Turkcell Bedava İnternet Hilesi Var Mı?

  28.02.2020
  1.212
  A+
  A-
  Turkcell Bedava İnternet Hilesi Var Mı?

  Turkcell bedava internet kazanmak için kullanabileceğiniz bazı taktikler bulunuyor. İnternetinizin aniden bittiyse, yeni internet almak için para ödemek istemiyorsanız, acil bir durum söz konusu olduysa bedava internet kampanyası yardımınıza koşacak. Bu kampanyaların bazılarından tek seferde  faydalanabilecekken, bazı kampanyalardan ise günlük olarak bile faydalanmanız mümkündür. Bu kişilerin Turkcell müşterisi olması ve kampanya şartlarını yerine getirmesi gerekir. Örneğin; genç Turkcell müşterileri için hazırlanmış olan kampanyalardan yaşı 25’in üzerinde olan kişilerin faydalanması mümkün değildir.

  Turkcell Bedava İnternet Hilesi APN Ayarları

  Turkcell bedava internet hilesi APN ayarları genellikle öğrenciler ve yaş olarak gençler tarafından tercih edilmektedir. Buna opera mini tarayıcı adı da verilmektedir. Kullanışlı olması, telefon alanında fazla yer kaplamaması ve uygulamanın Yandex ile birlikte çalışması bir avantajdır. Opera mini kullanarak bedava internet kazanmak isterseniz ayarlar sekmesine gelin. Buradan mobil ağlar linkini ziyaret edin. Son olarak erişim noktası adımlarını takip edin. Buraya geldikten sonra isim kısmına Turkcell yazın. APN alanında WAP yazmalıdır. Kullanıcı adı kısmında turkcell küçük harfler ile yazılır ve şifre kısmına da turkcell eklenir. Bu bilgileri istenilen şekilde girmeniz halinde internet erişimini ücretsiz olarak sağlamanız mümkündür.

  Ayrıca Turkcell ödediğini geri veren hatlar ile 15 GB bedava internet bilgilerine bakabilirsiniz.

  Turkcell Kim 1 GB İster Yarışması ile Bedava İnternet Hilesi

  turkcell kim 1 gb ister internet hilesi

  turkcell kim 1 gb ister internet hilesi nasil yapilir

  Turkcell Kim 1 GB İster Yarışması ile bedava internet kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu fırsattan faturalı ve faturasız hat sahipleri faydalanabilirler. Bu fırsattan faydalanmak isteyen kişilerin Turcell BİP uygulamasını indirmiş olmaları gerekmektedir. Uygulama hem Android hem de IOS işletimcisi ile çalışan telefonlara indirilebilir. Bunun dışında işletim sistemi ile çalışan telefonlara sahip kişilerin fırsattan faydalanmaları mümkün değildir. Bu yarışmada toplam 5 aşama ve 15 tane soru bulunmaktadır. Dilerseniz 5 aşamanın hepsini tamamlamanız ya da bütün sorulara doğru yanıt vermeniz gerekmez. Dilediğiniz soruda ya da aşamada yarışmadan çekilerek kazandığınız hediye interneti kullanabilirsiniz. Kaç tane soruya doğru yanıt verdiğinize bağlı olarak kazandığınız hediye internet miktarı değişiklik gösterecektir. Hediye internet yüklendiğinde 1 ay içinde kullanabilirsiniz. Ay sonunda kullanım hakları silinir ve bir sonraki aya devir etmez.

  Turkcell GNÇ Gece Bedava GB Saatleri ile Bedava İnternet Hilesi

  Turkcell GNÇ Gece Bedava GB Saatleri ile bedava internet kazanmak isteyen kişilerin Turkcell genç tarifesi abonesi olması gerekiyor. Bu kampanya ile birlikte kişilerin 1 GB bedava internet kazanmaları mümkün oluyor. Aboneler bu bedava interneti akşam 10 ile sabah 6 saatleri arasında kullanabiliyorlar. Gece internet kampanyası dahilinde kişinin hattına tanımlanmış olan hediye iptal edilmedikçe kullanılabilir. Hız kısıtlı internet paketleri ile birlikte bu paketin kullanılması söz konusu değildir. Kampanya içeriği tamamlanırsa, aboneler kendi paketleri üzerinden ücretlendirilmeye devam ederler. Paket kullanımı tamamlandığı zaman konuşma için 250 DK’ya 10 TL ödenir. Eğer kişi 10 defa internet aşımı yaparsa, hız sınırlaması 5 kbps’ye kadar düşer. Kişiler bu kampanyayı diledikleri zaman iptal etme hakkına sahiptirler. Kampanyanın iptal edilmesi için GNC GECE 1 GB yazıldıktan sonra 2200’a göndermek yeterli olur.

  Turkcell 4.5 G Salla Kazan Kampanyası ile Bedava İnternet Hilesi

  4 5 g turkcell salla kazan

  4 5 g turkcell salla kazan hilesi

  Turkcell 4.5 G Salla Kazan kampanyası ile bedava internet hem faturasız hem de faturalı olan müşteriler tarafından kazanılabilir. Salla Kazan ile her hafta Cuma günü bedava internet kazanma hakkı geliyor. Bu hakla birlikte TV plus hediyeleri ve internet hediyeleri sizin oluyor. Ayrıca ikinci hediyenizi de kazanmak için, Dergilik’ten dergi indirmeniz isteniyor. Dijital uygulamasından ilk defa faydalanan kişiler ek olarak 1 GB internet kazanma şansını yakalıyorlar. Bu fırsattan 30 günde 1 kere faydalanarak bedava internet sahibi olabilirsiniz.

  Turkcell Dergilik İndir Kampanyası ile Bedava İnternet Hilesi

  Turkcell Dergilik İndir Kampanyası ile bedava internet kazanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey uygulamayı telefonlarına indirmeleridir. Bu fırsattan faturalı iseniz de faturasız hat sahibi iseniz de faydalanabileceksiniz. Bu şekilde 1 haftada 1 GB internet kazanabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Ayrıca hediye kazandığınız internet anında hattınıza tanımlanır. Uygulamayı hem Apple Store hem de Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

  Turkcell BİP Sürpriz Nokta Kanalını Takip Ederek Bedava İnternet Hilesi

  Turkcell BİP Sürpriz Nokta kanalı ile bedava internet kazanabilirsiniz. BİP’in ilk defa takip edilmesi halinde 1 GB internet kazanabilirsiniz. Bunun dışında kişilerin fizy Premium, D&R hediye çeki kazanmaları mümkün oluyor. Bunları kazanmak için Sürpriz nokta kanalının takip edilmesi gerekiyor. Ayrıca ilgili lokasyonlara gidilmesi isteniyor. Kanalı takip ettikten sonra hediye toplama işlemi başlıyor. Ancak kişiler bu hediyeden en çok 1 kere faydalanabiliyorlar. Kampanya dahilinde kişilerin kazanabilecekleri diğer hediyeler şu şekildedir:

  • Haftalık 1 GB internet,
  • Günlük 1 GB internet,
  • 3 aylık lifebox 50 GB,
  • 1 aylık geçerli fizy fremium üyeliği.

  Turkcell BİP Grup Kurarak Bedava İnternet Hilesi

  Turkcell BİP grup ile bedava internet kazanmak isteyen kişilerin ilk mesajları atmalarıyla hediye internetleri hatları tanımlanır. Bu internet hediye 1 hafta boyunca geçerli olur. Bir hafta sonunda kullanım haklarınız hattınızdan silinir. Bu hile hediye interneti 31 günde bir kere kazanabilirsiniz. Kurduğunuz grupta bulunan kişi sayısı fark etmeksizin hediye internet kazanırsınız. Grupta 3 kişi de olsa 10 kişi de olsa kazanacağınız GB miktarı farklı olmayacaktır.

  Turkcell ayda 2 GB toplamda 24 GB bedava internet kampanyasını da inceleyebilirsiniz.

  Turkcell Goller Cepte ile Bedava İnternet Hilesi

  Turkcell Goller Cepte ile bedava interneti her hafta kazanabilirsiniz. Goller Cepte uygulamasının eğlence kısmı bulunmaktadır. Bu kısımdan her gol için 100 MB değerinde internet kazanabilirsiniz. Maçta ne kadar ok gol atarsanız o kadar çok hediye internet kazanırsınız. Kampanyaya katılmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Ancak bir kere katılım hakkınızı kullandıktan sonra yeniden kampanyaya katılmak için 3 TL bedel ödemeniz gerekir. Kişi ek ücret ödedikten sonra maçta gol atamasalar da 100 MB internet kazanabilirler. Maksimum hediye internet limiti 10 bin MB ile sınırlıdır. Hız kısırında internet paketi kullanan kişilerin bu fırsattan faydalanmaları mümkün değildir.

  Turkcell Yaani Kullanımı ile Bedava İnternet Hilesi

  Turkcell Yaani bedava interneti sayesinde her ay 1 GB internet kazanabilirsiniz. Bu uygulamayı dilerseniz App Store dilerseniz Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu hileyi ancak Turkcell kullanıcı iseniz yapabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra açtığınız anda hediye internet hattınıza tanımlanır. Kişinin hediye interneti kullanması için IOS işletim sisteminin 4.1 ve üzeri ve Android için de 4.0 üzeri versiyonlarının olması gerekmektedir. Abonen hattına hediye yüklenmesi için en az 1 kere Turkcell data bağlantılarından kullanılması gerekmektedir. Bu bağlantılar arasında LTE, GPRS, Edge, 3G yer almaktadır. Turkcell’in bu bedava internet hilesinden faydalanmanız yalnızca Yaani uygulaması içinde geçerli olmaktadır. SMS ile kampanyadan faydalanan kişilere bildirim SMS’i gönderilir. Bu SMS gönderildikten sonra paket aktif hale gelir. Kişiler bedava internetlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket bitiminde aynı şekilde kişiye SMS iletilecek ve paket pasif hale gelecektir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x