Türk Telekom Faturalıya Özel Kampanyalar! Türk Telekom Media Markt Tarifeniz Bizden Kampanyası! İlk Ay Kullanım Bedeli Bedava! Selfy ile 20 GB Bedava İnternet Kazan

  Türk Telekom Faturalıya Özel Kampanyalar! Türk Telekom Media Markt Tarifeniz Bizden Kampanyası! İlk Ay Kullanım Bedeli Bedava! Selfy ile 20 GB Bedava İnternet Kazan

  Türk Telekom kaliteli altyapısı ile kampanyaların sunmaya devam ediyor. Türk Telekom faturalı hat kampanyaları kapsamında Media Markt’ta geçerli mobil faturalılara özel tarife ücreti tanımlanıyor. Yalnızca enerji tarifelerine geçiş yapan kullanıcılar Media Markt mobil faturalı tarifelere geçtiği anda ilk fatura döneminde tarife ücretini ödemiyor.

  Türk Telekom enerji tarifelerine özel tarife bizden kampanyası özel indirimler ile kullanıcılarını karşılıyor. Yalnızca faturalı enerji tarihlerine geçen kullanıcılar enerji işlem merkezlerinden yapacakları geçişlerde ilk fatura döneminde ücret ödemeden yararlanabiliyor. Özellikle enerji tarifelerine yeni geçen Enerjisa müşterileri bu fırsattan yararlanıyor.

  Türk Telekom Media Markt Tarifeniz Bizden Kampanyası Nedir?

  Türk Telekom Media Markt Tarifeniz Bizden Kampanyası Nedir?

   

  Türk Telekom Media Markt tarifeniz bizden kampanyası Türk Telekom mobil faturalı tarifelere geçen kullanıcılar tarafından yararlanılabilecek. Media Markt mağazalarından enerji tarifelerine yeni geçen müşteriler ilk faturalarını ödemeyecek. Kampanya dahilinde sunulan fayda numara taşıma ve yeni hat aktivasyon işlemleri ile gerçekleşecek.

  Geçiş yapılabilecek tarifeler:

  • Enerji 6 GB tarifesi
  • Enerji 12 GB tarifesi
  • Prime enerji tarifesi

  Türk Telekom tarafından enerji tarifelerine özel sunulan paketlere geçiş yapıldığında sabit ücret üzerinden ödemeler gerçekleşir. İlk fatura döneminde herhangi bir ödeme yansıtılmaz. Taahhüt indiriminden ayrı olarak ek bir indirim sunulur. Enerji tarifelerine geçen müşteriler taahhüt istemedikleri halde ilk faturaya özel kampanyadan yararlanabilir.

  Türk Telekom Media Markt Tarifeniz Bizden Kampanyası Detayları Belli Oldu!

  Kampanyanın detayları belli oldu. 10 Mayıs tarihinde başlatılan kampanya 10 Ağustos tarihinde son bulacak. Kampanya dahilinde sunulan faydalardan ancak yeni hat alımı ya da numara taşıma işlemleri ile enerji paketlerine geçiş yapan kullanıcılar yararlanabilecek.

  Geçiş yapıldığı anda ilk fatura dönemi içerisinde aylık ücret yansıtılmayacak.

  Ayrıca Türk Telekom Yeni Hat Alanlara Hoşgeldin 20 GB Bedava İnternet Kampanyası Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Türk Telekom Enerji Tarifelerine Özel Tarifeniz Bizden Kampanyası Nedir?

  Türk Telekom Enerjisa işlem merkezi üzerinden Türk Telekom mobil faturalı enerji tarifelerine geçen tüm müşterilere özel fırsatlar sunuluyor. Türk Telekom Enerjisa müşterileri ilk fatura dönemine özel tarife ücreti ödemeden faydalanabiliyor.

  Türk Telekom Tarifeniz Bizden kampanyası dahilinde sunulan fayda 10 Mayıs tarihinden sonra Enerjisa işlem merkezi üzerinden numara taşıma ya da yeni hat aktivasyonu etme işlemlerinde geçerli olacak.

  Paket dahilinde sunulan kampanyalı tarifeler ise şunlardır:

  • Türk Telekom enerji 6 GB tarifesi
  • Türk Telekom enerji 12 GB tarifesi
  • Türk Telekom Prime enerji tarifesi

  Enerji tarifelerine geçiş yapan kullanıcılar ilk fatura döneminde herhangi bir şekilde aylık sabit ücret yansItılmaz. Taahhüt verilmediğinde de aboneler ilk fatura dönemi içerisinde Tarifeniz Bizden kampanyası dahilinde sunulan faydadan yararlanabilecek.

  Türk Telekom Enerji Tarifelerine Özel Tarifeniz Bizden Kampanyası Detayları Nedir?

  Türk Telekom enerji tarifelerine özel Tarifeniz Bizden kampanyası detayları belli oldu. 10 Mayıs tarihinden sonra yapılacak abonelikler 10 Ağustos tarihine kadar geçerli olacak. Kampanya kapsamında sunulan detaylar şunlardır:

  • Kampanya geçerlilik süresi içerisinde herhangi bir şekilde numara taşıma ya da hat aktivasyon işlemi gerçekleştirildiği anda belirlenmiş tarifelere geçiş yapan bireysel faturalı müşteriler sunulan faydadan yararlanabilecek.
  • Kampanya kapsamında ilk fatura döneminde tarife aylık ücreti yansıması yaşanmayacak.
  • Sunulan fayda tarifeye geçiş gerçekleştirildiğinde yalnızca ilk fatura dönemi içerisinde geçerliliğini korur.
  • Kişi üzerinde tanımlanan kampanya dahilindeki fırsat sms yoluyla bilgilendirilir. Ardından sunulan kampanyadan yararlanılmaya başlanabilir.
  • Koşullar sağlandığı takdirde hat alan ve şirket sistemlerinde aktif olarak kullanılmaya başlanan faturalı tarifeler sunulan faydadan yararlanabilir.
  • İkinci fatura dönemi başladığı andan itibaren tarife kapsamında sunulan faydanın sonuna gelinir.

  Türk Telekom Selfy Festival Kampanyaları

  Türk Telekom Selfy festival kampanyaları ile online indirimli başvuru fırsatı ve 5 GB hediye internet sizleri bekliyor. Türk Telekom selfy paketlerine gelen müşterilere özel olarak 12 aylık fatura dönemi boyunca tarifede kalma sözü verildiği anda 10 GB hediye internet hediye. İlk aya özel 12 GB hediye internet fırsatından yararlanabilmek online özel indirim fırsatını kullanabilmek için Türk Telekom Selfy festival tarifelerine abone olmak gereklidir. Abonelik işlemleri Türk Telekom mobil uygulama üzerinden ya da 444 1 444 hattı üzerinden sağlanabilir. Numara taşıma ya da yeni hat alım süreci bu şekilde gerçekleştirilir.

  Türk Telekom Selfy Festival tarifleri:

  • Türk Telekom Selfy Festival 5 GB Tarifesi
  • Türk Telekom Selfy Festival 10 GB Tarifesi
  • Türk Telekom Selfy Festival 20 GB Tarifesi

  Türk Telekom Selfy Festival 5 GB Tarifesi Nedir?

  Türk Telekom Selfy Festival 5 GB paketi dahilinde sunulan faydalar online özel ilk 3 ay indirimli tarife ile sunuluyor. Üstelik Instagram, YouTube, Twitter ve Facebook uygulamalarında geçerli 5 GB ek internet hediye ediliyor. Türk Telekom Selfy tarifelerine özel ilk ay 10 GB bedava internet hatta tanımlanıyor. Türk Telekom internet, dakika ve sms faydaları tüm yaştan kullanıcıya hitap ettiği Selfy tarifelerine abonelik işlemi sms yolu ile sağlanabilir. Cep telefonun mesaj kısmına Selfy Festival 5 yazıp 4545’e kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterlidir. Türk Telekom Selfy tarifesine özel hediye 10 GB internet için cep telefonunun mesaj kısmına HEDİYE 10 yazıp 5555’e kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterlidir.

  Telekom Selfy Festival 5 GB tarife içeriği:

  • Her yöne 750 dakika konuşma hakkı
  • Her yöne 500 sms
  • 5 GB cepten internet
  • 5 GB Sil Süpürden hediye internet
  • 5 GB hediye internet
  • Online başvuruyu özel ilk 3 ay 61 TL

  Türk Telekom Selfy Festival 10 GB Tarifesi Nedir?

  Türk Telekom Selfy Festival 10 GB Tarifesi Nedir?

   

  Türk Telekom Selfy Festival 10 GB tarifesine gelen kazanıyor. Online başvuruya özel indirimin yanı sıra Sil Süpür uygulamasında geçerli 12 GB hediye internet kazanıyor. Instagram, Facebook, Twitter ve YouTube uygulamalarında geçerli 10 GB internet hediyeside unutulmadı. Üstelik ilk aya özel 10 GB hediye internet anında hatta tanımlanıyor. Türk Telekom Selfy’e sms ile katılım sağlayabilmek için Selfy Festival 10 yazıp 4545’e kısa mesaj olarak gönderilmelidir. Hediye olarak sunulan 10 GB interneti kazanabilmek için cep telefonunun mesaj kısmına HEDİYE 10 yazıp 5555’e kısa mesaj olarak gönderilmelidir.

  Telekom Selfy Festival 10 GB tarife içeriği:

  • Her yöne 750 dakika konuşma hakkı
  • Her yöne 500 sms
  • 10 GB cepten internet
  • Sosyal medyada geçerli 10 GB hediye internet
  • 10 GB ek hediye internet
  • Tarifeye özel ilk 3 ay 78 TL

  Türk Telekom Selfy Festival 20 GB Tarifesi Nedir?

  Türk Telekom Selfy abonelerine özel 20 GB online başvuruya özel ilk 3 ay indirimli olarak hatta tanımlanıyor. Belirli sosyal medya uygulamalarında geçerli sınırsız internet ile sil süpür uygulamasında geçerli 20 GB internet hatta tanımlanıyor. Üstelik tarifeye gelen ve 12 aylık fatura dönemi boyunca kalma sözü verene ilk aya özel 20 GB internet hediye. Tarife kapsamında sunulan faydadan yararlanabilmek için cep telefonunun mesaj kısmına Selfy Festival 20 yazıp 4545’e kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterlidir. Hediye 20 GB kazanabilmek için cep telefonunun mesaj kısmına HEDİYE 10 yazıp 5555’e kısa mesaj olarak gönderilmelidir.

  Servisi festival 20 GB tarife içeriği:

  • Her yöne 750 dakika konuşma hakkı
  • Her yöne 500 sms
  • 20 GB cepten internet
  • Twitter, Instagram, YouTube ve Facebook’da geçerli sınırsız internet
  • Sil Süpür uygulamasında geçerli 20 GB hediye internet
  • Online başvuruya özel ilk 3 ay 95 TL

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  1 Yorum
  En Yeniler
  Eskiler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Silgeçmişinize dayanarak seçtiği makaleler süpür

  Silgeçmişinize dayanarak seçtiği makaleler süpür açamadım

  1
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x