Türk Telekom Yurtdışında Kullanılabilir Avantajlı Tarifeler! Günlük, Haftalık ve Aylık Paketler ile Bütün Dünya ile İletişiminiz Olsun!

  Türk Telekom Yurtdışında Kullanılabilir Avantajlı Tarifeler! Günlük, Haftalık ve Aylık Paketler ile Bütün Dünya ile İletişiminiz Olsun!

  Türk Telekom kaliteli altyapısı ile yurt içinde abonelerine özel sunduğu internet, dakika ve konuşma paketlerini yurtdışındaki abonelerinde kullanabileceği şekilde güncelledi. Yurt dışına yapılacak aramalar Alo Dünya Paketi kapsamında farklı ülkelerde uygun fiyatlı olarak her yöne arama yapabilmeyi destekliyor. Üstelik yurt dışına yönelik olarak 1 GB haftalık paketi ile 34 farklı ülkede kullanılabilecek internet ağı sunuyor.

  Telekom yurtdışında kullanılabilir aylık konuşma paketleri ile sevdikleriniz ile irtibat kurarken uygun fiyatlarla konuşma fırsatını yakalayın.

  Türk Telekom Faturasız hat tarifeleri kapsamında dünyanın her yerinden internete erişim sağlayabilmek için 50 MB internet fırsatı sunuluyor.

  Türk Telekom Yurtdışında Kullanılabilir Paketler Hangileridir?

  Türk Telekom Yurtdışında Kullanılabilir Paketler Hangileridir?

  Türk Telekom yurtdışında kullanılabilir dakikai sms ve internet paketleri ile avantajlı tarife fırsatını yakalayın. Günlük, haftalık ve aylık olarak belirlenmiş tarifelerden istediğinizi tercih ederek kısa mesaj yolu ile ya da Türk Telekom online uygulaması aracılığı ile abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

  • Türk Telekom yurtdışında kullanılabilir haftalık 1 GB paketini sadece 46 TL’ye sahip olabilirsiniz. Sınırsız İnternet keyfini bulunduğunuz her yerden Türk Telekom ile yakalayın.
  • Türk Telekom günlük paketler ile yurtdışında 21 TL ile 50 dakika konuşma hakkı 250 MB cepten internet ve her yöne 50 sms fırsatını yakalayın.
  • Türk Telekom aylık paketler dahilinde tüm dünya ile 60 dakika konuşma fırsatı sağlıyor. Ayda 62 TL’yi abonelik işlemlerini kısa sürede başlatabilirsiniz.
  • Telekom aylık Bütün Dünya ile 50 MB internet paketi kapsamındaki faydadan yararlanma fırsatı sunuyor. Türk Telekom mobile online işlemler uygulaması aracılığı ile paket cep telefonuna tanımlanabilir. Aylık 129 TL’ye 50 MB internet paketinden yararlanarak tüm dünyada internet fırsatını yakalayın.
  • Türk Telekom Suudi Arabistan’a aylık olarak ulaşabileceğiniz 150 dakika, 300 dakika ve 500 dakika paketlerinden herhangi birini tercih edebilir ve sevdiklerinize her an ulaşabilirsiniz.
  • Türk Telekom yurtdışını haftalık 500 MB internet ile keşfetmenizi sağlıyor. Sadece 26 TL ödeyerek 500 MB cepten internet keyfini yakalayabilirsiniz.

  Türk Telekom yurtdışında kullanılabilir paket içerikleri;

  • Yurtdışı 1 GB Haftalık Paketi
  • Yurtdışı 500 MB Haftalık Paketi
  • Aylık 30 Dakika Yurtdışı ile Konuşma Paketi
  • Yurtdışı ile 90 Dakika Konuşma Paketi
  • Günlük Yurtdışı Paketi
  • Aylık Dünya ile 60 Dakika Konuşma Paketi
  • Aylık Dünya ile 50 MB İnternete Erişim Paketi
  • Aylık Suudi Arabistan 150 Dakika Paketi
  • Suudi Arabistan 300 Dakika Paketi
  • Aylık Suudi Arabistan 500 Dakika Paketi

  Faturasız Hat Kampanyaları Başladı! Hoş Geldin Paketi ile 20 GB bedava İnternet detaylarına da bakabilirsiniz.

  Telekom Telekom Yurtdışı Arama Paketleri Nelerdir?

  Telekom Telekom Yurtdışı Arama Paketleri Nelerdir?

  Türk Telekom yurtdışı arama paketleri ile dünyanın farklı ülkelerine indirim fırsatlarından yararlanarak Türk Telekom ayrıcalığı ile erişebilirsiniz. Aylık olarak tanımlanan paketler cep telefonunun kısa mesaj kısmını kullanarak abone olunabiliyor. Her ülke için farklı arama dakikaları aylık olarak uygun fiyatlarla ücretlendiriliyor. Türk Telekom tarifeleri ile tüm dünyaya açılabilir sevdiklerinizle görüşebilmek için kıtaları aşabilirsiniz.

  Türk Telekom yurtdışı arama paketleri içeriği;

  • Alo Avrupa Paketi
  • Alo Dünya Paketi
  • Alo Almanya Paketi
  • Alo Amerika Paketi
  • Alo Ortadoğu Paketi
  • Alo Orta Asya Paketi
  • Tüm Dünya 30 Dakika Paketi
  • Uluslararası Faturasız Arama ve Standart Ücretler
  • Uluslararası Sms Paketi

  Alo Avrupa Paketi Nedir?

  Türk Telekom Alo Avrupa paketi ile Türkiye’den Avrupa ile 100 dakika avantajlı konuşma fırsatı sağlıyor. Bir ay boyunca geçerliliğini koruyacak paket içeriğinden mobil ve sabit hat araması yapılabilir. Paket kapsamında sunulan 100 dakika fırsatı Türk Telekom online işlemler uygulaması üzerinden satın alınabileceği gibi cep telefonu ile mesaj göndererek de hatta tanımlanabilir.

  Cep telefonu ile abonelik işlemini başlatabilmek için mesaj kısmına büyük harfler ile AVRUPA yazarak 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Tarife kapsamındaki faydalardan Türk Telekom Faturasız mobil hat müşterileri yararlanabiliyor. Bir ay boyunca geçerliliğini koruyacak 100 dakika fırsatı için ayda 45 TL ödemeniz yeterli.

  Alo Dünya Paketi Nedir?

  Türk Telekom Alo Dünya Paketi ile bulunulan her yerden yurtdışında bulunan bütün ülkeleri 30 dakika arama fırsatı sunuyor. Mobil ve sabit hatlara yönelik yapılacak aramalar bir ay boyunca kullanılabilir 30 dakika ile geçerliliğini koruyor. Paket kapsamında sunulan faydadan yararlanabilmek için kısa mesaj yolu ile kampanya katılımı sağlanmalıdır.

  Kampanya katılabilmek için cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile TUMDUNYA 30DK yazarak 5555’e kısa mesaj olarak gönderilmelidir. Tarife ücreti aylık 45 TL ile sınırlandırılmıştır. Kısa mesaj yolu ile kayıt işlemi Türk Telekom faturasız mobil hat sahipleri gerçekleştirebilir.

  Alo Amerika Paketi Nedir?

  Türk Telekom Alo Amerika paketi ile Türkiye’den Kuzey Amerikayı her ay 120 dakika arama şansını yakalayın. Aylık 25 TL ödeme yaparak Türk Telekom ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. Mobil ve sabit hatlara özel olarak sunulan fırsattan yalnızca faturasız mobil hat sahibi olanlar yararlanabilir. Paket kapsamındaki faydadan yararlanabilmek için telefon ile abonelik işlemleri başlatılabilir. Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile AMERİKA yazarak 5555’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir.

  Alo Almanya Paketi Nedir?

  Alo Almanya paketi ile bulunduğunuz her yerden Almanya’yı 100 dakika fırsatı ile arayabilirsiniz. 1 ay boyunca geçerli olacak 100 dakika fırsatından mobil ve sabit hat kullanıcıları yararlanabiliyor. Pakete abone olabilmek için cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile ALMANYA yazıp 5555’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Türk Telekom faturasız mobil hat sahipleri faydadan yararlanabilir. Aylık 100 dakika konuşma fırsatını 45 TL ödeyerek yakalayabilirsiniz.

  Alo Ortadoğu Paketi Nedir?

  Türk Telekom Alo Ortadoğu paketi ile Türkiye’den Ortadoğu ülkeleri 60 dakika boyunca aranabilecek. Bir ay boyunca geçerliliği bulunan 60 dakika paketine abone olabilmek için cep telefonu ile katılım sağlanabilir. Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile ORTADOĞU yazarak 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

  Tarife kapsamında sunulan faydalar Türk Telekom Faturasız mobil hat sahipleri için geçerlidir. Türk Telekom Ortadoğu aramaları için 60 dakika paket fırsatına ayda 65 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

  Alo Orta Asya Paketi Nedir?

  Türk Telekom Alo Orta Asya paketi ile Türkiye’den Orta Asya’da bulunan ülkelere yönelik 30 dakika arama fırsatı yakalayın. Mobil ve sabit hatlara yönelik aramalar bir ay boyunca yapılabilir. Tarife kapsamındaki faydadan yararlanabilmek için cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile ORTA ASYA 30 DK yazarak 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Kapsamdan Türk Telekom faturasız mobil hat kullanıcıları yararlanabilir. Paket kapsamında sunulan bir ay boyunca kullanılabilir 30 dakika ayda yalnızca 35 TL.

  Tüm Dünya 30 Dakika Paketi Nedir?

  Türk Telekom Tüm Dünya Paketi ile Türkiye’den yurt dışındaki diğer ülkeler ayda 30 dakika boyunca aranabilir. 1 ay boyunca geçerliliğini koruyacak 30 dakika fırsatı için 45 TL ödemek yeterli.

  Cep telefonu ile kayıt işlemleri yapılabilir. Mobil ve sabit hatlara yönelik aramalar Türk Telekom faturasız mobil hat aboneleri için geçerlidir. Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile TUM DUNYA 30 DK yazarak 5555’e kısa mesaj olarak göndermeniz gerekiyor.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x