Türk Telekom Woops Gece Bedava İnternet Kampanyası!

  A+
  A-
  Türk Telekom Woops Gece Bedava İnternet Kampanyası!

  Türk Telekom’dan Woops gece bedava internet kampanyası kapsamında 00:00 – 08:00 saatleri arasında geçerli data kullanım hakkınız bulunur. Woops üzerinden cepten internet paketi alan Türk Telekom kullanıcılarına, alınan paket kapsamındaki internet hakkı kadar ek internet hediye edilir. Bu internetler gece kullanımlar için uygundur. Woops gece bedava internet kampanyasına SMS yolu ile başvuru yaparak GB miktarınızı arttırabilirsiniz. Woops gece bedava internet kampanyasının geçerlilik tarihleri vardır. Geçerlilik tarihi sonrasında yapılan başvurular kabul edilmez.

  Türk Telekom Woops Nedir?

  Türk Telekom Woops; kullanıcılar kapsamında oluşturulan kampanyaların gençleri ilgilendiren bölümüdür. Türk Telekom 25 yaş altı kullanıcılarına özel Woops kampanyaları oluşturarak onlara birçok yeni fırsat sunar. Woops üzerinden size özel avantajları inceleyerek ayrıcalıklardan yararlanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Woops’a özel hazırlanan gece paketlerine dâhil olarak tüm gece boyu geçerli olacak hediye cepten internet kazanımlarınızda kesintisiz olarak işlemlerinize devam edebilirsiniz.

  Woops Gece Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

  turk telekom woops gece bedava internet

  Türk Telekom’un bireysel müşterileri için özel olarak hazırladığı Woops kampanyaları, kullanıcıların ilgisini çekerken katılımlarında yüksek oranlarda olduğu görülür.

  Türk Telekom Woops gece bedava internet kampanyası üç farklı paketten oluşur. Bu paketler; kampanyalı Woops 500 MB paketi, kampanyalı Woops 1 GB paketi, kampanyalı Woops 2 GB paketi şeklinde düzenlenmiştir. Size uygun olan paketi seçerek SMS yöntemi ile başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz sonrasında kampanya hattınıza tanımlanır.

  Kampanyalı Woops 500 MB Paketi Nedir?

  Woops 500 MB paketi; Türk Telekom operatörü tarafından bireysel müşterileri için hazırlanan kampanyalı bir pakettir. Kampanyalı Woops 500 MB paketinin müşteriye sağladığı kullanım hizmetleri şu şekildedir:

  • Kampanyalı Woops 500 MB paketinin aylık ücreti 12 TL’dir.
  • Kampanyalı Woops paketinin hattınıza tanımlanması sonucunda sınırsız olarak Facebook ve Twitter kullanım hakkınız oluşur. 500 MB cepten internet hattınıza tanımlanır. Bunlara ek olarak 00:00 ile 08:00 saatleri arasında kullanabileceğiniz 500 MB cepten internet size hediye edilir.
  • Kampanyalı Woops 500 MB paketini hattınıza tanımlamak için SMS yöntemini kullanabilirsiniz. Büyük harf kullanarak 500MB yazıp 4545’e ücretsiz olarak SMS göndermeniz sonucu Woops 500MB paketi hattınıza tanımlanır. Size gelecek olan bilgilendirme mesajı sonrasında data hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Türk Telekom yeni prime 20 tarifesi bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Kampanyalı Woops 1 GB Paketi Nedir?

  Woops 1 GB paketi; Türk Telekom operatörü tarafından bireysel müşterileri için hazırlanan kampanyalı bir pakettir. Kampanyalı Woops 1 GB paketinin Türk Telekom bireysel müşterilerine sağladığı haklar şu şekildedir:

  • Kampanyalı Woops 1 GB paketinin aylık ücreti 19 TL’dir.
  • Kampanyalı Woops paketinin hattınıza tanımlanması sonucunda sınırsız olarak Facebook ve Twitter kullanım hakkınız oluşur.
  • Woops 1 GB kampanyası kapsamında Türk Telekom bireysel hattınıza 1 GB cepten internet tanımlanır.
  • Bunlara ek olarak sadece 00:00 ile 08:00 saatleri arasında kullanabileceğiniz 1 GB cepten internet size hediye edilir.
  • Kampanyalı Woops 1 GB paketini hattınıza tanımlamak için SMS yöntemini kullanabilirsiniz. Büyük harf kullanarak ve boşluk bırakmadan 1GB yazıp 4545’e ücretsiz olarak SMS göndermeniz sonucu Woops 1 GB internet paketi hattınıza tanımlanır. Size gelecek olan bilgilendirme mesajı sonrasında data hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Kampanyalı Woops 2 GB Paketi Nedir?

  Kampanyalı Woops 2 GB paketi; Türk Telekom operatörü tarafından bireysel müşterileri için özel olarak hazırlanan internet paketidir. Kampanyalı Woops 1 GB paketinin Türk Telekom bireysel müşterilerine sağlayacağı kullanım hakları şu şekildedir:

  • Kampanyalı Woops 2 GB paketinin aylık ücreti 25 TL’dir.
  • Kampanyalı Woops 2 GB internet paketinin hattınıza tanımlanması sonucunda sınırsız olarak sosyal medya platformlarından Facebook ve Twitter kullanım hakkınız oluşur.
  • Kampanyalı Woops 2 GB kampanyası kapsamında Türk Telekom bireysel hattınıza 2 GB cepten internet tanımlanır.
  • Tüm bunlara ek olarak sadece 00:00 – 08:00 saatleri arasında kullanabileceğiniz 2 GB cepten internet size hediye edilir.
  • Kampanyalı Woops 2 GB paketini hattınıza tanımlamak için Türk Telekom bireysel hattınız üzerinden göndereceğiniz SMS yöntemini kullanabilirsiniz. Büyük harf kullanarak ve boşluk bırakmadan 2GB yazıp 4545’e ücretsiz olarak SMS göndermeniz sonucu kampanyalı Woops 2 GB cepten internet paketi hattınıza tanımlanır. Size gelecek olan bilgilendirme mesajı sonrasında kampanyalı Woops 2 GB internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Woops Gece Bedava İnternet Kampanyasının Özellikleri Nelerdir?

  woops gece bedava internet

  Türk Telekom kapsamında bireysel hat müşterileri için oluşturulan Woops gece bedava internet kampanyasının abonelere sunacağı hizmetler şu şekildedir:

  • Kampanyalı Woops gece bedava internet paketleri, Türk Telekom müşterilerine üç farklı seçenek sunar. Paketlerin 500 MB, 1 GB, 2 GB olacak şekilde data farklılıkları vardır.
  • Data miktarı arttıkça kampanya paketinin aylık kullanım fiyatı da artar.
  • Kampanyalı Woops internet paketlerinin kullanım süreleri 30 gündür.
  • Kampanyalı Woops internet paketleri yurt dışı kullanımları için uygun değildir. Woops paketler yurt içi noktalarında kullanılacak şekilde tanımlanır.
  • Kampanyalı Woops internet paketleri kampanyaları kapsamında kazanılan ek internet kullanım hakları, paket içinde verilen data kullanımları ile eş zamanlı olarak 30 gün süre için geçerlidir.
  • Kampanyalı Woops internet paketleri, Türk Telekom kullanıcılarına pakete ek internet hediye eder. Bu hediye dataların kullanımı gün içinde belirli saatler arasında geçerlidir. Hediye paket kapsamında gelen datalar 00:00 – 08:00 saatleri arası kullanımlarda devreye girer.
  • Belirlenen saatler arasında öncelikle hediye datalar üzerinden veri kullanımı yapılır.
  • Kampanyalı Woops internet paketleri kampanyası kapsamında kazanılan hediye cepten internet datalarının kullanım hakları wap apn ve internet apn üzerinden gerçekleştirilecek yurt içi sınırlarındaki internet kullanımlarında dâhil olur.
  • Kampanyalı Woops internet paketleri kampanyası kapsamında sunulan haklar 30 gün içerisinde tamamen kullanılmaz ise tanımlı hattan silinir ve kalan kullanımlar geçersiz sayılır.
  • Kampanyalı Woops internet paketleri kapsamında kullanımayan haklar devretmez.
  • Kampanyalı Woops internet paketleri kapsamında Türk Telekom bireysel hat müşterilerine hediye cepten internet fırsatları sunulur, bu haklar üçüncü kişiler ile paylaşılamaz. Üçüncü kişilere para karşılığı satılamaz.
  • Kampanyalı Woops internet paketleri müşteri iptal etmediği sürece 30 gün sonrasında yeterli bakiyenin hattan tahsil edilmesi sonucu otomatik olarak yenilenir.

  Türk Telekom mobil ödeme ile Turpkin indirim fırsatı detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  Woops Gece Bedava İnternet Kampanyası Nasıl İptal Edilir?

  Türk Telekom tarafından bireysel hat müşterilerine özel olarak hazırlanan kampanyalı Woops internet paketlerini iptal etmek için yapılması gereken adımlar şu şekildedir:

  Kampanyalı Woops cepten internet paketleri tekrar eden niteliktedir. İptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenir.

  • Woops paketini iptal etmek için SMS yöntemi kullanılabilir. Büyük harfler ile IPTAL yazarak bir boşluk bıraktıktan sonra paket tanımlamanızda kullanılan kodu da büyük harfler ile ekleyerek 5555’e ücretsiz olarak SMS göndermeniz sonucunda paket hattınızdan iptal edilir.
  • Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden sisteme giriş yapılarak “tarife ve paket” menüsü üzerinden “mevcut paketler” butonu ile iptal etmek istediğiniz, hattınızda tanımlı olan paketlere erişim sağlayabilirsiniz. İptal edilecek paketin seçilmesi sonucu kampanya paketi yenilenmez.
  • Türk Telekom mağazalarına giderek iptal etmek istediğiniz paketinizi söylemeniz sonucunda personeller paket tanımını hattınızdan kaldırabilir.
  • Woops gece bedava internet paketinizi yenilemek istemiyorsanız 444 1 444 numaralı hat üzerinden Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanarak paket iptal talebinizi iletebilirsiniz.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x