Türk Telekom Mobil Ödeme’den Muud Premium Üyelik Hediye!

  30.09.2020
  527
  A+
  A-
  Türk Telekom Mobil Ödeme’den Muud Premium Üyelik Hediye!

  Türk Telekom Mobil Ödeme ile Premium Muud üyeliğini hediye ediyor. Kampanya kapsamında Mobil Ödeme kullanan Türk Telekom abonelerine Muud Premium üyeliği bedava bir şekilde abonelere verilecek. Türk Telekom Mobil Ödeme kampanyaları göz doldurmaya ve aboneleri mutlu etmeye devam ediyor. Bu bağlamda Mobil Ödeme yöntemini kullanan Türk Telekom aboneleri çeşitli avantajlara sahip olabiliyor.

  Türk Telekom Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

  turk telekom mobil odeme

  Türk Telekom Mobil Ödeme, yapılacak olan her türlü alışverişlerde kullanılabilecek olan bir mobil ödeme türüdür. Hattı Mobil Ödeme’ye kapalı olan Türk Telekom kullanıcıları öncelikle hatlarını Mobil Ödeme’ye açmalıdır. Ardından aboneler hem hediye kazanabilecek hem de kolaylıkla alışveriş yapma özgürlüğüne kavuşabilecekler.

  Mobil Ödeme’yi açmak için MOBILODEME KAYIT yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterli olacaktır. Ardından abonenin hattı Mobil Ödeme’ye açılmış olur ve Türk Telekom Mobil Ödeme logosu gördüğü her yerde güven ile alışverişini gerçekleştirebilir. Yapılan ödemeler faturalı hatlarda abonelerin faturasına yansıyacaktır; faturasız hatlarda ise abonelerin TL bakiyesinden düşülür. Mobil Ödeme’yi iptal etmek için ise MOBILODEME IPTAL yazıp 5555’e mesaj gönderilir veya Türk Telekom Çağrı Merkezi aranır.

  Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Türk Telekom Mobil Ödeme’ den Muud Premium Üyelik Hediye Kampanyası Nedir?

  Türk Telekom Mobil Ödeme ile Muud Premium üyeliği hediye veriyor. Türk Telekom’un Mobil Ödeme üzerinden verdiği birçok hediyeden biri olan Muud Premium üyeliğini aboneler ücretsiz bir şekilde deneyimleme şansını elde edecekler.

  Türk Telekom Muud müzik uygulaması milyonlarca şarkıların olduğu bir müzik evrenidir. Premium üyelik ile kullanıcılar diledikleri şarkıları dinleme olanağına sahip olacaklar. Mobil Ödeme üzerinden Muud Premium ücretsiz üyelik almak için ise 10 TL ve üzeri harcama yapmak yeterli. Türk Telekom Mobil Ödeme ile 10 TL ve üzeri alışveriş yapan aboneler bir ay boyunca ücretsiz Muud Premium üyeliği kazanabilecekler. Böylelikle herhangi bir ek ücret ödemeden Muud müzik uygulamasını deneyimleme hakkına sahip olacaklar.

  Türk Telekom Mobil Ödeme ile Muud Premium Abonelik Hediye Kampanyası’nın Detayları

  Türk Telekom Mobil Ödeme’den Muud Premium Üyelik Hediye Kampanyası detayları şu şekilde verilmiştir:

  • Kampanya 25 Kasım 2019 ile 31 Ocak 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • Türk Telekom Mobil Ödeme kanalı ile 25 Kasım 2019 – 31 Ocak 2020 tarihleri arasındaki herhangi bir ay içerisinde toplamda 10 TL ve üzeri alışveriş yapan Türk Telekom abonelerine Muud Premium üyelik 30 gün boyunca hediye edilecektir.
  • Müşteriler kampanyadan yararlanma hakkı kazandıktan sonra DENE yazıp 7979’a ücretsiz kısa mesaj gönderip Premium üyeliklerini kolaylıkla başlatabilirler.
  • DENE yazıp kampanyaya katılıma onayı verildikten sonra Türk Telekom Muud web sitesiyle ya da Muud mobil uygulamasıyla kampanyaya katıldıkları telefon numarası ile giriş yaptıklarında 1 aylık ücretsiz Premium hakkı kendilerine tanımlanmış olacaktır.
  • Muud, Türk Telekom Mobil müşterilerinin internet kotasından harcamaz.
  • Hediye edilen Premium paket ilk ayın sonunda iptal edilmezse aylık 7,99 TL’den ücretlendirilir. İptal etmek için IPTAL yazıp 7979’a kısa mesaj göndermek yeterlidir.
  • Türk Telekom kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  Türk Telekom Mobil Ödeme’ den ZULA’ da Geçerli 10 TL Kampanyası Nasıl Yapılır?

  Türk Telekom Mobil Ödeme sayesinde ZULA’ da 10 TL Kampanyası için öncelikle Mobil Ödeme’ ye kayıt yaptırmak gerekir. Mobil Ödeme’ ye kayıt olunduktan sonra ZULA oyunu oynayan aboneler oyuna girerler ve oyun içi satın almalarda ödeme şeklini Türk Telekom Mobil Ödeme yaparlar. Böylelikle oyun içi satın alımda geçerli 10 TL hediyesini kullanabilirler. Kampanya sadece Türk Telekom aboneleri ve ZULA oyununu oynayan kişiler için geçerli olacaktır.

  Türk Telekom Mobil Ödeme İle ZULA’ da 10 TL Kampanya Detayları

  Türk Telekom Mobil Ödeme ’den ZULA için geçerli 10 TL kampanya detayları aşağıdaki gibi verilmiştir:

  • Türk Telekom Mobil Ödeme‘ den ZULA’ da Geçerli 10 TL Hediye kampanyası, ZULA oynayan Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Kampanya sadece ZULA Oyun web sitesinden Türk Telekom mobil ödeme ile yapılacak satın almalarda geçerlidir.
  • Türk Telekom Mobil Ödeme’ den ZULA’ da Geçerli 10 TL Hediye kazanmak için ZULA içerisinden en az 10 TL ve üzerinde satın alma işlemini gerçekleştirmiş olmak gerekir.
  • Kampanya tek seferde 10 TL ve üzeri alımlarda geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında en fazla 10 TL indirim uygulanacaktır.
  • Kampanya, Türk Telekom Mobil Ödeme ile ilk defa ZULA Oyun web sitesinden harcama yapacak kullanıcılar için geçerli olup, bir kullanıcı sadece bir kere indirimden faydalanabilecektir.
  • Kampanyadan kazanılan indirim kampanya dönemi içinde kullanıcının hesabına yansıyacaktır.
  • İndirimden faydalanarak, ZULA Oyun web sitesinden Türk Telekom Mobil Ödeme ile satın alınan ürün iade edilse bile müşteri kampanyadan faydalanmış sayılır.
  • Türk Telekom herhangi bir olumsuzluk veya olağan dışı durumda kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  Türk Telekom Mobil Ödeme’den PUBG Mobile’de Geçerli 15 TL Hediye!

  turk telekom pubg mobile hediye

  Mobil Ödeme üzerinden PUBG Mobile’de 15 TL hediye kazanmak için diğer Mobil Ödeme kampanyaları gibi ilk önce Mobil Ödemeye kayıt olmak gerekir. Türk Telekom Mobil Ödeme ile ilk defa alışveriş yapanlar için geçerli olan bu kampanya PUBG’de geçerli 15 TL hediye ediyor. Yapılması gereken Mobil Ödeme’ ye kayıt olmak ve ilk alışverişi yapmak. Kampanya detayları ise aşağıdaki gibidir:

  • Kampanya sadece PUBG Mobile web sitesinden Türk Telekom mobil ödeme ile yapılacak satın almalarda geçerlidir.
  • Kampanya tek seferde 15 TL ve üzeri alımlarda geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında en fazla 15 TL indirim uygulanacaktır.
  • Kampanya, Türk Telekom Mobil Ödeme ile ilk defa PUBG Mobile web sitesinden harcama yapacak kullanıcılar için geçerli olup, bir kullanıcı sadece bir kere indirimden faydalanabilir.
  • Kampanyadan kazanılan indirim kampanya dönemi içinde kullanıcının hesabına yansır.
  • İndirimden faydalanarak, PUBG Mobile web sitesinden Türk Telekom Mobil Ödeme ile satın alınan ürün iade edilse bile müşteri kampanyadan faydalanmış sayılır.
  • Türk Telekom kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  Türk Telekom Bilgi ve İçerik Paketleri Çekiliş Kampanyası ayrıntılarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  Türk Telekom Mobil Ödeme’ den Leauge of Legends’da Geçerli 7 TL Hediye!

  Türk Telekom Mobil Ödeme ile Leauge of Legends’da 7 TL kullanmak için Mobil Ödeme üzerinden ilk alışverişi yapmak gerekir. Aboneler eğer Mobil Ödeme’ ye kayıtlı değilse yukarıda belirtilen bilgiler ile Mobil Ödeme’ ye kayıt yaptırmalıdır. Ardından ilk alışverişini yapan Türk Telekom aboneleri Leauge of Legends’da geçerli 7 TL hediye kazanacaktır. Kampanya kapsamı ve detaylar ise şu şekildedir:

  • Kampanya sadece Leauge of Legends’ ta Türk Telekom mobil ödeme ile yapılacak satın almalarda geçerlidir.
  • Kampanya tek seferde 7 TL ve üzeri alımlarda geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında en fazla 7 TL indirim uygulanacaktır.
  • Kampanya, Türk Telekom Mobil Ödeme ile ilk defa Leauge of Legends ’ta harcama yapacak kullanıcılar için geçerli olup, bir kullanıcı sadece bir kere indirimden faydalanabilecektir.
  • Kampanyadan kazanılan indirim kampanya dönemi içinde kullanıcının hesabına yansıyacaktır.
  • İndirimden faydalanarak, Leauge of Legends ’tan Türk Telekom Mobil Ödeme ile satın alınan ürün iade edilse bile müşteri kampanyadan faydalanmış sayılır.
  • Türk Telekom kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  Türk Telekom Mobil Ödeme kampanyaları yukarıda verildiği gibidir. Kampanyalardan yararlanabilmek için Mobil Ödeme’ ye kayıt yaptırmak ve gerekli şartları yerine getirmek gerekir. Ardından kampanya geçerlilik tarihleri arasında hediyeler sahiplerini bulacaktır.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x