Türk Telekom Kurumsal Abonelere Özel Kampanyalar! 200 TL Tutarında Hoşgeldin Hediyesi için Son Günler

  Türk Telekom Kurumsal Abonelere Özel Kampanyalar! 200 TL Tutarında Hoşgeldin Hediyesi için Son Günler

  Türk Telekom kurumsal faturalı hat aboneleri avantajlı paket fırsatlarından yararlanıyor. Oluşturulan kampanyalar ilk defa Türk Telekom’a geçerek kurumsal abonelik başlatan kullanıcılara yönelik ya da mevcut müşterilere yönelik olarak iki farklı seçenekle sunuluyor.

  Türk Telekom’a Yeni Gelen Kurumsal Tarife Müşterilerine Özel Kampanya Paketleri

  Türk Telekom Tekno İşyerim kampanyası ile bulunduğunuz her yerden limitsiz internet seçeneğini değerlendirebilirsiniz. İçinde yer alan e-ticaret paketi sayesinde Antivirüs yazılımı, Online muhasebe programı ve Statik IP fırsatlarından avantajlı fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

  Sunulan paketler İşte Tekno paketler kampanyası dahilinde fiber güçlü limitsiz internet fırsatı ile sağlanıyor. Kampanya kapsamında limitsiz internet paketleri ayda 95 TL’ye satın alınabilir.

  Kurumsal abonelere özel olarak yeni müşteri kampanyaları içerisinde yer alan İşte İnternetli olana Tivibu Go kampanyası da avantajlı kullanım fırsatı sağlıyor. Kapsamda kapsamında sunulan Tivibu Go sinema paketi ayda 4.90 TL’ye yararlanılabilir.

  Türk Telekom esnafları da unutmadı. Esnafa tam destek projesi kapsamında Türk Telekom destek kampanyası ile limitsiz internet keyfini ilk 6 ay yalnızca 10 TL ile yakalayabilirsiniz. Kampanya kapsamında sunulan paketler limitsiz paketler dahilinde sunulmakta ve 6 ay boyunca kullanılabilmektedir.

  Türk Telekom ilk defa kurumsal müşterisi olan kullanıcılarına yönelik farklı bir operatörden Türk Telekom’a hattını taşıyan kişilere özel 200 TL tutarında Hoşgeldin indirimi fırsatı sağlıyor. Kapsamda sunulan paketler farklı limitlerde ya da limitsiz internet seçeneklerinden oluşuyor. Uygun tarifeler online özel indirim fırsatı ile yalnızca Türk Telekom’a yeni gelen müşterileri sağlanıyor.

  Yeni gelen kullanıcıya özel kurumsal paket kampanya içerikleri;

  • Kurumsal Tekno İşyerim Kampanyası
  • Esnafa Destek Kampanyası
  • İş İnterneti Alana Tivibu Go Kampanyası
  • İşte Transfer Fırsatı Kampanyası

  Türk Telekom’da Mevcut Müşteriye Yönelik Kurumsal Tarife Kampanyaları

  Türk Telekom'da Mevcut Müşteriye Yönelik Kurumsal Tarife Kampanyaları

  Türk Telekom mevcut tarife kullanıcılarına özel olarak limitsiz internet keyfini uygun fiyatlarla sağlıyor. Fiber altyapısı ile Türk Telekom yüksek hız ve Tekno paket özellikleri sayesinde dijitale bir adım daha yaklaşılıyor. Kampanya kapsamında sunulan paketlerden taahhüt süresi dahilinde faydalanım sağlanıldığında faturaya ek indirim fırsatı da sunuluyor. Satın alınacak paket dahilinde sunulan kampanyalardan yararlanabilmek için Türk Telekom’un müşteri temsilcisi numarası 444 1 444 aranabilir ya da Türk Telekom mağazaları ziyaret edilebilir.

  Türk Telekom işini rahatlatan kampanya dahilinde limitsiz fiber internet keyfinden yararlanan mevcut kullanıcılar 24 aylık kampanya süresinden faydalanabiliyor. En uygun tarife 117.90 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabilir.

  Türk Telekom iş interneti olan Tivibu Go hediye kampanyasının sunuyor. Mevcutta bulunan kurumsal abonelere özel olarak işyerlerinde Tivibu Go 4.90 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor. Bulunulan her yerde tablet, cep telefonu ya da internetten erişim sağlanabiliyor.

  Türk Telekom İşte Hesaplı kampanyası dahilinde fiber İnternet keyfini iş yerine taşıyor. Paket ve ücretlendirme de limitsiz internet keyfini 24 ay boyunca 111.90 TL’den başlayan fiyatlarla değerlendirebilirsiniz. 24 megapiksel fiber altyapısı ile desteklenen limitsiz internet keyfini iş yerinden başvuruda bulunabilmek için 444 5 444 numaralı hattı arayabilir, ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilirsiniz.

  Mevcut tarifelere özel kurumsal paket kampanya içerikleri;

  • İşini Rahatlatan Kampanya
  • İşte Hesaplı Kampanya
  • İş İnterneti Alana Tivibu Go Kampanyası

  Diğer kampanyalar:

  • İşte Tekno Paketler Kampanyası
  • Taksitli Modem Kampanyası

  Turkcell yapboz tarifeler ile kendi faturanı kendin belirle! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Taksitli Modem Kampanyası Nedir?

  Türk Telekom’un kurumsal abonelerine sağladığı taksitli modem fırsatı ile yeni bir modem almanın tam vakti. Eskiyen ve çekim kuvveti azalan beklentiyi karşılamayan modemleri kısa sürede uygun fiyatlı geri ödeme seçeneği ile satın alabilirsiniz. Kampanya dahilinde sunulan fiber güçlü modem aylık tarifeye ek olarak 20 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabilir. Üstelik 24 ay ya da 12 aylık farklı seçenekler sunuyor. 24 aylık taksitle satın alınacak yeni abone modem satışı 20 TL. 12 ay taksitle alınırsa 40 TL’ye satın alınabilir.

  Mevcut aboneye modem satışı 24 ay taksitle 25 TL. 12 ay taksitle alınırsa 50 TL’ye satın alınabilir.

  • Kampanya dahilinde sunulan faydalar 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan yeni hat aboneleri ya da Türk Telekom mevcut aboneler faydalanabilir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek ve modem başvurusunda bulunabilmek için online başvuru platformu kullanılabilir ya da Türk Telekom satış mağazaları ziyaret edilebilir.
  • Kampanya kapsamında sunulan modem satın alınırken herhangi bir bağlantı ücreti alınmıyor.
  • Kampanyaya katılımı sağlandıktan sonra internet paketinde herhangi bir değişim yapıldığında mevcutta bulunan taksitli modem kampanyası herhangi bir şekilde etkilenmez.
  • Kampanya dahilinde sunulan taksitli modem markaları TP-Link, Huawei, Exper, ZTE, Airties, Pikatel ya da Zyxel kablosuz modem cihazlarından oluşuyor.
  • Modem kurulumunu gerçekleştirebilmek için içerisinde gönderilen interaktif kolay kurulum CD’si kullanılabileceği gibi Türk Telekom çağrı merkezi hizmeti olan 444 5 444 numaralı hattın üzerinden de kurulum için destek alınabilir.
  • Satın alınan modemde farkında olmadan bir arıza durumu söz konusu olursa satın alındığı ve aktif hale geldiği günden itibaren 7 iş günü içerisinde Türk Telekom mağazalarına gelerek yeni bir modemle değişim talebinde bulunulabilir. 7 iş günü aşıldığında yaşanacak arızalardan üretici firma sorumlu olduğu için garanti kapsamında bulunan üretici firma ile iletişime geçilmelidir. Konu üzerine daha detaylı bilgi ve yaşanan arızanın giderilebilmesi için çözüm yolu 444 5 444 numaralı Türk Telekom müşteri hizmetleri hattı aranarak destek alınabilir.

  Türk Telekom İşte Tekno Paketler Kampanyası Nedir?

  Türk Telekom İşte Tekno Paketler Kampanyası Nedir?

  Türk Telekom İşte Tekno paket kampanyası dahilinde işte internet müşterilerine özel olarak e-ticaret sektöründe kullanılan bulabilecekleri çok avantajlı paket fırsatları sunuluyor. Mevcutta bulunan kampanyadan yararlanabilmek için işte internet müşterisi olmak yeterli. Fiber güçlü altyapı ile limitsiz internet keyfini Tekno İşyerim kampanyası ile çıkarın.

  Paket dahilinde sunulan kampanyalı Tekno Paket içerikleri uygun fiyatlarla 24 aylık kampanya süresi dahilinde satın alınabilir. İşte Tekno paketler 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerliliğini koruyor. 24 aylık taahhüt süresi boyunca garanti verildiğinde indirimli fiyatlardan paket satın alımı gerçekleşir.

  • Güvenlik Paket; içerisinde sunulan güvenlik paketi dahilinde 24 aylık kampanya süresi kapsamında ayda 3 TL’yi faydalanılabilir.
  • Web Paketi; içerisinde sunulan Wix premium paket ayrıcalıkları ile beraber güvenli paket 24 aylık kampanya süresi boyunca ayda 20 TL.
  • E-ticaret paketi; içerisinde sunulan Wix temel işletme premium paketi güvenlik paketi ile birlikte 24 aylık taahhüt süresi boyunca ayda 30 TL.
  • Statik IP paketi; içerisinde statik IP hizmetleri sunuyor. 24 aylık kampanya süresi boyunca ayda 34.90 TL.
  • Bizim hesap paketi; içerisinde Bizim hesap online ön muhasebe programı sunuyor. 24 aylık kampanya süresi boyunca aylık paket ücreti 49.90 TL.
  • Tivibu Go paketi içerisinde; Tivibu Go sinema ve Süper Paket içeriği sunuyor. 12 aylık kampanya dönemi boyunca aylık sinema paketi 4.90 aylık Süper Paket 6.90 TL’ye satın alınabilir.

  Kampanyalı pakete başvuruda bulunabilmek için Türk Telekom kurumsal müşteri hizmetleri numarası 444 5 444 aranabilir, en yakında bulunan Turkcell mağazası ziyaret edilebilir.

  Türk Telekom İşte Tekno paketler;

  • Güvenlik Paketi
  • Web Paketi
  • E-ticaret Paketi
  • Statik IP Paketi
  • Bizim Hesap Paketi
  • Tivibu Go Paketi

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x