Türk Telekom Faturasız Mobil Wifi Paketleri

  Türk Telekom Faturasız Mobil Wifi Paketleri

  Türk Telekom faturasızlara özel mobil wifi paketi ile internetin keyfi kesintisiz bir şekilde çıkarılır. Faturasızlara özel olarak geliştirilen bu kampanya ile aylık periyotlara ayrılarak sunulur. Yani 30 günlük olacağı gibi 90 günlük avantajlı wifi paketleri de vardır. 20, 30 ya da 50 GB’ye kadar internet paketi kullanıcıları bekler. Türk Telekom faturasız mobil wifi paketleriyle tanışarak siz de internet hızını ikiye katlayabilirsiniz. Bunun için tek yapılması gereken şey mesaj bölümüne  “MOBİL 20GB” yazmanızdır. 5555’e mesaj atarak anında paketten yararlanabilirsiniz. Sadece 20’de değil 30 ya da 50 GB’ye kadar internet paketi kullanıcılarını bekler. Oldukça avantajlı olan bu paketler kendi aşım süreleri ile kullanıcıya sunulur. Yani 20 GB’lik bir paket için geçerlilik süresi 30 gündür. 30 GB’lik bir paket için 90 gün ve 50 GB’lik bir paket için 180 gün olacak şekilde geçerlilik süresi tanınır. Mobil wifi kampanyası altında bu paketlerden yararlanabilirsiniz.

  Türk Telekom Faturasız Mobil Wifi Tarifesi

  turk telekom mobil wifi tarifeleri

  Türk Telekom faturasız kullanıcılar mobil wifi tarifesi ile internete doyuyor. Sadece faturasızlara özel olan bu paketler kendi içinde 20, 30 ve 50 GB olarak üçe ayrılır. İhtiyacınızı göz önünde tutarak paket satın alabilirsiniz. Tarifelere ek olarak sunulan bu kampanyalı paketler eşliğinde internet kesintisi yaşanmaz. Faturasız kullanıcılar da artık faturalı kullanıcılar kadar avantajlı paketlerden yararlanabilir. Onlara özel olarak geliştirilen bu dev kampanya ile GB’ler katlandıkça katlanır. 2021 yılına özel olarak Türk Telekom kullanıcılarına sunulan bu paketler uygun bir fiyatlandırma ile sunulur. Üstelik paketler bunlarla da sınırlı değildir. Bedava internet paketleriyle desteklenerek faturasız kullanıcılara sunulur. Bu ve daha birçok kampanya eşliğinde siz de istediğiniz paketi seçip sms yolu ile mesaj atıp anında yararlanabilirsiniz. Eğer iptal edilmek isteniyorsa yine mesaj yolu ile ya da müşteri hizmetleri aranarak anında iptal işlemi yapılabilir. İptal etmek istenen paketin ismi başında iptal yazılı olacak şekilde 5555’e atılması yeterlidir. Hem paket satın alma hem de iptal işlemi en kısa sürede gerçekleşir.

  Türk Telekom Faturasız Mobil Wifi 30 GB

  Türk Telekom faturasız mobil wifi 30 GB paketi ile tam 90 günlük kullanım süreci kullanıcılara sunulur. Üstelik bu süreç içinde sadece 30 GB’lik bir pakette sınırlı kalmazsınız. Yanında sunulacak olan özel kampanyalar ve bedava internet paketleri de kullanıcıları bekler. 30 GB gibi dev internet paketi ayda sadece 79 TL’ye satın alınabilir. 30 GB büyük internet paketleri alanında yer aldığı için uzun süre kullanımınıza sunulur. Sosyal medyadan web aramalarına kadar her alanda rahatlıkla kullanılır. Sadece kullanıcıya özel bir paket de değildir. Kullanıcı sahip olduğu paketi wifi yolu ile sevdikleriyle paylaşabilir. 30 GB ile internetsizlik sorunu ortadan kalkar. Hiçbir ek işlem yapmaya gerek yoktur. Sadece mesaj kısmına “MOBİL 30GB” yazılıp 5555’e mesaj atılması yeterlidir. Kısa sürede gelen onay mesajı ile paketi kullanmaya başlayabilirsiniz. Paket aşım yapmaz. Kalan hakların diğer aya devri de söz konusu değil. Taahhüt edilen kullanım süreci içinde yenileyerek kullanabilirsiniz.

  Türk Telekom 7 TL’ye Ek 2 GB İnternet Kampanyası bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

  Türk Telekom Mobil Wifi Paketleri Nedir?

  Türk Telekom mobil wifi tarifeleri sadece faturasızlara özel olarak hazırlanan bir pakettir. Tarifenizdeki internet hakları size yetmiyorsa wifi paketlerinden yararlanabilirsiniz. Ya da tarifenizi yenilemeye gerek bile duymadan mobil wifi paketlerini satın alabilirsiniz. Mobil wifi paketleri hem fiyat hem de GB açısından daha avantajlı içerikler sunar. Sadece Türk Telekom kullanıcılarına özel olarak hazırlanan bu paket belirlenen ödeme miktarı dışında ek bir ücret istemez. Bugün birçok faturasız Türk Telekom kullanıcıları için avantajlı mobil wifi paketleri mevcuttur. Türk Telekom faturasız mobil wifi ile internet hızı kaldığı yerden devam eder. Uygun fiyatlar ve dev kampanyalar eşliğinde kullanıcılara sunulur. Paketler sadece para yüklemesi yapıldığı zaman yeniden devreye girer. Yükleme yapılmadığı zaman paket yenilenmesi söz konusu olmaz.

  Mobil Wifi Paketleri Türk Telekom

  Türk Telekomlular için mobil wifi paketi faturasız kullanıcılara özel olarak hazırlanır. Mobil wifi paketleri ile sadece TL yüklenerek paketler satın alınabilir. Eğer TL yüklendikten sonra paketin yenilenmesi istenmiyorsa tercih edilen paketin başına iptal yazılarak 5555’e gönderilebilir. Bunun dışında Türk Telekom müşteri hizmetlerini de arayarak gerekli yardımı alabilirsiniz. Türk Telekomlu Faturasız kullanıcılara özel olarak hazırlanan bu paketler interneti kesintisiz bir şekilde sunar. Mobil wifi paketleri ile küçük değil büyük GB paketleri sunulur. Böylece sık sık GB paketi satın alma durumu da yaşanmaz. Hem uygun fiyata hem de geniş GB paketleri ile Türk Telekom faturasız kullanıcılara sunulur.

  Türk Telekom Mobil Wifi 50 GB Faturasız

  turk telekom mobil wifi 50 gb

  Türk Telekom faturasız 50 GB paketi dev kampanyalı paketler kapsamında sunulur. 50 GB’lik bir pakete ayda sadece 64 TL gibi bir fiyatla sahip olunur. Sadece TL yüklenildiği zaman paket kendiliğinden yenilenir. İptal etmek istendiği zaman paketin başına iptal yazılıp 5555’e mesaj atma yolu ile anında iptal edilir. Tam 180 günlük geçerlilik süresi etrafında Türk Telekom kullanıcılarına sunulur. Mesaj yolu ile istenilen kampanyalı pakete anında sahip olunur. Android telefonları 4.5G’ye uyumlu olan tüm telefonlarda geçerli bir pakettir. Paketten yararlanmak için 444 1 444 numaralı Türk Telekom müşteri hizmetleri aranarak da detaylı bilgi alınabilir. Türk Telekom faturasız kullanıcılara özel olan bu paketler yaşamın her alanında interneti kesintisiz sunar.

  Ttnet Mobil Wifi Paketleri

  TTnet faturasız mobil wifi paketi ile internet hızı kaldığı yerden devam eder. TTnet kullanıcıları için öne çıkan bu paket geniş çaplı bir internet kullanımını sağlar. Hem avantajlı hem de uygun fiyatlandırma seçeneği ile sadece Türk Telekom kullanıcılarına özel bir pakettir. Faturasız olan kullanıcılar için kampanya kapsamında sunulur. 2021 yılına özel olarak hazırlanan bu kampanyalı paketler kapsamında internet kullanımı bol GB’lerle desteklenir. Özellikle işleri internet üzerinde yürüyen bireyler için bol GB kullanımı devreye girer. Bu paketler internet kullanımını genişletir. Evinde TTnet modem kullanımı olan tüm Türk Telekom kullanıcıları için tercih edilebilir. Cazip fiyatlarla internet hızına en kısa sürede ulaşılır. Türk Telekom’la daha birçok dev internet kampanyası mevcuttur.

  Türk Telekom Hafta Sonu 2 GB İnternet Kampanyası! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

  Faturasız Mobil Wifi Tarifeleri Nelerdir?

  Türk Telekom faturasız mobil wifi tarifesi ile onlarca GB bir arada sunulur. GB’ler Türk Telekom ile katlandıkça katlanmada devam eder. İndirimli ve kampanyalı tarifeler kapsamında faturasız kullanıcılara özel olarak hazırlanır. Türk Telekom faturasız mobil wifi kullanıcıları için 20, 30 ve 50 GB olacak şekilde çeşitli paketler indirimli fiyatlar kapsamında sunulur. Her biri uzun süreli geçerlilik sürecine sahiptir. Korkmadan internete girmek için GB’ler katlanarak 2021 yılına özel olarak kullanıcılara sunulur. Türk Telekom tarafından özel olarak hazırlanan indirimli kampanyalar kapsamında GB’ler arttırıldı. İster tarifeye ek kullanın isterse de tarife dışında sahip olup kullanın. Sadece ihtiyaçlar doğrultusunda çeşitlenerek oluşturulmuştur. Siz de Türk Telekom faturasız kullanıcıysanız eğer sizlere özen olarak hazırlanan bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x