Türk Telekom Yüzde 80’e Varan Google Play İndirimi!

  15.07.2020
  478
  A+
  A-
  Türk Telekom Yüzde 80’e Varan Google Play İndirimi!

  Türk Telekom Google Play’de geçerli yüzde 80’e varan indirim kampanyası faturalı hatlar için kullanıma açıldı. Kampanya kapsamında Türk Telekom faturalı aboneler, Türk Telekom mobil ödeme seçeneği ile Google play seçili oyunlarında geçerli yüzde 80’e varan indirim kazanıyor. Türk Telekom mobil ödeme işlemleri “Mobil Ödeme” logosunun görüldüğü her alışveriş ve ödeme alanında geçerli.

  Türk Telekom Mobil Ödeme Nedir?

  turk telekom google play

  Türk Telekom mobil ödeme, Türk Telekom faturalı veya faturasız hatların yararlanabildiği bir ödeme şeklidir. Türk Telekom Mobil Ödeme logosunun görüldüğü yerlerde aboneler mobil ödeme seçeneğini seçerek alışveriş yapabilmektedir. Faturalı hatlar için yapılan mobil ödemeler abonenin faturasına yansır. Faturasız hatlar için ise mobil ödemeden yapılan harcamalar TL bakiyeden düşer. Ayrıca Türk Telekom, mobil ödeme sistemini kullanan abonelerine türlü hediyeler ve avantajlar sunmaktadır.

  Türk Telekom Yılların Hediyesi ile Bedava İnternet detaylarını da inceleyebilirsiniz.

  Türk Telekom Mobil Ödemeye Nasıl Kayıt Olunur?

  Türk Telekom mobil ödemeye kayıt işlemi herhangi bir ücret gerektirmez ve mobil ödeme ekstra abonelik de gerektirmez. Aboneler mobil ödeme işlemlerinden yararlanmak için sadece hatlarını mobil ödemeye açmalıdır. Bunun için cep telefonlarının mesaj kısmından MOBILODEME KAYIT yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterli olacaktır. Ardından abonenin cep telefonuna hatlarının mobil ödemeye açıldığına dair Türk Telekom tarafından bilgilendirme mesajı gelir.

  Türk Telekom Mobil Ödeme İptal İşlemi

  Türk Telekom mobil ödemeyi iptal etme hakkını her Türk Telekom abonesi bulundurur. Mobil ödeme sistemini kullanmak istemeyen Türk Telekom aboneleri müşteri hizmetlerini arayarak veya kayıt oldukları gibi Türk Telekom’a ücretsiz kısa mesaj göndererek mobil ödeme işlemi iptal edebilirler. Ücretsiz kısa mesaj için IPTAL MOBILODEME yazıp 5555’e mesaj göndermek yeterlidir. Ardından abonenin hattının mobil ödeme işlemine kapandığına dair Türk Telekom tarafından bilgilendirme mesaj gelir.

  Türk Telekom Yüzde 80’e Varan Google Play İndirimi Nedir?

  Türk Telekom Yüzde 80 indirim ile Google Play Türk Telekom mobil ödeme kullanıcıları için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan hattını Türk Telekom mobil ödemeye açan aboneler yararlanabilir. Kampanya kapsamında hattını mobil ödeme işlemine açan aboneler Google Play’in seçili paralı oyunlarında geçerli yüzde 80 indirim kazanırlar. Bu kampanya sadece android telefon kullanan yani telefonlarında Google Play hizmetleri bulunduran aboneler içindir.

  Türk Telekom Yüzde 80’e Varan Google Play İndiriminden Nasıl Yararlanılır?

  Türk Telekom Google Play’de geçerli yüzde 80 indiriminden yararlanmak için Türk Telekom abonelerinin hatlarını mobil ödemeye açması gerekir. Hattı mobil ödemeye açılan ve onay mesajını açan aboneler indirimden yararlanabilir. Bunun için mobil ödemeyi açtıktan ve onay mesajını aldıktan sonra abone Google Play’in mobil ödeme indiriminde geçerli ücretli uygulamalarından birine platform üzerinden girer. Ödeme seçeneklerinde Türk Telekom mobil ödeme seçeneğini seçer ve oyun yüzde 80 indirimli olarak mobil ödeme üzerinden satın alınabilir. Seçili ücretli oyunlar Türk Telekom’un web sitesinde veya Google Play üzerinden görüntülenebilir.

  Türk Telekom Yüzde 80’e Varan Google Play İndirimi Detayları

  Türk Telekom Google Play’de geçerli yüzde 80 indirimi kampanya detayları aşağıdaki gibidir:

  • Türk Telekom %80’ e Varan Google Play İndirimi kampanyası, Türk Telekom abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için mobil ödeme seçeneği olarak Türk Telekom mobil ödeme seçeneğinin belirlenmesi gerekir.
  • Türk Telekom mobil ödeme yöntemi ile popüler ücretli uygulamalardan birini satın alan tüm Türk Telekom aboneleri indirim fırsatından yararlanabilir.
  • Kampanyadan her GSM numarası yalnızca bir kere yararlanabilir.
  • Türk Telekom tarafından hazırlanan bu kampanya kapsamında uygulamaların indirim oranları operatör tarafından belirlenmiştir.
  • Türk Telekom, Türk Telekom %80’ e Varan Google Play İndirimi kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.
  • Aboneler hat değiştirme, numara taşıma, hattın belirli sebeplerden dolayı geçici veya kalıcı olarak kapatılması durumunda kampanyadan yararlanamaz.

  Türk Telekom Apple Mobil Ödeme Kampanyası

  Türk Telekom Apple kullanıcıları Mobil Ödeme Kampanyası sadece ios işletim sistemi yani Apple marka telefonlar kullanan Türk Telekom aboneleri için geçerlidir. Kampanya kapsamında hattını mobil ödemeye açarak App Store üzerinden ilk alışverişini yapan aboneler 5 TL indirim kazanacak. Kampanyaya katılmak ve yararlanmak için önce hattın mobil ödemeye kapalı ise mobil ödemeye açılması gerekir. Ardından Türk Telekom Apple kullanıcıları telefonlarının Ayarlar kısmından Apple kimliklerinde yer alan “Ödeme ve Teslimat” alanından veya App Store’da kullanıcı sayfasından “Ödemeleri Yönet” alanından Türk Telekom Mobil Ödeme seçeneğini eklemeliler. Bu işlemlerin ardından App Store’daki ilk mobil ödeme alışverişini gerçekleştiren aboneler 5 TL indirim kazanacaklar.

  Türk Telekom Apple Mobil Ödeme Kampanya Detayları

  turk telekom apple mobil firsatlari

  ​​​​​​Türk Telekom Apple Mobil Ödeme kampanyası detayları şu şekildedir:

  • Kampanya tüm ücretli uygulamalar, uygulama içi satın alımlar ve oyunlarda geçerlidir.
  • Kampanya tek seferde 5 TL ve üzeri alımlarda geçerli olacaktır.
  • Kampanya kapsamında en fazla 5 TL indirim uygulanır.
  • Kampanya, Türk Telekom Mobil Ödeme ile ilk defa App Store’dan harcama yapacak kullanıcılar için geçerli olup, bir kullanıcı sadece bir kere indirimden faydalanabilir.
  • Kampanyadan kazanılan indirim kampanya dönemi içinde kullanıcının hesabına yansıtılır.
  • İndirimden faydalanarak, App Store’dan Türk Telekom Mobil Ödeme ile satın alınan ürün iade edilse bile müşteri kampanyadan faydalanmış sayılır.
  • Türk Telekom, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
  • Numarasını başka bir operatöre taşıyan, yeni hat alan, hattının kapanmasına sebebiyet veren bir durum yaşatan veya hattı belirli sebeplerden ötürü geçici veya kalıcı olarak kapatılan abonelerin kampanya faydası iptal edilecektir.

  Türk Telekom Renkli Tarifelerden Birini Alın, Aylık 2 GB İnternetin Sahibi Olun! Bilgileri yazımızdadır.

  Türk Telekom League of Legends’ta Mobil Ödemede Avantajlı Riot Points Kampanyası

  League of Legends’ta Mobil Ödemede Avantajlı Riot Points Kampanyası Türk Telekom mobil ödemeyi kullanan aboneler için geçerlidir. Kampanya kapsamında League of Legens oyununda Riot Points için mobil ödeme ile harcama yapan abonelere ekstra puanlar verilecektir. Puan ve fiyat listesi ise şu şekilde:

  • Türk Telekom mobil ödeme ile League of Legends’ta 12 TL’lik puan harcamasında 400 Riot Points verilir.
  • Türk Telekom mobil ödeme ile League of Legends’ta 24 TL’lik puan harcamasında 840 Riot Points verilir.
  • Türk Telekom mobil ödeme ile League of Legends’ta 48 TL’lik puan harcamasında 1780 Riot Points verilir.
  • Türk Telekom mobil ödeme ile League of Legends’ta 96 TL’lik puan harcamasında 3620 Riot Points verilir.

  Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası

  Türk Telekom Mobil Ödeme ile Passolig kart başvurusu yapanlar 10 TL indirim kazanıyor. Aboneler Passolig kart başvurusu işlemlerinde cep telefonu numarası ile hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilir ve kampanyadan faydalanabilir. Kampanya detayları ise aşağıdaki gibidir:

  • Kampanya kapsamında Türk Telekom Mobil Ödeme ile Passolig kart başvurusu işlemlerinde 10 TL indirim sunulmaktadır.
  • Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom aboneleri Passolig yazıp 3544’e SMS göndererek kampanya şifrelerini alabilirler.
  • Alınan kampanya şifresi Passolig web sitesinden kart başvuru sayfası ödeme adımında promosyon kodu alanına girilir ve indirimli tutar Türk Telekom Mobil Ödeme yoluyla ödenir.
  • Kullanıcılar kampanyadan faydalanmak için 1 kez şifre alabilir ve kampanyadan 1 kez faydalanabilir.
  • Kampanyaya katılım stok ve kontenjanlarla sınırlıdır ve Türk Telekom mobil ödeme aracılığı ile katılım sağlanır.
  • Kampanya şifreleri, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir.
  • Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.
  • Aktifbank ve Türk Telekom, kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x