Türk Telekom Yeni Yıl Haftalık 20 GB 20 TL Kampanyası!

  Türk Telekom Yeni Yıl Haftalık 20 GB 20 TL Kampanyası!

  Türk Telekom abonelerini memnun etmek için bir kampanya hazırladı. Etkinlik kapsamında Türk Telekom aboneleri haftalık 20 GB internete sadece 20 TL’ye sahip olma fırsatı yakalayacak. Bu yazıda Türk Telekom Yeni Yıl Haftalık 20 GB 20 TL kampanyasının detaylarını sizler için araştırdık ve sizlere anlatacağız. Türk Telekom’un aboneleri için yaptığı kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Türk Telekom tarafından hazırlanan bu etkinlik kapsamında Türk Telekom aboneleri haftalık 20 GB internet hakkına 20 TL karşılığında sahip olacak. Kampanyadan sadece faturasız hatlar yararlanmaktadır.

  Türk Telekom Yeni Yıl Haftalık 20 GB 20 TL Kampanyası Ne Anlama Gelmektedir?

  turk telekom 20 gb 20 tl kampanyasi

  Türk Telekom Yeni Yıl Haftalık 20 GB 20 TL etkinliği tüm Türk Telekom abonelerine özel bir etkinliktir, ön ödeme gerekmez yani sadece faturasız hatlar içindir. Etkinlikten yararlanan Türk Telekom aboneleri haftalık 20 GB’lık internet paketi satın alma hakkına sahiptir. Türk Telekom Yeni Yıl’ın haftalık 20 GB 20 TL kampanyası kapsamında internet paketi satın almak isteyen aboneler Türk Telekom online ticaret uygulaması üzerinden satın alma işlemini yapabiliyor.

  Türk Telekom Yeni Yıl Haftalık 20 GB 20 TL Kampanyasından Yararlanmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

  Türk Telekom Yeni Yıl 20 GB 20 TL etkinliğinden yararlanmak isteyen ön ödemeli hat abonelerinin öncelikle Türk Telekom online telefon uygulamasına giriş yapmaları gerekmektedir. Uygulamaya giriş yapan aboneler, diğer paketler için bir seçenek olan 20 GB internet hediyeleri satın alabilirler. Türk Telekom’un Yeni Yıl 20 GB haftalık 20 TL etkinliğinden yararlanan ön ödemeli Türk Telekom aboneleri, uygulama üzerinden kendilerine sunulan haftalık 20 TL haftalık 20 GB internet paketini satın alabilirler.

  Türk Telekom Teknosacell faturasız 50 GB wifi internet bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Türk Telekom Yeni Yıl Haftalık 20 GB 20 TL Kampanyasının Sunduğu Detaylar Nelerdir?

  Türk Telekom Yeni Yıl Haftalık 20 GB 20 TL Kampanyası detayları aşağıdaki gibi belirlenmiş olup sizler ile paylaşılmıştır:

  • Türk Telekom Yeni Yıl Haftalık 20 GB 20 TL etkinliği tüm Türk Telekom abonelerine özel bir etkinliktir, ön ödeme gerekmez.
  • Türk Telekom Yılbaşı 20 GB 20 TL kampanyasından her hafta sadece kontörlü hat sahipleri yararlanabiliyor.
  • Türk Telekom Yeni Yıl 20 GB 20 TL kampanyası kapsamında 20 GB İnternet satın alabilmek için abonenin Türk Telekom online işlem uygulamasına girmesi gerekmektedir.
  • Türk Telekom Yeni Yıl 20 GB 20 TL kampanyasından her hafta satın alınan 20 GB İnternet 1 hafta kullanılabiliyor.
  • Türk Telekom Yeni Yıl 20 GB 20 TL Kampanyası kapsamında sağlanan internet kullanım hakları sona erdiğinde aboneler güncel tarifelerine göre ücretlendirmeye başlayacak.
  • Türk Telekom Yılbaşı Haftası 20 GB 20 TL Kampanyası ile sağlanan 20 GB İnternet sadece evde kullanım içindir.
  • Türk Telekom’un Yeni Yıl 20 GB 20 TL Kampanyası ile her hafta sağlanan 20 GB İnternet üçüncü bir şahsa aktarılamaz.
  • Türk Telekom Yeni Yıl 20 GB 20 TL kampanyasında abonelerin, telefon numarasına sahip olan veya hatlarını kapatan abonelerin iptal hakları iptal edilecek.
  • Türk Telekom, Türk Telekom Yeni Yıl Haftalık 20 GB 20 TL kampanyasında her türlü değişikliği yapma, kampanyayı askıya alma veya iptal etme hakkını saklı tutar.

  Türk Telekom Yeni Yıl Haftalık 20 GB 20 TL Kampanyasının Kapsadığı Geçerlilik Detayları Nelerdir?

  Türk Telekom Yeni Yıl Haftalık 20 GB 20 TL Kampanyasının geçerlilik detayları aşağıdaki gibidir:

  • 20 GB internet paketi sadece Türk Telekom online ticaret uygulamasından satın alınabilir.
  • Ön ödemeli ofisler, distribütörler, katlama, standart, BİMcell, POCELL, ön ödemeli Pttcell, Kontrol SEÇ tarifeleri, kontrollü üye işyerleri ve güler yüzlü üye işyeri tarifeleri dışında diğer tüm ön ödemeli müşteriler ilgili faaliyetlerden yararlanabilir.
  • Faaliyet kapsamında sağlanan veri haklarının geçerlilik süresi 7 gün olup, geçerlilik süresi içinde kullanılmayan haklar devredilmeyecek ve silinmeyecektir.
  • Etkinlik kapsamında sağlanan faydalar sona erdikten sonra ilgili hatta başka paket veya avantaj tanımlanmamışsa mobil internet kullanım ücreti 2 KR / 100 KB’dir.
  • Etkinlik kapsamında sağlanan verileri kullanma hakkı sadece aile kullanımı için geçerlidir. Söz konusu veri hakları KKTC ve yabancı kullanımı kapsamamaktadır. Etkinlik kapsamında sağlanan ücretsiz veri kullanımı, İnternet APN üzerinden ev içi kullanımı kapsamaktadır.
  • Faaliyet kapsamında sunulan hizmetler üçüncü bir şahsa devredilemez veya devredilemez.
  • Hattın iptali ile hattın iptal edilmesine, numaralarını başka operatörlere aktaran veya kampanya kapsamı dışındaki tarifelere geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam etmeyecek.
  • Şirketimiz mesajlaşma ve sesli iletişim (IM ve VOIP), İnternet paylaşımı (ağ paylaşımı) ve doğrudan dosya paylaşımı (P2P) programları vb. Sağlar. Tarife kapsamında sağlanan İnternet faydaları kapsamında hizmet kullanım haklarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Faaliyet kapsamında sunulan hizmetler üçüncü bir şahsa devredilemez veya devredilemez.

  Türk Telekom Taahhüt Süresini Öğrenmenin Yolu Nedir?

  turk telekom taahhut suresi ogrenme

  Türk Telekom cayma bedeli öğrenmenin en iyi yollarından biri, “Tariflerim” bölümünde başlangıç ​​ve bitiş tarihlerini net bir şekilde bulmak için doğrudan veya çevrimiçi işlemler yoluyla müşteri hizmetlerini aramaktır.

  Türk Telekom’da Taahhüt İptal Etme Cezası Ne Kadardır?

  Türk Telekom’un taahhüt ihlal etmenin cezası olan cayma bedeli ücreti aslında size para iadesi için, uygulanan indirimlerin geri ödenmesidir. Taahhüt süreniz çok kısaysa, iptal etmek yerine beklemek daha mantıklıdır. Para çekme ücretleri kullandığınız saate bağlı olarak daha yüksek olabileceğinden, detaylar için mutlaka müşteri hizmetleri merkezini aramalı ve aramadan önce bilgi almalısınız. Türk Telekom para çekme ücretleri kesinlikle taksitle ödenmeyecektir. İleride beklenmedik faturalarla karşılaşmak istemiyorsanız üretim hattını taşımadan önce mutlaka karar vermelisiniz.

  Türk Telekom maksimum avantaj internet kampanyası hakkında detaylar yazımızdadır.

  Türk Telekom Taahhüt Cayma Bedeli Ne Anlama Gelmektedir?

  Taahhüt cayma bedeli, söz vermek, bir anlamda anlaşmak ve söz vermek anlamına gelir ve bir şeyi devralmak demektir. Her iki tarafın mutabık kaldığı taahhüt yazılı bir imza ile tasdik edilecektir. Türk Telekom vaatleri genellikle yeni abonelere ve vaatleri sona eren abonelere yöneliktir. Ek olarak, bir cep telefonu veya tablet satın alacağınıza söz verin. Üretim hattını herhangi bir zamanda kapatanlar veya vaat edilen indirimi onurlandırmak için hemen nakit ödeme talebinde bulunanlar ve birkaç aylık indirime bağlı olarak ödemeniz gereken para çekme ücreti buna göre artacaktır.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x