Türk Telekom Tüm Mobil Abonelerine Ücretsiz İnternet Sunacak

  A+
  A-
  Türk Telekom Tüm Mobil Abonelerine Ücretsiz İnternet Sunacak

  Türk Telekom bütün mobil abonelerine ücretsiz internet hediye ediyor. Kurban Bayramı dolayısı ile Türk Telekom, tüm abonelerine Sil Süpür işlemini yapmaları dahilinde internet vereceğini duyurdu. Türk Telekom ücretsiz internet kampanyaları devam ederken Kurban Bayramı’nın gelmesi ile bu kampanyalara yenisi eklendi. Bayramda hiçbir abonesinin internetsiz kalmasını istemeyen Türk Telekom hediye internet dağıtıyor.

  Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet Hediyesi Nedir?

  turk telekom kurban bayrami bedava internet

  Türk Telekom’dan Kurban Bayramı’nda bedava internet faydası, tüm Türk Telekom aboneleri için oluşturulmuş bir kampanyadır. Kampanya kapsamında aboneler, 29 Temmuz veya 31 Temmuz 2020 aralığında Sil Süpür’e katılmaları dahilinde bir haftaya kadar geçerli bedava hediye internetin sahibi olabilecek. Türk Telekom verecek olduğu GB hediyesinin miktarını açıklamasa da tüm Türk Telekom aboneleri kendilerine özel interneti alabilecek. Hediye edilen bedava internetin kullanım önceliği olacak. Yani, abonelerin mevcut paket veya tarifelerindeki internet arka plana atılacak.

  Türk Telekom 30 Gün Geçerli 30 GB Hediye İnternet Kampanyası! Bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet Hediyesinden Nasıl Yararlanılır?

  Türk Telekom’un Kurban Bayramı internet hediyesinden yararlanmak için Türk Telekom abonesi olmak ve Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanıyor olmak gerekir. Aboneler faturalı veya faturasız fark etmeksizin bayramdan önce uygulamaya giriş yapmalıdır. Ardından uygulamanın sağ üst köşesinde bulunan hediye kutusu butonuna tıklamalıdır. Açılan “Bana Özel” sayfasında Sil Süpür işlemine girilir ve hediye internet kazanılır. Abonelerin ekstra başka bir işlem yapmasına gerek yoktur.

  Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet Hediyesi Detayları

  Türk Telekom Kurban Bayramı bedava internet kampanyasının detayları aşağıdaki gibi verilmiştir:

  • Kurban Bayramı özel bedava internet kampanyası bütün Türk Telekom aboneleri için geçerli bir kampanyadır.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmeleri veya indirmiş olanların ise Sil Süpür işlemini yapmaları gerekmektedir.
  • Her hafta oynanan Sil Süpür oyununu bayramdan önce kendi hakkı üzerinden gerçekleştiren abonelerin de 29 Temmuz ile 31 Temmuz 2020 tarihi arasında tekrar Sil Süpür oyununa girmesi gerekir.
  • Kampanya Kurban Bayramı’na özel hazırlandığı için bu ekstra bir haktır.
  • Kurban Bayramı bedava internet hediyesi kampanyasından kazanılan cepten internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan internet faydaları üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Kurban Bayramı özel bedava internet hediyesinin süresi bittiğinde kalan kullanım hakları silinir; bir sonra döneme devretmez.
  • Türk Telekom, Kurban Bayramı’nda vermiş olduğu bedava internet kampanyasında her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma veya iptal etme hakkını elinde bulundurur.

  Türk Telekom İlinize Özel Hediye 10 GB Kampanyası

  Türk Telekom’dan yaşadığınız ile özel bedava 10 GB kampanyası belirli illerde yaşayıp Efsane Tarifeler’e geçen aboneler için oluşturulmuş bir kampanyadır. Bu Türk Telekom ücretsiz internet kampanyasından Balıkesir ve Çanakkale’de yaşayan Türk Telekom abonesi olacak kişiler yararlanabilmektedir. Kampanya kapsamında Çanakkale veya Balıkesir’de yaşayan ve farklı bir operatöre abone olup Türk Telekom’a gelmek isteyenler, Efsane Tarifeler’den birine geldikleri takdirde bedava 10 GB hediye internet kazanacak. Kampanyadan aynı zamanda sadece Türk Telekom’un bireysel faturalı hat sahibi olacak müşteriler yararlanabilecek.

  Türk Telekom İlinize Özel Hediye 10 GB Kampanyası Detayları

  Türk Telekom ile özel hediye 10 GB kampanyasının esasları şu şekildedir:

  • Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir. Katılım 31 Aralık 2020 tarihi ve öncesinde yapılmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular geçersiz sayılacaktır.
  • Hediye 10 GB Kampanyası’ndan, kampanyanın geçerlilik süresi içerisinde Balıkesir ve Çanakkale illerinde bulunan bayiler aracılığı ile Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 ve Selfy Efsane 10 GB bireysel faturalı tarifelerinden birine yeni hat tesisi ve numara taşıma yoluyla başarıyla dâhil olan yeni müşteriler faydalanabilecektir.
  • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere otuz bir gün süresince kullanılabilecek ücretsiz 10 GB ek internet faydası otomatik olarak tanımlanacaktır.
  • Kampanya kapsamında sunulan hediye internet hakkı, hat veya hatların belirtilen faturalı Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 ve Selfy Efsane 10GB tarifelerinden birinde aktif olduğu fatura dönemi itibariyle otomatik olarak tanımlanacak; tanımlamanın gerçekleştirilmesinin hemen ardından ilgili hatta veya hatlara SMS gönderme işlemi ile bilgilendirme yapılacaktır. Aboneler kampanya kapsamında sunulan ek internet faydasından bilgilendirme SMS’nin ardından yararlanabilecektir.
  • Kampanyadan her hat yalnızca bir kez yararlanabilir.
  • Kampanya kapsamında tanımlanan cepten internet hakkının süresi otuz bir gün olup, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinir; bir sonraki döneme devretmez.
  • Kampanya kapsamında tanımlanan internet faydası yurt içinde internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten internet için geçerlidir.
  • Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının geçerlilik süresi içerisinde sona ermesinin ardından ilgili hatta tanımlı farklı bir internet paketi ya da faydası yok ise mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Kampanya kapsamında tanımlanan internet hakları başkalarına transfer edilemez.
  • Kampanya geçerlilik süresi hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, kampanya kapsamında geçerli tarifeler dışında farklı bir tarifeye geçiş yapan aboneler kampanya kapsamında yararlandığı 10 GB faydası, işlemin gerçekleştiği tarih itibariyle iptal edilecektir.

  Türk Telekom BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası

  turk telekom btk akademi bedava internet

  Türk Telekom’dan yeni BTK Akademi’de geçerli hediye internet faydası Türk Telekom’un bütün aboneleri için geçerli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında BTK Akademi yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderen aboneler BTK Akademi’de geçerli aylık 6 GB internetin sahibi oluyor. Kampanyayı kullanıp daha sonra iptal etmek isteyen aboneler de IPTAL BTK Akademi yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermesi yeterlidir.

  BTK Akademi; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) bilimsel, teknolojik ve sürekli kendini yenileyen eğitim anlayışı ile oluşturulan BTK Akademi, online eğitim sertifika programlarıyla Teknoloji dünyasının güncel bilgisini halka aktarmayı amaçlayan bir eğitim merkezidir.

  Türk Telekom Renkli Tarifeler İle 12 GB Hediye İnternet detaylarına da bakabilirsiniz.

  Türk Telekom BTK Akademi’de Geçerli Bedava İnternet Detayları

  BTK Akademi hediye internet kampanyasının detayları kampanyadan yararlanmadan önce mutlaka okunmalıdır. Öncelikle kampanyadan BTK Akademi’den yararlanan aboneler yararlanabilmektedir. Bu bağlamdan BTK Akademi eğitim platformunda geçerli Türk Telekom ücretsiz internet sahibi olunabilecektir. Detaylar ise şu şekildedir:

  • Kampanya, 19.05.2020 – 31.12.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan internet hatları hariç, tüm faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında sunulan faydadan yararlanabilmek için, kampanyaya belirtilen kanallar aracılığıyla kayıt olunmalıdır.
  • Kampanyaya kayıt olan faturalı aboneler için, kampanya kapsamında BTK Akademi eğitim portalı kullanımlarında iki fatura dönemi boyunca geçerli olacak şekilde aylık yurt içi 6 GB mobil internet hakkı ücretsiz sunulacaktır.
  • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz kullanım haklarının tanımlanmasında abonelere SMS ile bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir.
  • Geçerlilik süresi (bir fatura dönemi) içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmeyecektir.
  • Kampanya kapsamında sunulan faydalar, geçerlilik süresi sonunda sona erecek olup, otomatik olarak yenilenmeyecektir.
  • Her abone ilgili kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir.
  • Kampanya kapsamında faturalı abonelerin BTK Akademi portalı yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu servis 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.
  • Kampanya kapsamına sunulan ücretsiz cepten internet kullanım hakkının %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.
  • Kampanya kapsamındaki fayda başka bir hatta transfer edilemez ve 3. şahıslara devredilemez.
  • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz cepten internet hakkının sona ermesinin ardından, abonenin yararlandığı başka bir mobil internet paketi yoksa mevcut faturalı tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Abonenin yararlandığı farklı bir mobil internet faydası ya da paketi olması halinde, BTK Akademi eğitim portalı yönüne kullanımlarda öncelikli olarak BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası kapsamında sunulan ücretsiz faydalar kullanılacaktır.
  • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, abonelerin kampanyası sona erecek, bahsedilen faydadan yararlanmaya devam edemeyecektir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x