Türk Telekom Prime Kat Kat Hayat Kampanyası! Her Salı 50 TL Daha Ucuz Seyahat Fırsatı! İlk Aya Özel 20 GB İnternet Hediye!

  Türk Telekom Prime Kat Kat Hayat Kampanyası! Her Salı 50 TL Daha Ucuz Seyahat Fırsatı! İlk Aya Özel 20 GB İnternet Hediye!

  Türk Telekom Prime içerisinde dakika, internet ve sms paketinin ortak olarak yer aldığı her an da eşlik edecek kaliteli ve uygun fiyatlı tarife seçenekleri sunuyor. Günün her saatinde sevdiklerinize ulaşabilir, mesajlaşabilir ya da internet keyfini çıkarabilirsiniz. Paket ayrıcalıkları yurt içi ve yurt dışı kullanıma özel olarak tanımlanıyor. Seyahatlerde kullanacağınız çeşitli ayrıcalıklarla indirimli alışverişin keyfini yakalayan Türk Telekom Prime üye olanlara özel olarak farklı ve uygun fiyatlı indirimlerin sunulduğu ayrıcalıklar kulübüne üyelik işlemleri başlatılır. Farklı kategorilerde onlarca indirim ve kampanya fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

  Türk Telekom Prime Mobil Tarifeler Nelerdir?

  Türk Telekom Prime Mobil Tarifeler Nelerdir?

  Türk Telekom Prime tarifeler ile Prime özel sunulan ayrıcalıklı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Sevdiklerinizle mesajlaşırken internet keyfini doyasıya çıkarabilmek ve bol bol konuşmanın keyfine varabilmek için Türk Telekom mağazalarını ziyaret edebilir veya online olarak www.türktelekomprime.com internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

  Türk Telekom Prime tarifelere gelerek Sil Süpür uygulaması içerisinden 5 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Üstelik paket aboneliklerinde ilk defa Prime tarifelerden faydalananlara özel olarak 20 GB bedava internet fırsatı da sunuluyor. En uygun tarife 77 TL’den başlayarak satın alınabilir.

  Türk Telekom Özgürce Prime tarifeleri ile şebeke içi sınırsız konuşma fırsatı da sunuyor. Yeni gelen abonelere özel ilk ay 20 GB bedava internet fırsatı sunuyor. Online özel başvurularda ilk 3 ay indirimli olarak tarife kapsamında sunulan faydadan yararlanılabilir.

  Türk Telekom Prime Ferah tarifesi ile ilk 3 ay 87 TL’den paket fırsatı satın alınabilir. İlk aya özel 20 GB bedava internet ve Sil Süpür’den 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

  Türk Telekom Hoşgeldin Prime tarifesi kapsamında yurtdışındayken 60 dakika ücretsiz konuşma fırsatı sunuyor. Paket içerisinde e-dergi uygulaması ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Hoşgeldin Prime tarifesi kapsamında 15 GB internet ilk 12 ayına özel yalnızca 52 TL’ye satın alınabilir.

  Türk Telekom Prime mobil tarifeler;

  • Türk Telekom 15 GB Özgürce Prime Tarifesi
  • Türk Telekom 25 GB Özgürce Prime Tarifesi
  • Türk Telekom Özgürce Prime 30 GB Tarifesi
  • Türk Telekom Özgürce Prime 40 GB Tarifesi
  • Türk Telekom Özgürce Prime 60 GB Tarifesi
  • Türk Telekom Prime Ferah 20 GB Tarifesi
  • Türk Telekom Hoşgeldin Prime 15 GB Tarifesi
  • Türk Telekom Hoşgeldin Prime 20 GB Tarifesi

  Türk Telekom Prime’lı Nasıl Olunur?

  Türk Telekom Prime tarifeleri geçiş yapabilmek için iki farklı seçenek sunuluyor. Türk Telekom müşterisi olanlar ya da ilk defa müşterisi olacak olan kişiler için iki farklı yöntem kullanılabilir. Mevcutta bulunan tarifeden faydalanarak Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçişte en uygun seçeneği kısa mesaj yolu ile öğrenebilirsiniz. Tarifelere geçiş yaparken taahhütlü kullanım yine kısa mesaj yolu ile sağlanıyor.

  Prime tarifelere geçmeden önce size uygun mevcut tarifeyi öğrenebilmek için;

  • Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile TARİFEM yazarak 5555’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir.

  Mevcutta bulunan taahhüt bilgilerini sorgulayabilmek için;

  • Cep telefonunun mesaj bölümüne büyük harfler ile TAAHHÜT yazarak 5555’e kısa mesaj olarak gönderilmesi gereklidir.

  Daha önceden Türk Telekom hattı bulunan kişiler Prime tarifeye geçiş yaparken Türk Telekom online işlemler tarifesini kullanabilir ya da cep telefonunun mesaj kısmını kullanarak kayıt olunabilir.

  Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile TTPrime20 GB yazarak 5555’e kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterlidir.

  Prime tarifelere geçişte 444 1 444 numaralı hat aranarak bilgi sahibi olunabilir. Türk Telekom mağazaları ziyaret edilerek de konu hakkında detaylı bilgi alınabilir.

  İlk defa Prime tarifeleri geçilecekse eğer başvuru formu doldurulması gerekir.

  • turktelekomprime.com adresi üzerinden “Premli Olun” seçeneği kullanılarak tarifeler hakkında bilgi sahibi olunabilir ve başvuru işlemi sağlanır. Mobil hat başvuruları online olarak gerçekleştirilebilir. 4.5 G uyumlu sim kartı ücretsiz olarak eve teslim edilir.

  Türk Telekom kurumsal abonelere kampanyalar! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Türk Telekom Prime Ayrıcalıkları Nelerdir?

  Türk Telekom’un kaliteli altyapısı ile sunduğu Prime tarifeler ile seyahatten hizmete, eğlenceden online alışverişe, araç hizmetlerinden yeme içmeye kadar farklı kategorilerde benzersiz kampanya fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bunun için tarifelere gelerek taahhütlü aboneliklerden birini tercih etmek gerekiyor.

  Türk Telekom Prime tarifelere özel olarak sunulan kampanyalar:

  • Türk Telekom Prime Hoşgeldin 30 GB bedava kampanyası
  • Telekom GittiGidiyor 30 TL indirim kampanyası
  • Türk Telekom Prime özel hizmet ekibi kampanyası
  • Türk Telekom Prime Kat Kat Hayat kampanyası
  • Telekom Prime ayrıcalıkları evde internet kampanyası
  • Türk Telekom petlebi.com kampanyası

  Türk Telekom Prime Hoşgeldin Kampanyası

  Türk Telekom ilk kez Prime tarifelere gelen müşterilere özel olarak bedava internet fırsatı sunuyor. Prime tarife içeriği barındırmayan farklı bir tarifeden Prime tarifelere geçiş yapan kullanıcılar ilk 3 ay boyunca 30 GB bedava internet kazanıyor.

  Prime tarifelere gelerek 30 GB bedava internet fırsatından yararlanabilmek için cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile PRİME HEDİYE 30 GB yazarak 5555’e kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekiyor.

  Türk Telekom Prime Özel Hizmet Ekibi Kampanyası

  Türk Telekom Prime özel hizmet ekibi ile siz ve yakınlarınız bulunduğunuz herhangi bir yerden desteğe ihtiyacımız olduğunda özel hizmet ekibinden destek alabilir. Cihaz kurulumu, modem kurulumu, mobil cihazda yaşanan problemler, ayarlarda yaşanan problemler, ev telefonu ya da Tivibu cihaz kurulumu gibi tekniksel sorunlarda kampanya süresi boyunca ücretsiz olarak 3 kez bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

  Türk Telekom Prime Kat Kat Kampanyası

  Türk Telekom Prime Kat Kat Kampanyası

  Türk Telekom Prime Kat Kat Hayat kampanyası kapsamında her Salı, Enuygun mobil uygulaması aracılığı ile yapılacak 350 TL ve üzeri seyahat harcamalarına 50 TL ücretsiz olarak indirim fırsatı sunuluyor. Türk Telekom’un ayrıcalıklar dünyası sayesinde Prime Kat Kat Hayat kampanyaları dahilinde Carrefoursa marketlerden yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor.

  Türk Telekom Prime Evde İnternet Kampanyası

  Türk Telekom evde internetin ayrıcalıklı hizmetinden Prime’ın yüksek hızlı evde internet kampanyaları ile faydalanabilirsiniz. Başvuru işlemleri Türk Telekom Prime ana sayfası üzerinden “evde internet” kategorisi aracılığı ile sağlanabilir. Paket başvurularında ilk ay bedava olarak kullanılıyor. Her başvuruda 50 TL ücretsiz Trendyol hediye çeki kazanılıyor. Limitsiz fiber internet hızını ücretsiz kurulum fırsatı ile yakalayabilirsiniz.

  Paket dahilinde sunulan içerikler;

  • 35 Mbps fiber internet online başvuruyu özel olarak 134 TL
  • 50 Mbps fiber internet online özel 149 TL
  • 100 Mbps fiber internet online özel 165 TL

  Diğer Prime Kampanyaları:

  • Türk Telekom Prime gelerek gıda alışverişlerinde indirim fırsatını yakalayabilirsiniz. GittiGidiyor sitesi üzerinden alışveriş yapan kullanıcılar kazançlı çıkıyor. 100 TL ve üzeri alışverişlerde anında sepette 30 TL ek indirim fırsatından yararlanıyor.
  • Türk Telekom evcil hayvan sahiplerine özel site içi alışverişlere özel indirim sağlıyor. Hayvan dostları için petlebi.com sitesi üzerinden yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde anında 40 TL indirim fırsatı sağlıyor.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x