Türk Telekom’dan Yaay ve Bip’te Ücretsiz İnternet Kampanyası

  A+
  A-
  Türk Telekom’dan Yaay ve Bip’te Ücretsiz İnternet Kampanyası

  Türk Telekom’lulara özel Yaay ve Bip’te ücretsiz internet kampanyası sosyal medya ve mobil erişim güvencesi ile online sörf yapma avantajı sunmaktadır. Promosyon süresince, Bip’ten sevdiklerinizle anında mesajlaşabilir, Türk Telekom’dan Yaay ve Bip’te ücretsiz internet kampanyası ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

  Türk Telekom Yay ve Bip Uygulaması Nasıl Kullanılır?

  Türk Telekom’dan Yaay ve Bip uygulaması kullanım işlemi Appstore ve Google Play uygulama desteği ile sağlanmaktadır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulamaları kullanırken, ilk olarak uyulama açılış penceresine giriş yaparak, bilgilerinizi girdikten sonra online görüşme ve uygulama hizmet avantajı sağlayabilirsiniz.

  Türk Telelom Ücretsiz Bip Kullanımı Ücretli mi?

  turk telekom bip kullanimi ucretli mi

  Türk Telekom ücretsiz Bip Kullanım esası internet kotanızı sarsmayan ücretsiz bir kullanım özelliğine sahiptir. Mobil erişim güvencesi ve internet bağlantısı ile BİP uygulama desteği alınmaktadır. İp hizmeti ile metin, video, ses ve fotoğraf gönderimi paylaşımları ve sesli ve görüntülü arama işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

  Diğer paylaşım ağları için geçerli olan her gönderi, mobil hattınıza tanımlı olan tarife üzerinden hesaplanacaktır. Gönderi ve içerik paylaşımı; Tarife, paket, hediye, internet uygulamalarınızdan düşürülerek ya da mobil hattınıza tanımlanan standart internet veri kullanım ücreti üzerinden tarife ücretlendirmesine tabii tutulacaktır.

  Ayrıca Türk Telekom kredi kartı uygulamayı kaydedenlere 2 GB internet bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Ücretlendirmeye Tabi Olan Diğer Bip Paylaşımları Nelerdir?

  Ücretlendirmeye tabi olan Bip Paylaşımları, GSM aramaları başta olmak üzere diğer Bip paylaşımları şunlardır:

  • Apple Maps,Google Maps gibi  konum gönderen  harita  uygulamaları
  • Bize ulaşın türündeki E –posta kullanım hizmetleri
  • Gönderilen ve alınan konum gönderilerinin görüntülenmesi ve harita konum bilgileri (Apple, Google Maps )
  • Alınan ve gönderilen link paylaşımları ve tarayıcı uygulamaları( Safari, Chrome, Mozilla vs.)
  • Kalite hizmet esası gereğince hataların ayıklanması ve rapor edilmesi uygulamaları
  • Sohbet geçmişini raporlayan e-posta uygulamaları

  Uygulama sırasında Türk Telekom Mobil uygulama desteğini alarak Bip uygulamasını indirmeniz gerekir. Aksi halde kablolu ya da kablosuz internet uygulaması aracılığıyla yapacağınız her türlü internet veri kullanımı Bip kampanya kapsamında değerlendirilmeyip, ücretlendirilecektir.

  Türk Telekom Ücretsiz Yaay Kullanım Detayları Nelerdir?

  Türk Telekom ücretsiz Yaay kullanım detayları mobil internet hizmeti desteği ile gerçekleşen, link,  resim, video, metin gibi uygulamalarını kapsamaktadır. Hizmetler içinde yer alan tüm içerik ve gönderi işlemi, Türk Telekom’a özel olarak ücretsizdir. Yaay uygulaması üzerinden paylaştığınız her türlü içerik paylaşımı ve Youtube, Dailymotion, Google vs. uygulamaları mobil tarifenize özel olan internet kotanızdan ya da standart mobil veri kullanım hesabınızdan düşürülerek, ücretlendirmeye tabii tutulacaktır.

  Türk Telekom Yaay ve Biip’te Özel İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirsiniz?

  Türk Telekom Yaay ve Bip’te internet kampanyasından yararlanma süreci, kayıt işlemine dahi gerek kalmadan ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Mobil erişim güvenesi ile indirdiğiniz Bip uygulaması ile yapacağınız işlemler otomatik olarak ücretsiz bir şekilde hizmetinize sunulmaktadır.  Kampanyanın geçerliliği ve uygulama esası 28.02.2021 tarihine kadar geçerli olup, faturalı, faturasız tarife kullanan tüm kullanıcılar ücretsiz Bip uygulamasını kolayca kullanabilmektedir.

  Türk Telekom Ücretsiz Yaay ve Bip Kullanımı Alanlarının Kapsamı Nedir?

  turk telekom ucretsiz yaay ve bip kullanimi

  Türk Telekom ücretsiz Bip ve Yaay uygulaması kullanım alanları kampanyalar dâhilinde tüm Türk Telekom müşteri ve kullanıcılarına ücretsizdir.  Herhangi bir şekilde hakkın kötüye kullanılması, kötü niyetli haberleşme aracı olarak hizmetin suistimal edilmesi, FCT gibi teknik cihazlarla konferans görüşmelerin yapılması, tespit edilmesi ve yasa dışı kullanımlarından kuşku duyulması halinde Türk Telekom tüm kullanıcılarını ikaz edebilir. Türk Telekom, çeşitli ücretlendirmelere tabii tutarak müşteri ve kullanıcılarından ön ödeme, depozito ve hat tarifesi değişikliği, hatta tek ve çift taraflı beyanlarla kısıtlanma ve men edilme, hattı süresiz kapatma ceza haklarını tek taraflı olarak kullanabilir. Türk Telekom’dan Yaay ve Bip’te ücretsiz internet kampanyası kapsamında Telekom hizmetleri; Müşteri hizmet sözleşmesini feshederek kullanıcıları ile ilişkisini ivedilikle kesebilmektedir.

  Türk Telekom Yaay ve Bip’te Ücretsiz İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanılır?

  Türk Telekom Yaay ve Bip’te ücretsiz internet kampanyasından yararlanma işlemi için Google play ve APP Store üzerinden Yaay ve Bip uygulamalarını cep telefonunuza indirerek, ücretsiz internet kampanya fırsatlarından yararlanabilirsiniz. İndirme ve kayıt işlemlerinin tamamlanmasından sonra, her iki uygulama hizmeti de Türk Telekom kullanıcısı olarak ücretsiz bir şekilde kullanılmaktadır. Yaay ve Bip uygulama desteği ile kolay, hızlı ve ücretsiz bir şekilde yazışma işlemi,  fotoğraf ve video içeriği paylaşmak, sesli kayıt göndermek, görüntülü ve sesli iletişime geçmek kampanyanın en büyük avantajlarındandır.

  Türk Telekom faturasız mobil wifi yazımızı da inceleyebilirsiniz.

  Türk Telekom Yaay ve Bip ‘te Ücretsiz İnternet Uygulaması ve 3 GSM Ortaklığı Hizmeti

  Türk Telekom Yaay ve Bip’te ücretsiz internet uygulaması 3 GSM operatör şirket ortaklığı tarafından devasa bir erişim ağı hizmeti olarak nitelendirilmektedir. Uygulama hizmetleri, yerli mesajlaşma ve sosyal medya uygulama desteği sunmaktadır. Türk Telekom müşterileri tarafından tercih edilen BİP, ve Türkcell müşterileri tarafından seçilen Türk Telekom sosyal medya platformu ağ modeli Yaay uygulaması, internet kullanımında herhangi bir kota aşımı yapmamaktadır. Ücretsiz olarak sunulan bu hizmetler Whatsapp ‘ın gizlilik ihlali sonrası, kullanılan verilerinin 3.kişerle paylaşım onayı istemesinden sonra gün yüzüne çıkmıştır.

  Alternatif mesajlaşma, ses, kayıt ve sosyal medya desteği sunan hizmet, Türk Telekom’un en büyük fırsat kampanyalarından birisi haline gelmektedir. Bip ve Yaay uygulama modeli, diğer uygulamalar eşliğinde Vodafon’un sağladığı ‘’ İletişim Pass’’  paketinde kendine yer edinerek ücretsiz bir şekilde kullanıcıların hizmetine sunulacaktır. Bu iki uygulama da kullanıcıların ülke içinde faaliyete geçtiği her konuda veri güvenliği sağlayarak, Türk Telekom müşterilerini koruma altına almaktadır. Uygulamaların kapsamı ve hizmet esasları ise şöyledir:

  • Türkiye’nin dijitalleşme vizyonuna değer katan, modern ve yenilikçi Bip ve Yaay uygulamaları, 3 büyük GSM operatörünün dayanışma örneği göstermesi ile başarılı bir ivme kazanmıştır. Ülkemizin yerli gücüne güç ve misyon kazandıran GSM şirketleri, Türk Telekom kampanya modeli ile ücretsiz bir hizmet sunumu gerçekleştireceklerini duyurmuştur.
  • Mevcut uygulamalar ile yerel mesajlaşma ve iletişim ağını dâhil eden Türk Telekom, küresel alamda söz sahibi olabileceği dijital bir erişim ağı tasarlamaktadır. Türk Telekom Bip ve Yaay uygulaması ile kısa sürede Whatsap uygulamasını mobil masaüstünden kaldıran binlerce kullanıcı bu iki uygulamaya geçiş yapmıştır. Kişisel verilerin korunması yasasını ihlal eden Whatsap’a rakip olan bu uygulamalar, kullanıcıların beğenisine sunularak, güvenli bir erişim ağı sistemi oluşturulmuştur.
  • Kullanıcı verilerinin Google ‘a sızmasının hemen ardından binlerce kullanıcı Wahtsapp dışında ve uygulamaya eşdeğer olan alternatif hizmetleri aramaya yönelmiştir. Bu süreçte ücretsiz ve yerli; mesaj ve iletişim ağı haline gelen bu uygulamalar, kısa sürede Türk Telekom müşterileri tarafından Googşe Play uygulama desteği ile mobil cihazlara indirilmiştir.
  • Ücretsiz kullanım hakkı güvencesi sunan kampanya paket uygulamaları, devasa üç GSM şirketinin güç birliği yaptığı Türk Telekom bünyesinde faaliyete geçen mesaj ve teknik erişim ağı hizmetine dönüştürülmektedir.
  • Uygulamalar, Telefon şirketlerinin bir araya gelmesi ile doğan, tamamen kullanıcıların güvenli ve ücretsiz erişim hakkı elde etmesine yöneliktir. Bip ve Yaay uygulaması kalite standartları gereği her kullanıcının kişisel verilerini saklayarak, bilgileri otomotik olarak güvende tutmaktadır.
  • Sosyal medya uygulamaları, mobil erişim desteği ve medya gücü sayesinde marka ve reklam algısını kullanıcıları ile hızlıca buluşturan Bip ve Yaay, teknoloji devi yeni dönem online iletişim hizmetlerindendir.
  • 444144 ‘ü arayarak Türk Telekom ‘da Yaay ve Bip ‘te özel internet uygulaması kampanya seçeneklerini analiz edebilirsiniz. Müşteri destek panelinden yardım alarak, 1 ay boyunca Türk Telekom’dan Yaay ve Bip’te ücretsiz internet kampanyası modelinden faydalanabilir, mobil teknik cihazlarınıza Yaay ve bip uygulamalarını kolayca indirebilirsiniz.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x