Türk Telekom Mobil Ödeme’den PUBG Mobile’de Geçerli 15 TL Hediye!

  A+
  A-
  Türk Telekom Mobil Ödeme’den PUBG Mobile’de Geçerli 15 TL Hediye!

  Türk Telekom PUBG Mobile avantajları ile tanışmanın tam zamanı! Mobil ödemenin avantajlarını abonelerine sunan Türk Telekom kampanya ile yüzleri güldürmeye devam ediyor. Kampanya kapsamında kişiler PUBG Mobile’da Türk Telekom mobil ile ilk defa ödeme yapmaları yeterli oluyor. İlk alışverişe özel aboneler anında 15 TL indirimin sahibi oluyorlar. Eğer hattınız mobil ödeme kullanımı için aktif değilse, hattınızı ödeme için aktif hale getirmek için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra mobil ödeme kayıt yazın mesajı 5555’e kısa mesaj olarak gönderin. Mesajı gönderdikten sonra hatınız artık mobil ödeme için aktif hale gelmiş olacaktır. Kampanya yalnızca PUBG Mobile sitesinden Türk Telekom mobil ödeme ile yapılacak satın alımlarda geçerlidir. Kampanyanın aktif olması için tek seferde 15 TL ve üzeri alım yapılması gerekir. Kampanya kapsamında en çok 15 TL indirim uygulanabilir.

  pubg hediye tl

  Türk Telekom Apple Mobil Ödeme Kampanyası Nedir?

  Türk Telekom Apple Mobil Ödeme Kampanyası ile siz de mobil ödeme dünyası ile tanışabilirsiniz. App Store üzerinden Türk Telekom mobil ödeme ile ilk defa alışveriş yapan kişiler anında 5 TL indirim kazanırlar. Bunun için telefonlarınızın ayalar kısmından ödeme ve talimat alanından ya da App Store kullanıcı sayfanızdan ödemeleri yönet alanına gelin. Buradan Türk Telekom mobil ödeme seçeneğinin eklenmesi mümkündür. BU kampanyadan faydalanmak için hattınızın mobil ödeme kullanımına açık olması şarttır. Hattınızı mobil ödemeye açmak için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra mobil ödeme kayıt yazın mesajı ücretsiz olarak 5555’e gönderin. Kampanya bütün ücretli uygulamalar, uygulama içi satın alımlar ve oyunlarda geçerlidir. Kampanya kapsamında uygulanacak olan indirim miktarı en çok 5 TL olabilir. Türk Telekom Apple mobil ödeme kampanyasına katılmak için tek seferde 5 TL ve üzeri alım yapmanız gerekiyor.

  İndirimden faydalanan kişiler, App Store’dan Türk Telekom mobil ödeme ile satın alınan ürünün iade edilmesi halinde bile kampanyadan faydalanmış sayılacaktır. Kampanyadan indirim kazanıldığında bu indirim kampanya döneminde kullanıcıların hesabına yansır. Her Türk Telekom müşterisi indirimden yalnızca bir kere faydalanabilir.

  Türk Telekom Selfycard ile Bedava İnternet Veriyor bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  Türk Telekom Google Mobil Ödeme Kampanyası Nedir?

  Türk Telekom Google Mobil Ödeme Kampanyası sayesinde Google Play’de geçerli tam 7 TL indirimin sahibi olabilirsiniz. Mobil ödeme dünyası ile tanışmanın tam zamanı! Mobil ödeme ile ilk defa alışveriş yapan kişiler anında 7 TL indirim kazanıyorlar. Google Play’de ödeme yöntemleri alanında Türk Telekom mobil ödeme seçeneği ile ödeme yapılması mümkündür. Kampanyadan faydalanmak için önce hattın mobil ödeme kullanımına açılması gerekir. Bunun için mobil ödeme kayıt yazıp mesajı 5555’e ücretsiz olarak göndermeniz yeterli olur. Kampanya bütün ücretli uygulamalar, oyunlar ve uygulama için satın alımları kapsamaktadır. Türk Telekom kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  Türk Telekom Ailece Kampanyası Nedir?

  Türk Telekom Ailece Kampanyası evde internet ya da ev telefonu abonelerine özel bir kampanyadır. Ailece Kampanyasından faydalanan kişiler cepten 15 GB internet, her yöne 5 bin dk ve her yöne sınırsız SMS hakkına sahip oluyorlar. Bu haklarınızı sevdiğiniz 5 kişiye kadar paylaşabilirsiniz. Hem de ayda oldukça ekonomik bir fiyata! Kampanyaya katılmak için numarasını taşıyan, yeni hat alan ya da Türk Telekom’un diğer faturasız mobil tarifelerindne geliş yapan kişiler, verdikleri taahhüt süresi boyunca her ay ödedikleri ücret üzerinden tam 10 TL indirim kazanırlar. Kampanyadan faydalanmak için SMS göndermeniz yeterli olur. Telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra Ailece 15 GB Kamp yazın, boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik no yazın ve mesajı 5555’e ücretsiz gönderin. Bu şekilde kampanyaya kayıt olabilirsiniz. Taahhüt vererek kampanyaya katılmak için söz yazdıktan sonra mesajı 5555’e gönderebilirsiniz.

  Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Large Kampanyası Nedir?

  Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Large Kampanyası sayesinde 3 GB’ı sadece sosyal medyada geçerli 10 GB cepten internet, her yöne 750 DK ve her yöne 5 bin SMS sahibi olabilirsiniz. 3 GB ek internetini dünyanın en popüler sosyal medya uygulamaları arasında bulunan Youtube, Twitter, Facebook ve Instagram’da kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra sosyal large yazın ve mesajı 4545’e gönderin. Dilerseniz müşteri hizmetlerini arayarak da talebinizi iletebilirsiniz. Eğer selfy abonesi iseniz sosyal large yazdıktan sonra 4545’e mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Hala Selfy müşterisi olmayan kişiler ise Sosyal Large yazdıktan sonra Tc kimlik numaralarını ekleyip, mesajlarını 4545’e SMS olarak gönderebilirler. Taahhüt vererek kampanyadan faydalanmanız halinde daha uygun bir ücret ödeyebilirsiniz. Taahhüt vermek için telefonlarınızın mesaj kısmına gelip söz yazın ve mesajı 5555’e gönderin. Taahhüt verilmesi halinde kampanyadan tam 20 TL indirimli olarak faydalanabilirsiniz.

  Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Large Kampanyasına Katılımı Nasıl İptal Ederim?

  turk telekom sosyal large

  Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Large Kampanyasına katılım iptali için telefonlarınızın mesaj kısmına gelin, iptal sosyal large yazın ve mesajı 4545’e gönderin. Kampanya fiyatlarına KDV ve ÖİV verfileri dahil edilmiştir. Eğer taahhüt vererek kampanyadan faydalanacaksanız taahhüt SMS’i ücreti 2 TL’dir. Tarifeye 2018 senesinden sonra kayıt olmanız halinde 4.5 G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş olursunuz. 4.5 G hizmetinden faydalanmaya herhangi bir ek işlem yapmadan başlarsınız. Kampanyadan faydalanmak isteyen abonelerin cihazlarının 4.5 G ile uyumlu olması gerekir. Hem servisten faydalanmaya başlanması halinde hem de servisin iptal edilmesi halinde durumlar ile bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Kampanyadan faydalandığınız sırada hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş gibi durumlar söz konusu olursa, kampanya faydaları iptal olacaktır. Ücret gün bazlı olarak hesaplar yansıtılır.

  Türk Telekom Paketim Bana Özel Olsun Diyenlere Paketmatik İnternet! Bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyası Nedir?

  Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyası sayesinde aboneler anında 7 TL indirim kazanıyorlar! Numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile faturalı internetliye özel tarifelere gelip taahhüt verilmesi halinde kişiler internetliye özel indirim kampanyasına kayıt olup, indirim kazanabiliyorlar. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler ilk olarak internetliye özel tarifelerden birine geçiş yapmalıdır. Ardından 12 ay faturalı tarifelerde kalınacağına dair taahhüt verilmelidir. Abonelerin kampanyadan faydalanması için özel yazdıktan sonra boşluk bırakması ve evde internet aboneliği bulunan 11 haneli Tc kimlik numarasını 5555’e SMS olarak göndermesi gerekir. Faturalı internetliye özel tarifelere geldikten sonra 90 gün içinde SMS ile kampanyaya başvuru yapılması gerekir. Kampanyaya katılım başvurusunun onaylanması için SMS ile gönderilen TC kimlik numaraya ait aktif bir Türk Telekom evde internet müşteriliğinin bulunması şarttır. Bir TC kimlik numarası kullanarak kişilerin en çok 5 hat kampanyaya katılması mümkündür.

  Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyasına Nasıl Kayıt Olurum?

  Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyasına kayıt olmak için özel yazın boşluk bırakın TC kimlik no yazın ve mesajı 5555’e gönderin. Bu mesajı faturalı internetliye özel tarifelerden bir tanesine geldikten sonra belirlenmiş süre içinde atmanız gerekir. Aksi halde Türk Telekom başvuruyu reddeder.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x