Türk Telekom Selfy Tarifeleri ile 20 GB Bedava İnternet! Sil Süpür Uygulamasından 3 Aylık 10 GB Hediye İnternet Kazan

  A+
  A-
  Türk Telekom Selfy Tarifeleri ile 20 GB Bedava İnternet! Sil Süpür Uygulamasından 3 Aylık 10 GB Hediye İnternet Kazan

  Türk Telekom faturalı hat tarifeleri ile online özel indirim fırsatını yakalayın. Tarifeler kapsamında sunulan faydalar belirli tarihler arasında geçerliliğini koruyor. Türk Telekom Selfy tarifesine geçiş yapan faturalı hat aboneleri 20 GB bulan bedava internet fırsatını yakalıyor.

  Yalnızca tarife geçişlerinde değil uygulama kullanımlarında ücretsiz internet fırsatı da sunuluyor.

  Türk Telekom Faturalı Kampanyalar Kapsamı Nedir?

  • Exxen uygulaması içerisinde yapılacak mobil ödemeler ile Pocus uygulamasında indirim fırsatını yakalayabilirsiniz.
  • Mobil uygulama ödemelerine Spotify da eklendi. Spotify uygulaması içerisinde aylık yapılacak fatura ödemeleri ile Pocus uygulamasında onlarca indirimli fırsat avantajından yararlanıyor.
  • İstanbul Kart kullanıcıları mobil ödeme yöntemini kullanarak pokus ayrıcalıklarından yararlanabilir. Bu ayrıcalıklar PlayStore uygulamasında yapılacak ödemelerde, Huawei App Gallery ile yapılacak ödemelerde ve App Store mobil ödemelerde geçerliliğini koruyor.
  • Türk Telekom faturalı hat kullanıcıları aylık faturalarına otomatik ödeme talimatı verdiği anda 2 GB bedava internet hakkı kazanıyor.
  • İlk defa Türk Telekom’a gelerek abonelik işlemlerini başlatan faturalı hat kullanıcıları ilk 3 ay boyunca 10 GB bedava internet fırsatından yararlanıyor.
  • Türk Telekom oyun severleri de unutmadı. League Of Legends mobil uygulaması, Zula Mobile, Pubg Mobile oyunları içerisinde yapılacak mobil ödemeler karşılığında pokus uygulaması içerisinde birbirinden farklı avantajlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

  Türk Telekom Faturalı Hat Kampanya İçerikleri;

  • Türk Telekom online indirim kampanyası
  • Selfiy Özgürce 20 GB kampanyası
  • Selfiy Özgürce 10 GB kampanyası
  • Selfiy Özgürce 5 GB kampanyası
  • Otomatik fatura ödeme talimatına ücretsiz internet hediye kampanyası
  • Türk Telekom’a Gel 3 ay 10 GB internet Kazan kampanyası
  • Türk Telekom Yay ve Bip uygulamalarda geçerli ücretsiz internet kampanyası
  • Exxen uygulamasında geçerli mobil ödemelere özel pokus ayrıcalıkları
  • İstanbulkart mobil ödemelere özel pokus ayrıcalıkları
  • Spotify mobil ödemelere özel pokus ayrıcalıkları
  • Huawei App galeri mobil ödemelere özel pokus ayrıcalıkları
  • Play Store mobil ödemeler özel pocas ayrıcalıkları
  • App Store mobil ödemeleri özel pokus ayrıcalıkları
  • League Of Legends Zula ve Pubg Mobile’da geçerli mobil ödemelere özel pokus ayrıcalıkları
  • Türk Telekom sim kartını değiştirip 4.5G’ye geçen kullanıcılara özel 30 GB bedava internet
  • Türk Telekom e-dergi kampanyası
  • BTK akademi hediye internet fırsatı

  Vodafone faturalılara özel kaçırılmayacak fırsatlar! Detaylarına da bakabilirsiniz.

  Türk Telekom Online İndirim Kampanyaları Nelerdir?

  Türk Telekom online indirim kampanyaları ilk defa Türk Telekom’a gelerek abonelik işlemlerini başlatan, numarasını taşıyan ve aktivasyon işlemini gerçekleştiren müşterilere özel olarak tanımlanıyor. İlk ay 3 GB, 6 GB ve 10 GB’lık internet paketlerini de kapsayan aylık mesajlaşma ve konuşma paketlerinden herhangi birini online olarak satın alan kullanıcılar 10 GB bedava internet fırsatından yararlanıyor.

  Türk Telekom prime uygulamaları kapsamında 15 GB, 20 GB, 25 GB bulan Türk Telekom konuşma ve mesajlaşma paketlerinden herhangi birini tercih eden kullanıcılar 20 GB bedava internet fırsatını yakalıyor. Paket ücretleri aylık 37 TL’den başlayarak 80 TL’ye kadar ulaşıyor.

  Türk Telekom Faturalı Hat Kampanyaları Nelerdir?

  Türk Telekom faturalı hat kampanyaları içerisinde Selfy tarifelerine özel 5 GB, 10 GB ve 20 GB bedava internet fırsatını yakalayabilirsiniz.

  Türk Telekom Selfy 5 GB  Özgürce tarifesi kapsamında sunulan 5 GB hediye internetin yanı sıra Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli internet kampanyasından yararlanabilirsiniz.

  Türk Telekom 10 GB Selfy Özgürce tarifesi için online olarak başvuruda bulunan kullanıcılar indirimli olarak paket satın alım işlemini gerçekleştirebilir. Üstelik 10 GB Instagram, Facebook, Twitter ve YouTube’da geçerli internet fırsatını yakalayabilirsiniz.

  Türk Telekom selfy özgürce 5 GB ve 12 GB tarifelerinden herhangi birine geçiş yapan kullanıcılar ilk ay’a özel 10 GB hediye internet fırsatını da yakalıyor.

  Türk Telekom Selfy Özgürce 20 GB kampanyası kapsamında online özel başvurular ile indirimli tarifelerden yararlanabilirsiniz. Instagram, Facebook, Twitter ve YouTube da geçerli sınırsız internet fırsatını yakalayabilirsiniz. Üstelik tarifeye geçen kullanıcılara özel ilk ay 20 GB bedava internet fırsatı da sunuluyor.

  Türk Telekom Uygulama İçi Ödemelerde Kazanılan Kampanyalar Nelerdir?

  Türk Telekom Spotify uygulaması içi ödemeler mobil hat sahipleri tarafından yapıldığında Pokus hesabına 10 TL hediye yükleniyor. Minimum 17.99 TL’lik ödeme talimatlarında geçerli olacak. Mobil ödeme talimatı verebilmek için cep telefonunun kullanıma açık olması gerekiyor.

  Mobil hat ödeme işlemlerine cep telefonunu açabilmek için; cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile MOBİL ÖDEME KAYIT yazarak 5555’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli. Fırsattan yararlanabilmek için mobil ödeme işleminin yapıldığı gün içerisinde cep telefonuna Pokus uygulamasının indirilmesi gerekiyor.

  İstanbul kart kullanıcıları Pocus uygulamasından 10 TL değerinde hediye bakiye kazanabiliyor. Türk Telekom mobil ödeme kanalı kullanılarak İstanbul kart içerisine 50 TL’lik yükleme karşılığında 10 TL hediye fırsatından yararlanabilirsiniz.

  Huawei App Gallery kullanıcıları uygulama içerisinde yapacakları minimum 20 TL’lik alışveriş sonrasında Pokus hesaplarına 10 TL hediye tanımlanacak.

  Playstore.com üzerinden yapılacak 100 TL ve üzerinde mobil ödeme harcamaları Pokus hesabına hediye 20 TL olarak tanımlanacak.

  App Store minimum 30 TL tutarında mobil ödeme harcamaları sonrasında Pocus hesabına 10 TL hediye tanımlıyor.

  Google Play minimum 30 TL mobil ödeme harcamaları sonrasında Pokus hesabına 10 TL bakiye yüklemesi yapılıyor.

  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

  Türk Telekom bedava internet kampanyaları kapsamında Türk Telekom online işlemler uygulaması aracılığı ile yararlanılabilir.

  • Türk Telekom’a gelerek hattını taşıyan ve online işlemler uygulaması aracılığı ile Sil Süpür kategorisini kullanan mobil müşteriler 3 ay boyunca her ay haftalık 10 GB hediye internet fırsatından yararlanabilir.
  • Kampanya kapsamında sunulan 10 GB hediye fırsatı yalnızca yeni abonelere özel olarak tanımlanıyor.
  • Her hafta Çarşamba ve Cuma günleri haftalık 10 GB hediye internet paketi 3 ay boyunca yeni Türk Telekom mobil kullanıcılarının hatlarını tanımlanacak.

  Türk Telekom kullanıcılarına özel Yaay ve Bip uygulamaları içerisinde ücretsiz kullanım hakkı sağlanıyor. Uygulamalar AppStore ya da Google Play aracılığı ile indirilebilir.

  Türk Telekom otomatik fatura ödeme talimatı ile aylık 2 GB hediye internet fırsatını yakalayabilirsiniz.

  • Türk Telekom online işlemler uygulaması internet sitesi ya da banka aracılığı ile verilecek otomatik ödeme talimatına yönelik olarak mobil bireysel faturalı müşteriler 1 ay boyunca geçerli 2 GB internet fırsatından yararlanabilir.
  • 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerliliğini koruyor.
  • Otomatik ödeme talimatı Türk Telekom online işlemler uygulaması içerisinde “ayarlar” kısmına gidilerek yapılabilir.
  • “Ödeme ve TL işlemlerim” kategorisinden otomatik ödeme talimatı verilebilir.

  Türk Telekom Sim Kartını Değiştirip 4.5G’ye Geçenlere 30 GB Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

  Türk Telekom sim kartını değiştirerek ilk defa Türk Telekom’a geçiş yapan kullanıcılara özel olarak 30 GB hediye internet fırsatını sağlıyor. Kampanya kapsamında sunulan hediye paketi 30 gün kullanabilme hakkına sahip.

  • Kampanya kapsamında sunulan bedava internet faydasından yalnızca bir kere yararlanabiliyor.
  • Kazanılan internetler devredilemez veya başkası ile paylaşılamaz.
  • Sim kartı değişimi sonrasında hatta tanımlanacak 30 GB hediye internet fırsatı için cep telefonunun mesaj kısmına 4.5G 30GB yazarak 5555’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir.
  • Tarife kapsamındaki faydalardan; Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu tarifeleri, Kontrolü Seç tarifeleri, BİMcell ve Pocell tarifelerine sahip olan kullanıcılar yararlanamıyor.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x