlerde internete kesintisiz bağlanmak isteyenler, rahatlıkla her an internete girişlerini yapabiliyor.

  Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

  Türk Telekom bedava internet paketleri kullanıcıların birden fazla yolla bedava internete sahip olmalarına olanak tanıyor. Kullanıcıların bedava internet paketi için başvurabileceği yolların neler olduğuna bakmak gerekirse;

  • Sil Süpür Kampanyası
  • Arayanı Bil Aboneliği
  • 5 G’ye geçenlere özel ücretsiz internet
  • E-fatura sisteminin kullanımına karşılık bedava internet
  • Sosyal medya kullanımı için bedava internet
  • EBA TV’ye özel internet kampanyası

  Bunların her biriyle bazılarında sürekli bazılarında ise bir defalığına hediye internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

  2020 Türk Telekom Bedava İnternet Veren Paketleri bilgilerini yazımızdan incleeyebilirsiniz.

  Türk Telekom Sil Süpür ile İnternet Paketi Kazanma

  turk telekom sil supur firsatlari

  turk telekom sil supur kampanyasi

  Türk Telekom Sil Süpür’den ücretsiz internet hem faturalı hem de faturasız hatlarda kullanılabiliyor. Sil Süpür ile ücretsiz internet sahibi olmak için, telefonunuzda Türk Telekom Online İşlemler uygulamasının indirilmiş olması gerekiyor. uygulamayı indiren herkes, kendisine bir şifre oluşturup Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanmaya başlayabilir.

  Bu uygulamayı kullanmanız demek aynı zamanda uygulama içerisinde yer alan Sil Süpür servisinden de yararlanmanız anlamına geliyor. Aynı zamanda bir oyun olan SilSüpür’ü oynayarak, bedava internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz.  Oyun sonunda kazandığınız hediye internetler hattınıza tanımlandığında, interneti kullanmaya başlarsanız.

  Arayanı Bil Uygulaması ile Hediye İnternet

  Türk Telekom Arayanı Bil aboneliğinden gelen bedava internet, yine tüm hatlarda kullanılabilmektedir. Hattınızla faturalı ya da faturasız fark etmeden Arayanı Bil abonesi olabilirsiniz. Arayanı Bil abonesi olabilmek için öncelikle mesaj bölümünden PLUS yazıp 7065’e SMS atmanız gerekiyor. Buna karşılık telefonunuz kapalıyken arayanları öğrenebileceğiniz Arayanı Bil aboneliğiniz başlamış oluyor.

  Aboneliğiniz başladıktan sonra bedava internet almak için yapmanız gereken şey yine SMS’le PlUS yazıp bu kez 7066’ya mesaj atmak. Mesajınızdan sonra hediye 1 GB internetiniz hattınıza tanımlanmış olacak. Paketinize ek olarak o ay içerisinde 1 GB daha ek internet kazanmış olacaksınız.

  Türk Telekom E-Fatura Sistemi Kullananlara Bedava İnternet

  Türk Telekom e-fatura sistemi, kullanıcıların bedava internet kullanımına olanak tanırken, aynı zamanda doğa için de bir şeyler yapabilmeyi amaçlıyor. E-fatura sisteminin kullanımını yaygınlaştırmak isteyen Türk Telekom, aslında kağıt tüketimini azaltmak istiyor. Buna karşılık kullanıcıların e-fatura sistemine geçmelerini teşvik etmek için, karşılığında bedava internet veriyor.

  E-fatura sistemine geçerek, Türk Telekom faturanızın e-mail yoluyla size iletilmesini sağlayabilirsiniz. Kendiniz için bir şeyler yaparken aynı zamanda doğa için de bir şey yapmış olursunuz. E-fatura sistemine geçişle birlikte, Türk Telekom’dan 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Faturanızın e-posta adresinize gelmesinin ardından, hediye internetinizi alabilmek için 1GB boşluk e-mail adresinizi yazıp,3008’e mesaj atın. Sonrasında hediye internetiniz hattınıza tanımlanmış olacak. Bu paketten sadece bir kere yararlanabilme hakkına sahipsiniz.

  Türk Telekom 4.5 G’ye Geçenlere Özel 30 GB İnternet

  turk telekom 4.5 g kampanya

  turk telekom 4.5 g hediye internet

  Türk Telekom 4.5G teknolojisi ile ücretsiz internet alabilirsiniz. Bunun için hattınızın 3 ya da 4 G teknolojisinde olması gerekiyor ve sizin bu hattınızı 4.5G teknolojisine taşımanız isteniyor. Taşıma işlemi sonrasında da hediye internet hattınıza tanımlanıyor.

  4.5 G teknolojisine geçen Türk Telekom kullanıcıları, Türk Telekom en çok internet veren paketler olmadan bir ay boyunca internete doyabiliyor. Tam olarak 30 GB hediye internetin verildiği bu kampanya sadece bir defalık geçerli. Hattınızı 4.5G’ye taşıdıktan sonra, telefonunuzun mesaj kısmına girip, 5555 numarasına 4.5G 30GB diye mesaj atmanız gerekiyor. Bunun dışında başka bir şey yapmanıza gerek kalmadan, tanımlama işlemi sonrasında 30 GB internetinizi kullanabilirsiniz.

  Sosyal Medya Kullanımına Özel Bedava İnternet Paketi

  Türk Telekom sosyal medyaya özel bedava internet, sosyal mecralarda çok fazla vakit geçiren kişiler içini kendi paketleri dışında ayrıca bir internet tanımlaması yapıyor. Böylece sosyal medya kullanımınızda kendi internet paketinizden eksilmeden, bedava internet paketinizi kullanma şansına sahip oluyorsunuz.

  Müşterilerin sosyal medya için hediye paket almasından önce, en az 25 TL olmak üzere hatlarına yükleme yapmaları gerekiyor. Yüklemelerini gerçekleştirdikten sonra, kullanıcıların yapması gereken bir diğer şey, SOSYAL PAKET yazıp 5555’e mesaj atmak. Sonrasında 2 GB internet paketi hattınıza tanımlanıyor. Bu paketin 1 GB’ı yalnızca Whatsapp’ta, kalan 1 GB da diğer sosyal medya uygulamalarında kullanılıyor.

  Türk Telekom Faturalı Hatlara Özel İnternet Paketleri

  Türk Telekom faturalı hat internet paketleri, çeşitli seçeneklerle kullanıcılara sunuluyor. Kullanıcılar bunların arasından işlerine en çok yarayacak olan paketi seçebiliyorlar. 9 TL karşılığında 2 GB internet paketi alma şansına sahip olan faturalı hat kullanıcıları, ayrıca aldıkları paketin bitmesi gibi bir durum söz konusu olduğunda, ek internet paketi için şu seçeneklerden yararlanabiliyor;

  • 1 GB ek paket: 3 TL
  • 2 GB ek paket: 7 TL
  • 3 GB ek paket: 10 TL
  • 5 GB ek paket 19 TL

  Bu ücretlendirme yalnızca faturalı hat sahipleri için geçerli.

  Ayrıca 2020 Türk Telekom En Güncel Hediye İnternet Kampanyaları bilgilerine bakabilirsiniz.

  Türk Telekom Faturasız Hatlara Özel İnternet Paketleri

  Türk Telekom faturasız hatlara özel internet paketleri, faturasız hat kullananlar için de birtakım avantajlar oluşturuyor. Bu avantajların neler olduğuna bakıldığında, faturasız hat kullanıcılarına sunulan paketler şu şekilde;

  • 750 dk+ 1000 SMS + 4 GB internet paketi: 23 TL
  • 750 dk + 1000 SMS + 7 GB internet paketi: 27 TL
  • 750 dk+ 1000 SMS + 10 GB internet paketi: 32 TL

  Faturasız hatlar için sunulan internet paketleri de bu şekilde.  Her ikisinde de kullanıcıların gerekli internet ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri internet miktarları sunuluyor.

  Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası ile 15 GB Hediye İnternet

  Türk Telekom Hoş Geldin kampanyasından 15 GB internet kazanarak, yine internet ihtiyacınızın büyük bir kısmını bedava internet paketleri sayesinde karşılamış olabilirisiniz. Türk Telekom’a geçen herkes bu imkandan faydalanabilir. Türk Telekom abonesi olduktan sonra 15 GB internetinizi alabilmek için, BOLBOL yazıp 5555 SMS atmanız gerekiyor. Buna karşılık hattınıza 750 dakika + 750 SMS + 15 GB internet tanımlanıyor. Tüm hediyeler 1 ay boyunca kullanılabiliyor.

  EBA TV Kullanımına Özel Ayrı İnternet Hediyesi

  Türk Telekom EBA TV hediyesi uzaktan eğitimin internet yüzünden kesilmesinin önüne geçiyor. EBA TV bedava internet hediyesi sayesinde, kullanıcılar 8 GB internet hediyesi ile EBA TV bağlantısını gerçekleştirebiliyor. Hattınıza tanımlanan 8 GB internet, yalnızca EBA TV’ye giriş linkinde geçerli oluyor. Başka hiçbir kullanımda, 8 GB internette eksilmiyor. Aynı şekilde EBA TV bağlantılarında da 8 GB’lık internet paketi dışında herhangi bir paketten eksilme gerçekleşmiyor. Böylece bedava internet ile eğitime ara vermeden devam edilebiliyor.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x