Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet

  A+
  A-
  Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet

  Türk Telekom Mor Hediye sayesinde bedava internet kazanmak istemez misiniz? Bu bedava internet kampanyası müşteri alımına, geçişine kapatılan teklifler arasında yer almaktadır. Faturasız olan hat kullanıcıları Türk Telekom Selfy sayesinde kullandıkları paketlere ek olarak bedava 1 GB internetin sahibi oluyorlar. Üstelik kişilerin bu kampanyadan faydalanmalarına devam etmeleri için tek yapmaları gereken şey, hatlarına tek seferde en az 25 TL ya da daha üzeri yükleme yapmaktır. Mor Hediye’den bedava internet kazanmak için yapmanız gereken tek şey SMS göndermektir.

  Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet Kazanmak için Selfy

  Türk Telekom Selfy Türk Telekom gençlik dünyası olarak da adlandırılmaktadır. Türk Telekom Selfy’de gençlerin dediği olur. Selfy’de gençler ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş fırsatlardan tutun, dolu dolu tarifelere kadar pek çok kampanyadan faydalanabilirler. Selfy ile eğlenceli bir şekilde iletişim kurabilir, yeniliklerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Selfy sayesinde sosyal medya üzerinden gerçekleştirilen sürpriz yarışmalardan yararlanabilirsiniz.

  Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet Kazanmak için Selfy’de Yerimi Nasıl Alabilirim?

  turk telekom mor hediye internet

  turk telekom mor hediye internet nasil alinir

  Selfy dünyasında yerinizi almak istiyorsanız, telefonlarınızdan mesaj kısmına gelin ve Selfy yazdıktan sonra 4545’e ücretsiz SMS gönderin. Eğer 7 ile 25 yaş arasında birisi abone olmak istiyorsa mesaj olarak TC kimlik no yazıldıktan sonra 4545’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekir. Abone olmak için gönderilen SMS’ler tamamen ücretsizdir. Eğer SMS göndermeden abone olmak isterseniz, Türk Telekom mobil hattından 444 1 444 hattının aranması mümkündür. Eğer yakınınızda Türk Telekom bayisi bulunuyorsa, bu bayileri ziyaret ederek de Selfy kaydı için başvuru yapabilirsiniz.

  Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Türk Telekom Selfy’den Kimler Faydalanabilir?

  Türk Telekom Selfy’den faydalanacakların mutlaka 7 ile 25 yaş arasında ve Türk Telekom (bireysel) müşterisi olması gerekmektedir. Ancak bu şartları sağlayan kişiler Sely dünyasına katılabilir ve bedava internet gibi faydalardan yararlanabilir. Selfy’ye katılmak isteyen kişilerin faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları olması fark etmez. Tek şart kişilerin bireysel hat kullanıcı olmasıdır. Selfy uygulamasından faydalanan kişiler bedava kahve içebilir, akıllı telefonlarını ucuza alabilir, yarı fiyatına tatil yapabilir, süper ekonomik internet paketi satın alabilir, bedava menüden oluşan yemeyi yiyebilir ve buna benzer diğer pek çok faydalardan yararlanabilirler. Eğer Selfy müşterisi olmaktan vazgeçmek isterseniz bunu tek SMS ile yapabilirsiniz. Numara değişikliği yapmanız halinde yeni numaranız ile de Selfy dünyasının ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

  Türk Telekom Selfy Faturasını Nasıl Öğrenebilirim?

  Türk Telekom Selfy faturasını öğrenmek için yapmanız gereken tek şey, telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra güncel yazıp, mesajı 5555’e göndermek! Mesajı gönderdikten sonra son bir iki gün için faturalandırılmamış olan bütün faturalarınızı öğrenebilirsiniz. Mesaj göndermek istemezseniz telefonlarınızdan yıldız 100 kareyi tuşlamanız halinde de fatura bilginizi öğrenmeniz mümkün olur. Fatura ile birlikte vergi tutarı, son günlerdeki kullanımlar ve sabit ücretleri de öğrenebilirsiniz. Bu servisten yalnızca yalnızca faturalı hat sahipleri faydalanabilirler. Bu servisten ay içinde gönderilen ilk mesaj için 0,99 TL ücretlendirilir. Eğer aynı ay içinde yeniden sorgulama yapmak isterseniz diğer sorgulamalar için ücret ödemeniz gerekmez. Müşteri hizmetleri aracılığı ile faturanızı öğrenmek isterseniz telefonlarınızdan 444 1 500 hatlı numarayı tuşlayın. Türk Telekom mobil hattınız ile arama yapıyorsanız 500 hatlı numarayı da tuşlayabilirsiniz.

  Türk Telekom Selfy Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

  turk telekom selfy faturasi

  turk telekom selfy faturasi ogrenme

  Türk Telekom Selfy faturasını ödemek için kredi kartını ya da nakit parayı kullanabilirsiniz. Dilerseniz kredi kartınız ile otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Ödemenizi Türk Telekom logosu olan Garanti Kolay Veznelerinden nakit olarak faturanızı ödeyebilirsiniz. Ptt şubeleri üzerinden de işlem yapabilirsiniz. Dilerseniz PTT acentelerini kullanabilir dilerseniz PTT online şubelerinden ödemenizi yapabilirsiniz. Ödemeler Yapı Kredi Bankası ATM’lerinden, faturalar üzerinde yer alan barkodlar okutularak da gerçekleştirilebilmektedir. Faturasız hattan faturalı hatta geçmek için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Bunu yapmak için son iki aya ait faturanız ile birlikte kimlik belgenizi yanınıza alarak başvuru yapmanız yeterli olur. Dilerseniz belgelerinizi Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine faks göndererek de talebin iletilmesi mümkündür.

  Türk Telekom Selfy Faturası için e Fatura Aboneliği Nasıl Başlatılır?

  Türk Telekom Selfy faturası için abonelik başlatmak çevreye daha az zarar verir. Bu uygulamadan faydalanmanız halinde bedava internet de kazanırsınız. E fatura uygulaması Maliye Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan standartlar çerçevesinde hazırlanır. Faturalar tamamen güvenlidir. Bu uygulama ile ciddi miktarda kağıt tasarrufu yapılmış, milyonlarca  ağaç kurtarılmıştır. Faturalar e fatura haline geldiği zaman çok daha kolay arşivlenmiş olur. E faturaya geçmek için aşağıdaki kanallardan bir tanesini tercih edebilirsiniz:

  • 444 1 444 numarasını arayarak,
  • E mail adresinizi ücretsiz olarak 3008’e SMS olarak göndererek,
  • Türk Telekom mağazalarını ziyaret ederek siz de ağaç katliamına bir dur diyebilirsiniz.

  E fatura ile kağıt fatura birebir aynıdır. Kağıt faturada görebileceğiniz bütün detayları e fatura üzerinden de görebilirsiniz. E faturaya geçmeniz halinde artık kağıt fatura almaya devam etmezsiniz. Yalnızca güvenli imza ile oluşturulmuş e faturayı teslim almaya başlarsınız. E fatura üzerinde Maliye Bakanlığı tarafından verilen bir ID bulunur. Bu ID bakanlığın faturayı takip etmesi açısından gereklidir. Ödeme kanallarında bu ID’yi kullanarak işlem yapmazsınız. Eğer elinizde kağıt fatura olmasını yine de istiyorsanız, e faturanızın çıktısını alarak kağıt faturaya çevirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey faturanızın PDF formatına çevrilmesini sağlamak ve ardından faturayı yazdırmaktır.

  Türk Telekom Ücretsiz Anlık Mesajlaşma Kampanyası hakkında bilgileri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  Türk Telekom Selfy Uygulamasına Geçişte Tarife Ücretlendirmesi Değişir mi?

  Türk Telekom Selfy uygulamasına geçince tarife ücretlendirmesi üzerinde herhangi bir değişiklik olmaz. Ancak kişiler Selfy uygulamasına geçtikleri için kişiler faydalardan yararlanabilirler. Eğer faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapılırsa, selfy üyeliğiniz devam edecektir. Dilerseniz Selfy dünyasında hangi faydaları görmek istediğinize dair Türk Telekom resmi internet sitesinden yorum yapabilirsiniz. Türk Telekom Selfy müşterilerinin bu sayede memnun kalmaları ve istekleri doğrultusunda seçim yapabilmeleri sağlanmak istenmiştir.

  Türk Telekom Selfy Google Play Tarifesi

  Türk Telekom Selfy Google Play tarifesinden yeni hat aktivasyonu yapanlar ve numara taşıma yoluyla geçiş işlemini yapan kişilerin faydalanmaları mümkündür. Kişiler bu tarife ile birlikte 5 GB internet, 5 bin SMS, 750 DK konuşma fırsatını elde ederler. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin mutlaka Türk Telekom Selfy abonesi olmaları gerekmektedir. SMS ile geçiş yapmak için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra büyük harfleri kullanarak Google Play 5 GB yazın ve mesajınızı 5555’e gönderin. Bu mesajı göndermek tamamen ücretsizdir.

  Tarifeye kaydolduktan sonra, tarife kayıt tarihi ile beraber SOZ yazdıktan sonra mesajınızı 5555’e göndermeniz de gerekmektedir. Dilerseniz telefonlarınızdan müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz. 12 fatura dönemi boyunca tarifede kalma sözü vermeniz halinde indirimden faydalanarak aboneliğini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer tarife kapsamında ne kadar kullanım hakkınızın kaldığını öğrenmek isterseniz bunu yapmak için telefonlarınızın mesaj kısmında kalan yazdıktan sonra 5555’e göndermeniz mümkündür. Sorgu yapmak için attığınız SMS’ler de tamamen ücretsiz olur.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x