Türk Telekom Sosyal Medya Hediye İnternet Kampanyası

  A+
  A-
  Türk Telekom Sosyal Medya Hediye İnternet Kampanyası

  Türk Telekom aboneleri için hediye internet kampanyası sayesinde internetin keyfini çıkarabilirsiniz! Türk Telekom hediye internet kampanyasından bütün mobil müşteriler faydalanabilirler. Bu kampanyadan faydalanan kişiler sosyal medya üzerinden diledikleri gibi paylaşımda bulunabilir, diledikleri gibi vakit geçirebilirler. Hediye sosyal medya kampanyasına katılmak isteyen kişilerin sosyal paket yazdıktan sonra 5555’e mesaj göndermeleri gerekmektedir. Her 30 günde tek seferde 30 TL yükleme yaptıktan sonra kampanyaya katılım mesajı göndermeniz gerekmektedir. Gerekli yüklemelerini yaparak kampanyaya katılan kişilerin hatlarında anında 2 GB hediye internet tanımlanmış oluyor.

  Türk Telekom Sosyal Medya Hediye İnternet Kampanyası Katılım Koşulları Nedir?

  Türk Telekom aboneleri için hediye internet kampanyası katılım koşulları başında kişilerin son 48 saat içinde hatlarına yükleme yapmış olmaları gelmektedir. Yükleme yapılan tutarın en az 30 TL olması gerekiyor. Bu bedelin üzerinde yükleme yapılsa dahi, müşterilerin kazanacakları hediye internet miktarında bir değişiklik olmuyor. Eğer her 30 günde bir düzenli olarak en az 30 TL üzerinde yükleme yapmaya devam ederseniz, her yükleme yapmanızdan sonra SMS göndermeniz gerekmez. Kampanyaya katılımınız otomatik olarak alınır. Kampanyadan 12 ay boyunca faydalanabilirsiniz.

  Türk Telekom GB gönder GB kazan kampanyasını da inceleyebilirsiniz.

  Türk Telekom Sosyal Medya Hediye İnternet Kampanyası Kapsamı ve Geçerlilik Detayları Nedir?

  Türk Telekom aboneleri için hediye internet kampanyası kapsamı yurt içinde geçerlidir. İlgili kampanya sonunda Türk Telekom hediye internet 12 ayın sonunda dolar. Eğer kampanyaya katılımınızı iptal etmek isterseniz, telefonlarınızın mesaj kısmına gelin ve iptal sosyal paket yazdıktan sonra mesajı 5555’e gönderin. Kampanyaya katılımınızı iptal etseniz dahi, kampanya ile birlikte hattınıza tanımlanan hediye kullanımlarınızı geçerlilik süresine kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. Kampanyayı iptal eden kişiler daha sonra yeniden kampanyadan faydalanmak için kayıt SMS’i gönderebilirler. Kampanyadan faydalanan kişilerin 30 gün boyunca kullanımlarından yararlanmaları mümkündür. Bu süre zarfında haklarınızı kullanmasanız bile, ay sonunda haklarınız silinir.

  Türk Telekom İkili Kazanç Kampanyası

  Türk Telekom İkili Kazanç Kampanyası sayesinde artık TL yüklemelerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirecek hem de hediye dakikalar kazanacaksınız! Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Türk Telekom internet sitesinden ya da online işlemler mobil uygulamasında yükleme yapmaları gerekmektedir. Yüklemelerin tek seferde en az 30 TL tutarında yapılması gerekmektedir. Dilerseniz anlaşmalı bankalar aracılığı ile düzenli olarak otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Bu sayede her seferinde kampanyaya katılmanız gerekmeden kaydınız otomatik olarak alınır. Kampanya kapsamında 7 gün boyunca geçerli her yöne 120 dk kazanmış olursunuz.

  Türk Telekom İkili Kazanç Kampanyası için Anlaşmalı Bankalar Hangileridir?

  Türk Telekom İkili Kazanç Kampanyası için anlaşmalı bankalar arasında:

  • Türk Ekonomi Bankası,
  • Akbank,
  • Bank Asya,
  • İş Bankası,
  • Finansbank yer alıyor.

  Dilerseniz anlaşmalı banka şubelerine uğrayarak otomatik ödeme talimatı verebiliyorsunuz. Yükleme yaptığınız andan itibaren hediye dakikalarınızın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz demektir.

  Türk Telekom İkili Kazanç Kampanyası Geçerliliği Nedir?

  Türk Telekom İkili Kazanç Kampanyası geçerliliği yurt içindedir. Ücretsiz dakikaların yurt dışında ve KKTC’de kullanılmaları mümkün değildir. Kazandığınız dakikaları üçüncü şahıslara transfer edemezsiniz. Buna ek olarak, kazanılan konuşma hakları bir haftanın sonunda yenilenmez. Bir kere fayda kazanıldığı zaman kazanılan faydanın iptal edilmesi mümkün değildir. Kampanya kapsamında sunulmuş olan dakikalara ek olarak, aşım yapıldığı durumlarda müşterinin üzerinde olan konuşma paketi üzerinden kullanım hakları düşürülür. Paket yoksa her abone kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

  Türk Telekom’dan Öğrenciler için Özel Genç Kampanyası İnternet Paketi

  Türk Telekom’dan öğrenci işi internet paketi ile öğrenciler de internetin keyfini çıkarabiliyorlar. Kampanyaya katılan öğrenciler anında müzik standart paketine sahip oluyorlar. Kişiler kampanyaya katılmak için Türk Telekom resmi internet sitesini ziyaret edebilirler. Kampanyaya başvuru yapılırken öğrenci belgesinin ibraz edilmesi zorunludur. Her müşteri bu kampanyadan bir kere faydalanabilir. Kampanyadan 25 yaş üzeri Türk Telekom abonelerinin faydalanması mümkün değildir. Eğer kampanyaya katılım koşullarını yerine getiriyor ve kampanyaya katılmak istiyorsanız telefonlarınızdan MO yazdıktan sonra 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

  Türk Telekom 1 GB Cepten İnternetli Veri İşleme İzni Kampanyası

  Türk Telekom 1 GB Cepten İnternetli Veri İşleme İzni Kampanyası ile tam 30 gün boyunca geçerli 1 GB internet sahibi olmak istemez misiniz? Bu kampanyadan katılmak isteyen müşterilerin telefonlarının mesaj kısmına geldikten sonra izin 1 GB yazıp mesajı 5555’e göndermeleri gerekmektedir. Bu kampanyadan ortak veri işleme ve paylaşım izni veren faturasız hat sahiplerinin faydalanması mümkündür. Ayrıca aktif bireysel faturasız hat sahipleri de bu kampanyadan faydalanmak için başvuru yapabilirler. Kampanya 80 bin kişi ile sınırlandırılmıştır. Her müşteri bu kampanyadan en çok bir kere faydalanabilir. Eğer numaranız aramaya kapalı ise ya da data hattına sahipseniz bu kampanyadan faydalanamazsınız.

  Türk Telekom Bilgi ve İçerik Paketleri Çekiliş Kampanyası ile Hediyeler Sizleri Bekliyor

  Türk Telekom Bilgi ve İçerik Paketleri Çekiliş Kampanyası ile birbirinden güzel hediyeleri kazanmaya ne dersiniz? Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin paket yazıp mesajı 9090’a SMS olarak göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılan kişiler:

  • 2 adet Apple Watch,
  • 1 adet Suzuki Motor,
  • İki kişilik Kıbrıs tatili kazanma şansını elde etmiş oluyorlar.

  Ayrıca Türk Telekom hoş geldin 10 GB bedava internet kampanyası bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  Türk Telekom Yıllık 1 GB Kampanyası ile 12 GB İnternet Hediye!

  Türk Telekom Yıllık 1 GB kampanyası faydalarından yararlanmak için bir an önce Türk Telekom size en yakın bayilerini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bayileri ziyaret ettikten sonra müşteri temsilcinize:

  • Selfy Mor portföy,
  • Selfy Turuncu portföy,
  • Selfy Google Play portföy,
  • Benzersiz portföy seçeneklerinden bir tanesine geçmek istediğinizi söylemeniz gerekmektedir.

  Bu paketlerden bir tanesine geçmeniz halinde anında 12 aylık 1 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır. Yeni pakete geçtikten sonra kampanyaya katılmak için SMS göndermeyi unutmayın. Kampanyaya katılmak için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra YIL 1 GB yazın boşluk bıraktıktan sonra telefon numaranızı yazın ve mesajı 5555’e gönderin!

  Türk Telekom Yıllık 1 GB Kampanyası Dahilinde Kalan Kullanımlarımı Nasıl Sorgularım?

  Türk Telekom Yıllık 1 GB kampanyası kalan kullanımları sorgulamak için KALAN YIL 1 GB yazdıktan sonra mesajı 5555’e göndermeniz yeterli olur. Kampanyaya katılımınızı iptal ettirmek isterseniz de iptal yazdıktan sonra 5555’e mesaj gönderebilirsiniz. Müşterilerin kampanyadan faydalanabilmeleri adına 12 ay boyunca en az tek seferde 20 TL değerinde yükleme yapmaları gerekmektedir. Kişiler kampanyadan faydalanmak için gerekli yüklemeyi yapmazlarsa kampanyadan faydalanmak mümkün olmaz.

  Eğer müşteriler bir ay içinde 20 TL’den fazla yükleme yaparlarsa yine de kazanacakları internet miktarı aynı kalacaktır ve kullanım hakkı tek seferle sınırlı olmaya devam edecektir. Kampanya dahilinde sunulan faydaların geçerlilik süresi 30 gündür ve kişiler bu süre içinde faydaları kullanmasalar dahi kullanımlar hattan silinir. Kullanımlar ancak yurt içinde yapılabilir. Türk Telekom hediye internet bittikten sonra eğer kişinin başka bir paketi ya da faydası yoksa, bunlar kullanılır. Eğer yoksa da kişi kendi tarifesi üzerinden ücretlendirileceklerdir. Türk Telekom kampanya hakkında değişiklik yapma hakkını kendi içinde saklı tutmaktadır.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x