Türk Telekom faturasız yeni hat alımına özel kampanya! 50 TL ve üzeri yüklemeye aylık 10 GB hediye internet

  Türk Telekom faturasız yeni hat alımına özel kampanya! 50 TL ve üzeri yüklemeye aylık 10 GB hediye internet

  Türk Telekom benzersiz kampanyası ile yeni faturasız tarifelere özel Hoşgeldin paketlerini sunuyor. Faturasız hat alımlarında satın alınacak herhangi bir paket ile Türk Telekom dünyasının avantajlı tarifelerinden yararlanabilir. Paket yanında sunulan 10 GB hediye internetin yanı sıra WhatsApp uygulamasında geçerli sınırsız mesajlaşma hakkına sahip olunabilir.

  Vodafone faturasız tarifeler abonelik başlatıldığı anda farklı uygulamalarda kullanılabilir harici faydalar; sil süpür uygulamasında geçerli haftalık bedava internet fırsatları ve sosyal medyada kullanılabilir internet faydasından anında yararlanılır.

  Faturasız Yeni Hat Alımına 10 GB Hediye Kampanya Detayları Nelerdir?

  Türk Telekom faturasız yeni hat tarifeleri son 30 gün içerisinde yeni hat almış olan müşterilerin faydalanabileceği içeriklerden oluşur. Paket kapsamında 28 gün boyunca Yurtiçi kullanımda geçerli her yöne 750 dakika, Yurtiçi her yöne 750 sms ve internet ayrıcalıklarından oluşur. Paket dahilinde sunulan faydalardan biri WhatsApp uygulamasında geçerli sınırsız mesajlaşma hakkıdır. 2 ay boyunca her 30 günde bir 50 TL ve üzeri yükleme yapan abonelere özel 30 gün geçerli 10 GB bedava internet tanımlanıyor. Türk Telekom abonelerine sunulan Hoşgeldin 20 GB paketi, Hoşgeldin 50 GB paketi ve Hoşgeldin 75 GB paketinden herhangi biri tercih edilmelidir.

  WhatsApp üzerinden sınırsız mesajlaşma hakkı içerisinde sesli mesaj, mesajlaşma, video, ses, görüntü ve yazı paylaşımı yapılabilir. Ancak WhatsApp uygulaması konuşma hizmetini kapsamaz.

  Paketler geçerlilik süresi sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir. Bu nedenle tek seferlik paketler dahilinde sunulur. Kişinin kendisinin paket bitiminde yenileme yapması gerekir.

  10 GB bedava internet her hat için yalnızca bir kere sunulur.

  Kullanılan faydaların üçüncü şahsa transfer edilmesi mümkün değildir.

  Paket içerikleri yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

  Faturasız hatlara özel tanımlanan paketler her an istenen her yerden TL yüklenerek sms yolu ile telefona tanımlanabilir.

  Faturasız Yeni Hat Alımına 10 GB Hediye Kampanyası Nedir?

  Türk Telekom farkı ile faturasız tarifelere özel tanınan yeni hat alımlarında geçerli bedava internet, sınırsız mesajlaşma fırsatı için Türk Telekom’a gelerek ya da Türk Telekom online platformu üzerinden başvuru sağlanabilir. Online özel başvurularda satın alınacak paketler indirimli olarak tanımlanır. Türk Telekom yeni hat alan faturasız tarifeler içerisinde 20 GB paketi, 50 GB paketi ve 75 GB paketinden herhangi biri tercih edilebilir. Paketler internet, dakika ve sms içerikleri ile desteklenir. Türk Telekom 2 ay boyunca 50 TL ve üzeri yüklemelere 10 GB hediye interneti cep telefonuna tanımlıyor. Yalnızca yeni hat alan faturasız Türk Telekom tarifelerine özel sunulan bu fırsat Türk Telekom internet, dakika ve sms paketlerinin yanında sunulan ayrıcalıkların dışında sosyal medya hesaplarında kullanılabilir ek 5 GB internet hediye ediyor.

  Türk Telekom yeni hat alanlara özel paketler:

  • Türk Telekom 20 GB paketi
  • Türk Telekom 50 GB paketi
  • Türk Telekom 75 GB paketi

  Ayrıca Online Özel Ferah Tarifeler 3 Ay Boyunca Ücretsiz Dene! Her Ay Toplamda 5 GB Hediye İnternet Fırsatı Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Türk Telekom 20 GB Paketi Nedir?

  Türk Telekom 20 GB Paketi Nedir?

  Türk Telekom yeni faturasız hat tarifelerine özel Hoşgeldin indirimleri ile satın alınacak pakete ek internet fırsatı sunuyor. Bedava internet fırsatından yararlanabilmek için Türk Telekom Hoşgeldin paketi dahilinde sunulan 8 günlük 20 GB paketini ayda sadece 10 TL’ye hatta tanımlayabilirsiniz. Faturasız tarifelere özel sunulan bu fırsat ile WhatsApp uygulamasında geçerli sınırsız mesajlaşma hakkı hediye ediyor.

  Pakete sms yolu ile abonelik başlatabilmek için cep telefonunun mesaj kısmına HOŞGELDİN yazıp 5555’e kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterlidir.

  Telekom 20 GB paket içeriği;

  • Her yöne 750 dakika konuşma hakkı
  • Her yöne 750 sms
  • 20 GB cepten internet
  • WhatsApp uygulamasında geçerli sınırsız mesajlaşma hakkı
  • Aylık tarife ücreti 10 TL

  Türk Telekom 50 GB Paketi Nedir?

  Türk Telekom Hoşgeldin 50 GB paketi içerisinde sunulan faydalar 28 gün boyunca kullanılabilir. Kısa mesaj yolu ile paket aboneliği başlatılır. Her yöne 1000 dakika fırsatından yararlanabilmek için online platform aracılığı ile Türk Telekom bireysel kanalı üzerinden tarife geçişi sağlanabilir. Türk Telekom online işlemler uygulaması üzerinden Hoşgeldin 50 GB paket ayrıcalıkları incelenebilir. Tarife kapsamında ek kazanım olarak 5 GB sosyal medyada kullanılabilir internet hediye ediliyor.

  Tarifeye abone olabilmek için cep telefonunun mesaj kısmına HOS 50 GB yazıp 5555’e kısa mesaj olarak gönderilebilir.

  Türk Telekom 50 GB paket içeriği;

  • Her yöne 1000 dakika konuşma hakkı
  • Her yöne 1000 sms
  • 50 GB cepten internet
  • 5 GB sosyal medya interneti
  • WhatsApp’ta geçerli sınırsız mesajlaşma
  • Aylık kullanım bedeli 100 TL

  Türk Telekom 75 GB Paketi Nedir?

  Türk Telekom 75 GB Paketi Nedir?

  Türk Telekom 75 GB paketi ile genişletilmiş internet seçeneğinden yararlanılabilir. Türk Telekom yeni hat alanlara özel Hoşgeldin paketi dahilinde sunulan internet, dakika ve sms paketine dahil ek Twitter, Instagram, YouTube ve Facebookta kullanılabilir internet tanımlanıyor. Üstelik 2 ay boyunca yapılacak 50 TL ve üzeri yüklemeler aylık 10 GB hediye internet kazandıracak. Paket dahilinde sunulan faydadan yararlanabilmek için HOS 75GB yazıp kısa mesaj yolu ile 5555’e sms olarak gönderilmelidir.

  Türk Telekom 75 GB paket içeriği;

  • Her yöne 250 dakika konuşma hakkı
  • Her yöne 250 sms
  • 75 GB cepten internet
  • WhatsApp uygulamasında geçerli sınırsız mesajlaşma hakkı
  • Aylık kullanım bedeli 100 TL

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x