2019 Türk Telekom (Avea) İnternet Paketleri

  2019 Türk Telekom (Avea) İnternet Paketleri

  Türk Telekom İnternet Paketleri

  Türk Telekom İnternet Paketleri

  Türk Telekom ile 29 TL’ye Bol Bol İnternet Hakkı

  Operatör şirketinin bol internet ve dakika barındıran ‘’Elini Korkak Alıştırma’’ paketleri müşterileri için 29 TL’den başlayan fiyatlar ile sunulmaktadır.

  Türk Telekom’un başlattığı kampanyanın ismi ‘’Herkes Telekom’da Türk Telekom’da’’ sloganı ile bol dakika ile internet barındıran ‘’Elini Korkak Alıştırma’’ kampanyasını kullanıcıların beğenisine takdim etti. Operatör devleri arasında yer alan Türk Telekom tarafından yapılan açıklama doğrultusunda yeni bir faturalı hatta sahip olmak isteyen, Türk Telekom faturasız hattan faturalı hatta geçmek isteyen ya da numarasını Türk Telekom’a taşımak isteyen bütün müşteriler için 1000 dakika, 1000 kısa mesajın yanında müşterilerin ihtiyacına bağlı olarak 3 GB veya 15 GB’a dek değişik data alternatiflerinden yararlanabilecekler. Türk Telekom tarafından sunulan bu paketler oldukça avantajlıdır ve aylık 29 TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

  Operatör şirketinin ‘’Elini Korkak Alıştırma’’ paketleri dahilinde 3 GB’lık mobil internet paketi, 1000 kısa mesaj ve 1000 dakika konuşma ile beraber 29 TL’den başlayan fiyatlar ile sunulmaktadır. Ayrıca 5 GB’lık internet paketi, 1000 dakika konuşma ve 1000 kısa mesaj da 35 TL fiyat ile birlikte yeni faturalı hat aboneleri için yer alıyor.

  Türk Telekom’un Prime paketleri ile aboneleri için sunduğu 10 GB’lık internet paketi, 1000 kısa mesaj ve 1000 dakika konuşma ayda sadece 49 TL’dir. İsterseniz 15 GB internet paketi, 1000 dakika ve 1000 kısa mesaj hakkı ile ayda 59 TL ödeyerek yeni aboneler için sunulmaktadır.

  Türk Telekom, Ziraat Bankası Paketleri

  Türk Telekom, Ziraat Bankası Paketleri

  Maaşlarını Ziraat Bankası aracılığı ile almakta olan tüm emekliler, Türk Telekom’dan yurt içinde her yöne 750 kısa mesaj, 750 dakika ve 5 GB cepten internet olanağı sağlanıyor. Ayrıca Türk Telekom mobil hatları ile sınırsız konuşma paketine 12 ay taahhüt sözü verenler ayda 25 TL’ye bu paketten yararlanabiliyor.

  Sizler de bu pakete üye olmak için T.C. kimlik kartınız ile beraber en yakın Türk Telekom bayisine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Ziraat Bankası, müşterisi olduğunuza dair gerekli olan kontrolleri yapmasının ardından sizlere sunulan özel tarifelerden faydalanabilirsiniz.

  Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

  1. Ziraat Emekli tarifesi dahilinde yurt içi her yöne 750 kısa mesaj, 750 dakika ve 5 GB cepten internet, Türk Telekom mobil hatlarıyla da sınırsız konuşma hakkı elde etmiş olursunuz. Bu paket yeni hat alan müşteriler ve numara taşıma yöntemiyle gelen müşteriler için ÖİV ve KDV dahil olmak üzere 30 TL olarak sunuluyor. Ancak Türk Telekom faturalı veya faturasız tarifeleri üzerinden geçiş yapan müşteriler için ÖİV ve KDV dahil 44 TL ücrete tabidir. Kampanya dahilinde aylık sabit tarife ücreti üstünden aylık 5 TL indirim yapılır.
  2. Kampanya dahilinde sağlanacak olan aylık sabit ücret indirimlerinden faydalanabilmek için Ziraat Emekli paketinden yararlanan, Ziraat Bankası aracılığıyla emekli maaşı alan kişilerin bu hatlardan ZIRAAT yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numarasını girdikten sonra 5555’e kısa mesaj göndermesi yeterlidir. Ayrıca Türk Telekom müşteri hizmetleri ile de iletişime geçerek kampanyaya dahil olabilirsiniz.
  3. Adı geçen hattın iptal olması ya da müşterinin faturalı hattan ön ödemeli bir hatta geçmesi durumunda kampanya dahilinde sunulmakta olan aylık ücret indirimi ile alakalı fatura dönemi sonunda iptali gerçekleşir.
  4. Ziraat Bankası vasıtası ile emekli maaşını alan, yeni hat alan ya da numarasını taşıyıp Ziraat Emekli paketine geçen kişilerin kısa mesaj veya müşteri hizmetleri aracılığıyla, toplam 12 fatura dönemi süresince kalma sözü vermeleri halinde Ziraat Emekli paketi için 25 TL fiyattan ücretlendirilmeleri yapılır.

  Ziraat Bankası’ndan emekli maaşlarını alan, Türk Telekom’un faturalı veya faturasız paketlerinden Ziraat Emekli paketine geçen kişilerin de 12 fatura dönemi süresince Ziraat Emekli paketinde kalma sözü vermeleri halinde taahhüt, verilen fatura döneminden sonra geçerli sayılmak kaydıyla 12 fatura dönemi süresince Ziraat Emekli paketi için ayda 39 TL’den ücrete tabi tutulur.

  1. Türk Telekom’un bu paketine katılım sağlamak isteyen kişilerin kesinlik 12 ay kalma sözü vermesi gerekiyor. Bu belirtilen süre sonunda kişilerin yeniden taahhüt vermeleri ya da emekli maaşlarını Ziraat Bankası aracılığıyla alıyor olması dahilinde kampanyaya devam edebilirler.
  2. Söz konusu paket dahilinde belirtilmiş olan tarifeye numara taşıma, yeni hat, Türk Telekom’un sağladığı faturasız tarifelerden geçiş yaparak kayıt yaptıran, Türk Telekom haricinde farklı bir operatöre numara taşıma, faturalı hattan faturasız hatta geçme ve hat iptal ettirme gibi hallerde yeniden düzenlenecek olan faturaya, ilgili fatura döneminde tarifede yer alan kullanım haklarının bitip bitmediği dikkate alınarak tarife içerisindeki tüm haklar sona erdiyse ilgili dönemin kampanyası dahilinde sunulan paket aylık ücret indirimin hepsi, eğer sona ermediyse tarife aylık fiyatının günle orantılı bölümü oranında kampanya indirimi uygulanır.

  Türk Telekom Selfy Sosyal Medium Kampanyası

  Türk Telekom Selfy Sosyal Medium Kampanyası

  Bu paketin içeriğinde 5000 kısa mesaj, 450 dakika konuşma ve 5 GB internete ilave olarak Facebook, Twitter, Instagram ile YouTube da geçerli 3 GB ayda yalnızca 35 TL ile müşterilerine sunuluyor. Faturalı Sosyal Medium paketine yeni hat, numara taşıma taraftar, Türk Telekom mobil, TTNET ile bir başka iş birliği faturasız tarifelerinden geçiş yaparak kayıt olarak kampanyadan faydalanmanız mümkün.

  12 ay süresince Türk Telekom faturalı mobil paketinde kalma sözü verenlere aylık fiyat 12 fatura dönemi süresince yalnızca 35 TL’dir. Ancak 12 ay süresince Türk Telekom faturalı mobil paketine kalma sözü vermezseniz, her ay ödemeniz gereken ücret 55 TL olur. Buna ek olarak da 3 GB internet yalnızca Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube’da geçerli sayılır.

  Türk Telekom’un kampanyasından yararlanmak için Selfy’li ya da faturalı Sosyal Medium paketine kayıtlı olmalısınız. Sosyal Medium paketine numara taşıma, yeni hat, Türk Telekom mobil faturasız paketlerinden geçiş yapmak için Türk Telekom bayisine gidebilirsiniz.

  Pakete kayıt yaptırmanızın ardından, kayıt yaptırdığınız tarihten itibaren SOZ yazarak 5555’e kısa mesaj göndererek veya müşteri hizmetlerini arayarak 12 fatura süresince faturalı tarifede kalacağınıza dair söz vermeniz gerekir. Söz verdiğiniz anda güncel aylık paketiniz tarifeniz üzerinden 12 fatura dönemi süresince 20 TL indirimli olarak kullanabilirsiniz.

  Sizler de kampanyaya katılım sağlamak için eğer Selfy’liyseniz, SOSYAL MEDIUM, 7 ile 25 yaş aralığındaysanız ve Selfy’li değilseniz SOSYAL MEDIUM T.C. Kimlik numaranızı yazarak 4545’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

  Türk Telekom Selfy Sosyal Large Kampanyası

  Türk Telekom Selfy Sosyal Large Kampanyası

  Kampanyanın detayları arasında 5000 kısa mesaj, 750 dakika konuşma ve 7 GB internete ek olarak Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube’da geçerli olan 3 GB internet aylık sadece 41 TL ile müşterilerine sunuluyor.

  Eğer faturasız tarifelerden geçiş yaparak kayıt olup bu kampanyadan faydalandıysanız;

  • 12 ay süresince Türk Telekom faturalı mobil paketinde kalma sözü verdiyseniz; aylık fiyat 12 fatura süresince sadece 41 TL olarak geçerlidir. Ancak 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil paketinde kalma sözünüz bulunmuyorsa; aylık ödemeniz gereken tutar her fatura zamanı için 61 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca 61 TL’ye ilave olarak Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube’da geçerli sayılır.
  • Belirtilen fiyatlara KDV ve OİV dahil edilmiştir.

  Kampanyadan Faydalanma Şartları

  İlk olarak Selfy’li olmanız gerekir ya da faturalı Sosyal Large paketine kayıtlı olmanız gerekiyor. Sosyal Large paketine numara taşıma, yeni hat, Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden geçiş yapabilmek için size en yakın Türk Telekom bayisine gidebilirsiniz.

  Sosyal Large tarifesine kayıt yaptırdıktan sonra kayıt olduğunuz tarihten itibaren SOZ yazarak 5555’e kısa mesaj yollayabilirsiniz. Diğer bir yöntem de müşteri hizmetleri aracılığı ile 12 fatura dönemi süresince faturalı tarifelerde kalacağınızın sözünü vererek katılım sağlayabilirsiniz. Söz verdiğiniz anda aylık güncel tarife ücreti üzerinden 12 fatura zamanı boyunca 20 TL indirimli olarak kullanabilmeniz mümkün.

  Kampanyaya katılım sağlamak için Selfy’li iseniz SOSYAL LARGE yazarak, 7 ile 25 yaş arasındaysanız ve Selfy’li değilseniz SOSYAL LARGE T.C. Kimlik numaranızı yazarak 4545’e kısa mesaj yollamanız yeterlidir.

  Türk Telekom Selfy Sosyal X Large Kampanyası

  Türk Telekom Selfy Sosyal X Large Kampanyası

  Kampanya dahilinde 5000 kısa mesaj, 750 dakika konuşma ve 10 GB internete ilave olacak şekilde Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube’da geçerli 5 GB internet ayda 49 TL’ye müşterilerin beğenisine sunuluyor.

  Bu kampanyadan faydalanabilmek için Selfy’li olmak, faturalı Sosyal X Large paketine kayıtlı bulunmak gereklidir. Pakete numara taşıma, yeni hat, Türk Telekom mobil faturasız paketlerinden geçiş yapabilmek için Türk Telekom bayilerini ziyaret edebilirsiniz. Tarifeye kayıt oluşturduktan sonra, kayıt tarihinden sonra SOZ yazarak 5555’e mesaj atarak veya müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek 12 fatura dönemi süresince faturalı tarifede kalacağınızın sözünü vermelisiniz. Söz verdikten sonra aylık tarifeniz üstünden 12 fatura dönemince 20 TL indirim kazanabilirsiniz. Kampanyaya kayıt olabilmek için Selfy’liyseniz; SOSYAL X LARGE, 7 -25 yaş aralığında ve Selfy’li değilseniz SOSYAL X LARGE T.C. kimlik numaranızı yazıp 4545’e kısa mesaj yollayabilirsiniz.

  Kampanya Detayları Nelerdir?

  • Kampanya dahilinde sizlere sağlanan kısa mesaj yurt içinde bütün operatörler ile sabit hatlara gönderimlerde geçerli sayılır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kullanımlarınız, internet ve wap üstünden gerçekleştirilecek kısa mesaj gönderimlerini kapsamaz. Ücretsiz kısa mesajlar, 444 ile başlayan, 1 ile başlayan 3 haneli no’lara yapılan gönderimler dahildir.
  • Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan kampanya dahilinde sunulan kısa mesaj, dakika ve internet hakları, fatura dönemi sonunda silinir.
  • Kampanya dahilinde kullanım hakları kesinlikle devredilemez veya 3. Kişilere transferi yapılamaz.
  • Kampanyada cepten internet kullanım hakkınız sona erdiğinde, paket aşım ücreti için 250 MB için 9 TL olarak yansıtılır. Bir fatura döneminde tarife dahilinde internet paket aşım fiyatı en fazla 54 TL olarak yansır. Eğer bu fiyata ulaşırsanız internet erişiminiz fatura döneminin sonuna dek durdurulur. Ayrıca ek bir ücretlendirme yapılmaz.
  • Farklı bir faturalı, faturasız tarifeye geçiş yapmanız halinde kampanya dahilindeki tüm haklar ortadan kaldırılır.
  • Kampanyaya taahhüt vermeniz için taahhüt onay mesajı 2 TL ile ücretlendirilir.
  • Türk Telekom Selfy Sosyal X Large kampanyasını iptal ettirmek isterseniz IPTAL SOSYAL X LARGE yazıp 4545’e kısa mesaj yollamanız gerekir.
  • Kampanyaya tüm KDV ve ÖİV dahil edilmiştir.
  • Tarife değişikliği yapılmak istenildiğinde eski pakette 15 günden çok kaldıysanız tarifenin aylık ücretinin hepsini, eğer 15 günden daha az kaldıysanız tarifenin haklarının hepsini tükettiyseniz tamamını, tüketmediyseniz aylık fiyatın günle orantılı bölümü faturaya yansır.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x