Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi İle Hediye İnternet Kazanmak

  Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi İle Hediye İnternet Kazanmak

  Turkcell akıllı 5 GB tarifesi ile hediye internet kazanmak, abonelerin de seçimlerinin göz önünde bulundurarak Turkcell tarafından hazırlanmış bir kampanyadır. Akıllı 5 GB tarifesi aşım sıkıntısı yaşatmayan bir tarife olmakla birlikte bol GB’lara kadar da hediye internet kazandırıyor. Yazımızın devamında Turkcell akıllı 5 GB tarifesi ile hediye internet ve diğer Turkcell hediye internet kampanyaları hakkında tüm detayları bulabilirsiniz.

  Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi İle Hediye İnternet Kazanma Kampanyası Nedir?

  turkcell firsatlari

  Turkcell akıllı 5 GB tarifesi ile internet kampanyası, akıllı fatura kullanan müşterileri kapsayan bir durumdur. Bu kampanya kapsamında akıllı 5 GB tarifesi kullanan Turkcell aboneleri hediye internet kazanma şansı yakalar. Turkcell akıllı 5 GB tarifesi ile hediye internet kampanyasına katılan müşteriler kullanacakları bu akıllı 5 GB tarifesi için 1 GB’a kadar hediye internet kazanabilmektedirler. 1 GB hediye interneti kazanmak için Turkcell müşterilerinin yapması gereken tek şey ise akıllı 5 GB tarifesine geçiş yapmaktır.

  Ayrıca Gnctrkcll uygulaması indirene 1 GB hediye internet bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi İle Nasıl Hediye İnternet Kazanılır?

  Turkcell akıllı 5 GB tarifesi ile internet kazanmak için Turkcell müşterilerinin 5 GB tarifesine geçmeleri gerektiğini söylemiştik. Bu şekilde internet kazanabilirler.

  Turkcell akıllı 5 GB tarifesinin içeriğinde ise; 5 GB internet, her yöne 750 dakika konuşma ve yine her yöne 1000 SMS bulunmaktadır. Tarifenin ücreti ise 47 TL’dir.

  Turkcell müşterileri akıllı 5 GB tarifesine geçtikleri andan itibaren hediye olarak 1 GB’a kadar internet kazanabilmek için bir şansa sahip olurlar. Bu 1 GB internet fatura kesim tarihleri arasında kullanılabilen ve 5 GB asıl tarife internetine ek olarak verilen bir hediyedir. Akıllı faturalar tarifeler kapsamında internet bittiği andan itibaren kota aşımı olmaması adına internet hakkı sonlandırılır. Turkcell akıllı 5 GB tarifesi ile hediye internet kampanyasında ise ek olarak 1 GB internet verildiği için aboneler internetsiz kalmamış olurlar.

  Turkcell Akılllı 5 GB Tarifesi İle Hediye İnternet Kazanma Kampanyasının Detayları Nelerdir?

  Turkcell akıllı 5 GB tarifesi ile hediye internet kampanyasının detayları şu şekilde açıklanabilir:

  1. Turkcell akıllı 5 GB tarifesi ile hediye internet kampanyası sadece Turkcell akıllı 5 GB tarifesini kullanan Turkcell abonelerine yönelik yapılan bir kampanyadır.
  2. Turkcell akıllı 5 GB tarifesi ile hediye internet kampanyası kapsamında akıllı faturaya tarifelerini değiştiren aboneler 1 GB bedava internet hakkı kazanırlar.
  3. Akıllı faturalar kapsamında kota aşımı sınırlandırıldığı için ek olarak 1 GB hediye internet kazanan müşteriler internet bitme gibi bir sorun ile karşılaşmazlar.
  4. Turkcell akıllı 5 GB tarifesi ile hediye internet kampanyasından kazanılan 1 GB internet hakkı sadece yurtiçi kullanımı için geçerlidir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve yurtdışı kullanımlarında geçerliliği bulunmamaktadır.
  5. Kampanya kapsamında kazanılmış olan 1 GB ekstra veri hakkının üçüncü bir kişiye devredilmesi ya da transfer edilmesi mümkün değildir.
  6. Turkcell abonesinin numarasını başka bir operatöre taşıması ya da Turkcell hattını iptal etmesi durumunda Turkcell akıllı 5 GB tarifesi ile hediye internet kampanyasından kazanmış olduğu haklar otomatik olarak sonlandırılmaktadır.

  2021 Yılında Turkcell Haftalık 5 GB Hediye İnternet Nasıl Kazanılır?

  2021 yılında Turkcell haftalık 1 GB internet kampanyası 20 Temmuz 2019 tarihinde başlayan ve 31 Aralık 2021 tarihinde sona erecek olan bir kampanyadır. Yurt içi kullanımlarda geçerli olacak şekilde hak verilen bu kampanya Turkcell abonelerine 5 GB bedava internet erişimi sağlamaktadır. Kazanılan bu 5 GB internet başka bir kişiye devredilemez ya da transfer edilemez. 31 Aralık 2021 de kampanya suresinin dolması ile bir abone eski paket ve tarifesini kullanmaya devam edecektir.

  Turkcell Platinium 5 GB Kampanyası Nedir?

  Turkcell platinum 5 GB kampanyası, Turkcell platinum black müşterilerine özel olarak oluşturulmuş olan bir kampanyadır. 7 gün geçerlilik süresi bulunan bu kampanya 5 GB internet hakkı vermektedir. Hediye edilen 5 GB internet 30 günlük süre diliminde tekrardan alınabilir.

  Turkcell aboneleri Turkcell platinum uygulamasını indirdiği takdirde internet haklarına sahip olabilirler. Ayrıca her ay platinium mobil uygulamasını ziyaret ederek internet al butonunu aktif hale de getirebilirler. Turkcell platinum müşterileri yararlanacak oldukları bu kampanyadan ücretsiz şekilde internet kazanırlar.

  Turkcell’de Günlük Hediye İnternet Kampanyası Var Mı?

  Turkcell günlük 5 GB internet kampanyası otomatik ödeme talimatı veren bireysel ses hattı sahibi Turkcell abonelerine sağlanan bir ayrıcalıktır. Bireysel ses hattı sahibi Turkcell aboneleri otomatik ödeme talimatı verdiğimde günlük 5 GB internet hediyesi kazanırlar.

  Kazanılan 5 GB internet sadece yurt içi kullanımlarında geçerlidir. Bu kampanyaya her ay katılım limiti 150000 kişi ile sınırlandırılmış olup daha ayrıntılı bilgi için Turkcell uygulaması üzerinden araştırma yapılabilir. Kampanyadan yararlanmak için gelecek döneme ait faturalar için otomatik ödeme talimatı verilmelidir.

  Turkcell’den Haftalık Hediye İnternet Nasıl Kazanılır?

  Turkcell haftalık 5 GB hediye internet kazanmak için herhangi bir başvuru bulunmamaktadır. Bir başvuru yolu ile katılmak mümkün olmayan bu kampanya belli dönemlerde tekrar etmektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell uygulamasını takipte kalmak gereklidir.

  Turkcell GNÇ Gece 5 GB Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

  Turkcell GNÇ gece 5 GB hediye internet kampanyası Genç Turkcellli’lerin yararlanabileceği bir internet kampanyasıdır. Katılım için Genç Turkcell’li olmak yeterlidir. Genç Turkcell tarifesi aboneliği devam ettikçe hediye internet kazanılabilir. İnternet kullanımı için bilgilendirme mesajı gelmektedir.

  Kazanılan 5 GB gece interneti bir sonraki fatura dönemine kadar kullanılmalıdır. Kampanyanın diğer bir avantajı ise kişi sınırlaması olmamasıdır. Hediyenin %80’lik kısmı kullanıldığında bilgilendirme mesajı gelir, bilgilendirme mesajı haricinde de Turkcell uygulamasından ne kadar internet kullanıldığı takip edilebilir. Gece internetini iptal etmek için IPTAL GECE 5 GB yazıp 2222 numaralı Turkcell hattına SMS atmak yeterlidir.

  Turkcell fatura kesim tarihi değiştirme detaylarını da inceleyebilirsiniz.

  Turkcell Salla Kazan Kampanyası Hediye İnternet

  Turkcell salla kazan kampanyası hediye internet her hafta Turkcell uygulamasına girilerek kazanılabilecek olan bir kampanyadır. Salla kazan kampanyası her cuma Turkcell abonelerini hediye internet başta olmak üzere birçok sürpriz fırsat sunar. Salla kazan kampanyasından yararlanabilmek için Turkcell uygulaması indirilip giriş yapılması gerekmektedir. Her cuma salla kazan kampanyasından yararlanılabilir. Kazanılan sürpriz hediye eğer internet ise kazanıldığı günden sonraki Perşembe günü saat gece 23.50’ye kadar geçerli olmaktadır.

  Turkcell Akıllı 5 GB Paketi Fiyatı Nedir?

  turkcell firsatlari

  Turkcell akıllı 5 GB paketinin fiyatı 47 TL olarak belirlenmiştir. Akıllı 5 GB tarifesi içinde 5 GB internet, 750 dakika ve 1000 SMS bulunmaktadır. Ayrıca bunların yanı sıra dergilik servisi ve Google dergilikte geçerli olacak şekilde 5 GB internet daha yer almaktadır.

  Turkcell akıllı tarifeler kota aşımı derdi olmadığı için en çok tercih edilen tarifelerden biridir. Turkcell akıllı 5 GB tarifesi ile hediye internet kazanmak da bu tarifeye üye olmak isteyenlerin sayısını arttırmaktadır. Turkcell akıllı 5 GB tarifesi ile hediye internet birçok kişinin aylık kota aşım derdine son vermekte ve ekstra 1 GB hediye kullanımı onları mutlu etmektedir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x