Turkcell 2222 Hediye İnternet Nasıl Alınır?

  07.02.2020
  1.482
  A+
  A-
  Turkcell 2222 Hediye İnternet Nasıl Alınır?

  Turkcell hediye internet almak için ister faturalı olun ister faturasız hat sahibi, fark etmez. Turkcell hediye internet kampanyasından bütün Turkcell abonelerinin faydalanmaları mümkündür. Hediye internet kazanmak isteyen kişilerin yapmaları gereken tek şey 2222’e kısa mesaj göndermektir. Turkcell, abonelerine onay mesajı göndererek internete ücretsiz olarak bağlanmanızı sağlayacaktır. Hediye internetinizi 1 ay boyunca kullanabilirsiniz.

  Turkcell 2222 Hediye İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

  Turkcell hediye internet kampanyasına katılmak isteyen kişilerin internetim kodunu aldıktan sonra 2222 numarasına mesaj göndermeleri gerekmektedir. Telefonlarınızın GEL MB yazdıktan sonra 2222’ye göndermeniz gerekmektedir. Bir diğer hediye internet kampanyası faturasız olan hatlara özel hazırlanmıştır. Bu internet kampanyasına katılmak için hediye aylık 1 gb yazdıktan sonra mesajı 2222’ye gönderin. Bu kampanya ile hatta tanımlanan hediye bir ay boyunca geçerli olacaktır. Benzer bir diğer kampanya da haftalık olarak geçerlidir. Haftalık kampanyadan faydalanmak için de hediye haftalık yazdıktan sonra mesaj 2222’ye gönderilmelidir. Turkcell abonelerine kampanya katılım SMS’i gönderdiklerinden sonra kampanya katılım tarih ve miktarları hakkında detaylı SMS gönderirler.

  Turkcell Bip Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanın!

  Turkcell Bip Uygulaması ile bedava internet kazanmaya ne dersiniz? Bu uygulamadan hediye internet kazanmak için yapılması gereken ilk şey uygulamanın Google Play ya da App Store üzerinden ücretsiz indirilmesidir. Bip uygulaması ile hediyeler yalnızca bedava internet kazanmak ile sınırlı değil. Her yöne SMS ve DK kazanma fırsatları da sizleri Bip’te bekliyor olacak! Bip ile haftalık kullanım için 2 GB internet kazanabilirsiniz. Bip uygulaması üzerinden hediye internet kazanmanın farklı yolları bulunuyor. Bu yollardan en çok kullanılanları Bip uygulamasından keşfet alanına girmek ve buradan kim 1 GB ister isimli yarışmaya katılmaktır. Yarışmaya katılıp yarışmadaki soruları doğru yanıtladığınız zaman hediye internet kazanırsınız. Bip üzerinden diğer Turkcell hediye internet kazanma yöntemi arkadaşlarınız ile sohbet etmenizdir. Bip üzerinden grup kurarak yapacağınız Chatler için Turkcell hattınıza bedava internet tanımlar.

  Turkcell GNÇ Gece ile Bedava İnternet Keyfini Doyasıya Yaşayın

  Turkcell GNÇ Gece kampanyası gençlere özel hazırlanmış bir kampanyadır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin faturalı GNÇ tarifesi abonesi olması gerekiyor. Aboneler GNÇ EKO ve GNÇ EKO yıllık paket için abonelik aldıkları zaman anında 1 GB hediye internet kazanıyorlar. Kampanyaya katılmak tamamen ücretsizdir. Aboneler kazandıkları hediye interneti akşam 10 ile sabah 6 saatleri arasında kullanabiliyorlar. Paketi iptal ettirmemeniz halinde, hediyelerinizi kullanmaya devam ediyorsunuz. Ancak hız kısıtlı internet paketleri ile bu paketi kullanmanız mümkün değildir. Kampanya dahilinde kullanımlar sona erdiği zaman, kendi paket ve tarifeniz üzerinden ücretlendirilerek internet kullanmaya devam edebilirsiniz.

  Turkcell Yaani Arama Motorunu Kullananlar Bedava İnternet Kazanıyorlar

  Turkcell Yaani Arama Motoru ile bedava internet kazanmak çok kolay. Turkcell’in 2017 senesinde piyasaya sürmüş olduğu bu uygulama ile siz de bedava internet kazanma hakkını elde edebilirsiniz. Kampanyaya katılmak için ilk önce Yaani arama motorunu indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı tamamen ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Aynı şekilde arama motorunu kullanmak için de hiçbir ücret talep edilmiyor. Bedava internet kazanmak için son 7 gün içinde en az 10 tane arama yapmış olmanız şartı aranıyor. Kampanya ile birlikte 1 GB ile 2 GB arasında değişken bedava internet paketlerinden faydalanabiliyorsunuz. Ne kadar çok uygulama üzerinden arama yaparsanız, bedava internet kazanma şansınız da o kadar yüksek oluyor.

  Turkcell’e Gelenler Bedava İnterneti Kapıyor

  Turkcell abonesi olarak bedava internet kazanmanız mümkündür. Hem de hediye internetiniz tam 12 ay boyunca kullanılmak üzere hattınıza tanımlanacak. Bunun yanı sıra ek hediye internet kazanma şansı da elde edeceksiniz. Elbette bu hediyelerden faydalanmaya başlamak için ilk önce numaranızı Turkcell’e taşımanız gerekiyor. Numaranızı Turkcell’e taşıdıktan sonra aşağıdaki paketlerden bir tanesine abone olmanız gerekiyor:

  • Yeni Yıldız 3 GB paketi,
  • Fırtına Süper paketi,
  • Fırtına Eko paketi,
  • Bol GNÇ Full 6 GB,
  • Full 8 GB.

  Bu paketlerden bir tanesine abone olur olmaz anında hattınıza 1 GB internet tanımlanıyor. Tanımlanan interneti 30 gün boyunca kullanabiliyorsunuz.

  Turkcell Dergilik Uygulamasına Girenlere Hediye İnternet

  Turkcell Dergilik uygulaması ile hediye internet kazanmak için yapılması gereken tek şey uygulamayı ziyaret etmektir! Bu uygulama üzerinden Türkiye’nin ve dünyanın en popüler dergi ve gazetelerini okuyabilirsiniz. Uygulamaya giriş yapan kişilerin hattına 1 GB internet tanımlanıyor. Uygulamayı indirmek isteyen kişiler Google Play ya da App Store üzerinden Dergilik’i telefonlarına ya da tabletlerine indirebilirler. Kampanyaya katılmak için SMS göndermek gerekmiyor. Uygulamayı telefonunuza indirdiğiniz zaman kampanyaya katılmış oluyorsunuz. Dergilik uygulamasını kullanmaya devam ettiğiniz takdirde, Dergilik üzerinden daha fazla hediye internet ve diğer sürprizleri kazanmaya devam edebilirsiniz.

  Turkcell öğrenciler için bedava internet fırsatlarını da inceleyebilirsiniz.

  Turkcell’den Gençlere Özel Çatlat Uygulaması ile Hediye İnternet Kazanma Şansı!

  Turkcell’den gençler için Çatlat kampanyası ile birlikte gençler kazanıyor. Gençler haftanın 2 günü uygulamayı ziyaret ederek yeni hediyelerini alabiliyorlar. Çatlat uygulamasını ziyaret eden kişileri hediye dakikalar, hediye SMSler ve hediye internet bekliyor. Ayrıca gençler Turkcell ile anlaşması olan mağazalardan indirim kuponu kazanma şansına sahip oluyorlar. Bu kuponlar kullanılarak gençler uygun fiyatlardan alışveriş yapıyor, sinemaya gidiyor ve hayatın keyfini çıkarıyorlar! Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Turkcell GNÇ abonesi olması gerekiyor. Eğer 25 yaş altında iseniz Turkcell müşterisi olmasanız bile, numaranızı Turkcell’e taşıyarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

  Turkcell Up Call Uygulaması ile Bedava İnternet Keyfini Yaşayın

  Turkcell Up Call Uygulaması ile bedava internet kazanmak çok kolay. İlk yapılması gereken şey uygulamayı telefona indirmek ve daha sonra uygulamayı kullanmaya başlamaktır. Bu yöntem ile yalnızca tek sefere mahsus olmak üzere 1 GB internet kazanmanız mümkündür. Hattınıza hediye internet tanımlandığı anda tarafınıza Turkcell’den bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Kalan kullanımlarınızı ve kampanyadan faydalanmak için tarihi yine bu mesajda bulabilirsiniz. Uygulamayı kullanmaya devam etmeniz halinde daha çok hediyenin sizi beklediğini göreceksiniz. Bu uygulamadan hem faturalı hem de faturasız Turkcell hat sahipleri faydalanabilmektedir.

  Turkcell Salla ile Para Ödemeden İnternet Paketi Yapabilirsiniz

  Turkcell Salla ile bedava internet kazanmak kulağa harika gelmiyor mu? Bu yöntem ile bedava internet kazanmaya ek olarak, indirim kuponları ve konuşma paketleri de kazanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Salla uygulaması bütün Turkcell aboneleri tarafından ücretsiz indirilebilmektedir. Her hafta salla uygulamasına yeniden giriş yaparak yeniden bedava hizmetler kazanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Salla ile kazanmaya başlamak için sisteme girerken bilgilerinizi kullanmayı unutmayın.

  Turkcell Goller Cepte Uygulamaları Bedava İnternet Kazanmak İsteyen Aboneleri Bekliyor

  Turkcell Goller Cepte uygulaması ile bedava internet kazanmak ve takımınıza katkı sağlamak istemez misiniz? Cevabınız evetse Goller Cepte uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirin ve Turkcell hediye internet kazanmanın keyfini çıkarın. Uygulamayı telefonuna indiren herkes, anında bedava 500 MB internet kazanmış olacaklar. Kazanılan internet kullanımlarını 7 gün içinde yapmanız gerekiyor. 7 gün sonunda kullanım hakkınızdan faydalanmamış olsanız bile haktan faydalanmanız mümkün olmuyor.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  1 Yorum
  En Yeniler
  Eskiler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Ali

  E mesaj attım cevap gelmedi
  (faturasızım)

  1
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x