Turkcell Ayda 2 GB Toplamda 24 GB Bedava İnternet Kampanyası

  08.02.2020
  1.216
  A+
  A-
  Turkcell Ayda 2 GB Toplamda 24 GB Bedava İnternet Kampanyası

  Turkcell hediye internet kampanyası ile bedava internetin keyfini çıkarmak istemez misiniz? Bu Turkcell hediye internet kampanyasından hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri faydalanabiliyor. Paket kotası bitince, eğer farklı bir paketiniz yoksa kullanım durdurulacaktır. Paketinize aşım ücreti yansıtılmaz. Paketi satın aldıktan sonra hatta tanımlanan bedava internetleri 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için telefonlarınızdan YENİ 2 GB yazdıktan sonra 2222’te gönderin. Size en yakın Turkcell mağazalarını ziyaret ederek de hediye internetinizi kazanabilirsiniz. Başvuru SMS’i tamamen ücretsizdir.

  Turkcell GNÇ Hoş Geldin İnternet Kampanyası

  Turkcell GNÇ Hoş Geldin internet kampanyasına 25 yaşın altında olan Turkcell aboneleri faydalanabilmektedir. Kampanya dahilinde hatta tanımlanan internete ek olarak aboneler aynı zamanda sosyal medya mecralarında geçerli ek 5 GB internet kazanırlar. Hediye internetleri:

  • Facebook,
  • Instagram,
  • Youtube,
  • Twitter uygulamalarında kullanabilirsiniz.

  Ayrıca kota içine her yöne 750 DK ile her yöne 250 SMS dahildir. Kriterleri sağlayan müşteriler, ücretsiz SMS göndererek kampanyaya katılmak için başvurularını iletebilirler. Paketin aylık bedeli ödenir ve kampanyadan 12 ay boyunca faydalanılır. Her ay paket ücreti TL bakiyesinden tahsil edilir.

  Turkcell GNÇ Hoş Geldin İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

  Turkcell GNÇ Hoş Geldin internet kampanyasına katılmak için dijital operatör uygulaması üzerinden başvurunuzu iletebilirsiniz. Dilerseniz size en yakın Turkcell mağazalarını ziyaret ederek de başvuru yapabilirsiniz. Hangi mağazanın size en yakın olduğunu öğrenmek için yapmanız gereken tek şey Turkcell resmi internet sitesini ziyaret ettikten sonra iletişim kısmını ziyaret etmektir. Başvurularınızı müşteri temsilcileriniz aracılığı ile gerçekleştirmek isterseniz telefonlarınızdan 532 ya da 0532 532 00 00 numarasını arayabilirsiniz.

  Turkcell GNÇ Hoş Geldin İnternet Kampanyasına Katılım Detayları Nelerdir?

  Turkcell GNÇ Hoş Geldin internet kampanyasına katılım detayları başında kampanyaya son 90 gün içinde numarasını taşımış ya da yeni bir hat satın almış kişilerin katılabilmeleri gelmektedir. Aynı zamanda Turkcell hediye internet kazanmak için kişilerin 25 yaşının altında olması gerekmektedir. Kullandığınız kampanya bir sonraki aya devir etmeyecektir. Kampanya faydaları hakkında abonelere yüzde 80 ve yüzde yüz kota dolumu hakkında bilgi verilecektir.

  Kampanya dahilinde ne kadar hakkınız kaldığını öğrenmek isterseniz SMS göndermeniz yeterli olur. Telefonlarınızdan kalan yazdıktan sonra 2200’a mesaj gönderin kalan kullanımlarınızı öğrenin. Eğer hattınızı başka bir numaraya yönlendirirseniz, kampanya faydalarınız geçerli olmaz. Eğer kampanyayı iptal etmek istediğinize karar verirseniz telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra iptal gnc hoş geldin yazın ve mesajı 2200’a gönderin.

  Turkcell Kim 1 GB İnternet İster? Yarışması ile Bedava İnternetin Keyfini Çıkarmaya Ne Dersiniz?

  Turkcell Kim 1 GB İnternet İster? Yarışması hem öğretiyor hem de abonelerine bedava internet kazanma şansını sunuyor. Bu yarışmaya katılmak tamamen ücretsiz. Eğer yarışmadan elenirseniz üzülmeyin. Çünkü ertesi gün yeniden yarışmaya katılma hakkınız bulunuyor. Yarışmada 15 tane soru ve 5 farklı kategori bulunuyor. Kategorilerin herhangi bir yerinde dilerseniz yarışmaya son verebiliyor ödülünüzü alabiliyorsunuz. Dilerseniz de büyük ödül için diğer aşamaları da tamamlayabiliyorsunuz. Tercih sizin. Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken şey önce Bip uygulamasını telefonlarınıza indirmek. Ardından keşfet kısmına tıklayın ve Kim 1 GB ister? Linkine gelin. Buradan yarışmalara katılabilir, hediyeler kazanmaya başlayabilirsiniz.

  Turkcell Kim 1 GB İnternet İster? Yarışmasına Kimler Katılabilir?

  Turkcell Kim 1 GB İnternet İster? Yarışmasına katılabilecek kişiler IOS ya da Android işletimcisi ile çalışan telefona sahip, BİP uygulamasını telefonlarına indirmiş kişilerdir. Elbette yarışmaya katılmak için kişilerin Turkcell abonesi olmaları gerekmektedir. Kampanyadan yalnızca Turkcell kullanıcıları faydalanabilecektir. Yarışmaya katıldıktan sonra hediye kazanan kişilerin kazanmış oldukları hediyeler en geç 24 saat içinde hatlarına tanımlanacaktır. Tanımlanan hediyeler hakkında abonelere bilgilendirme SMS’i gönderilir. Eğer kampanya dahilinde kullanımlar biterse, tarafınıza bilgilendirme yapılır. Yarışmada baraj sorusu bulunmaz. 20 sn içinde karşınıza çıkan soruya cevap vermemeniz ya da yanlış cevap vermeniz halinde elenirsiniz. Ancak ertesi gün yeniden yarışmaya katılarak hediye kazanmaya devam edebilirsiniz.

  Turkcell Canım Kendim 15 GB Paketi ile Beraber Gelen Hediye İnternetlerle Kendinizi Şımartın

  Turkcell Canım Kendim 15 GB Paketi sayesinde internete doyacaksınız. Bu paketi satın almak için Turkcell internet sitesini ziyaret edebilir ya da dijital operatör uygulamasını kullanabilirsiniz. Paket sayesinde sevdikleriniz ile birlikte tam 500 dk boyunca konuşabilir, bin SMS ile sevdiklerinize mesaj gönderebilirsiniz. Kampanya dahilinde hattınıza yüklenen 15 GB internete ek olarak, anlaşmalı uygulamalarda geçerli 5 GB internetin sahibi olursunuz. Bu ek interneti:

  • Dergilikte kullanarak en popüler gazete ve dergileri okuyabilir,
  • Bip uygulamasında kullanarak sevdikleriniz ile yüksek kalitede konuşabilir,
  • Fizy uygulamasında kullanabilirsiniz.

  Paket 30 gün boyunca geçerlidir ve yenilenmez. Paketi kullanmaya devam etmek isterseniz, yeniden paket satın almanız gerekmektedir. 30 gün içinde kullanmadığınız paket faydaları silinecektir. Paket kapsamında kullanılabilecek olan faydaları tarafınıza bilgilendirme SMS’i geldikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bu faydaları yurt dışında kullanmanız mümkün değildir. Paket içeriklerini üçüncü kişilere transfer etmeniz mümkün değildir.

  Turkcell 2222 hediye internet fırsatlarına yazımızdan bakabilirsiniz.

  Turkcell Canım Kendim 15 GB Paketi Kullanım Detayları Nelerdir?

  Turkcell Canım Kendim 15 GB Paketi kullanım detayları başında kişilerin kredi kartlarını kayıt etmelerine gerek kalmaksızın paketi satın alabilecekleri gelmektedir. Güvenlik nedeniyle kredi kartınızı kayıt etmek istemezseniz, bu durum paketi satın almanıza engel değildir. Ancak, kredi kartı bilgilerinizi kayıt etmeniz halinde bilgilerinizin tamamen güvenli bir şekilde saklandığından emin olabilirsiniz. Turkcell kart bilgilerini saklarken Paycell ödeme methodunda PCI güvenlik sertifikasına sahip bir uygulamayı kullanmaktadır.

  Eper kampanya dahilinde ne kadar kullanımınız kaldığını öğrenmek isterseniz, dijital operatör uygulamasına girin. Eğer SMS göndererek ne kadar kullanımınızın kaldığını öğrenmek isterseniz telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra kalan yazın ve mesajı 2202’ye gönderin. Eğer kampanyaya katılmaktan vazgeçtim, katılımımı iptal etmek istiyorum derseniz de, iptal canım kendim yazdıktan sonra mesajınızı 2200’a göndererek kampanyaya katılımınızı iptal edebilirsiniz.

  Turkcell Up Call Uygulamasını İndirenler Bedava İnternet Kazanıyor

  Turkcell Up Call uygulaması ile bedava internet kazanmak isterseniz işe bu uygulamayı telefonlarınıza indirmekle başlayabilirsiniz. Uygulamayı indirmek ya da kullanmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. App Store ve Google Play üzerinden kişiler uygulamayı ücretsiz olarak telefon ve tabletlerine yükleyebiliyorlar. Uygulamayı kullanmayı başlar başlamaz hattınıza 1 GB internet tanımlanıyor. Bu kampanyadan her müşteri bir defa faydalanabiliyor. Kampanyaya katılmak için herhangi bir şey yapmak gerekmiyor.

  Ayrıca Turkcell bedava internet kazandıran uygulamaları yazımızdan öğrenebilirsiniz.

  Turkcell Yaani Arama Motoru ile Aratın, Bedava İnternet Hattınıza Tanımlansın!

  Turkcell Yaani arama motoru piyasaya neredeyse yeni çıkmış bir uygulama ve potansiyel müşterilerine ulaşmak için kampanyalar düzenliyor. Bu Turkcell hediye interneti kazanmak da oldukça kolay. Yapılması gereken tek şey Yaani arama motorunu ziyaret etmek ve bu arama motoru üzerinden arama yapmak! Kampanyaya katılmak için en az 10 tane arama yapma şartı aranıyor. Müşteriler ne kadar  çok arama yaparlarsa kazandıkları internet miktarı da o kadar çok olmuş oluyor!

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  1 Yorum
  En Yeniler
  Eskiler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Ferhat

  Cocuk oyunları

  1
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x