Türk Telekom, Vodafone, Turkcell Ramazan Bayramı Kampanyaları! Ramazan Bayramına Özel Operatörlerden Bedava İnternet

  02.05.2022
  200
  A+
  A-
  Türk Telekom, Vodafone, Turkcell Ramazan Bayramı Kampanyaları! Ramazan Bayramına Özel Operatörlerden Bedava İnternet

  Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell abonelerine özel Ramazan Bayramı öncesinde operatörlerini sevindirecek kampanyalar düzenlemeye başlıyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda 3 farklı operatörün kullanıcılarına özel bedava internet kapsamında hediye sunması bekleniyor. Ramazan bayramına sayılı saatler kala operatörler tarafından Bayram gününe özel dakika, sms ve internet kampanyaları takip edilmeye başlandı.

  Faturalı ve faturasız hat sahibi olup Vodafone, Turkcell ya da Türk Telekom abonesi olan tüm müşteriler Ramazan Bayramına özel herhangi bir şart aranmadan Bayram boyunca sevdikleri ile doyasıya haberleşmeleri sağlayacak bedava internet fırsatından yararlanıyor.

  Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bayrama Özel Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

  Vodafone, Türk Telekom, Turkcell bayrama özel bedava internet kampanyası kapsamında 3 farklı operatörde kullanıcı olarak aktif aboneliğini bulunanlar bedava internet kullanımına sahip oluyor. Bayram boyunca yalnızca bu üç operatörde abonelik işlemi bulunanlar bedava internet keyfinden yararlanabiliyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan Bayramına özel hediye internet kampanyası yapılacak. Belirlenen tutar her abonenin hattına otomatik olarak tanımlanacak. Operatörlerin belirlemiş olduğu kriterler kapsamında yalnızca bayramın bir günü ya da tüm Bayram boyunca kullanılabilir hediyelerden yararlanılabilecek.

  Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bayrama Özel Bedava İnternet Hediyeleri Nelerdir?

  Vodafone, Türk Telekom, Turkcell bayrama özel internet hediyeleri ile çok konuşulacak yeni bir kampanyaya daha adım atıyor. Bağlı bulunan operatöre göre bayram hediyesi değişebiliyor. Herhangi bir paket satın almaya gerek kalmadan operatörlerin uygulamaları üzerinden bedava internet hakkına sahip olunabiliyor. Operatörlerin yararlanabileceği Ramazan Bayramı kapsamında sunulan kampanyalar şu şekildedir:

  • Vodafone Ramazan Bayramı Bedava İnternet Hediyesi
  • Türk Telekom Ramazan Bayramı Bedava İnternet Hediyesi
  • Turkcell Ramazan Bayramı Bedava İnternet Hediyesi

  Turkcell Ramazan Bayramına Özel Bedava İnternet Hediyesi Nedir?

  Turkcell diğer iki büyük operatörde olduğu gibi bu yılı Ramazan Bayramına özel bedava internet kampanyasını ücretsiz olarak tüm kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Tüm operatörlerin sevdikleriyle daha rahat görüşebilmeleri için Ramazan Bayramı öncesinde Turkcell’den sevindirici haber bekleniyor.

  Turkcell kaliteli altyapısı ile geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda bayrama özel internet kampanyasını duyurmasını bekliyor. Geçtiğimiz yıl tüm abonelere şartsız Bayram boyunca kullanabilecekleri 5 GB hediye internet sunmuştu. Aboneler yalnızca Turkcell’in Dijital Operatör uygulaması aracılığı ile bedava internet hakkına sahip olabiliyordu. Turkcell’in bu yıl net olarak sunacağı bedava internet hediyesi henüz açıklanmadı. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda 5 GB hediye internetin hatta olması bekleniyor.

  Vodafone Ramazan Bayramına Özel Bedava İnternet Hediyesi Nedir?

  Turkcell Ramazan Bayramına Özel Bedava İnternet Hediyesi Nedir?

  Vodafone her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan Bayramına özel ücretsiz internet kullanımı sunacak. Bayram öncesinde sevindirici haberi tüm aboneliği ile paylaşması bekleniyor. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden herhangi bir şart ya da istek bulunmadan bedava internet kampanyasına başvurusu alınabilecek. Geçtiğimiz yıl Vodafone tüm abonelerine Ramazan Bayramı öncesinde Bayram boyunca kullanabilecekleri 1 GB hediye internet fırsatı sunmuştu. Vodafone’un bu yıl Ramazan bayramı için belirlediği internet hediyesi hakkında henüz net bir açıklama yapılmadı. Ancak Vodafone’un Ramazan boyunca aboneleri için en az 1 GB internet hediyesinin hatta tanımlanması bekleniyor.

  Türk Telekom Ramazan Bayramına Özel Bedava İnternet Hediyesi Nedir?

  Türk Telekom Ramazana özel bayram hediyesi kapsamında ücretsiz internet kullanım hakkını tüm abonelerine sunuyor. Faturalı ve faturasız aboneler farketmeksizin Türk Telekom uygulaması aracılığı ile bedava internet kullanımı sağlanabilecek. Ramazan hediyesi olarak geçtiğimiz yıl Türk Telekom tüm abonelerine Bayram boyunca kullanabilecekleri 1 GB hediye internet tanımlamıştı. Bu yıl Ramazan bayramı içerisinde nasıl bir kampanya düzenlediği henüz netleşmedi. Türk Telekom bu yıl Ramazan bayramı içerisinde tüm kullanıcılarına 30 GB internet hediye edeceğini açıkladı. Ramazan boyunca kullanılabilecek 30 GB bedava internetin telefona tanımlanması bekleniyor.

  Ayrıca Turkcell Platinum Bu Ramazan’a Özel Ayrıcalıklarını Keşfedin! Migrostan 100 TL Hediye Çeki, 30 GB Bedava İnternet, Online Özel İndirim Fırsatını Yakalayın Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Vodafone Bayrama Özel 200 TL Her Şey Yanımda Hediye Çeki

  Vodafone 2022 yılı Ramazan Bayramına özel 12 ay sabit fiyat garantisi ile evde fiber internet ya da Red tarifelerine geçenlere 200 TL hediye çeki kazandırıyor. Vodafone Her Şey Yanımda uygulaması içerisinde tanımlanan 200 TL değerindeki hediye çekli bayram boyunca rahatlıkla kullanılabiliyor. Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde Her Şey Yanımda alanı üzerinden online olarak alışveriş yapılabilir. Online alışveriş sırasında hatta tanımlanan bayrama özel 200 TL hediye çeki anında kullanılarak alışveriş sepetine yansıtılır. Yaklaşık 1.5 milyondan fazla ürün tek tek listelenir. İstenen ürün sepete atıldıktan sonra kart ile alışveriş süreci tamamlanır. 200 TL hediye çeki satın alma aşamasında belirlenen alana indirim kuponu olarak uygulanır.

  • Vodafone Red tarifelerine gelip 12 ay boyunca kalma sözü verene aylık 5 GB hediye internet ve bunun yanında 200 TL değerinde Her Şey Yanımda hediye çeki sunuyor. Üstelik online aboneliklere özel %15 ek indirim fırsatından yararlanılabilir.
  • Vodafone evde fiber internetin gücü kapsamında fiber internet paketlerine geçiş yapanlar 200 TL değerinde Her Şey Yanımda hediye çeki kazanıyor.
  • Vodafone Ramazan Bayramı bitimine kadar 4 Mayıs tarihinde son bulacak kampanyadan Vodafone Red aboneleri yararlanabilir. Bu tarihe kadar yapılacak yeni hat alımları ya da hat taşıma işlemlerinde kullanılabilir.
  • Vodafone çekini hatta tanımlayabilmek için Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde yer alan asistan TOBİ’ye “Ramazan hediyesi yazılması yeterlidir.
  • Alışveriş yapıldıktan sonra hediye çeki “kupon kullan” adımı sonrasında toplam tutardan 200 TL’lik indirim sağlanır.
  • Elde edilen tüm kodların son tarihi 15 Mayıs 2022’dir.
  • Kapsamda sunulan bedava hediye çekilen yararlanabilmek için 20 Sınırsız İletişim tarifesi, Red 25 Sınırsız Sosyal tarifesi, 30 Sınırsız Video tarifesi, 40 Sınırsız Eğlence tarifesinden herhangi birine geçiş yapılmalıdır.

  Türk Telekom Bayrama Özel Kafe ve Restoranlarda Sınırsız Wifi Kampanyası

  Türk Telekom Bayrama Özel Kafe ve Restoranlarda Sınırsız Wifi Kampanyası

  Türk Telekom Ramazan Bayramına özel kampanyasını tüm kullanıcılarına duyurdu. Her yıl olduğu gibi bu yılda belirli alanlarda ücretsiz olarak wifi bağlanma teknolojisi ile internet ücretsiz olarak Bayram boyunca kullanılabilecek. Operatörün belirleyeceği kriterler doğrultusunda Bayrama özel bedava internet faydasından tüm aboneler yararlanabilecek. Türk Telekom wifi bağlan kampanyası kapsamında tüm bayram cafe ve restoran başta olmak üzere havaalanları ve marinalar da geçerli yaklaşık 5000’den fazla farklı alanda sınırsız internete bağlanabilecek.

  Bunun için yapılması gerekenler cep telefonu numarası ile giriş yaparak doğrulama kodu üzerinden portala bağlanmaktır. Türk Telekom’un fatura ve faturasız tüm abonelere özel sunduğu bu özellik ile yalnızca Ramazan Bayramı boyunca sınırsız internetin keyfi ev dışındaki farklı alanlarda da ücretsiz olarak çıkarılabilir.

  Bayram kampanyası kapsamında ücretsiz wi-fi özelliğinden yararlanabilmek için şunları yapmak gerekiyor:

  • Kişisel akıllı telefon içerisinde bulunan “kablosuz ağlar” bölümü üzerinden Türk Telekom wi-fi ağı seçilir.
  • Android cihazlar ile web tarayıcısı aracılığı ile iOS cihazlar ile doğrudan giriş sayfasına yönlendirme gerçekleşir.
  • Açılan sayfa üzerinde yer alan ücretsiz “giriş” butonuna tıklanır.
  • İstenen alana cep telefonu numarası yazılır.
  • Cep telefonuna tanımlanan ücretsiz tek kullanımlık şifre ile internet bağlantısı gerçekleşir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x