Türk Telekom’dan Telefonları Yenileten Kampanya!

  18.09.2020
  340
  A+
  A-
  Türk Telekom’dan Telefonları Yenileten Kampanya!

  Türk Telekom Telefon Yenileme Kampanyası ile gündeme geldi. Üç büyük operatörden biri olan Türk Telekom her geçen gün aboneleri için yeni kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. İnternet, dakika veya SMS kampanyaları düzenleyen Türk Telekom bu sefer de aboneleri için cihaz Kampanyası hazırladı. Söz konusu Türk Telekom kampanyası kapsamında eski telefonunu getiren Türk Telekom aboneleri Oppo A5s telefonuna uygun fiyat ve taksit seçeneği ile sahip olma şansını elde edecek.

  Türk Telekom Telefon Yenileme Kampanyası Nedir?

  turk telekom telefon yenileme

  Türk Telekom’dan Telefonları Yenileten Kampanya, sadece bireysel faturalı hat sahipleri için geçerli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında cep telefonunu değiştirmek isteyen tüm Türk Telekom abonelerine birbirinden güzel özelliklere sahip Oppo A5s model cep telefonu uygun fiyat ve taksit seçeneği ile verilecektir. Türk Telekom Telefon Yenileme Kampanyası’na katılan aboneler, 12 ay boyunca ayda 187 TL ödeyerek yepyeni bir telefona sahip olma şansını yakalayacaktır. Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom abonelerinin bireysel faturalı ses hattına sahip olmaları gerekir.

  Türk Telekom Prime Cepte İnternet Kampanyası bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

  Türk Telekom’dan Telefonları Yenileten Kampanya’dan Nasıl Yararlanılır?

  Türk Telekom Telefon Yenileme Kampanyası’ndan yararlanabilmek için Türk Telekom abonelerinin öncelikle bireysel faturalı hat sahibi olmaları gerekir. Faturalı hat sahibi olan Türk Telekom aboneleri, sahip oldukları çalışır durumdaki cep telefonlarını en yakın Türk Telekom bayi üzerinden kolaylıkla değiştirebilir. Kampanya kapsamında bayilere götürülen cep telefonu teslim edildikten sonra peşin olarak telefon almak isteyenler Oppo A5s model telefonu 564 TL indirimle alabilecektir. Peşin alımlarda bireysel faturasız hat abonelerine de hak tanınmaktadır. Taksitle alım yapacak olan aboneler ise faturalarına ek olarak aylık 187 TL’ye 12 ay taksit seçeneği ile telefonu alma hakkına sahip olacaktır.

  Oppo A5s Cep Telefonunun Özellikleri

  Oppo A5s cep telefonunun nitelikleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Ekran: 6.5″ HD+LCD;
  • Kamera: 8 MP Ön Kamera;
  • Kamera: 12MP + 8MP + 2MP + 2MP Arka Kamera;
  • İşlemci: Qualcomm Snapdragon 665 (SM6125);
  • RAM / Dahili Hafıza: 3 GB / 64 GB;
  • İşletim Sistemi: Android;
  • Ağırlık: 195 gram;
  • Batarya : 5000 mAh;
  • Diğer: Kapasitif Parmak İzi Tarayıcı şeklindedir.

  Türk Telekom’dan Telefonları Yenileten Kampanya Detayları Nelerdir?

  Türk Telekom Telefon Yenileme Kampanyası detayları şu şekildedir:

  • Türk Telekom Telefon Yenileme Kampanyası, tüm Türk Telekom aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Türk Telekom Telefon Yenileme Kampanyası’ndan faydalanmak isteyen bireysel faturasız hat sahipleri Oppo A5s model cep telefonunu indirimli olarak 1,999 TL ücretle satın alabileceklerdir.
  • Türk Telekom Telefon Yenileme Kampanyası’ndan yararlanmak isteyen bireysel faturalı hat sahipleri ise Oppo A5s model cep telefonunu 12 ay taksitle aylık 187 TL faturaya ek ödeme ile alabileceklerdir.
  • Türk Telekom Telefon Yenileme Kampanyası’ndan yararlanmak için çalışır durumda bir cep telefonuna sahip olmak kesinlikle gerekir.
  • Türk Telekom Telefon Yenileme Kampanyası’na katılan Türk Telekom aboneleri, çalışır durumdaki cep telefonlarını en yakın Türk Telekom bayine götürerek yepyeni Oppo A5s model cep telefonunu alabilirler.
  • Türk Telekom Telefon Yenileme Kampanyası’ndan yararlanmak için abonelerin Kredi Kayıt Bürosu üzerinden yapılacak olan sorgulama sonucunda olumlu değerlendirme almış olmaları gerekir.
  • Türk Telekom Telefon Yenileme Kampanyası cep telefonu stokları ile sınırlanmıştır.
  • Türk Telekom, söz konusu olan Türk Telekom kampanyası üzerinde her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

  Türk Telekom Ekstra 5 GB İnternet Kampanyası Nedir?

  Türk Telekom Ekstra 5 GB İnternet Kampanyası Türk Telekom’un faturalı aboneleri için geçerli bir ek internet paketidir. Paketi, 12 ay taahhüt ile alacak olan abonelere 5 GB ek internet paketi aylık 35 TL yerine 15 TL olacaktır. Üstelik paketi 12 aylık taahhüt ile alan abonelere ilk 3 ay olmak kaydı ile her ay 5 GB internet yani toplamda 15 GB cepten internet hediye edilecektir. Paketten Türk Telekom’un bireysel faturalı hat sahipleri yararlanabilir. Ayrıca paketten yararlanabilmek için faturalı abonelerin hatlarına tanımlı mevcut tarifeleri olmalıdır.

  Türk Telekom Ekstra 5 GB Paketinden Nasıl Yararlanılır?

  Türk Telekom Ekstra 5 GB Cepten İnternet Paketinden yararlanabilmek için aboneler Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilir veya Türk Telekom’a ücretsiz SMS göndererek pakete kayıt olabilirler. Ekstra 5 GB paketine ilk kez SMS ile kaydolmak için EKSTRA 5GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterlidir. Türk Telekom tarafından onay mesajı geldiğinde ek paketin taahhütlü olan 12 aylık dönemi başlamış olur. Aboneler, ilk 12 aylık dönemi bitirdikten sonra pakete devam etmek isterler ise yine aynı fiyata paketi tekrar 12 ay devam ettirebilirler. Bunun için cep telefonlarının mesaj kısmından DEVAM EKSTRA 5GB yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterlidir.

  Türk Telekom 5 GB Ek Paketi Nasıl İptal Edilir?

  turk telekom ek paket iptali

  Türk Telekom Ekstra 5 GB Paketini iptal etmek için aboneler, Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilir veya ücretsiz SMS gönderebilirler. Paketi taahhütsüz alan aboneler her ay 15 TL yerine 35 TL öderler ve iptal etmek istedikleri an herhangi bir iptal bedeli ödemeden paketi kullanmayı bırakabilirler. Türk Telekom ekstra internet 5 GB paketini taahhütlü kullanan aboneler için ise iptal etmeleri durumda erken iptal bedeli alınacaktır. Paketi iptal etmek için aboneler cep telefonlarının mesaj kısmından IPTAL EKSTRA 5GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler.

  Türk Telekom 7 Gün Geçerli 30 GB Bedava İnternet hakkında detaylar yazımızdadır.

  Türk Telekom Ekstra 5 GB Paketi Kampanyasının Detayları

  Türk Telekom Ekstra 5 GB 15 TL kampanyasının detayları şu şekildedir:

  • İlk 12 dönemlik taahhüt süresi sona eren müşteriler, paketi 12 fatura dönemi daha kullanma sözü vererek paketten 35 TL yerine 15 TL’ye faydalanmaya devam edebilirler. Paketi taahhütlü kullanmaya devam etmek isteyen aboneler ise 12. fatura dönemi itibarıyla DEVAM EKSTRA 5GB yazıp 5555’e SMS gönderebilirler.
  • Paket ücreti pakete kayıt ilk 12 fatura dönemi için 15 TL’dir, 12 fatura dönemi sonrasında paket ücreti 35 TL şeklinde olacaktır.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir edilmiştir.
  • Taahhütlü ücret 12 fatura dönemi boyunca pakette kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura dönemi paketi kullanma sözü vermeyen aboneler kampanyadan yararlanamayacaktır.
  • Kampanya kapsamında 4.5G uyumlu cihaz ve sim kartı olan aboneler ilk 3 ay geçerli olmak üzere her ay 5 GB olacak şekilde toplamda 15 GB hediye internet kazanacaktır.
  • Paketin içerdiği internet hakkı bir fatura dönemi sonuna kadar geçerli olacak ve abone iptal etmedikçe otomatik olarak yenilenecektir. Kampanyaya sadece 1 kez kayıt olunabilir.
  • Paketler kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez veya transfer edilemez.
  • Söz konusu Türk Telekom kampanyasının; ilk 12 fatura dönemi içerisinde iptal edilmesi, hattın kapatılması, başka bir operatöre taşınması, Türk Telekom tarafından haklı bir neden ile kapatılmasına neden olunması, faturasız bir tarifeye geçiş yapılması, devredilmesi, fatura ödenmemesi hallerinde paket aboneliği sona erecektir. Abonelerin son faturalarına paket taahhüdü kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından abone lehine olan yansıtılacaktır.
  • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
  • Paket kapsamındaki internet hakkının sona ermesinin ardından, abonenin hattına tanımlı başka paket yok ise mevcut tarife üzerinden ücretlendirilme olacaktır.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x