Türk Telekom Hoş Geldin 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

  A+
  A-
  Türk Telekom Hoş Geldin 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

  Türk Telekom aboneleri için hoşgeldin internet kampanyası ile bedava 10 GB internet sahibi olmak istemez misiniz? Faturasızlara özel olan bu kampanyadan faydalanmak için Türk Telekom abonesi olmanız gerekiyor. Henüz Türk Telekom müşterisi değilseniz, size en yakın Türk Telekom mağazasını ziyaret ederek Türk Telekom müşterisi olabilir, Türk Telekom internet kampanyalarından anında yararlanmaya başlayabilirsiniz! Hem de numaranızı Türk Telekom’a taşımak için ücret ödemeyeceksiniz.

  Türk Telekom Hoş Geldin İnternet Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapılır?

  Türk Telekom aboneleri için hoşgeldin internet kampanyası başvurusu yapmak için SMS göndermek yeterli! Telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra BOL BOL yazın mesajı 5555’e gönderin. Dilerseniz size en yakın Türk Telekom mağazalarını da ziyaret edebilirsiniz. Kampanyaya başvuru yaptıktan sonra ilk ay 750 DK, 750 SMS ve 15 GB internet hediye! Hem de kampanyaya katıldıktan sonra 3 ay içinde tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapmanız halinde 15 GB daha ek internet sahibi olacaksınız!

  Ayrıca Türk Telekom GB gönder GB kazan bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  Türk Telekom Hoş Geldin İnternet Kampanyasına Kimler Katılabilir?

  Türk Telekom aboneleri için hoşgeldin internet kampanyası başvurusu yapabilecek kişiler arasında:

  • Teknosa Mobil,
  • PTTCEL,
  • POCELL,
  • BIMCELL,
  • TV8,
  • Faturasız JET,
  • Standart,
  • Katlayan,
  • Faturasız Bayi,
  • Mobil Ofis tarifelerinin dışında olanlar yer almaktadır.

  Büreysel ön ödemeli tarife sahipleri ve ovit izni veren kişiler bu kampanyadan faydalanabilirler. Eğer henüz ovit izniniz yoksa, izni vermek için telefonlarınızdan BOL BOL ONAY yazdıktan sonra mesajınızı 5555’e SMS olarak gönderin. Kampanya dahilinde abonelerin hatlarına tanımlanan hediyeler 30 günün sonunda silinir. Kampanyadan son 30 gün içinde kayıtlanan abonelerin faydalanması mümkündür. Ön ödemeli yeni hat tesisi yolu ile abone olunmuş olmalıdır.

  Türk Telekom Hoş Geldin İnternet Kampanyası Kullanım Koşulları

  Türk Telekom aboneleri için hoşgeldin internet kampanyası kullanım koşulları başında, kişilerin kampanya dahilinde hatlarına tanımlanan kullanımları üçüncü şahıslara devir etmelerinin mümkün olmaması geliyor. Türk Telekom internet kampanyasına katılmak için SMS attıktan sonra, tarafınıza SMS iletilerek kampanya başvuru sonucunuz hakkında en kısa sürede bilgilendirilirsiniz. Kampanya kapsamında tanımlanan faydaların sona ermesi ile birlikte, hattın faydalandığı diğer tarifeler üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. Kampanya ile birlikte hatta tanımlanan, ücretsiz daha hatları yalnızca yurt içi kullanımlarında geçerlidir. KKTC  ve yurt dışında bu hakların kullannılması mümkün değildir.

  Türk Telekom Hoş Geldin İnternet Kampanyasına Katılımım Ne Zaman İptal Edilir?

  Türk Telekom aboneleri için hoşgeldin internet kampanyasına katılım iptali söz konusu olabilir. Eğer kampanya hala geçerli iken:

  • Diğer operatörlere numara taşınırsa,
  • Ön ödemeli hat iptal olursa,
  • Hattın iptal olmasına sebebiyet verirse,
  • Abone ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yaparsa, internet kampanyasına katılım sonlandırılmış olur.

  Kampanya sonlandırıldığı zaman hatta kalan faydalar hattan otomatik olarak silinir. Türk Telekom kampanya koşullarında ve fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Türk Telekom Hoş Geldin İnternet Kampanyası Dahilinde Kalan Kullanımlarımı Nasıl Sorgularım?

  Türk Telekom aboneleri için hoşgeldin internet kampanyası kalan kullanımı SMS göndererek anında öğrenebilirsiniz. Kalan kullanımı sorgulamak için KALAN BOL BOL yazın mesajı 5555’e gönderin. Dilerseniz 444 1 444 hatlı telefon numarası üzerinden müşteri hizmetleriniz ile de kalan kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz.

  Türk Telekom Bal Paketler’e Özel Sil Süpür Kampanyası

  Türk Telekom Bal Paketler’e Özel Sil Süpür Kampanyası faturasız hat sahipleri için özel olarak hazırlanmıştır. Türk Telekom mağazalarında ya da online işlem menüsünü ziyaret ederek Bal Paketler satın almanız halinde anında Sil Süpür’den 5 GB internet kazanacaksınız. Online işlem yapmak için Türk Telekom mobil uygulamasını Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz. Kampanya kapsamında hatta tanımlanan internet 7 gün boyunca geçerlidir. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanyadan faydalanmak için kayıt olmak gerekmez. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin Bal Paket satın aldıktan sonra, Türk Telekom online işlemler uygulamasına giriş yapmaları ve Sil Süpür adlı oyunu oynamaları yeterli olmaktadır.

  Türk Telekom Bal Paketler’e Özel Sil Süpür Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

  Türk Telekom Bal Paketler’e Özel Sil Süpür Kampanyasından faydalanabilecek kişiler arasında:

  • Bal 20,
  • Bal 16,
  • Bal 12,
  • Bal 8,
  • Bal 4 paketi satın alan Türk Telekom müşterileri yer alıyor.

  Paket satın alan müşteriler Çarşamba ya da Cuma günleri hediye internetlerini kazanabilirsiniz. Bal Paket satın aldıktan sonra hediye kazanmak için paket satın alımı tarihi üzerinden 7 gün geçmesi gerekmektedir. Paketi Salı günü satın aldığınızı farz edelim. Haftaya Salı günü hediyenizi alabilirsiniz! Kampanya haftanın belirtilen günlerinde saat 6’da yenilenir.

  Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

  Türk Telekom Sil Süpür Kampanyasına faturasız Türk Telekom hat sahipleri katılabilirler. Her hafta Sil Süpür kampanyası ile sürpriz hediyeler sizleri bekliyor. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin online işlemler uygulamasına giriş yapması yeterli oluyor. Online işlemler uygulamasını IOS işletimcisi ile çalışan telefonlar için App Store, Android işletimcisi ile çalışan işletmeler için Google Play üzerinden indirebilirsiniz. Kampanya kapsamında Muud Premium üyelik, sınırsız konuşma ve hediye internet kazanabilirsiniz! Sil Süpür kampanyasına katılmak için ücret ödemezsiniz. Kampanyaya katılım için kayıt da gerekli değildir. Kampanyaya katılmak için yapılması gereken tek şey Sil Süpür oyununun oynanmasıdır.

  Türk Telekom bedava internet paketi bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

  Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ile Kazanılan Morhipo Çekleri Kullanımı

  Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ile kazanılan Morhipo çekleri kişilere en fazla 20 TL indirim sağlayacaktır. İndirim kodları en fazla tek sefere mahsus olmak üzere kullanılabilir. Kapıda ödeme seçeneğinin işaretlenmesi halinde kampanyadan faydalanmanız mümkün değildir. Bir alışverişte bir tane hediye çeki kullanılabilir. Kampanya dahilinde kazanılan çek kodları bölünerek kullanılmaz. Kişi Morhipo’dan başka indirim, promosyon, ödül kazandıysa, bu haklar ile indirim kuponunun birleştirilmesi söz konusu olamaz. Eğer kullanıcı indirim kodunu kullanarak ürün satın alırsa ve daha sonra ürün iptali, ürün iadesi yaparsa, kişiler indirim kodunun hakkını kayıp edecektir. Tedarikçi tarafından gönderilecek ürünlerde kampanyadan faydalanılamaz.

  Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ile Kazanılan Muud Hediye Kullanımı

  Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ile Kazanılan Muud hediye kullanımı için  Muud uygulamasının indirilmesi gerekiyor. Aktivasyon kodları kullanıcı adı ya da şifre olarak kullanılamayacaktır. Bu nedenle kullanıcıların telefon numaraları ile kayıt olmaları gerekmektedir. Eğer Android işletimcisi olan bir telefon sahibi iseniz, uygulamaya giriş yaptıktan sonra sol köşede yer alan profil bölümüne gelin. Ardından Premium Geç butonuna tıklayın. Karşınıza gelen ekranda sözleşmeler açılacak. Sözleşmeyi okuduğunuza dair onay verin. Onay verdikten sonra diğer sayfada aktivasyon kodu istenecek. Burada yer alan e pin ve şifre alanlarını girmeniz ve devam et butonuna basmanız gerekmektedir.

  Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ile Kazanılan TT Wifi Hediye Kullanımı

  Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ile Kazanılan TT Wifi hediye kullanımı için misafir kullanıcı seçimi yapın. Türk Telekom internet kısmında yeni kullanıcı alanına girin. Cep tel, e posta adresi ve parola ile kullanıcı hesabı oluşturun. SMS ile aboneliğinizi onaylayın.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  1 Yorum
  En Yeniler
  Eskiler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Veysel

  Çok iyi bedava internt

  1
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x