Türk Telekom ile Emeklilere Özel Kaçırılmayacak Tarifeler!

  Türk Telekom ile Emeklilere Özel Kaçırılmayacak Tarifeler!

  Türk Telekom tarife içerikleri ile emeklilere özel kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. En çok kullanılan paket içeriğine göre internet, dakika ya da sms ayrıcalığı hatta tanımlanıyor. Faturalı paketler dahilinde Türk Telekom emekli tarifelerine istendiği anda geçiş yapılabilir.

  Emeklilere Özel Tarifeler Ne Demektir?

  Türk Telekom Ziraat Bankası aracılığı ile emeklilere 5 GB internet fırsatını sadece 25 TL’ye alma şansı tanıyor. Numara taşıma işlemi ile taahhüt veren kullanıcılar 25 TL’ye taahhütsüz kullanıcılar ise 40 TL’ye paket kapsamında sunulan faydadan yararlanabilecek. Ziraat 5 GB paketi içerisinde 750 sms her yöne 750 dakika ve 5 GB internet fırsatı sunuyor. Üstelik Türk Telekom mobil görüşmelere özel aylık sınırsız dakika fırsatını da yakalayın.

  Ziraat Bankası 50 yaş ve üzeri mobil kullanıcılara özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Türk Telekom’a gelerek 50 yaş ve üzeri müşterilerin yapacakları başvurular kabul edilecek. Türk Telekom emekli 3 GB paketi dahilinde sunulan her yöne 250 sms ve 2000 dakika fırsatından yalnızca Türk Telekom aboneleri yararlanabilecek. Sunulan fırsattan yararlanabilmek için kısa mesaj yoluyla abonelik işlemi başlatılabilir.

  Türk Telekom emekli tarife içerikleri:

  • Emekli 500 tarifesi
  • Emekli 600 tarifesi
  • Ziraat Bankası emekli tarifeleri
  • E.Ç emekli 500 paketi
  • E.Ç emekli 500 tarifesi
  • +50 kulübüne özel S.E.Ç 1000 tarifesi
  • Emekli 3 GB paketi

  Emekli 250 Tarifesi Nedir?

  Emekli 250 Tarifesi Nedir?

  Seç emekli 250 paketi içerisinde faturasız kullanıcılara özel Türk Telekom uygun tarife fırsatı sunuyor. 50 yaş ve üzeri kullanıcılar her yöne 250 dakika fırsatı elde ediyor. Paket içerisindeki fayda yalnızca konuşma ve dakikaya yöneliktir. Dakika hakları tükendiğinde faturasız tarifeler kapsamında otomatik yenileme sağlanmaz. Kampanya kapsamındaki faydadan yararlanabilmek için cep telefonunun mesaj kısmına EMEKLİ 250 yazıp 5555’e kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterlidir. Paket dahilinde her yöne geçerli 250 dakika yalnızca 12 TL’ye hatta tanımlanır.

  Emekli 600 Tarifesi Nedir?

  Türk Telekom emekli 600 tarifesi kapsamında 50 artı kulübüne özel avantajlı fırsattan yararlanılabilir. Her yöne 600 dakika konuşma fırsatının yanında ek internet seçeneğini isteyenler bu tarifeyi aylık sadece 27 TL’ye hatta tanımlayabiliyor. Hem dakika hem de internet seçeneğinin var olduğu tarife içerisinde Türk Telekomlularla sınırsız konuşma fırsatı da sunuluyor. Tarife kapsamındaki faydalardan indirimli olarak yararlanabilmek için 12 aylık fatura dönemi boyunca taahhüt verilebilir. Numara taşıma işlemlerinde taahhüt verildiğinde Türk Telekom 600 tarifesi kapsamında aylık 27,54 TL ödemek yeterlidir. Taahhütsüz yararlanmak isteyenler 47,94 TL ödemelidir.

  Emekli 600 tarife içeriği:

  • Her yöne 600 dakika konuşma hakkı
  • Cepten 3 GB internet
  • Türk Telekomlularla sınırsız konuşma hakkı
  • Tarife ücreti 27,54 TL

  Ziraat Bankası Emekli Tarifeleri Nedir?

  Türk Telekom Ziraat Bankası aracılığı ile emeklilere özel tarifeler kapsamında numara taşıma işlemlerinde yeni hat alımlarında her yöne 750 dakika konuşma fırsatı sunuyor. Türk Telekom mobil hatlarla sınırsız görüşme fırsatından paket dahilinde sunulan 5 GB internet fırsatından yalnızca 25 TL’ye yararlanılabilir. Kampanya kapsamında sunulan faydalar Türk Telekom faturalı hat sahiplerine daha uygun tarifelerle yararlanma fırsatı sağlıyor. Ziraat Bankası emeklilere özel 1 GB tarifesi, Ziraat Bankası emeklilere özel 5 GB tarifesi internet, dakika ve sms ayrıcalıkları ile 12 aylık taahhüt sözü verildiğinde kayıt fırsatından yararlanılabiliyor. Tarife kapsamında sunulan fayda yalnızca 50 yaş ve üzeri kullanıcılar için geçerliliğini koruyor.

  Ayrıca Türk Telekom Ev Telefonu Müşteri Tarifeleri! Ücretsiz Ev Destek Hizmeti ve Konut Sigortası Fırsatı Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  S.E.Ç Emekli 500 Paketi Nedir?

  S.E.Ç emekli mobil tarifeleri özel olarak sunulan paket kapsamında sunulan internet, dakika ve sms ayrıcalıkları yalnızca 50 yaş üzeri kullanıcılara özel hattı tanımlanıyor. Faturasız her yöne 500 dakika fırsatından yalnızca Türk Telekom aboneleri yararlanabilecek. Kısa mesaj yolu ile kampanyaya katılabilmek için cep telefonunun mesaj kısmına EMEKLİ 500 yazıp 5555’e kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterlidir.

  50 yaş ve üzeri kullanıcıların TC kimlik numarasına bakılarak tarifeden yararlanıp yararlanamayacağı net olarak söylenebilir.

  S.E.Ç Emekli 500 paket içeriği:

  • Her yöne 500 dakika
  • Aylık kullanım bedeli 29 TL

  S.E.Ç Emekli 500 Tarifesi Nedir?

  Türk Telekomun 50 artı kulübüne özel olarak tanımladığı 500 tarifesi ile her yöne 500 dakika ve Türk Telekomlularla sınırsız görüşme hakkı kazan. Tarife kapsamında sunulan dakika içerikleri taahhüt verildiğinde aylık 20 TL’ye yararlanılabilecek. Hat taşıma işlemi ile Türk Telekom’a gelenler 12 aylık fatura dönemi boyunca taahhüt verdikleri anda 50 yaş ve üzeri kampanyası kapsamında sunulan fırsattan yararlanabilecek. Kısa mesaj yolu ile kampanyaya katılım sağlanabilir.

  S.E.Ç. Emekli 500 tarife içeriği:

  • Her yöne 500 dakika konuşma hakkı
  • 1 GB cepten internet
  • Türk telekomlularla sınırsız görüşme
  • Taahhütlü kullanım bedeli 20 TL, taahhütsüz kullanım bedeli 40,80 TL

  +50 Kulübüne Özel S.E.Ç 1000 Tarifesi Nedir?

  +50 kulübüne özel S.E.Ç. 1000 tarifesi kapsamında sunulan faydalar 50 yaş ve üzeri kullanıcılar için geçerlidir. Her yöne 1000 dakika fırsatından yararlanabilmek için ayda sadece 25 TL vermek yeterlidir. Türk Telekom faturalı tarifelere özel olarak sunulan fayda sadece konuşma paketinden faydalanmak isteyenler için oldukça uygun fırsatlar sağlıyor. Paket dahilindeki faydaya kayıt olabilmek için Türk Telekom mağazaları aracılığı ile iletişime geçmek gerekiyor. 12 aylık fatura dönemi boyunca taahhüt verildiğinde paket içeriği 25.50 TL’ye satın alınabilir. Taahhüt verilmediğinde tutarı 35,70 TL’dir. Tarife kapsamında sunulan faydadan yararlanabilmek için ilk defa Türk Telekom’a gelerek mobil tarifelere kayıt olabilmek ve bu geçiş işlemi için 50 yaş ve üzeri olduğunu kimlik belgesi ile ibraz etmek gerekiyor.

  Emekli 3 GB Paketi Nedir?

  Emekli 3 GB Paketi Nedir?

  Türk Telekom emekli 3GB tarifesi 50 yaş ve üzeri faturasız kullanımlarda aktif hale getirilebilir. 50 yaş ve üzeri müşteriler 250 sms ve 2000 dakika fırsatından yalnızca 29 TL’ye yararlanabiliyor. Emekli 3 GB paketi kapsamında sunulan faydadan yararlanabilmek için cep telefonunun  mesaj kısmına büyük harflerle EMEKLİ 3GB yazıp 5555’e kısa mesaj olarak gönderilebilir. Ardından gelen mesaja yanıt olarak büyük harflerle EMEKLİ 3GB yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numarası yazılıp 5555’e mesaj olarak gönderilmelidir.

  Emekli 3 GB paket içeriği;

  • Her yöne 2000 dakika konuşma hakkı
  • Her yöne 250 sms
  • 3 GB cepten internet
  • Aylık tarife ücreti 29 TL

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x